|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 0:44:47   
*boka*
Tako je chupsi! Mrzim zimu, ko li je izmisli! Kad cujem da neko kaze "zimske carolije" uvek se zapitam sta u hladnoci ima carobno user posted image Za mene nema vece carolije od suncanja i valjanja po pesku na nekoj lepoj plazi, pa kad mi postane vruce, samo se skotrljam do mora... Ahh...
Bokac blago vama! Rado bih se preselila negde gde je temperatura cele godine kao na primer 25 stepeni.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2026
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 0:55:18   
Bokac
Boko ti bi na Floridu. Ovde su malo gadna leta ne znam kako bi preziveli da nije klime i bazena.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 2027
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 7:07:36   
serpica
Dobro jutro devojke..kod nas zavejalo,ja volim sneg,ali onaj pravi koji se zadrzi za sankanje i da nije mnogo hladno...bas mmi zao sto ove zime necu moci da se sankam user posted image inace sam gora od sve dece kad je sankanje u pitanju,ja se bacam po snegu,grudvam,jurim,ma volim sneg mozda zato sto sam zimsko dete....
Bokac kako je prosla AC? Kad su rezultati? Anita user posted image
Bubi mogu da zamislim kako je kod vas tamo.... Stetica je nema? Trcooooo???? Ziva li si? A vama crnogorkama poziv u zimske krajeve user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Bokac)
Direktna veza do poruke: 2028
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 7:51:50   
Trcosava
Jutar debelice!!!

Kod nas prestao da pada još juče popodne, ali se zato vetar razduvao. Jutros ustajem, gledam na onaj đavo što pokazuje T napolju i unutra. Napolju -6!!!! I to na terasi, ušuškano, što znači da je dole gde je auto sigurno -8. Naravno, napolju je vedro, bez oblačka što opet znači da će biti brrrrrr.

Ko pomenu zimske čarolije. Ljudi, pa set_ite se kad smo bili deca. Ko nije voleo sneg???
Ja sam ga volela dok nisam počela da idem na posao i dko nisam došla ovde. user posted image Juče smo izašli napolje, muž da čisti sneg, Ana da uživa, a ja da gledam i da se smrzavam. Naravno da nisam mogla samo da stojim i gledam, pa sam malo čistila autouser posted image
Ani nismo kupili ni skafander, jkana joj je omalila i sad dete nema u čemu da mi se igra na snegu. Danas će muž verovatno do jedne prodavnice da vidi imaju li donjih delova i neke jakne koju sam videla. Iskreno, mislila sam da neće biti snega još sigurno deset_ak dana, te tako kad smo išli u kupovinu sad u subotu, gledala sam malo, ali ništa posebno nije bilo. Ako on ne nađe danas, u sredu kad idem kod lekara ću verovatno i nju voditi, pa ćemo busom do neke prodavnice.

Inače, ja bi da odem na Krit da živim. Tamo isto nema zime user posted image

Bokac, ništa se ja ne bunim za vrućinu! Mrzim kad moram sto stvari na sebe ne bi li mi bilo iole toplo.

BtW ja sam jeeeeeedina u porodici ''letnje dete''. Ćerka mi u novembru rođena, muž u decembru, sin će biti u januaru. Niko me neće razumeti hahahaha

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 29.12.2014 8:01:20 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2029
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 8:29:29   
branki*
gde ste zenske..
opet me izlogova ovo g..bas mi smor opet da kuckam posle.
bokac,gde zivis ti?
trco,otecenost je od hormona,cirkulacije,a i dodatnih kilograma,tako ja mislim.
anita,hoce i mene prepone da zezaju,kad treba da dignem nogu da uidjem u pantalone,kao da sam zardjala.
bubi,kakva je situacija,smetovi umeju dA budu gadni,kad ti je ta komisija?
ja najradije ne bih izlazila nigde,ali dzaba -vodi u obdaniste,dovodi iz obdanista,vodi kod logopeda..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2030
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 9:07:24   
Trcosava
Branki, ma kapiram da je otekla od toga, samo prvi put se susrećem user posted image

A bokac nam je izgleda iz možda Severne Karoline (sudeći po skraćenici)

Ana mi je ove nedelje kući, tako da nema vodanja u vrtić i iz istog woohoo inače bi se skočopi*dila kao niko! Ja mislim user posted image

