|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 21:37:15   
*boka*
Gagana primi moje saučešće!
UM obavezno porazgovaraj sa bakom. Sta god da se desilo, ona sigurno ne bi okrenula ledja tebi da bi udovoljila snaji. Snaja, strina, ujna... to je vrlo promenljiv rod, a ti si njeno dete. Ko sza sta se tu u stvari dogodilo pa nije bila kod kuće. Daj joj priliku da ti objasni i onda razmisli i tek onda odluči kako ćeš da reaguješ.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 22:08:20   
ishler
Ovo je jako teska tema.
Dotakla me je zbog Macaki,dosta sam vremena provela cetujuci sa njom ovde jer su nam deca imala slicne probleme.
Znam da ce moj post izazvati razne reakcije ali cu ovo sve prokomentarisati.
Ako cemo biti iskreni,zene koje posecuju ovaj forum,i provode vreme na njemu,rade to sa razlogom,pokusavajuci da rese neki problem,da se posavetuju,ili da nekog posavetuju.
U suprotnom bi svoje vreme provodile sa nekom osobom sa kojom sve to mogu podeliti(ne mislim na muzeve jer muskarci drugacije rezonuju a nekada ih ne zanimaju zenskke teme)
Jasno je da je u danasnje vreme tesko naci nekog iskrenog sa kim biste mogle otvoreno pricati o svom privatnom zivotu u voj meri kao sto je Macaki.
Tome sluzi forum,ali mana ovog foruma je sto se vecina zena poveze preko fb pa nikada ne znate da li cete se sresti lice u lice sa nekim,ili neko poznaje nekog vaseg.
Macaki je verujem sa tom namerom uzela drugi nick,a sigurna sam da bi gotovo svi tako uradili.
Pokusavajuci da nadje resenje za svoj problem obratila je se ovde,
da li je ona preterala ili ne,necu osudjivati,nisam u njenoj kozi.
Jedno je sigurno da je u teskoj situaciji u citavoj porodici,i jos sa bolesnim ocem.
Verujem da nezadovoljstvo menja svest i da stvari vidi drugim ocima.
Ono sto me je razocaralo po ko zna koji put u zenskom kolektivu a to je ovaj forum,
je to da umesto da je posavetuju,svi su je osudili i izvredjali.
Njena ispovest je trebala da nas navede da je posavetujemo ,na neki nacin pruzimo podrsku,ukazemo na neke greske,
jer svi smo svesni da nekada neke stvari okolina bolje rezonuje od nas,pogotovo kada smo ljuti ili ogorceni.
Nazalost izgleda je malo covecnosti i ljudskosti ostalo u nama,sve se svodi na osudu i uvrede,
cak i ovde gde sam mislila da smo koliko toliko iskreni jer mnogi od nas su ovde na forumu godinama.
Ne bi se ni pokazalo kakvi smo u stvari da zena nije pisala pod nepoznatim nickom.
Toliko od mene,svako dobro...



< Poruku je uredio ishler -- 25.1.2015 22:10:21 >

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 22:13:17   
dunja RR

Joj žene, moram vam reći da ja ujnu zaista doživam kao svoj rod. Sa tetkom sam bliža, istina, ali dok su ujak (sada pokojni) i ujna živeli preko puta mene, bili smo baš bliski. Ovo kažem apropo toga da je ujna promenljiv rod, što boka reče :) a nevezano za UM ujnu.

A ja da dodam na svoj post od pre neki dan, što se tiče pomoći od rodbine - zaboravila sam da spomenem da je jedina pomoć koju sam tražila od kako se S rodio bilo domaće meso. Svekijevci žive u Bosni u kraju gde baš ima lepog mesa, pa sam zbog toga tražila za S domaće, da ne bih ovde kupovala svašta. Dobili smo teletinu, to smo i uveli, a sad moram da smislim gde uzeti piletinu. Sveki je sve lepo istranžirala i poslala, uz malo sarmi i kolača od Božića.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 22:20:21   
*boka*
Rekla sam to u drugom kontekstu, u smislu da njena baka ssigurno ne bi okrenula ledja njoj sta god ujna rekla ili uradila i da treba da porazgovaraju jer je verovatno nešto drugo po sredi.
Kakva god ujna bila, dobra ili loša, UM je ipak bakino dete i ta veza je mnogo jača.

