|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 21:56:39   
dijana1*
Dobro vece mameuser posted image
Mirkam naravno da moze. Kada smo isli za BG prva 2-3 dana mu je sve bilo cudno ali brzo se i naviknu na promenu.
Vuk je danas isao u vrtic. Prvi dan posle mesec dana. Dete jedva docekalo.
Kosti je mnogo bolje. Nego K je postao prava maza ali i ljubomorko. Cim se mazim sa Vukom odmah ga odguruje i on se ubacujeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 22:27:39   
doktorkakristal
vece mame ne stizem da se javim redovno,Dora prehladjena nos curi kaslje bice ovo vesela noc user posted image
MIRKAM isto ponasanje je bilo i kod Dore kad smo presli u stan samo je plakala ali se naviklaposle nekog vremena

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
3.12.2014 22:39:51   
dijana1*
A Doco dokle viseuser posted image
Ljubi mrvu maluuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 7:53:13   
emicaa
Dobro jutro,ova mala opet nije spavala,tri noći spavala super i ja se taman obradovala kad noćas mi ga zabiberi pošteno.Dokle više ovako pitam se ja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 8:40:43   
little_one
Jutro mame!

Sinoc sam vodila Andreu na predstavu u djecije pozoriste i bas je uzivala. Da vi vidite te okice koje netremice prate sta se desava, a na kraj predstave je pljeskala jako i kad su se upalila svjetla zagrlila me i poljubila tako jako, da sam ja ostala zatecena i naravno suzice krenule user posted image bas me nesto raznjezila kad je nicim izazvana ispoljila takvu njeznost. Raste mi dijete.

Aleksandra je sinoc imala svoju neku zurku, probudila se u ponoc i nije htjela da spava do skoro 2. Ima nekad takve ispade, prosto ne znam sta joj bude, i kako da prekinemo takve epizode u po noci. Ja ko zombi a ona cim je vratim, budi se i trazi mene. Inace, sve brze puze i sad se redovno sama posjeda. Bas je zilavica mala, pocela je da se postavlja u klececi polozaj u krevecu, pa smo skapirali da smo u zadnji momenat spustili dusek. Vec vidim kako bi ispala iz kreveca da nismo. Uff, muka mi i da pomislim.

Danas mi se nista ne radi, nemam ni neke ideje sta cu da kuvam. Aleksandra spava, ANdrea u vrticu a ja sjedim i pokusavam se natjerati u akciju.

Doco, opet neka virozica! Proci ce brzo nadam se!


Dijana, kod mene ANdrea u zadnje vrijeme tu i tamo ispolji ljubomorka zbog Aleksandre. Nadam se da je faza koja ce brzo proci.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 8:43:50   
Peace*
Jel zna neko na kakav pregled je degu došla u NS? Zašto su zadržani u bolnici?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 8:52:25   
little_one

IZVORNA PORUKA: Peace*

Jel zna neko na kakav pregled je degu došla u NS? Zašto su zadržani u bolnici?


Zbog krvarenja u stolici i sumnje na alergiju na PKM. Mislim da je na gastroenterologiji al nisam sigurna.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 9:02:27   
Peace*
Bzvz. Zašto je drže tamo? user posted image Ako se neko čuje sa njom, neka pokuša da se dogovori da dobija obrok na odeljenju, ja sam to uspela, možda uspe i ona. Ali ja sam bila na imunologiji.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 9:15:33   
little_one
Ma kakav, rekli joj ako hoce da jede da ostavi bebu samu i da ide na sprat, vjerovatno u kantinu da jede. Hej, bebu od 5 mjeseci, sramota. I ja jos uvijek ne mogu da vjerujem da majka koja treba da doji tu bebu i brine o njoj ne moze da dobije krevet da legne i da odmori i da ne moze da dobije obrok u sobu. Strasno.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 9:19:16   
Peace*
Može, može. Ona ima krevet 100% ali na odeljenju za majke za dojilje. To je na 4om spratu. Ja sam se tamo penjala kada mama dođe da se istuširam, i jednom da spavam par sati (za 10 dana). Ostalo sam provela na stolici (ja sam uspela da izboxujem da donesem kamp stolicu, ali smela sam da je otvorim tek oko ponoći, i da je sklanjam pre dolaska lekara, znači pre 6h ujutru).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 9:27:08   
little_one
A ona je valjda na drugom spratu, i ne, ne daju joj krevet, samo stolicu je dobila, nije sklopila oci citavu noc, jela je ono sto su joj uspjeli donijeti jer ona nije iz NS. Razocarana sam, ona se vjerovatno boji i pobuniti jer brine za bebu pa nece da se nadmudruje sa sestrama. A majka je koja doji bebu.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 9:47:04   
doktorkakristal
jutro mame,D sinoc bas kasljala pa sam je inhalirala berodualom posle bilo bolje,jutros je vodila na bris nosa i grla pa cu videti sta je popodne cu je odvesti cisto da se javimo pedijatru da se odlozi mmr po treci put
EMICE ne znam sta da ti kazem za spavanje,D jeste da sad spava duze ali i kasnije leze,a po celu noc se vrti ,ja je cesto posmatram i pitam se sta joj je ,u stvari da li je normalno da se vrpolji tako user posted image
za Degu nemam komentara nase bolnice su jad i beda,necu da pricam da ne bih svasta lanula user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 9:55:12   
Peace*

IZVORNA PORUKA: little_one

A ona je valjda na drugom spratu, i ne, ne daju joj krevet, samo stolicu je dobila, nije sklopila oci citavu noc, jela je ono sto su joj uspjeli donijeti jer ona nije iz NS. Razocarana sam, ona se vjerovatno boji i pobuniti jer brine za bebu pa nece da se nadmudruje sa sestrama. A majka je koja doji bebu.


