|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 15:22:02   
mirkam
Sanjice,ništa pametno nemam da ti kažem osim budi hrabra i šaljem ti veliki user posted image
ME,mislim da me nisi shvatila oko cupanja za kosu.To što čupa mene i što sam već na pola celava,to mi je skroz ok,nego me brinulo što ponekad cupa sebe user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 15:35:47   
Sanjica26 RR
Branki od pre dve nedelje su poceli epi napadi. Pije lekove, ali ne znam nazive. Mama mi danas kaze:" Ne znam Sanja vise kako da mu pomognem". Srce mi se cepa.Necu vise ovde da mracim.
Sad citam za Degu i Teodoru. Grlim ih jako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 16:17:47   
doktorkakristal
SANJICE javljaj kako je brat ne mracis tu smo jedna za drugu posebno u teskim momentima

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 16:33:40   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: mirkam

Sanjice,ništa pametno nemam da ti kažem osim budi hrabra i šaljem ti veliki user posted image
ME,mislim da me nisi shvatila oko cupanja za kosu.To što čupa mene i što sam već na pola celava,to mi je skroz ok,nego me brinulo što ponekad cupa sebe user posted image


Ma jesam shvatila nego mi je isto cupao sebe ili nekog drugog user posted image

Sta tu moze da bude lose ?user posted image
Mi setale , videla sam lepu futrovanu kapicu za E ,samo ne znam primaju li kartice pa moram otici sutra da proverim. .

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 21:22:41   
dijana1*
Dobro vece mame.
Moji zaspali a ja malo da svrljam po RR

Sanjice meni Vuk sve dovlaci iz vrtica i prelazi na Kostu. Dok je V bio beba uopste nije bio bolestana jos se nije desilo da K prvo bude bolestan pa V. Nego cim Vuk ode u vrtic dovuce konjuktivitis, boginje, virozu ....stalno se ljubi sa Kostom ipredje na njega. Ludim vise od toga.
IZVORNA PORUKA: Sanjica26.
Mala Elena vreme je grozno. Nekoj deci je slab imunitet. Dora, Kosta i Sofija se jako cesto razboljevaju.


Sanjice bas mi je zao za bratauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 21:28:48   
Anoniman
Dobro vece mame!
Moji spavaju,a ja navratih da vidim sta ima novoga!
Kod nas je standardno,samo sto mi F ima proliv i samim tim zaradio i ojed,nadam se da cemo ga uskoro saniratí
Ljubac za sve

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 22:13:32   
Misha i Ljisha
uf sto ne volim kad je aktuelna tema iskustva iz decijih bolnica.user posted image Degu nadam se da ce sve biti ok. Ja sam znala da u decijoj kod nas mame spavaju na stolicama i da su nehumani usloviuser posted image , uf da si samo bar ranije cituckala temu ili pitala nekog. Zelim vam da sto pre odete odatle i da budete cakum pakum zdravi.user posted image

Male Elena vrtic je leglo bukvalno svih virusauser posted image . Evo ja vec drugu nedelju D dam samo dva dana u nedelji cisto da se dete malko razonodi sa drugom decom i malko da se druzi, da ne zaboravi pravila vrtica i td. Tako cu koliko god budem mogla, mada sad kad mi je mama u penziji (pre nedelju dana se penzionisala) opet ajd da kazem mogu kako hocu. Nisu oni drustveni, jos je moja D tamo i najdrustvenija, a kazu vaspitacice sa njom nikakvih problema, ucestvuje rado u aktivnostima a kad ne zeli da se igra sa drugom decom zanima se sama i sama sebi smislja igre, kaze vidi se da je navikla da se sama zanimauser posted image .

Moji spavaju, ja sad srucila u sebe bukvalno ove kokice sto sam iskokala. Mmmmm...moram da sakrijem tragove jer mm i D jako vole kokice, ljutice se na mene sto sam domace klipove krunila samo sebe radiuser posted image . Nisam puno posejala kokicara ali ga ima dosta na svakom kukuruzu je bilo po dva klipa a na nekim cak i po tri.