< Poruku je uredio *boka* -- 25.1.2015 22:22:17 >


_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 22:23:04   
jess021
Gagana, primi moje saucesce.
Pisem ovo jer sam i ja imala istu situaciju kad mi je tata umro, a na sahranu mu nisu dosli ni majka ni sestra, vec samo brat koji se zadrzao citavih sat vremena. Oni za mene ne postoje, ja im to nikad necu oprostiti, ne zbog mene, meni u zivotu ne trebaju, vec zbog tate koji je do poslednjeh daha imao zelju da ih vidi, a oni nisu dosli da ga vide. Za mene su to strasne situacije i znam za onu nikad ne reci nikad, ali ne znam sta bi se moglo dogoditi da predjem preko toga.
Apsolutno razumem kako se osecas, ali ako mozes, ne razmisljaj o njima, nisu vredni toga.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 22:23:06   
dunja RR
Ma jasno boko, znam na šta si mislila, slažem se jednim delom ali, postoje manipulatori, rekla bih da oni mogu svakoga da obrlate, nevezano da li su rod ili ne. Opet, ne znam da li je to slučaj sa UM ujnom, nego kažem, postoje ...

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.1.2015 22:24:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 22:48:15   
choopa choops
Ne slažem se s tobom Ishler. Ja ne smatram da sam je ni uvrijedila niti osudila. A ne vidim ni da su druge cure. To je vjerovatno u očima posmatrača. Ako me neko pita za mišljenje i savjet, onda smatram da imam pravo i da ga iznesem, pa ma koliko se to njemu sviđalo ili ne, i bio on Anoniman ili moj prijatelj. Kako god, nadam se da će ona da se oporavi od problema, vidim da nisu od juče, a sigurna sam i da joj sve cure ovdje ne žele ništa loše...

Što se tiče ovog ujna/tetka/strina....Ma to sve zavisi od osobe do osobe. Ja sam imala ujnu koju sam voljela kao majku. Nažalost, ona je jako mlada umrla, to me je tada pogodilo i obilježilo za čitav život. Ja sam imala sreću da je imam takvu.

Kad opet gledam te neke odnose, ja sam i tetka i strina. I moram da priznam, da recimo kao strina i nemam baš neki odnos sa tom djecom user posted image Niti moja jetrva ima taj neki dobar odnos sa mojom djecom. Mislim nismo mi ni u lošim odnosima, ali nema bliskosti, prijatnosti. A živimo na 20m jedni od drugih. A ja mislim da je glavni problem nekakv jaz koji je uvijek postojao između MMa i djevera i da su oni ti koji su nas trebali povezat nekako. Ovako skoro kao da smo komšije...
A kao tetka (od sestre djeca) imam odličan odnos sa tom djecom, a i moja djeca nju vole. Često se gledamo, idemo zajedno negdje, djeca spavaju tu ili tamo. I tako...A sve mislim da je zbog toga što smo nas dvije jako bliske, pa je logično i da su djeca....

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 22:56:52   
QueenJ
Ishler, delimično se slažem sa tobom. To povezivanje preko fb-a, razmena brojeva, čak i upoznavanje, stvar je izbora.
Ovde, čim se izbace slike, bilo u album, bilo u nekoj od tema, više nisi anoniman i toga svako treba da bude svestan.
Ženski kolektiv ume da bude surov, ali to se meni ovde i dopada, nema ustezanja, samo pravi saveti, otvaranje očiju i spuštanje na zemlju.
Ko god da ima problem, pod bilo kojim nickom ili anoniman, treba birati reči, jer iza tog nicka krije se osoba.
Ja, otkad sam aktivno na RR rađe ovde olakšam dušu ili tražim savet, jer ste svakako, svi manje subjektivni od mojih live prijatelja. Kažem "live" jer vas sve, ili veliku većinu, smatram prijateljima, kao da vas poznajem na neki način, i vi ste mi "siber" prijatelji. user posted image
Ono što je meni kod Macaki zasmetalo je što nije imala dovoljno poverenja u svoje forumašice da će je saslušati, razumeti, ili ne, ali svakako posavetovati. Mogla je pisati kao anonimna.
A tek odgovaranje samoj sebi ne mogu da shvatim... Kao da je pokušala da se opravda.
Ne znam. Nisam u njenoj koži.
Svakako želim da što lakše reši sve svoje probleme i nedoumice i oslobodi sebe velike količine ljutnje koju oseća.
user posted image od mene