Oprah sudove i sad da spremim doručak za nju i mene. Jutros mi je u kuhinji bilo 12 stepeni user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2031
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 9:11:14   
mlada_mama
jutro zenske, ko ne voli snjeg da cujem user posted image
salim se, ja ga obozavam, naravno vise kad ga gledam iz tople kuce, al obozavam i setati kad je snjeg i kad pada, i sav taj ugodjaj oko NG i praznika.. Sofija je juce 2x bila na snjegu u dvoristu i odusevljena je, mm ju je morao uvlaciti u kucu uz vrisak, toliko joj se svidjelo user posted image pravila je cak i snjeska.
Ja gladnaaa jutos, otvorim frizider... user posted image sve mi bljak nekako i zatvorim, i tako svako jutro...jedino mi voce odgovara user posted image

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2032
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 9:24:58   
branki*
trcka,meni je bila mesnatija i prvi put i sad,da upotebim taj izraz.
mene smara ovaj sneg..kako sam imala planove da sve lepo pocistim,sredim,da spremim lepa jela za ng,sad me sve nesto mrzi,nista mi se ne radi i sve mi nekako bzv..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 2033
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 9:37:57   
Sanjchezze
Dobro jutro svima
Ja sad ustala i odusevila se kad sam videla koliko je snega napadalo od sinoc. Obozavam sneg, sinoc sam naterala mm da se setamo dok veje sneg i bilo mi je divno. Sad cu da se ususkam u dnevnu, skuvam kakao, pustim neki film i da uzivam user posted image
Juce sam bila u bolnici na pregledu kod dr sto treba da me poradja. Primice me 5tog u bolnicu i tad ce me i poradjati najverovatnije. Samo sto jos ne znam da li mi je planirala carski ili indukovani pa posto ne zelim carski mozda bude i promena. Znacu vise danas kad se vidim sa svojim dr.
Inace Stetica je dobro, juce smo se videle u bolnici, carski je zakazan za sutra ujutru i prva je na programu. Javice mi se kad krene, pa da otvaramo temu. Ako joj slucajno krene prirodni danas, tako ce se i poroditi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2034
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 9:50:49   
cetvrtko
dobro jutro zenske kako ste ?? user posted image ja sam se smrzla jutros dok se pokrenulo grijanje . (imam 2 djempera i baden mantil na sebi user posted image ) da da jako sa zimomorna i mrzim zimu zbog toga . koliko god da se natruntam ja se pretvorim u kockicu leda user posted image ..... vidim pricate o snijegu . e pa ja ga ne volim user posted image kao mala sam se igrala kao i sva djeca ali nikada nisam bila odusevljena . ljetnje sam djete sta da radim user posted image ........ jos malo idem u nabavku za novogodisnji rucak / veceru (ima da dobijem 100 kg ) ....drzim fige stetici user posted image

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 2035
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 9:58:31   
hanka
Jutro i od mene user posted image
user posted image
ja sam presrecna zbog ove kolicine snega koji jos uvek pada,konacno cemo imati pravu Novu godinu.Sinoc smo sa mm setali nase nove stence i bilo je prelepo ali kratko posto ne smem duze od 15 ak min.Najgora sam od sve dece user posted image obozavam da se sankam,skijam,klizem i preslikavam na snegu ali za sada mogu samo da setkam

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 2036
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 10:04:50   
Ipokrisia
Cao drage moje, smao da se na kratko javim,nisam vas zaboravila ali uglavnom sam lezala a i komp mi bio par dana na popravci konacno ga sredili :)

Kod mene novo to da sam prosle nedelje bila na pregledu, CTG zabelezio jace i ucestale kontrakcije a UZ bebu napredniju za 2 nedelje, tj za mesec dana naglo je porasla 1100g :( zato mi dr preporucuje ogtt test. Sto se kontrakcija tice i ja ih dosta osecam i dalje, i nigde ne idem,uglavnom lezim,a u ponedeljak sledeci idem ponovo pa ce mi tad reci ako budem morala malo do bolnice, pretpostavljam na tokolizu...
Sto se ovog secera tice, meni je glukoza 3,9 a ni ja sama se nisam ugojila nista spec,ali zato beba jeste pa Dr kaze da on mora d anapise kao savet to da se uradi a ja kako hocu.Posto nije ostalo jos puno do porodjaja, a mucno mi je da raidm taj test koji pritom pitanje da li ce biti uspesan,tj mozda cu se ispovracati, razmisljala sam da pitam doktora da mi da dijetu kao da imam taj gestacijski dijabetes i da tako preguram do kraja trudnoce...jer pretpostavljam da bi mi to isto dali kad bi ogtt pokazao d anije nesto ok...

