|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 9:50:19   
superm
Nisam dobro citirala user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 9:55:25   
dunja RR

Sređeno :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 10:34:23   
superm
Thanks, Dunja!user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 11:27:29   
Modessty

IZVORNA PORUKA: superm

IZVORNA PORUKA: Klarita



pa, ti kad bi pitala nekog iz mog grada za mene (a poznata sam licnost user posted image ) svi bi se usokirali user posted image ne daj Boze da spomenes da sam ti drugaricauser posted image tako bi te gledali...
Bubi, sve se slazem s tobom, mislim, kao i obicnouser posted image




Klarita, moram da odem do tvog grada i da kazem da sam tvoja drugarica, bas da vidim kako bi me gledaliuser posted image


E ja ću da odem! Samo da prođe ova zima eto mene Klari kod tebe user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 11:38:06   
Klarita
Uuu, e sad cu da vas drzim za recuser posted image samo cekajte da otopli, moj "grad je mrtav" tokom zimeuser posted image

I da dodam, Ljiso, jeste, slazem se...ali taj ujak je brat mojoj majci, onda po tvome on njoj dodje porodicauser posted image a, meni nijeuser posted image Mislim, znam sta hoces da kazes, samo sam se malo razmislila...aaaaaaaaaa ma nek ide zivot, sad cu si pa trosim reci na budaleuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 11:54:27   
Modessty
UM htedoh i ja da ti napišem da porazgovaraš sa bakom. Desi se dan kad hoćeš da kažeš sve što nisi ali više ne možeš, jer tog nekog više nema. Ja sam mojoj baki stigla da kažem da je mnogo volim, ali mi je opet žao što to nisam rekla još jedno sto puta tih poslednjih dana.

Moj muž i moja svekrva nisu razgovarali mesecima i onda se ja porodim sa Danilom i sa porođajnog stola pošaljem joj poruku da je dobila unuka. Nakon toga je odmah zvao moj svekar (razvedeni su) i rekao joj da se rodio Danilo. Rekla sam mužu da sam joj poslala poruku i to mu kažem dva dana kasnije i napomenem mu da se ne ljuti na mene jer sam smatrala da treba tako da uradim. Ona ga pozove te večeri kad sam mu ja rekla da sam joj slala sms i ona mu molim te kaže - Zašto bre sinko da od drugih saznam da sam postala baka i to tri dana kasnije?! user posted image ALoooo ej! Od drugih! Kojih bre drugih?! Nije htela da mu kaže da je saznala odmah niti da je dobila sms od mene niti da je bivši muž zvao da joj kaže. Ispala je bezobrazna i pokvarena do zla boga! Ali ja sam joj to odbila na glupost. Oni su se nekako pomirili i krenuli da kontaktiraju. Došla je da vidi Danila i u prve tri godine videla ga je svega 5 puta! Ne živi daleko, ali eto ne može da stigne da dođe da ga vidi. Ja to ne razumem! Ne razumem majkukoja ima jednog jedinog sina i da ne može da dođe da ga vidi niti da vidi njegovu decu!
Nisam joj oprostila neke stvari inikad neću. Ali spustila sam loptu, išli smo kod nje u selo par puta sa decom. Evo bili smo i za Božić. Ona ne dolazi. Dođe deci na rođendan i to je to.
Ja to i dalje ne razumem i žao mi je što deca ne viđaju drugu baku kao što viđaju moju mamu. Dovoljno može da vam kaže sledeća priča: pita kuma mog Danila kako mu se zovu baka i deka. On ko iz topa odgovara baka Ivanka i deda Sreta (moji roditelji), a ima i deda Dragana (muže otac). Pita ga kuma a jel imaš još jednu baku. Kaže on imam i onu bakaaaa.... mama kako se beše zove ona moja druga baka?! user posted image
Žalosno je što je tako.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 11:55:34   
doktorkakristal
nigde nema idealnih odnosa,stvar je prihvatiti ljude kakvi jesu,kad te iznerviraju probas da iskuliras,dok si u zajednici malo teze ide,ja pricam iz mog iskustva moji svekijevci su skroz ok ,muzevljeva familija isto stvarno nemam nista lose reci o bilo kom,ali bilo je momenata kad me izludjuju,kada smo presli u stan sve je bolje i lakse jer se manje vidjamo,jesam za to da se kaze drugima kada ti nesto smeta ali to uvek i nije najbolje resenje,opet se vracam na ono da u vecini slucajeva treba da na jedno uvo udje na drugo izadje,ljudi se ne menjaju i nece nikad prema tome zaludan je posao pokusavati nekoga da stavis na mesto koje tebi odgovara,ovde ne govorim kada su u pitanju stvari tipa vredjanja ili bilo kakvog psihickog maltretiranja,vec govorim o svim onim "savetima '' i dobronamernim komentarima koji nama smetaju
mene npr sveki zove iz Svice i udavi me tamo nekom pricom i savetima vezanim za D ,naravno cuje on nekog pa da mi prenese,ja je lepo saslusam vicem AHA,DA DA SVE JE TAKO i naravno nastavim da radim po svom,prvo skratim razgovor jer da krenem da se raspravljam potrajalo bi,drugo srecna ona,srecna ja
sto se dalje familije tice sa svima kratko,sve postujem ali nismo bliski,opet tu je do mene ja sam po prirodi hladnija,ne mesam se nikom u zivot pa ne volim da se meni neko mesa,zato sei ne trudim da se cesto vidjam sa tim ljudima,bilo da su moji bilo muzevljevi