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 23:11:32   
*boka*
Ishler ni ja se ne slažem sa tobom baš u svemu, jer smatram da nju nije niko direktno izvređao. Žena je zatražila savet i mišljenje i devojke su joj odgovorile savetom i misljenjem. Problem je u tome što ona odbacuje svaki savet koji joj se ne dopada i tera po svome. To čak vredja one koji su odvojili vreme da iščitaju onolike postove, potrude se da povežu ko je ko i ko je kome šta u celoj priči, zatim daju mišljenje i savet najbolji koji u tom momentu mogu da smisle, a ona na kraju to sve odbaci jer joj se ne dopada. Onda zašto uopšte tražiš savet, a već unapred znaš da ćeš uraditi po svome.
Ne možemo nekog moliti za savet, a očekivati da nam taj neko kaže ono što se nama dopada. Ovo nema veze sa tim je li to pisala Macaki, njen alt_er ego ili neko anoniman. Ko god da je napisao, dobio bi iste odgovore od devojaka ovde. Uostalom dok je trajala cela priča niko nije ni znao da je to u stvari Macaki.
O odgovaranju samom sebi već sam dala svoje mišljenje...

< Poruku je uredio *boka* -- 25.1.2015 23:12:12 >


_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 23:32:55   
Sanjica26 RR
Mozda su nasi postovi zvucali grubo, ali nijednog trenutka nisam htela da je uvredim. Znam da nisu ni druge zene. Hteli smo na najbolji nacin da je posavetujemo. Brate mili valjda smo ljudi. Coveku u nevolji valjda treba dati ruku da ustane, a ne da ga ostavimo.
Ljiso ti si divna zena i vrlo lepo si napisala. Svidja mi se kako razmisljas.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 23:37:54   
choopa choops
Jeste i ja zaboravih da pohvalim MiLJ dio posta gdje piše o vjeri. Slažem se!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Rodbinske veze i odnosi
25.1.2015 23:42:19   
Misha i Ljisha
Hvala mame.
Cesto svakog od nas neke misli more i ja eto tako sve to preguram. Inace mene cuva moj dedauser posted image (il eto bar ja tako volim da mislim)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 0:02:37   
superm
M I Lj,divan post si napisala. Svaka cast! Pročitala sam mm neke recenice. Sjajno!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 0:04:58   
Klarita
E, sad ja da napisem kojuuser posted image

Znate one rodjake moje zbog kojih sam otvorila temuuser posted image user posted image Elem, nisam sigurna da sam pisala, a ne mogu da se vracam jer mi odlete oci na Macaki pa skrenem misli...bili su da vide N 02.12. dva dana pre nego napuni 8 meseci i to onda kad sam im poslala aber po bratu od ujaka...i onda je kod mene usledilo ludilo od slave, rodjendana, praznika, izmedju varicela kod oba deteta...i porodi se moja sestra od ujaka pre neki dan, niko da javi, moj brat video na FBuser posted image pa javio mami koja se zadesila kod mene. Krne ona kuci, ja za njom, strpam je u auto i provezem namerno kroz njihovu ulicu (nije nam usput nikako_) a tamo se skupila rodbina i prijatelji, vesele se...moja majka user posted image meni srce u petama zbog majke, znaci rodjeni brat joj nije javio da je postao deda, a tu njegovu cerku je moja majka ocuvala, kupala, oblacila, od usta za nju odvajala...ja je odvezem kuci i onda dok sam sredila decu, uspavala ih, pozovem je i ona se sprema da krene sa tatom kod njih...neka je, mislim se...kasnije cujem od tate da joj niko nije javio, vec ona nije izdrzala i pozvala jeuser posted image onda sam ja pozvala da cestitam i ujaku i sestru sam tu pozvala i tako...ljudski je, zar ne? Ali ja nisam vernik, i veliko sam zlopamtilo, i nemojte me odgovarati ali otici cu i odneti poklon detetu, njima (sestri i tom zetu, nisu se vencali,ali zive zajedno, pa je kod nas obicaj da se nosi poklon parovima) i zavrsavam svaku pricu s njima...dobar dan i dovidjenjauser posted image pa necete mi majku nervirati, bagro jedna prosta...puuuuuuj...i sad razmisljam, pa moja majka ce onda jos vise patiti zbog toga, ali to je bre jace od mene...usput, zvala me je danas ta set_sra iz bolnice i pitala milion stvari, neke nebuloze oko deteta, bradavica, rane...sve sto znam sam joj rekla i javicu joj se uvek na telefon, ali bilo kakvu pomoc drugu od mene nece dobiti nikada...a, znam koju pomoc sada ocekujuuser posted image