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 2037
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 10:39:33   
eca89
A, joj Ipo nadam se da ce sve biti ok, pa dobro ne mora da znaci da nesto nije ok, ako beba tako raste, mozda ima i gena, nemoj se sikirati i javi nam se. user posted image te. Kod mene je sve smrzlo, tako da se ne usudim da idem napolje, bojim se okliznuti, jer je bas poledilo. Ljubim vas sve.

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 2038
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 10:45:57   
branki*
ipouser posted image nedostajes...
ne znam,ne verujem da je dijabetes,ti se nisi ugojila,a i ne verujem da jedes sad ne znam sta sto ne bi trebalo...koliko ima beba kg?kad bi trebalo da radis taj test?
kod nas vetar evo duva i nosi sve pred sobom,ne volim ga.
trudnicice,bas nas ima sad puno koje smo relativno blizu krajauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2039
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 10:47:07   
cetvrtko
ipo ako te sta tjesi .... moja je za mjesec napredovala oko 900grama i moj dr nista nije rekao osim da je bas porasla . ali ja se ne razumijem u sve to ali vjerujem da je sve uredu ... odmaraj ,manje slatkisa i voca ti savjetujem i sve ce biti uredu ;)

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2040
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 10:56:19   
Frcokla
Dobro jutro zenske user posted image
evo i ja sam nesto bas "poranila od jutros... Muz ode na posao a ja onda kao medved.

Divan snezni prizor napolju, divno je gledati ga iz tople sobe! user posted image
Juce je bilo 25 cm sigurno, a sad vec sija i sunce, mislim da ce se lagano topiti.
Moram makar da setam, kad vec ne smem nista drugo (ranije sam bila bas jako aktivna) a po ovom snegu mi se ne mili samo iz razloga sto moram da se obucem tako da sam u sibiru. Da li vi setate ???

Takodje sam jutros prvi put povracala, namestivsi krevet, inace me stalno uhvati neka muka ujutru, i uvece pred spavanje, ali umirim se nekako i prodje.

Ja imam nekad strasne bolove u donjem delu ledjauser posted image
Mislim da je jos rano za tako nesto...

Iscitala sam sve vase postove by the way.. Bas ste se raspisale juce.
user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2041
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 10:58:31   
choopa choops
Dan :)

Ja cekam ćeru da dođe z škole pa ću na kontrolu...

Što se tiče voljenja snijega, moja ćerka ga voli, a sin nikako user posted image Rodila ga majka...Možda se promijeni sad kad je malo stariji...

Ipo možeš odmah na dijetu, ali ako ti jutarnji iz krv bude rastao, onda ipak odradi taj OGTT. Btw, meni jutarnji nikad nije prešao 4,5. I eto, poslije OGTTa sam na dijeti... Srećno, nadam se da nije ništa, i da je baba samo dobro papala user posted image

odohhhh :-*

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 2042
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 11:05:01   
anita
Zdravo drugarice user posted image
Ja trenutno uzivam uz kaficu i RR i gledam kako pada sneg.
Obozavam sneg i zimske carolije ali me sada nervira sto duva ovaj olujni vetar. Najvise volim da idem na klizanje i sankanje ali cu to ove godine propustiti. Ako sneg stane danas popodne ili sutra mozda nagovorim muza i da idemo malo napolje.
Kod nas trenutno ima 23 cm snega i jos uvek pada.
Sve vas punooooo user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2043
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 11:05:26   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

trudnicice,bas nas ima sad puno koje smo relativno blizu krajauser posted image


Ooo, Branki ima nas, ti i Trca ste ispred mene, ja u srijedu ulazim u 9, brzo mi je proslo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2044
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 11:29:50   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: branki RR

ipouser posted image nedostajes...
ne znam,ne verujem da je dijabetes,ti se nisi ugojila,a i ne verujem da jedes sad ne znam sta sto ne bi trebalo...koliko ima beba kg?kad bi trebalo da radis taj test?
kod nas vetar evo duva i nosi sve pred sobom,ne volim ga.
trudnicice,bas nas ima sad puno koje smo relativno blizu krajauser posted image


Eco ,Branki,cetvrtko, beba imala 2236g :/ istina ja jesam prosli mesec malo preterala jer imali smo vezano slave,rodjendane,proslave i bas sam rumala slatko.Zacudilo me kako mi secer nije porastao ni ja se nisam ugojila od toga,kad ono sve beba porumala :( Nije mi nista rekao kad da radim, videcu jos jednom s njim u ponedeljak d ali moze dijeta a bez toga da se radi ili ako vec odem u bolnicu zbog kontrakcija, onda tamo da mi to rade. Jel postoji jos neka metoda osim toga? Tipa ono sto koriste dijabeticari,merenje onim iglicama 2 sata nakon jela?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2045
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 11:46:41   
Sanjalica1980
Dobro jutro drage moje, ja sam ustala pre sat vremena i malo vas citala.

