|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 0:21:56   
bubulence
ma znam da seda na adapter ali opet mora da ga stavi, skine... uh.. nije tema...
nisam protivnik flasica, zaista... to sto popije 2x dnevno po 120ml mleka ne moze da joj skodi. to je samo moje misljenje...
ja stalno molim Boga da mi Marija bude kao Ema sto se tice spavanja i zubica...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 0:23:47   
Didy
Znaš da kažu da više bakterija ima u flašicama iz kojih deca piju mleko nego u WC - šolji. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 0:29:27   
mati
Bubi radi po osecaju. Mata je jogurt na flasicu pio do skoro 3,5 god. Sa sise je preso na jogurt, i vala pio ga je.
I svaki put me pitaju u apoteci " a za koilku bebu vam treba cucla?". Ma zeno samo ti meni daj cuclu, napravi je on kolika mu treba. I ima lepe zube. Retko lepe.user posted image A varalicu cuclu recimo nikad nije hteo.
Zato sam sad Mitu odbila bez icega, tj nisam mu davala ni jogurt ni mleko.Covece Mata bi celu noc " sipi logite(jogurt)", " sipi joooos", "ocu jos".

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 0:37:04   
Didy
Mati, jogurt na flašicu, to još nisam čula. user posted image Ja svojima ne dam ni vode noću, ja sam pravi fašista. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 0:40:58   
mati
Didy i dr nam se cudili. On mleko nije hteo. Poceo tek skoro da pije. I to popije po 2l dnevno jogurt samo. Plus vodu i sokove.
Jogurt mu bio ko bensendin. Neka uteha.
Mozes da mislis kad smo u Grcku i Svajcarsku morali da nosimo po 5l jogurt, a onda tamo muckali neki njihov kad nestane. A on veliki, vidi nije to to... Haos.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 0:44:07   
Didy
Jao, da, sećam se da si pisala za jogurt i Grčku. user posted image
Sofija uopšte ne pije mleko, samo jogurt
Ja ne dajem ništa za utehu od hrane i pića nikada, nek se čeliče. user posted image Najgora sam, znam, al šta ću.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 0:52:58   
isidora88
mateja ustane cim svane, otvori oci i vec sedi u krevetu i vice mama, ustaj, kasno je, a na satu uglavnom oko 6huser posted image
iskreno se nadam da ce sledece dete biti spavalica, nemam pojma na koga je mateja, i mm i ja bi spavali 24h da mozemo

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 9:28:38   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Didy

Znaš da kažu da više bakterija ima u flašicama iz kojih deca piju mleko nego u WC - šolji. user posted image


u ovo ne verujem, zakg cega bi bilo tako ako redovno iskuvam flasicu...?
mati agvarno ste nosili jogurt user posted image ??? hihihihih
mi Emi dajemo samo domace mleko, kupovno nikako pa ako negde idemo ne pije mleko ali ni ne trazi.
Isi cisto da znas, moje dete jos uvek spava user posted image , posalji nam M da ga naucimo kako se spava user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 9:35:06   
vikiveki
Ih moji sinovi vole da spavaju,ustvari ovaj stariji voli više da spava od ovog mlađeg.On subotom i nedeljom zna da spava do 10 ili 11,ako ga pre toga mlađi namerno ne probudi.Sa ćerkom je druga priča,nekad se probudi rano a nekad spava isto ko i brat,

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 9:38:03   
Sanjica26 RR
T se jako tesko razbudjuje i spava jako dugo ujutru. S je susta suprotnost. Ustaje u pola osam. Kao i kod Didy nema nista nocu. Nijedna ni druga nista ne traze nocu. Kako legnu tako se i probude. To drzanje za rukice samo dok putujemo rade. Jedva cekam da spavaju zajedno u sobi. Mada mislim da vec mogu, jer se Sofija ne budi nocu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 9:44:13   
bubulence
meni Ema nikada nista nije ni trazila u toku noci. da trazi vode, mislim da bih joj dala

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 10:47:40   
Trcosava
Vala dete ovo je na mene, ranom zorom je bbudna. Otvori oči, ustane i ode u dnevnu. Sama pusti sebi crtaće i mirna je neko vreme. Ja sam isto bila vampir kao mala.