Gagana, saucesce user posted image

UM, potpuno bih isto odreagovala, ali ipak mislim da pozoves baku kod tebe i porazgovaras o nastaloj situacijiuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 26.1.2015 0:06:24 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 0:24:04   
bubulence
Klarita tuzno... bas mi je zao tvoje mame...
a sto se tebe tice- isto bih odreagovala. i ustvari vec jesam.,samo je kod mene u pitanju brat. ali sam odnela banine, odnela i paketic za novu godinu iako sa njim vec u to vreme nisam razgovarala. ali to je i dan kada sam i sa njegovom porodicom zavrsila.
ja ne znam da li sam vernik. volim da odem u crkvu, bas se osecam mirno i rastereceno, trudim se da postujem pravila, obicaje... ali ne mogu reci da se pridrzavam svega. eto, na primer, ne prastam. ne mogu i ne znam da oprostim. veliko sam zlopamtilo.
a vidim da kod nas (uopste kao naroda,drustva) porodica gubi znacaj, na zalost....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 0:32:33   
Klarita
Pa, bubi, iste smo...ja te u potpunosti razumemuser posted image
Ja lako to presecem i kraj. mogu posle da mi dube na trepavicama, ja sam zavrsila i nikad se ne osvrcem i ne prastam, jbg takva sam, znam da ne valja i mm i moji roditelji me kore zbog toga, ali ne zelim da se menjam. Drugo...smisao porodice se gubi, ali mozda se upravo ucrscuje tako samo svoja porodica, sta znam...ja jos zivim u malom mestu, pa user posted image vazim za vesticu, gouser posted image i tako to...ali meni prija da budem user posted image i bicu do kraja zivotauser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 0:33:58   
Sanjica26 RR
Sve vise i vise ima toga. Ne mogu i nikad necu da shvatim kad se roditelji ponasaju prema sopstvenom detetu bezobrazno. A u mom okruzenju ima puno takvih slucajeva.

Bubi device prastajuuser posted image

klarita ti vestica? Meni je to jako smesnouser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 26.1.2015 0:40:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 0:53:05   
bubulence
E pa ova devica ne oprasta, nego duplo pamti , mozda jer sam dupla devica user posted image .
Klarita, sve isto... i ja vazim za vesticu i to samo zato sto ne dozvoljavam da me drugi gaze. ja sam vestica sto ne prelazim preko uvreda, peckanja, sto ne dam na sebe, na svog muza i dete... e pa ako sam zbog samopostovanja i ljubavi prema najblizima vestica- neka sam...
a primetila sam i da mi sve manje ljudi treba. nemam vise zivce da slusam gluposti, da se smeskam na silu i td. najvise volim da smo mi sami, da se smejemo, mazimo, lupamo gluposti ili cutimo i slusamo tisinu...
ja sam se zaista trudila da svoju malu porodicu napravim da bude ovakva, kod nas nema besa, ljutnje, zna se sta su prioriteti, zna se kome se kako udovoljava, i zaista smo srecni. i ne dam da mi to iko kvari pa makar bio i rodjeni brat...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 0:57:41   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Sve vise i vise ima toga. Ne mogu i nikad necu da shvatim kad se roditelji ponasaju prema sopstvenom detetu bezobrazno. A u mom okruzenju ima puno takvih slucajeva.