Ipo, u Betaniji bas rade sa tim iglicama i to nekoliko puta na dan. Pre i posle jela. Imala sam bas cimerku kojoj je oggt bio los a na kraju su je pustili za jedan dan kada su je iskontrolisali. Vidi ti jos sa dr.

Ja sam vec par dana u stanu tako da sneg gledam sa terase. Cini mi se da se vec topi i da je bljuzgavica. Ne radi mi lift od petka uvecer pa nisam ni sisla ispred zgrade jer ne mogu da se gegam do treceg sprata user posted image
Nadam se da ce ga danas popraviti pa da bar malo vidim sveta.

Ja sneg volim kada sam na skijanju inace u NS-u ga ne volim. Samo se napravi bljuzga. Voznja po snegu mi ne smeta ali je zato problem naci parking. Pre dve godine kada je bio onaj duboki sneg morala sam nositi onu veliku lopatu i onda dodjem ispred zgrade pa nadjem zavejano parking mesto pa lopatam 40 min kako bi se uparkirala user posted image
Sutra ujutro opet na posao pa kada se vratim nije vise slobodno to mesto. Cini mi se da sam izlopatala citav komsiluk user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 2046
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 11:54:04   
Trcosava
Ipo, nadam se da će sve biti ok. Inače, ja sam debil opet guglala nešto. Setila sam se da je dr napisala nešto u materinsku knjižicu i sad sve kapiram šta je osim jednog. Nije baš najjasnije napisano, ali stoji neki polio bla bla, zaboravila sam već. Naravno debil izguglam i to je vezano za višak plodove vode. Navodno se najviše povezuje sa gest. dijabetesom, ali meni je onaj test za šećer bio ok. Još me i dr jedno tri puta pitala jesmo radili šećer. Kažem jesmo i bio je ok. Na wikipediji sam našla da povezuju i sa torch-om, ali to mi nije spominjala. I sad se nerviram što sam uopšte i gledala. Mada, koliko skapirah, višak i nije toliko problem koliko je problem manjak. Tako da sam koliko toliko mirna. U sredu ću pitati još da li je beba ok i to je to. Sad odo ipak malo sa Anom napolje, da bacim plastiku i staklo i ona malo da se prošeta, pa onda ručak da turam.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 2047
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 12:16:28   
branki*
frcokla,mi se uvek raspisemouser posted image
trco,pa,valjda da je nesto,rekla bi ti dr,ne znam..ja isto tako samo guglam,pogotovo prvi put kad sam bila trudna,citam svasta i posle se opasno smorim.
jeste,eco,sad ce stetica,sanjceze,trca posle ide..ne znam ima li ko jos tu,nisam gledala spisak.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2048
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 12:18:28   
jovicaa
javi se bubulence sledeci put kad budes u zru..
mozemo da rzmenimo brojeve ili tako nesto.

ja pakujem stvari polako, ono sto sad ne nosimo. i u potpunom sam soku ne mogu da verujem koliko garderobe je stalo u orman, strasno. to je masa stvari bukvalno. sve cu baciti, sve za sta nisam sto posto sigurna da ce neko od nas opet nositi...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2049
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 12:36:03   
Sanjalica1980
Trco, prvi put kada su me hospitalizovali su kao utvrdili polihidramium. Ja isto otisla na net pa se istraumirala jer se svasta povezuje sa tim. I mene su pitali da li sam radila torch i ac. Naravno na kraju mi je moj dr rekao da su kreteni sto me traumuraju bezveze. Taj visak moze biti bas zanemarljiv. Meni je moj dr sve pokazao na uz i to se skoro i ne vidi. Ja sam tada i imala nekih 50 ml viska. Samo opusteno. Bebica je dobro.
Koja si ti nedelja. Ja isto samo tvoj tiker ne vidim.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here