Jos malko pa idem da lozim vatru pa i ja u krpe.

Laku noc mame

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 22:34:20   
doktorkakristal
vece mame isli smo pedijatru kod D sve cisto sem nosica tako da cekamo da prodje mozda su i trojke u pitanju nikako da izbiju
malo da cunjam po netu pa u krevet

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 22:56:23   
Bibilib
Zdravo mame evo i mene...malo smo se oporavili od ovog virusa ali se jos inhaliramo....

Sanjalice bas mi je zao...sta da ti drugo kazem...budi jaka...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 23:37:00   
mati
Dobro vece...user posted image
Dijana i kod nas je ista situacija. Sve Mata dovuce iz vrtica pa predje na ovog malog. Evo on do novembra nije iso u vrtic i do tad su obojica bili zdravi. Jos ja Mitu vodim u vrtic kad uzimam M pa se svi zalepe za njega da ga cmacu i maze...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 0:07:10   
Anoniman
sanjice user posted image zao mi je! sta kazu lekari?

zene, moja deca su bila ravno 2 meseca bolesna. obavezno se ksenija prva razvoli, pa prenese bebi. da ide u vrtic, nista mi ne bi bilo neobicno, nego ne ide. doduse isla je po igralistima svaki dan, to je skoro pa isto.

(odgovor članu mirkam)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 7:58:08   
little_one
Jutro mame!

Taman kad spominjete prenosenje virusa, ja se vec najezim. Dala sam Andreu u vrtic i nije mi zao, al svako malo nesto zakaci, a i beba pored nje, mada u blazem obliku.

Sinoc je dobila temperaturu i kad je legla da spava pocela da kaslje ono kao lavez. Nikad je nisam cula bas tako grozno da kaslje. Dr nam druga smjena, iskreno bas se razmisljam da odem u prvu smjenu kod nekog drugog, ionako i ova nasa mijenja nasu pravu dr koja mijenja drugu u savjetovalistu. A jesam ga zakomplikovala...Vidjecu jos...Jutros jos nema temperaturu, paracetamoll radi posao tako da mislim da nije nista ozbiljno osim tog kaslja koji me plasi. Nos curi al vodeno, prozirno, kao da ju je gripa dohvatila.

< Poruku je uredio little_one -- 5.12.2014 7:59:39 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 8:04:20   
emicaa
Dobro jutro,konačno divna noć,u neko doba prebacila D izmedju nas nešto počela u snu kenkat i ona se nasloni na mene i zaspe duša sa otvorenim ustima,rukav mi bio mokar user posted image
Za danas najavili snijeg,nadam se da će omanuti user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 8:06:12   
Sanjica26 RR
Tako je i kod nas. T dovuce iz vrtica, pa prenese Sofiji. T je ojacao imunitet, pa njoj nije nista. Ma i nas dvoje sa posla dovucemo viruse.

Nista specijalno ne kazu za brata. Koliko govorili da to nema stresa mislim da je to kod njega posledica. Sta se mucan nagledao tokom poplave. Jos se nisu uselili u kucu. Sredili su je konacno i on je odmah tamo zbrisao da spava. A ostali ce ovih dana.
Odoh zene da inhaliram S.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 9:16:58   
Anoniman
sanjice, pa sigurno da stres moze imati uticaja.. user posted image

moja K mnogo lakse preboli, a beba jadna.. dva puta smo bile u bolnici ove jeseni. hematolog mi rece da njima nije oformljen imuni sistem do 3. godine i da se zato ne preporucuje kolektiv. jedino sto mi K vuce neke sline vec mesecima, a bris negativan. user posted image

izvodite li decu po ovakvom vremenu napolje? mislim ove male..