Bubi device prastajuuser posted image

klarita ti vestica? Meni je to jako smesnouser posted image


pa, ti kad bi pitala nekog iz mog grada za mene (a poznata sam licnost user posted image ) svi bi se usokirali user posted image ne daj Boze da spomenes da sam ti drugaricauser posted image tako bi te gledali...
Bubi, sve se slazem s tobom, mislim, kao i obicnouser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 1:10:17   
choopa choops
Klari baš se bezveze izdogađalo sve user posted image Ti uradi koliko je do tebe, a oni nek' se ponašaju kako im savjest nalaže.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 8:17:03   
Misha i Ljisha
Klarita za mene su svi dalja rodbina osim mojih roditelja i mog brata i muzevih roditelja i njegove sestre. Svi ostali su po meni nebitni i uopste se ne stresam oko njih za mene su oni tamo neki drugi ljudi. Eto znaci stricevi, ujaci tetke za mene su svi oni dalaj rodbina. JA im cestitam rodjendane nove godine i sve po pe esu sto se kaze ali me ne zanima nista u vezi njihovih zivota. Cak mene stalno i kritikuju ma od mladosti kako ja izbegavam sve svadbe i porodicna veselja. Aman ljudi ne zanimate me. To sto ste mi rod ne znaci da ja moram sa vama da se druzim. Postujem ja sve njih ali eto prosto ne osecam nikakvu vecu bliskost sa svima njima. Znaci moji roditelji i moj brat pored moje male porodice su meni najbitniji i oni jedino mogu da me povrede i da me obraduju. Ne znam eto mozda nisam ja ok ali ja to tako i za sad je sve ok. Ima tu naravno malih trzavica ali nista strasno.
U prevodu. Normalno da je tvoja majka povredjena jer je to njen brat a normalno i da ti neces da budes nista osim kulturna prema njima. Ne brini pregurace to tvoja mamauser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 8:44:38   
emicaa
Ja sam veliko zlopamtilo,kad smo ujaku pravili sahranu svi oni koji tad nisu došli a znali su doći kad je bio živ da nešto izvuku od njega su za mene završili,sad kad ih sretnem okrenem glavu,naravno svi oni znaju razlog tog ignorisanja,ne bih nikad propustila prišiku da im u lice kažem šta mislim.Maminu tetku sam vratila iz dvorišta kad je došla na kafu a tad kad je mami i meni bilo najgore nije ni zvala.Ma marš.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 8:52:18   
dijana1*
Gagana zao mi je, primi moje saucesce user posted image
Ja sam na svog rodjenog brata ljuta ali normalno komuniciramo ali i ne mogu da mu zaboravim.
Pre 4 godine sam krstila Vuka i nije dosao na krstenje.
Vukov 4-ti rodjendan nije dosao niti cestitao
Kostin prvi rodjendan nije dosao niti cestitao.
Pa kako ja sutra kada dobije decu da idem kod njega. Zasto su njegova bitnija od moje, boli me touser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 9:38:48   
Brand new mama
Gagana, jako mi je zao zbog tvog gubitka:( Mm je izgubio oboje roditelja i tesko padne kada shvatis kako vecina ljudi "zaboravi" kada je neko bolestan ili tuzan...(kod moje svekrve neki nisu dolazili jer su "culi da ljudi koji imaju rak ne vole drustvo")..
Izgubih i ja sad sat vremena citajuci prethodne postove,ali da Macaki napisem- ne gubi se. Strasno je sto si se izgubila u svojim mislima i sto si te djavolje vragolije jos i pljunula. Sad ce ti biti jos malo teze da se vratis, jer ponos ce ti biti visok zid(znas i sama da se boris sa svojim ponosom).. Ocekujes da te vole jer zudis da budes voljena,ali i to je nekako preslo u zudnju koja se ne moze utaziti... Ako vjerujes i ako zelis sebe poboljsati i procistiti- voli! Ali voli sebe i nadji sebi zanimanja. Ne pricam ti bez veze,jer je meni prije dvije godine bilo jako tesko,da sam u jednom trenutku (bas u januaru) izasla sa klincima napolje poslije neke glupe svadje sa muzem,odjednom nisam mogla,vratila sam se kuci ubacila ih u stan i rekla "Ja idem". Isla sam kao da me neko vukao,misli kao da nisu moje- samo da me nema,samo da me nema..Dok Autobus nije zakocio ispred mene. E,poslije Toga sam se izvukla iz stana, upisala se u fitnes studio gdje sam isla 2-3 puta nedjeljno, izjurila da manji klinac dobije vrtic, pocela da raduckam nesto...I ja ovdje nemam nikakvu pomoc, svekrva umrla,majka ne moze sjediti i pomagati meni jer mora da radi,brat i zaova isto zive daleko i imaju svoje zivote.Mene su tada isto pakost i zavist mucile,i ako nisam imala na koga da budem zavidna...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Rodbinske veze i odnosi
26.1.2015 9:49:19   
superm
IZVORNA PORUKA: Klarita



pa, ti kad bi pitala nekog iz mog grada za mene (a poznata sam licnost user posted image ) svi bi se usokirali user posted image ne daj Boze da spomenes da sam ti drugaricauser posted image tako bi te gledali...
Bubi, sve se slazem s tobom, mislim, kao i obicnouser posted image




Klarita, moram da odem do tvog grada i da kazem da sam tvoja drugarica, bas da vidim kako bi me gledaliuser posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.1.2015 9:55:09 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here