|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
2.12.2014 13:20:18   
veselicaa
Haha dobar je,pa sto da se muci dete user posted image
Imali su na testu 33 moguca poena A. dobila 31 i nesto mi drami tu.Inace nije takva ali joj izgleda danas dan za prenemaganje.Ja joj uvek kazem sve ocene su za djake,verovatno ce nekad dobiti i trojku ali se desi da dramaticno dozivi i pet minus.A znam i zbog cega joj krivo,nije da nije znala odgovor nego se zbunila tj.nije razmisljala.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
2.12.2014 13:28:56   
Peace*
Moj ne drami. Ne raduje se kad ne dobije 5, ali nije baš ni drama.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
2.12.2014 13:32:22   
janabons
Mame, evo i mene na ovoj temi, posle duze vremena
Jani krenula gornja trojka , proslinavila i kaslje,a taman smo mesec dana isli u vrtic bez prestankauser posted image
Nocas se budila na pola sata,vristi...na kraju ispovracala slaim,posle sam joj dala brufen i tek tad se dete smirilo....a ovo nam je tek prva trojkauser posted image
Do sad nismo imali problema sa izbijanjem zubica, al izgleda da su ove trojke bas zeznute

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
2.12.2014 13:32:32   
veselicaa
Ona kao zapela kako se nisam set_ila pa kao se nisam set_ila.Kazem joj nema veze ali znas navikla se da skoro uvek ona najbolje uradi pismeni,a uciteljica onda takvu decu dobro ishvali pred svima pa ja mislim da je njoj vise zbog toga.Ne brine se ona mnogo oko skole zasad joj fino ide,ali ona je prvence,pa je dugo bila sama,pa je malo razmazena a takva deca umeju da drame user posted image user posted image
Janabons posto je ispovracala slajm mozda se nije budila zbog zubica,mozda je virus.Nama su cetvorke bile zeznute

< Poruku je uredio veselica -- 2.12.2014 13:34:42 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
2.12.2014 13:42:09   
Peace*
Pa ista ti je razlika među decom kao kod mene. user posted image Nije bila duže sama nego moje. user posted image Nego htedoh reći, moj ne drami zbog loše ocene, ali drami zbog svega drugog. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
2.12.2014 14:15:59   
mati
Da se zapljunem i ovde...user posted image
I mi smo slinavci, ja postavila pitanje tamo u prehladi al niko nista...
Jos malo pa po Mu vrtic, na znam samo kako cu sa ovim maleckim bas je hladno.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
2.12.2014 21:39:16   
Mala Elena
Veselice , ti vec sada imas probleme...naoruzaj se strpljenjemuser posted image ne valja kad neko mora da bude najbolji ..ne ide uvek u zivotu sve kao po loju. Sto pre shvati da zivot nije idealan, manje ce da pati.
Da, te trojke su zeznute , cula sam Janabons .

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
2.12.2014 22:12:27   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame. Veselice Peace ja imam komsinicu koja se nervira uzasno kad dobije bilo sta sto nije cista petica. I sinoc smo bas bili do komsija a ona crkla od muke dobila je valjda 4 iz engleskog, kaze:"moram da vezbam moram da ucim" bla bla bla. Iskritikovala sam je hehehe...Ipak sam ja prosvetaruser posted image , nezaposlen doduse al jednom prosvetar uvek prosvetar. I kazem joj "ajao ala ces ti da njaces u petom razredu pa u prvom srednje, blamiraces se pred celim razredom"user posted image . A sestra joj ne moze biti veci kuler kaze ona " ja sam dobila vec i trojku" i smeje se hahaha...Carica. E sad. Sestra ce uvek biti iskrena sta god dobila pa kud puklo da puklo a ova starija ce lagati kad dobije neku losu ocenu i to ne iz straha da ce je roditelji kazniti vec iz sramote, I rekla sam to njihovoj mami. Imala sam ja takvih ucenica. Jedna je lagala i lagala ali od sramote valjda da naglas kaze sta je dobila pa cim dobije neku ocenu koja nije 5 ili precuti ili nesto smulja i slaze roditelje.

