|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 21:45:16   
amelia
Hvaa bubi probacu.. bas sam ocajna cim nesto pojedem odmah mi ide nazad cak i vodu koju popijem povratim probacu sa stapicima i bademima valjda upali malo pre sam pojela jabuku malo je prestalo i sad ponovo isto
IZVORNA PORUKA: bubulence

amelija najbitnije je da ne budes gladna. neki suvi keks stavi pored kreveta i kada otvoris oci prvo pojedi keksic, ili stapice, krekere. bitno samo da je suvo. i gledaj da cesto jedes ali ne mnogo. grickaj bademe...

user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2076
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 21:55:32   
Jole84

IZVORNA PORUKA: Štetica

Zemske samo da vam se javim,ujutru sam na programu za CR,nadam se da ce biti u spinalnoj anesteziji,ali zavisi ko mi bude od anesteziologa,jer naznaju(citaj nece) svi da je rade. Javljam Sanjcheze kad se zavrsi.


Juhuuu, vreme je! Naježih se user posted image Srećno dušo, držimo palčeve da prođe brzo i da što pre držiš svoje čudo u rukama user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 2077
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 22:01:53   
Sanjalica1980
Stetice, mislicu na tebe user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2078
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 22:22:15   
Trcosava
Štetice srećno sutra!!!
Nadam se da će biti nek čika za spinaluser posted image user posted image

Bubi, biti ćem bodra i nećem više guglamuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 2079
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
29.12.2014 22:40:58   
choopa choops
štetice srećnoooo! user posted image


IZVORNA PORUKA: bubulence
amelija najbitnije je da ne budes gladna. neki suvi keks stavi pored kreveta i kada otvoris oci prvo pojedi keksic, ili stapice, krekere. bitno samo da je suvo. i gledaj da cesto jedes ali ne mnogo. grickaj bademe...

Slažem se, izdrži neće ni mučnine trajat dovijeka user posted image


Kod nas bio manji zemljotres prije nekoliko, tj buio uAlbaniji ali se osjetilo kod nas. MM nije ni osjetio ja ga pitam, a on se sav usplahiri, boji se kao blesav, samo mi digne živac. Ne daj Bože jačeg zemljotresa, da moramo negdje bježat, najteži bi mi on bio sa njegovom panikom!user posted image A sve mu je to od mame prešlo, ta se žena sa 62 godine boji grmljavine. Sin neki dan bio kod nje i doazi kući i ono zagrmilo, a on kaže mama bježi od prozora, rekla je baba da se moramo maknut kad grmi user posted image user posted image Pakao!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2080
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 2:24:47   
Bokac
Stetice srecno sutra i ja navijam da imas nekog za spinalnu. Ja sam prosli put sa spinalnom imala carski sa blizancima i ne mogu da vam opisem osecanja. Ja danas nisam upecala ovu mamu da je pitam za drove. Moracu nekako da se snadjem za informacije.
Amalia meni nista nije pomoglo za mucnine i drovi su mi dali diclegis lek protiv mucnina i od tad nemam problema.

< Poruku je uredio Bokac -- 30.12.2014 2:25:24 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2081
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 7:00:15   
serpica

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Slažem se, izdrži neće ni mučnine trajat dovijeka user posted image





user posted image nece doveka,mozda 4 meseca,mozda 6 a mozda i svih 9 ko znauser posted image
Amelia draga izvini na posalici,evo ja sam 16 nedelja i jos uvek mi je muka i povracam,ako je ne izdrzivo uzmi neke tabletice.
Stetice srecno danas user posted image dobices najlepsi poklon \za N godinu...bravo,jeva cekam
Dobro jutro....pijem kafu dok malisani spavaju..hladno je jos danas u skolicu i onda raspust user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2082
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 7:43:59   
Trcosava
Jutar debelice moje!

Kko ste mi? Kod nas 'ladovina.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2083
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 8:18:09   
branki*
kod nas sunce i gomila snega,ko voli zimsku idilu,uzivace.
odvelas bozu u obdaniste,pa gledam sta sve treba da se kupi,a svasta treba.skupila se i ng i sve fali i ja treba da spremam torbu i za bebu..nikad neki luft sa parama da bude,sve nesto udarnicki.
jos ga vodim posle kod logopeda,a ne izlazi mi se nikako.
nista nisam odlucila za dr,mnogo me nervira ta moja neodlucnost,kao da mi je porodjaj u maju,pa ima vremena..
steti danas rade carski,tako?


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2084
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 8:55:38   
Trcosava
Štetica dobija novogodišnji poklon dan ranije, da!