Znam mače, sve.
I ja sam bila na drugom spratu.
Gore sam išla samo kad mama dođe.
Ako beba ima klasičan krevet, može leći sa bebom noću, samo mora ustati ujutru pre nego što dođu dr.
Ako beba ima krevetac, onda joj nema pomoći. Prvu noć sam spavala tako što sam sedela na stolici, a glavom naslonjena na krevetac, jer nam je bila pokvarena bočna strana krevetca, nije mogla da se digne.
Pisala sam ovde: KLIK Taj prvi post je moj.
Ako su je stavili na eliminacionu dijetu, bilo bi pametno da jede to što joj u bolnici spremaju. To ti dođe kao neka vrsta obuke u ishrani. Meni je zaista mnogo značilo, tada sam napokon shvatila šta to zaista znači.
Ne znam sa kim je u sobi, ide vikend, znači pre ponedeljka neće sigurno kući. Ako u sobi ima nekih mama sa decom, ili tinejdžera (tj tinejdžerki), one su voljne da pomognu, da pričuvaju bebe dok mama obavi osnovne potrebe, na 15ak min, a bebe su uglavnom srećne jer su te žene i te tinejdžerke odmorne, smirene i nasmejane. Bebe to osete.
Mora da se snađe!
Prenesi joj to, molim te, ako se čuješ sa njom.
I nek ne brine što beba ne sisa, beba će taman da navikne da ne bude tišina, počeće da sisa, videće koliko će joj biti lakše kad se vrati kući i ne bude morala da hoda na prstima.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 10:07:24   
Peace*
Postove o degu sam kopirala OVDE

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 10:31:46   
mirkam
Jutro mame.
Malo bolje spavanje bilo sinoć.Mada juče mu je nikao i zubic pa se mozda sve sklopilo da je jadnicak bio nervozan.
Nego da vas pitam nešto.Jel se necija beba cupala za kosu s vremena na vrijeme u ovom uzrastu u kojem je M? On to ponekad radi,čini mi se najčešće pred spavanje.Nisam ja tome ni prodavala neku važnost nego me iznervira juče jedna rodjaka sa pričom kako ne valja kad se beba čupa za kosu user posted image Ja je pitam a što ne valja,šta to znači,a ona mi kaže kao ne znam ni ja al tako sam cula user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 11:02:08   
Peace*
Moji oboje su se čupali za kosu i uši. Ne znam u kom uzrastu, ali su to radili.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 11:25:55   
little_one
I moje obe, kazu da se oni tako smiruju, meni to obe radile i Aleks sad radi to, dok se uspavljuju na siki, cupkaju kosu.


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 11:49:15   
Mala Elena
Mirkam , moja je mene cupala za zuluf gde najvise boli i pokusava da mi skine mindjuse redovno. Mislim da ne treba da brines zbog toga.
Ja sam bas umorna, pijem kaficu, jos kad bi mala prestala da vristi pa u miru. .

< Poruku je uredio Mala Elena -- 4.12.2014 11:50:48 >

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 11:58:54   
doktorkakristal
MIRKAM i moja isto i dalje to radi povremeno,kontam da je normalno user posted image
D spava ja oprala kosu konacno sad moram da cekam da se probudi pa da se isfeniram

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 11:59:48   
Mala Elena
Doco, sto to tako stalno bolesna?
Emice , isto mi priredila cirkus, budi se na oko sat placuci , pomislim da joj vruce , otkrijem je i pustim da se namesti ili to ja uradim. Pitam se da li joj je ruzno, da li se ukoci ?user posted image Kada se tako prekida spavanje, bolje ne spavati.

Bas mi zao Degu , nisam to propratila . Bas nemaju obzira.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 12:07:25   
doktorkakristal
ME cuj sto?vidis da vecina dece slinavi,ludo vreme napolju stalno promene temperature

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 12:11:48   
Sanjica26 RR
Masem vam! Sinoc sam pisala i izbrisao mi se post. Mi kasljemo, ali se unhaliramo pa ce biti bolje.
T nije isla u vrtic. Htela je sa ocem na sluzbu. Mesila sam im krofne. Sad obe spavaju. A muza ostavljam da riba kupatilouser posted image , a ja odoh na posao.
Braty je opet lose. Ima epi napadeuser posted image Nikad ih nije imao. Sve analize su mu uradili i sve je ok. I pored lekova mu se desilo. Samo je predvideo napad, pa je legao. I bio je u blazoj formi. Moji su ocajni. Jako sam tuzna. Nisam htela da vam pisem, ali ne mogu vise. Pucicu.
Mala Elena vreme je grozno. Nekoj deci je slab imunitet. Dora, Kosta i Sofija se jako cesto razboljevaju.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 4.12.2014 12:13:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 13:03:31   
mati
Zdravo mamike.
Mata je u vrticu, a juce sam ovog malog morala da budim da idemo po batu, bas se zaspavao.
Jos uvek slinave, ali je Mata dobro , kako ide u vrtic i kako vladaju virusi i lose vreme super je.
Mene grlo kida, jos sam ga sad sastrugala slanim semenkama, sta cu kad ne mogu da prekinem da ih grickam.
Sanjiceuser posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 13:05:31   
branki*
sanjice,jako mi je zao sto je takva situacijauser posted image ne znam sta bih rekla...od kad ima te epi napade,koji lek koristi?grlim teuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
4.12.2014 13:07:41   
emicaa
Mnogo mi je žao Degu i njene Teodorice,da se što prije vrate kući.Sad sam Dori opet pregledala desne i probija zubić,iskreno se nadam da je to mučilo,ako je nešto drugo raniću se.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here