Moji spavaju. Ja cituckam sta ima novo na rr.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
2.12.2014 22:39:53   
Bibilib
Bebac mi zaradio bronhitis user posted image user posted image samo place,ne znam vise sta da mu dam...sta smem a sta ne...Isprzila sam praziluk sa mast i stavila mu na pluca,videcu kako ce mu biti do sutra...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
2.12.2014 23:05:09   
Torbica
Cao mame,

ja sam koma. Moje srednje dete ima neki suv uporan nadrazajni kasalj, pih, ostavljam ga kuci ove nedelje, ne reaguje ni na sta, nema sta mu nisam dala. Deda dosao pa ce ga cuvati. Tipicna viroza..
Bibi, ako si sigurna da je bronhitis, ako svira kao rastimani orkestar, polifono-zvucima razlicite frekvencije, pa jos ekspiratorno tj u izdisaju... Berodual u inhalaciji spasava stvar. E sad, na 6,8 ili 12h u zavisnosti od tezine klinicke slike. 6 kapi na 1.5 ml fiziioloskog.
Odoh da resavam jos sto stvari..... Pozdrav svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
2.12.2014 23:16:43   
janabons
Bibilib, ja sam cula za gusciju mast da je dobra za te stvari
A inhalacije berodualom obicno uvek idu za bronhitis
Mi cemo sutra ujutru kod lekara, Jana kaslje non stop od kad je zaspala,bas se zapusilauser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
2.12.2014 23:20:35   
mati
Torbi aj dok si tu, ako si jos tu user posted image , virni KLIK, bas se inhalacija tice...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 7:55:46   
emicaa
Kako ste mamice,nadam se da su dječica bolje.
Mene kašalj smori,danas prelazim na prirodnu medicinu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 8:16:35   
veselicaa
Dobro jutro i od mene.
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Veselice , ti vec sada imas probleme...naoruzaj se strpljenjemuser posted image ne valja kad neko mora da bude najbolji ..ne ide uvek u zivotu sve kao po loju. Sto pre shvati da zivot nije idealan, manje ce da pati.


Me ma nije ona da se buni,dobijala je ona i cetvorke pa se nije bunila,juce joj bio takav dan.
Misha i Ljisa sta predajes?Moja A.nije od dece koja kriju ona sve isprica bez problema,kad nismo kuci a napravi neku stetu prizna bez problema iako zna da ce biti kaznjena.Ne brine se ona za ocene mnogo i zna da ce tek da dobija manje ocene,juce je neki izuzetak bio.Njoj je uvek krivo kada dobije manju ocenu zbog toga sto se nije skoncentrisala,kad dobije cetvorku jer nije znala ne kaze nista.Nikada me nije slagala dosad,cak mi malo i cudno to user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 12:50:21   
Mala Elena
Dobro Veselice user posted image
Zdravo svima...mi kasnije ustale , bukvalno mi prosao dan pa sam jedva stigla da pospremim i spremim dorucak /rucak, cak mi muz pomogao .user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 13:06:51   
mati
Zdravo mamite..
Mata u vrtic a Mita i ja se borimo.. Jos malo pa da odspava dok ne krenemo po batu. Juce upao u dve grupe sav odusevljen decom sto su toliko puno, ne zna gde ce pre.
A kad treba da krene verovatno,tj sigurno ce da vristi i place.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 13:42:30   
emicaa
Jaooo što ova moja danas histeriše,strašno.Ništa joj nije po volji.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 13:49:33   
branki*

IZVORNA PORUKA: bambinica

Poštovani,
Imam pitanje ali nikako da pronadjem mesto gde da ga postavim. Bila bih jako zahvalna ako dobijem bilo kakav odgovor.. Beba mi ima 7 meseci i par dana..
Poslednjih par dana, kada joj se ja ili suprug obratimo, ona iskazuje odusevljenje na veoma neobičan nacin :-( Cela se napregne i stegne kao da hoce da povrati.
. Jako me brine to ponašanje Da li pokusava da kaze nesto? Ili je jos rano za to..
Da li je imao neko slično iskustvo?

Hvala!