< Poruku je uredio Macaki -- 5.12.2014 9:17:47 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 9:25:52   
Sanjica26 RR
Dr kaze da epi napadi nemaju veze sa stresom.user posted image
Sofiju ne izvodim posto u Po duvaju jaki vetrovi. Prosle subote sam je izvela, jer sam morala T da vodim na gimnastiku. Ona je od stana do skole plakala i nazad. Nije nam daleko, ali ne usudjujem se vise. Ako je budem izvodila, a moracu. Ne moze vecito biti u kuci obucicu joj skafander.
Raduje me sto si opet tu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 9:26:57   
doktorkakristal
jutro zene
MACAKI nema te zeno,stalno sam pitalaza tebe bas si nestala odjednom,sto se izvodjenja tice ja ne izvodim D sem na kratko,ako moram do prodavnice


_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 9:36:28   
emicaa
Ja Doru vodim u kratke šwtnje,pola sata do 40 min.a u to je uključen i odlazak u prodavnicu ali ne svaki dan,najviše tri puta sedmično.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 12:22:38   
Mala Elena
Dobar dan mame ..
L O ,ako nema T ja bih sacekala njenog pedijatra ...
Sanjice , ne znam sta bih ti reklauser posted image ...

Kad smo kod izvodjenja ,ja je izvodim kao ti Emice , nekada u rukama, nekada kolicima i vidim sa joj prija. .ali nekada stvarno jako duva pa preskocimo .
Juce se neki baja parkirao na onom prolazu za kolica, ih kako sam se iznervirala ! Stala sam i gledala u kafic da mu dam do znanja da se skloni i posle par minuta se vracam ,njega nema! Sto sam opasna user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 12:37:25   
dijana1*
Jutro mame.
K malopre zaspao a V u vrticu.
Tek sada pijem jutarnju kaficu.
LO nadam se da nije nista strasno

Juce u vrticu pise velikim slivima da se mole roditelji da ne dovode bolesnu decu u vrtic koja imaju boginje i konjuktivitis sto je Vuk naravno pokupio i jedno i drugo. I da ne dovode decu koja piju ab a nije proslo bar 72 sata. Vuk mi je rekao da je teta juce vratila jedno dete zato sto ima boginje. Pa jbt kako roditelji mogu dovesti bolesno dete u vrtic. Kaze mi teta da u grupi ima samo par decice i da radi samo jedna teta. Bas su roditelji neozbiljni.
ME ja to svakodnevno radimuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 12:48:06   
Klarita
Imam materijala da ispisem podugacak post, ali necu user posted image

Elem...

Sanjice, drzi se draga user posted image

Dijo, ljudi su bezobrazni do zla Bogauser posted image ja sam muku mucila i dizala "bune" protiv bolesne dece u vrticu tj roditelja, ali sam shvatila da je to borba sa vetrenjacam i predala sam se..neka im je na cast!

Doco, cekate rezultate brisa? Nisam shvatila...ljubi od mene princezu i da sto pre prodje.

LO, kasno sam se ukljucila, ali kad cujes taj tzv lavez psa, vodi dete lekaru bezobzira na temperaturu...Verujem da ste vec bili ili idete upravo. user posted image


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 12:48:53   
little_one
Dijana da, postavili su to ima vec nekoliko dana. Ja sad opet gledam, Andrea jutros opet dobila temperaturu, neki glup kasalj koji je postao "ljepsi" nakon inhalacije, i nos joj samo vodeno curi, bas kao gripozna. Popodne ce je mm odvesti kod dr, vec sam navikla na ovu zamjensku dr, a nasa dr u savjetovalistu, tako da Aleksandru vodim kod nje u savjetovaliste....kakva zbrka. Nadam se da nisu boginje, taman je proslo 3 nedjelje otkad su se pojavile u vrticu.


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 12:51:24   
dijana1*
Nadam se da nisu.
A jel bilo u vasoj grupi boginja?
Kod nas jos traju. I bas su zahvatile celu grupuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 12:51:27   
Klarita
Pisale smo u isto vremeuser posted image
bice bolje od inhalacijauser posted image neka je za svaki slucaj poslusa dr. Sta joj dajes?

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
5.12.2014 12:56:35   
superm
Pozdrav! Ne stižem da pišem, samo da vas pozdravim. Neka deca pozdrave! Klarita carice, pozz

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here