|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:54:32   
bubulence

IZVORNA PORUKA: superm


IZVORNA PORUKA: bubulence

.
superm user posted image user posted image


Bubi, user posted image user posted image user posted image po cvetic za tebe i tvoje curice!


hvala draga user posted image ... slabo svracas u poslednje vreme user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:56:44   
superm
Eh, imala sam problema( i još uvek imam) sa kompom. Virus ga je zeznuo. Pišem i sada i kada god mogu sa lap topa mm. Baš mi fali ova draga družina.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:57:40   
superm
Kako ti podnosiš trudnoću? Da li je Mari Mari dobra?

< Poruku je uredio superm -- 1.11.2014 22:58:12 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 23:00:08   
bubulence
odlicno, uglavnom... Ema me iscrpljuje ali to joj je posao user posted image ...
kako si ti? klinci?
znam da smo off ali bice nam oprosteno, modovi spavaju user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 23:03:20   
superm
Hehe, samo neka lepo spavaju...user posted image Klinci super, stariji je školarac a mlađi pravi zvrk. Takva su mlađa deca, uvek bolje prođu...znam iz iskustva, ličnog. Super nam je, čini mi se da svo četvoro dobro funkcionišemo. I dalje mi je žao što smo nekako kukavički odustali od broja 3.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 23:07:38   
bubulence
imas pp da vise ne masimo temu user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 23:11:44   
wivern
Eh zene sto me sad zbuni jedna koleginica sa torbama za bolnicu..nista mi vise nije jasno user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 23:17:56   
bubulence
sto manje znas to bolje user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 23:38:36   
wivern
Pa Bubi bre, ne znam sta treba da spakujem. Jedno pise na papiru bolnice a drugo je ono sto je ona nosila user posted image
Ja sam tu nesto iskombinovala..lapo-lapo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 23:40:31   
bubulence
najpametnije user posted image .
a svakako ti tm moze doneti ako ti nesto zafali... mada imas vremena do utorka da se jos 13 puta prepakujes user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 23:47:05   
mati

IZVORNA PORUKA: wivern

user posted image . Covek stize 4.11 i boji se da ce nesto propustiti u medjuvremenu

Wiv super datum, ja sam Mitu rodila 4.11., u utorak puni godinicu.
Bas je dobar i nije zahtevna beba, ako cemo po horoskopu... Nije sto je moj al je divan.user posted image


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 23:51:52   
wivern
Mati i UM mi nesto gledala u kuglu i kaze ili 4.11 ili 6.11 (naravno da je ona rodila U 6.11 user posted image )
Ma nemam nista protiv samo da ne odugovlaci mnogo.
Bubi ja cu se i poroditi prepakujuci kese i torbe user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 0:00:32   
Anoniman
Wiw ja te necu lazemuser posted image , moja skorpija nije ni mirna ni dobra, samo je lepuskastauser posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 0:37:20   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Ana13

Pa macko sto ne kazes da cekamo kuma,nego ja zevam po ceo dan ovde da vidim jel nam ti ode u porodiliste user posted image


user posted image i ja virim..ali shvatam sad sta cekamo!!

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 5:29:22   
mali_mis
Jutro trudnice user posted image
lelaigor, juce sam zavirila u knjigu koju sam bistrila dok sam bila trudna, i u delu komplikacija u trudnoci, nasla sam da ima jedan problem koji se javlja kod ponekih trudnica. U pitanju je disfunkcija pubicne simfize. To znaci da su ligamenti koji spajaju karlicne kosti postali labavi i rastegljivi usled delovanja hormona relaksina, i kako se blizi porodjaj oni su sve labaviji. Zbog toga pubicna simfiza postaje nestabilna sto izaziva blage ili jake bolove. E sad, simptomi su: ostar bol (kao da ti se karlica rastavlja) i tegobe pri hodanju. Bol se pojacava dok hodas ili opterecujes taj deo tela, posebno ako pri tom podizes jednu nogu, kao i kad se penjes uz stepenice, oblacis, ulazis i izlazis iz automobila, i kad se okreces u krevetu. Ovde pise da se preporucuje mirovanje, nosenje pojasa, radjenje kegelovih vezbi.
I proguglala sam ti jedan clanak, mozda pomogne.
Wiv, 06.11. su rodjeni i moja baba i moj deda, nije sto su moji, ali su fini ljudi, i nisu komplikovani user posted image 05.11. preskoci, lekari najavili strajk.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 6:53:14   
branki*
dobro jutro..sva sam slogirana..da stavim kafu..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 6:58:40   
serpica
Jutro i od mene

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 8:39:56   
Trcosava
Jutar!

Lelo, evo Mali miš te teši. Svi zajedno se nadamo da je to to i da će posle porođaja biti bojle

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 9:16:32   
anita
Jutro i od mene.
user posted image moze?

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 9:19:57   
bubulence
dobro jutro devojke! jesmo se naspavale?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 9:28:03   
wivern
Nismooooo user posted image pas me budi od 8 jutros, poceo je da me trenira. Svaki dan sve ranije i ranije user posted image
MM te Kegelove vezbe kazu da su inace odlicne i da ih stalno treba raditi, nevezano sa trudnocom.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 10:13:01   
Sanjalica1980
Dobro jutro user posted image

user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 10:18:30   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern

Nismooooo user posted image pas me budi od 8 jutros, poceo je da me trenira. Svaki dan sve ranije i ranije user posted image
MM te Kegelove vezbe kazu da su inace odlicne i da ih stalno treba raditi, nevezano sa trudnocom.


Vidim ja ti nešto rano na skipetu user posted image Flok misli na tebe i bebu. Da te pripremi za deseti user posted image

Mnogo sam prsla i mnogo sam ljuta na mm, ali kuliram.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 10:23:10   
bubulence
a ja moram da pohvalim mm , jutros je po obicaju prvi ustalo i skuvao kafu, obrisao podove, stavio ves da se pere i sada usisava.
ja jako lose osecam, lupa mi srce i imam uzasne vrtoglavice a pritisak mi je 99/60 sto je skroz ok...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
2.11.2014 10:25:12   
Ipokrisia
Mame koje imate trogodisnje (ili troipogodisnje) devojcice , da li je normalno da svaki put kad se probude ujutru (bez obzia na vrtic) vriste i placu tj uuuurlaaaaju neka di po sat vremena bez prestanka, po ceo dan trce po kuci, a uz to neutesno placu sa kricima jos 100 puta u toku dana...

znaci imam tu neku klinku iznad naseg stana, ja vise ne mogu to da podnesem! 24 sata slusam trcanje i plac i to se ne menja vec godinu dana od kada smo se uselili....Nije ipak beba kojoj se ne moze reci...
Molim vas mi recite da je problem u njoj inace cu da se zabrinem sto nemam zivaca prema deci user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here