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 13:55:39   
branki*
bambinice,je l beba ume samostalno da sedi?da li dok to radi je u lezecem polozaju?mozda samo pokusava da vam se priblizi i da iz lezeceg predje i u sedeci polozaj,to moze da izgleda kao naprezanje i grcenje...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 15:03:13   
mati
Bambinice ja bi rekla da je to od uzbudjenja, htela bi da vam nesto pokaze a ne zna kako i onda tako se napregne. Imali smo mi par puta slicnu situaciju. Naravno, idi do doktora cisto da cujes misljenje, ja se nadam da je samo faza. Ona je sad veroatno pocela da sedi i na neki novi nacin upoznaje okolinu pa jj je sve zanimljivo.
Mita jos spava , a bata nas ceka u vrtic .user posted image Nego neka ga, oni se sad najlepse igraju posle spavanja i uzine.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 15:55:32   
mirkam
Mamice samo da mahnem.
Navikavamo se na novi stan i još sredjujemo,ostalo je poprilično još da se raskrci.
M standardno,malo dobar,malo kenjka,nego lošije spava od kad smo se preselili user posted image Jel može biti da lošije spava jer mu je sve neobični,pa dok se ne navikne? I ovdje ga recimo ne mogu ni sekundu ostaviti samog u prostoriji,odmah plače,a u starom stanu je bez problema ostajao sam dok npr rasirim veš,sredim sobu..
Cituckah malo na brzinu i vidim da ima prehladjene djecice,pa šaljem veeeliki user posted image i da brzo ozdrave.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 16:01:04   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mirkam

Mamice samo da mahnem.
Navikavamo se na novi stan i još sredjujemo,ostalo je poprilično još da se raskrci.
M standardno,malo dobar,malo kenjka,nego lošije spava od kad smo se preselili user posted image Jel može biti da lošije spava jer mu je sve neobični,pa dok se ne navikne? I ovdje ga recimo ne mogu ni sekundu ostaviti samog u prostoriji,odmah plače,a u starom stanu je bez problema ostajao sam dok npr rasirim veš,sredim sobu..
Cituckah malo na brzinu i vidim da ima prehladjene djecice,pa šaljem veeeliki user posted image i da brzo ozdrave.

O da itekako moze biti to. Nama su prve dve noci u hotelu na Kopaoniku bile strasne, ali bas bas strasne. Pitam se kako nam ljudi nisu kucali i pitali sta radimo nasem detetu kad se tolko dernjauser posted image

Pokupila D iz vrtica, nije htela da jede ni tamo ni ovde i sad cemo da se bacimo na igru.Pozdrav mame

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 17:51:21   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: emicaa

Jaooo što ova moja danas histeriše,strašno.Ništa joj nije po volji.



I moja manje-vise, mozda je do vremena. Nego, recite mi da je faza da mi spava u toku dana dva puta po pola sata? user posted image Nista ne mogu od nje... user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 19:00:35   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: janabons

Bibilib, ja sam cula za gusciju mast da je dobra za te stvari
A inhalacije berodualom obicno uvek idu za bronhitis
Mi cemo sutra ujutru kod lekara, Jana kaslje non stop od kad je zaspala,bas se zapusilauser posted image



IZVORNA PORUKA: Torbica

Cao mame,

ja sam koma. Moje srednje dete ima neki suv uporan nadrazajni kasalj, pih, ostavljam ga kuci ove nedelje, ne reaguje ni na sta, nema sta mu nisam dala. Deda dosao pa ce ga cuvati. Tipicna viroza..
Bibi, ako si sigurna da je bronhitis, ako svira kao rastimani orkestar, polifono-zvucima razlicite frekvencije, pa jos ekspiratorno tj u izdisaju... Berodual u inhalaciji spasava stvar. E sad, na 6,8 ili 12h u zavisnosti od tezine klinicke slike. 6 kapi na 1.5 ml fiziioloskog.
Odoh da resavam jos sto stvari..... Pozdrav svima



Pa inhaliramo se Berodualom vec pet dana i mogu vam reci da mu je od jutros malo bolje HVALA BOGU a kazem vam sinoc i jutros sam mu stavljala praziluk...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 19:30:58   
Torbica
IZVORNA PORUKA: Bibilib

Bebac mi zaradio bronhitis user posted image user posted image samo place,ne znam vise sta da mu dam...sta smem a sta ne...Isprzila sam praziluk sa mast i stavila mu na pluca,videcu kako ce mu biti do sutra...


Aha, ne znam, nisi napisala sta mu dajes, pa ja rekoh, ajd od pocetka. Uglavnom, ako dete klinicki nije bolje, onda se inhalira cesce, moze na 6h, a kad gori kuca i na 4h. Da brzo prodje!

Ja sam umorna, ali zadovoljna, imala sam bas ekstra dan na poslu. Sinak mi je bolje, sve je dobro!
Pozdrav svima!

< Poruku je uredio Torbica -- 3.12.2014 19:32:14 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here