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 11:58:23   
wivern
Grrrr 5 puta pisem post user posted image
IZVORNA PORUKA: Klarita
ma nek ide zivot, sad cu si pa trosim reci na budaleuser posted image

Upravo tako. Sve "rodjake" koji nisu zasluzili da ih postujem momentalno izbrisem iz pamcenja. Nema vise.
Gagana moje saucesce. Na kraju ispade da bolje i da si sam tj bez rodjaka nego da imas takve.
UM ja se ne bih opterecivala babom, ali tesko da bih vise imala ikakav odnos sa njom. Bolelo bi me uvo, osim ako ne bi skontala sta je uradila pa se izvinila sama.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 12:00:50   
Modessty
Klari moja mama ima 3 rođene sestre. Često svi viđamo. Sem tetke i njenih ćerki koje su u Bg. ali kad se vidimo to je ko da se nikad nismo ni rastajali! Moj muž ima takođe rođenu tetku. Poslednji put smo je videli kad se rodio Nikola! A živi nam maltene u komšiluku. Tu su i braća od te tetke. Moja deca ih uopšte ne poznaju! A moj muž i oni su bili bliski dok su bili klinci i momci. Kako su se poženili nema ih nigde. Mlađi brat od tetke nije se setio ni da mu javi da je dobio još jednog sina! A sreli smo se dva dana pre nego što mu se žena porodila! Šta za dva dana je zaboravio da ima brata?!
Samo što se ja ne tangiram oko toga uopšte. Ko hoće da se druži ok, ko neće - ćao, zdravo! Izljubimo se kad se vidimo i to je to. Iskreno, veću pomoć i podršku smo uvek imali od prijatelja nego od rodbine. Tako da meni dođe da su mi prijatelji rodbina a rodbina čak nije ni kao komšiluk. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 12:03:14   
Modessty
jao zaboravih!! Gagana moje saučešće. Žao mi je što se to desilo user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 12:05:44   
Brand new mama
Otkud znam,ja sam valjda sentimentalnija zato sto sam dalekouser posted image Fali mi porodica i da odem kod ujaka, koji me inace izbacuje iz cipela sa svojim odvalama,ali se volimo.Ne mogu mu ja zaboraviti sto mene i brata nije djelio od svoje djece,a i ujnu volim isto,kao i bracu i sestru. Niko nije savrsen,a meni je zao sto moja djeca nece skoro poznavati svoje bliske rodjake.Kad dodjemo u Srbiju,odemo do njih svih,ali to je bukvalno na po par sati.A mi smo se kao mali svaki vikend vidjali. Da me izludjuju-izludjuju me,ali mi nedostaju. Izludjujem i ja njih;)Ja Imam veliku porodicu,ali uglavnom se izgubio kontakt nakon rata, razisli smo se ko rakova djeca. Izgubila se nit, nema da ti baba govori ko je ciji(da slucajno ne bi napravila kojekakvu glupost sa kumom u trinaestom kolenuuser posted image ) Ne znam...strasno je biti sam. Ipak za odgajajanje deteta treba citavo selo,a ja tog sela nemamuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 16:28:41   
Ivanka 75
Čitam sa tel pa mi malo teže ide, čitam od sinoć user posted image
Meni je samo znak nevaspitanja da neko ne pusti svoje dete kod babe, dede i ostale rodbine. Pa kako dete da se zbliži sa njima ako ih ne viđa, ma koliko se oni meni ne dopadali, dete ne treba da bude kolateralna šteta.
Moja komšinka živi sa svekrvom (svako ima svoj sprat) i svaki put kad baba odvede dete kod sebe eto ti i mame posle 2min i dok se baba igra i priča sa unučetom ona stoji na vratima, ne sedi, ne ulazi unutra samo stoji. A sveki je ignoriše, igra se sa detetom sprema jelo.... I tako dok mali ne izrazi želju da pođe kući.