E sad Sanjice, Ana je do pre pola godine možda spavala celu noć, onda se probudi u neko doba i traži vode da pije user posted image Kaže mm da je i on kao mali jako dugo se budio noću i tražio da pije vode. Tako da ima od svega po malo - na mene vampir, na oca vodopija user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 11:20:39   
Mala Elena
Elena se budi tako sto malo zakmeci , onda pogleda ima li koga i trazi osmehuser posted image e onda je sigurna i razbudjuje se. ..

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 11:37:15   
tijatija
Moja deca ( bez izuzetaka) se bude od 6.30-7user posted image Mozda im je to profesionalna deformacija user posted image jer svi idu u vrtic ( naj starija u skolu) pa su tako naucena od malena. Obicno se budi prvo najmladji probudi sestru koja je godinu starija od njega i onda haranje po stanu sto tise i sto kvarnije dok ih ja ili mm necujemo user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 11:52:16   
Olga75
Vikendom se budi pre pola sedam orna , cila i vesela a radnim danima je u sedam i petnaest za noge izvlacim iz kreveta dok ona kuka : pusti me jos pet minutaaa , zasto me mrziiiis , spava mi seeee , jos je mraaaak user posted image
znaci vikendom se budi sama a radnim danima muke Isusove

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 23:02:51   
Bibilib
Bubi kolko mogu da primetim tvoja Ema ima vec 3 god.i zar ne mislis da je bolje da je polako privikavas bez flasice obzirom da ce uskoro krenuti u vrtic I posle ce joj biti teze jer tamo koriste case... I sto se wc solje tice tamo imaju one male pa moraju sami da se snalaze, I dok su jos tako mali vasputaci im mogu pomoci da se obuku ili svuku ali vec sa 4 god.smatraju da to treba deca sama da rade.Ovo ti govorim iz svog iskustva I iskustva mojih prijateljica, nemoj da svatis pogresno...

Inace se moj Marko budi tesko za skolicu jer legne kasno I vadi se na to da nesme sam da spava a Adrijan se budi cin nas cuje I to sa osmehom,inace zna da kenjka kad se nenaspava...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 23:06:53   
bubulence
bibi ona fasicu koristi samo za mleko ujutro i uvece (pije samo oko 100 najvise 150ml) a za ostalo ne koristi flasicu odavno. casu je pocela da koristi pre prvog rodjendana...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 23:09:24   
Bibilib
Znaci da je ona bas mamina maza user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 23:11:51   
bubulence
najveca maza na svetu, ali ipak malo vise tatina... odosmo od teme

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 23:18:59   
Maslacak15
Ja moje nikad ne moram da budim jel su budni najkasnije u 7:15. Najkasnije. Tu imam zajednicku tacku sa Torbicom kod nas je 19-20 h najkasnije spavanje. user posted image Bez izuzetka. Desava se da stariji zaspe malo kasnije, ako mu se cita neka prica itd ali ne posle 20:30. I onda se naspavaju.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 23:20:24   
QueenJ
Moja tatina maza je spavalica. Probudi se, razgleda, igra se rukicama, pa čim ugleda nekoga, oooosmeeeeh i čeka da se uzme. Nekada joj dam dudu i ona nastavi sa spavanjem. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako se bude vasi malisani?
16.11.2014 23:30:53   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Ja moje nikad ne moram da budim jel su budni najkasnije u 7:15. Najkasnije. Tu imam zajednicku tacku sa Torbicom kod nas je 19-20 h najkasnije spavanje. user posted image Bez izuzetka. Desava se da stariji zaspe malo kasnije, ako mu se cita neka prica itd ali ne posle 20:30. I onda se naspavaju.


moja E leze u 21 uglavnom ali jednostavno voli da spava. i takva je od bebe...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here