Branki ni meni se juče nije izlazilo i na kraju, žao mi deteta izađemo kao da bacimo plastiku i staklo, a na suncu lepo. I ostadosmo jedno sat i po ako ne i više napolju. Danas sam isto obećala da ću da je vodim. Ima komšinica preko puta, pa ona sa tatom izađe. Tako smo mi juče ćaskali.
Sad nam spremam doručak, pa onda da pristavim ručak za danas i sutra. Sutra ću još i gibu da napravim i bajadere i dosta od mene. A kad ću sve sutra da stignem pojma nemam.

Ujutru rano kod lekara, pa ako vodim Anu, treba svratiti i do prodavnice da pogledam za skafander. Pa kući i onda da se javim New Mom da se vidimo. I onda giba.
Mm ode na posao. Koleginica ne radi ni sutra ni u petak. Juče sam pop... zbog tih njenih slobodnih dana. Gazda je tera da ne radi jer je napravila scenu letos. I mm se nadrnda namene, kao ja mu nabacujem osećaj krivice što nije više kući, a kao eto ona sigurno ne dobija pare na ruke kao on. Mislim kapiram ja sve to... Lepo je i kad dobiješ parice, ali sutra em minus, em Ana ne ide u vrtić em treba da se cimam prevozom. Wuuusaaaaah

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2085
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 9:44:34   
bubulence
Trco kada si se udala za vrednog coveka. moj je radio ceo vikend, radi i svoje i tudje smene i juce zurimo kuci da on ne zakasni u drugu smenu a direktor mu je rekao da uopste ne mora ni da dolazi obzirom koliko je radio u poslednje vreme. ali neeeee, ne daj Boze da ispadne da nije dobar radnik...
dobar dan!
moji su na sankanju, E ne spava od kada je pao sneg, nema vremena. jutros je ustala u 7:20, sto joj se nije desilo bar godinu dana. ja rasklanjam sudje od dorucka.
nemamo temu za Steticu?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2086
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 10:07:45   
Sanjchezze
Dobro jutro i od mene
Ja bila do bolnice, radila CTG pa otisla do patologije trudnoce da pokazem dr i prosla sam pored sobe u kojoj je bila Stetica, nje nema, krevet namesten tako da ili je cr u toku ili je vec gotovo. Tel joj je iskljucen izgleda. Otvarajte temu, ja sam preko telefona. Joj bas sam se raznezila sva, stize Stetici njen momak user posted image Jedva cekam da im odem u posetu. Javljam vam kad mi pusti sms.
Ja 5tog idem na pregled i uz, ako smo i ja i beba spremne onda 6tog mi rade onaj test da vide kako reagujem na indukciju i ako to bude ok poradjaju me uvece. Epidural mogu da dobijem ako budem htela. Tako da sam srecna sto je sve dogovoreno i uzbudjena sto cu za par dana upoznati moju devojku user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2087
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 10:18:52   
choopa choops
Jutro :-)
IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Slažem se, izdrži neće ni mučnine trajat dovijeka user posted image





user posted image nece doveka,mozda 4 meseca,mozda 6 a mozda i svih 9 ko znauser posted image
Amelia draga izvini na posalici,evo ja sam 16 nedelja i jos uvek mi je muka i povracam,ako je ne izdrzivo uzmi neke tabletice.



A što si bezobrazna, ja da je ohrabrim a ti me izminirala user posted image šalim se. Ali amelia, ako će ti bit lakše, bar nećeš bit jedina koja je povraćala, eto te u našem klubu, i ja sam nažalost do pola trudnoće povraćala, kao i serpica. Ništa nego da osnujemo grupu za podršku trudnicama što povraćaju user posted image

štetice, nadam se da se već grliš sa bebironom user posted image

Trco,bubu, nažalost neamju oni od toga što puno rade, ništa. user posted image Što mi reče doktorica juče kako joj je sin prigovorio jer je trebala da ga vodi kod Deda Mraza, a nije zbog posla: "Opet su ti važnije one žene što suu porodilištu, nego ja." Užas. Znam da vam je teško, ali eto ima i gorih slučajeva.