Ali, ima ih raznih.
Mogla bih na ovu temu da pišem do sutra user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Rodbinske veze i odnosi
30.1.2015 23:46:58   
Anoniman
Sedim i razmisljam ,nedostaje mi baba svaki dan smo se cule, ali nekako mi ponos ne da da pozovem i pitam sta je bilo taj dan, pa zvala bi ona mene evo 11 dana se nismo culeuser posted image ali ne neu je pozvati.

Pre 3 dana stojim u redu u posti, posle mene ulazi moja ujna sa njenom vesticom kumom, i kada me je videla izasla je odmah iz red, sva besna, i ljuta, ja kada sam izasla i srela je ispre poste nisam htela nista da joj kazem, prosla sam kao da je ne poznajem. Ona mi ni malo ne nedostajeuser posted image ali fale mi ujak, baba , deda, brat i sestrauser posted image

p.s. drmaju me malo i hormoni, pms, ali nadam se da ce proci!

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Rodbinske veze i odnosi
30.1.2015 23:50:49   
choopa choops
UM da sam na tvom mjestu, ne bih nazvala baku, nego bih pošla kod nje. Nemoj to sebi da radiš. Otiđi i vidi šta je u pitanju?!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Rodbinske veze i odnosi
30.1.2015 23:51:04   
Didy
Jao, UM, samu sebe kažnjavaš. user posted image  

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Rodbinske veze i odnosi
30.1.2015 23:54:07   
Anoniman
Evo kucam i placem, necu da idemuser posted image ona zivi 10 kuca od mene, da je htela do sad bi me 10 x nazvala, ljuta sam, mada mislim da je moja ujna sve ovo planski uradila, jer joj je uvek smetalo kada baba dodje da mi nesto pomogne , pricuva U, ili kada je samo kod mene na kafi. Nazvacu sutra moju prabaku, a babinu majku pa cu sa njom pricati.