Kod nas hlaaaaaaaadno, duva bura, MM naložio maloprije, a nismo čistili odžak i sve vratio vjetar, morali smo cijelu kuću da rastvorimo, što bi se ono reklo Džabe ste krečili (grijali do sad user posted image )

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2088
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 10:26:02   
bubulence
znaci Steti je mozda vec gotova!?
Cupo mm ima srece sto mu je svaki minut placen, i ako ostaje duze sve ispostuju i jos ga caste sto je lepo i retko ali mi je zao sto se toliko cima.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2089
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 10:29:27   
branki*
moguce da je gotova..
bubi,dobro da je tako,ovde kod nas sve javasluk vlada.
mene toliko sve mrzi da je to cudo,samo bih lezala i dremala ko macak.ne znam kako cu da se nakanim da pravim tortu popodne i jos sta treba.da nije to neki simptom da ce porodjaj uskorouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2090
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 10:30:18   
choopa choops
Pa dobro to jeste fino kad im je plaćeno, ali opet...Ma znam kako je nama ljeti, jer mi 9mjeseci ne radimo, i onda za ta 3 mjeseca radimo od jutra do sutra, da mi nije sestre i mame, ne bi mi djeca ni plažu vidjela, iako živimo na moru. Uvijek sam govorila da mi je da radim u nekoj državnoj firmi gdje je plata redovna, radno vrijeme pon-pet, godišnji odmori....eeeeeeeee puste želje.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2091
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 10:37:54   
bubulence
branki ne brini, kada se blizi porodjaj onda ti je sve lako, ima sama da krecis , pomeras ormane, brises...
cupo cime se vi bavite?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2092
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 10:45:16   
Kata90
Hay zeneuser posted image moj sin spava,reko da odma uhvatim priliku da vam se javimuser posted image .....da ne mislite slucajno da sam vas zaboravilauser posted image
Vidim uskoro nam stize jos jedan bebacuser posted image
Kod nas bas hladno,ima puno i snega.......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2093
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 10:59:37   
choopa choops
Kato user posted image kako se snalazite?

Bubu imamo prodavnicu sitnica, nakita i td. A kako posla ima samo ljeti onda moramo radit cijeli dan da bi mogli preživjet zimu. A da ne pričam što su kontrole nenormalne zadnjih godina, sve više ljudi zatvara. Ma, samo da smo zdravo user posted image

Ja se ismijah sad. Gledala ćerkine ocjene, i ima sve "petice" osim iz fozičkog. Rodila je majka, to mi je bio najomraženiji predmet u školi user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2094
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 11:01:18   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: branki RR

moguce da je gotova..
bubi,dobro da je tako,ovde kod nas sve javasluk vlada.
mene toliko sve mrzi da je to cudo,samo bih lezala i dremala ko macak.ne znam kako cu da se nakanim da pravim tortu popodne i jos sta treba.da nije to neki simptom da ce porodjaj uskorouser posted image



Ako si samoj sebi teska , blizu je.. .user posted image salim se...uzivaj i ne brini.

Katooo , nema te sto godina! user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2095
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 11:01:54   
bubulence
kaaatooo, kako ste? kako se snalazite?
cupo ihihihihihi, i meni je fizicko bilo katastrofa user posted image . neka je, samo neka je iz ostalih predmeta dobra...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2096
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 11:05:56   
Kata90
Super se snalazimouser posted image mali vrag se probudio,htela sam i slike da vam stavim.....kuckam vam kasnije ljubim sveuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2097
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 11:18:44   
choopa choops
user posted image
bubi ma to i ja kažem. Meni je jedino bitno da ima dobre ocjene iz 3 predmeta: srpski, matematika i engleski. Sve ostalo me ne interesuje user posted image
Kato, samo polako, postavićeš! Mi smo tu i ne mrdamo do daljnjeg user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2098
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 11:58:46   
Trcosava
LEle ja se pitam u čemu će ova moja da bude dobra u školi user posted image melje za medalju i jezici su joj dobri.

Branki, ja sam sebi odavno teška, ali za divno čudo imam još snage da spremim i sve. Samo sam usporena i to me nervira.

Mm mi još sinoć kaže kako auto nešto opet zeza. Kao da ručna non stop drži. Tako da sad ide kod majstora, pa onda najverovatnije ide u grad poler Italije, tj na samoj granici na teren. Kaže postoji šansa da ne radi ni sutra ni u petak, ali ja se ništa ne radujem dok ne vidim da je samnom u bolnici sutra user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2099
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat]
30.12.2014 12:06:00   
anita
DObar dan devojke
Ja ustala, doruckovala pa se bacila na posao. Pravila sam neke stanglice sa semenkama, zavrsila i evo sada odmaram.
Kod nas je trenutno sunce ali je hladno.
Dosao je red i kafu od jutros da popijem.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li znate ko su dugine bebe?
U stvarnosti, dugine bebe su ostrva ljubavi koja nas podsećaju na izgubljeno dete, na taj način se povezujući sa njim. K...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here