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Rodbinske veze i odnosi
31.1.2015 0:05:07   
Klarita
UM, zasto komplikujes? Odi lepo do nje kad znas da nema vestice ujne i lepo sve u lice, nemoj ni telefonomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Rodbinske veze i odnosi
31.1.2015 0:08:38   
Anoniman
Ma one i ne zive zajedno, imaju svaka svoju kucu u istom dvoristu, i otici cu, samo da probam da pobedim bes. Sto kaze moj tata, ja imam dobru dusu, ali sam brza, pobesnim , brzo se naljutim ali se posle 10 minuta kajem, pa bih da se mirimo. Sada nije taj momenat, nekako me je sve to za dusu ugrizlo , i cekam, cekam da popustiuser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Rodbinske veze i odnosi
31.1.2015 0:10:41   
superm
UM, nemoj da se inatis, bice ti zao jednog dana. Stara je baka, sigurno je sve pogadja i vise no sto misliš. Idi sutra do nje, sta te briga, pravi se da user posted image i ne vidis.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Rodbinske veze i odnosi
31.1.2015 0:24:07   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita

UM, zasto komplikujes? Odi lepo do nje kad znas da nema vestice ujne i lepo sve u lice, nemoj ni telefonomuser posted image


Slazem se sa gospodjom Klaritom.
odes i popricas ako te vec muci.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Rodbinske veze i odnosi
31.1.2015 0:32:31   
choopa choops
Pa kad odeš nemoj da misliš na sve što se desilo, misli na to koliko ti je nedostajala. Ja sam nekako ubjeđena da baba tu ništa nije kriva. Bar ne svjesno. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Rodbinske veze i odnosi
31.1.2015 0:42:45   
Ivanka 75
UM, da se ne bi jele i ti i tvoja baka a ti lepo 100gr kafe u ruke i kod bake na kafu. Ona te odbiti nece, iskrenost je korak napred ka sreci. Baka te voli i verujem da to nije namerno uradila, ali, istinu ti moze samo ona reci.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Rodbinske veze i odnosi
1.9.2015 21:15:34   
emicaa
ovaj covjek je danas umro, kad mi je mama javila nisam osjetila nista,kao da me je nazvala da mi kaze da nije bilo mlijeka da kupi.ne znam,sad se nekako cudno osjecam,nisam tuzna jer nisam osjecala nista prema njenu ali opet ne znam kako da opisem ovo...

IZVORNA PORUKA: emicaa

da i ja napisem svoju porodicnu spansku seriju,malo je podugo ali pokusacu malo skratit.
Prije dvije godine mami je poginuo zadnji rodjeni brat(u ratu su poginula dva) i ostao joj je jos pilubrat i polusestra sa kojom je izgubila kontakt.Na dan ujkine sahrane dosle su ujakove radne kolege iz slovenije i dali mami nesto para da pomognu oko sahrane i ujakove stvari sto je taj dan kad je poginuo imao kod sebe da bi taj polubrat dosao mami i rekao da mu da pola para sto su oni radnici skupili jer i on na to ima pravo,on koji nije ni feninga ponudio da to zajedno spreme,tad je za mene i on umro.posle par dana mama je dobila poziv iz slovenije da ide na sud jer je ujak poginuo na poslu i imala je pravo na odsetu,to je cuo taj mamin polubrat i otisao je i on da uzme svoj dio,na sudu su mu rekli da on nema nikakvo pravo jer nigdje nije upisan kao ujakov brat.
dvije godine posle jos ga nikad nisam srela da mu pridjem i da ga pljunem,mnoo me to boli,umjesto da je tad bio uz mamu kad joj najteze bilo onje dosao da trazi pare,mrzim ga i citacu njegovu porodicu iz dna duse.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Rodbinske veze i odnosi
2.9.2015 10:26:07   
nata11
Emice verujem ti user posted image
Kako mozes da imas osecanja prema nekome ko nije nikada imao zelju da te upozna vec samo da se okoristi.

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Rodbinske veze i odnosi
2.9.2015 10:34:06   
emicaa
Još više me povrijedilo što je mama sinoć nazvala njegovu ćerku i pitala da ode,kakav god da je njoj je brat i ona rekla nemoj dolazit mama !eda ali kao smije otić na groblje na dan sahrane.Pa ja ne bih ni tad.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here