|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 8:22:22   
doktorkakristal
dobro jutro
na kapima pise da ne moze za bebe i malu decu ali ja svojoj D dajem naravno po savetu pedijatra mada sam joj jednom i sama ukapala kada nije mogla da dise od nosa,ja ovde ne pisem o njima bas zbog toga jer ih mnogi pedijatri izbegavaju pa prosto svako nek odluci sta mu je ciniti

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 9:12:34   
emicaa
Jutro,ludim od ne spavanja,nadam se da će se brzo vratit na staro.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 9:31:26   
Sanjica26 RR
Jutro! Noc je protekla relativno dobro. Sofija se nije budila zbog kasljanja. Ali zato smo je uspavljivali od 8 do 10, tj. mm. Svasta smo radili samo da se umiri i nista. Neprestano je plakala. Na kraju smo joj dali febricet i tek je tada htela da jede i zaspala.
Na sve ove boljke izasao joj je jos jedan zubic.
Teodoru je mm jutros vodio kod orl. Ima upalu oba uva. Docekacemo Novu godinu sa bolestima.

Sad se ganjam sa njom oko jela, a Sofija jos uvek spava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 10:58:48   
superm
Sanjice, i mi smo imali frku, 2 nedelje u krug smo se razboljevali. Homeopatija nas je odrzala da prođemo bez antibiotika.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 11:02:49   
mirkam
Ćao mame...
Samo sam virnula i odoh.
Da klinci što prije ozdrave user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 11:17:54   
superm
Bilo bi dobro da nabavis u apoteci Fiziomer za ispiranje nosa. Mnogo je bolji od Marisola

< Poruku je uredio superm -- 25.12.2014 11:19:12 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 11:36:18   
Bibilib
Samo da se javim dragim mamama...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 13:27:19   
Mala Elena
Doco , u pravu si.
Dobar dan svima ! Isle u setnju , do slatke kuce da kupim ponesto za paketice , a kasnije do Ideje i po igracke ...iskreno, ne volim gotove paketice jer tiu nije ulozeno ni trunke truda i vremena a to je najveca paznja .Dodje mi kao otpisivanje sa dnevnog reda...ali ko kako hoce .
Pozdravcic , odoh zamesiti tortilje !

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 16:14:48   
emicaa
I mi smo šetali,umalo da nas vjetar kolektivno odnese user posted image
Dora ručala sa nama dimljenog lososa i špinata sa špagetama i pojela je kao prase,konačno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 22:02:27   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame.

Ja sam bas bolesna ko ker nikako da me prodje ovo. Sad mi se desno uvo skroz zapusilo a levo mi se zapusi kad duvam nos. Imate ideju sta da radim sa usima??? Sipam hidrogen u uho ali mi nista ne pomaze, stavljala sam i cuvarkucu ni to mi ne pomaze. Pijem influcid (cini mi se da se tako zove) i nista mi ne pomaze, nos prepun, glava kao pulsirajuca lubenica, usi da ne spominjem. BAs sam sad vec u bedaku, kontam icicu kod lekara. Ako ne racunam ginekologe, i lekara opste prakse kad sam isla zbog mladeza da mi da uput ja nisam bila zbog bolesti 5 god kod lekara. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 22:26:52   
Ana RR
MiLj, obavezno stavljaj kapi za nos da bi se razbio taj sekret.

A ja zaradih neku urinarnu infekciju, noc sam provela u kupatilu. Naravno, ovde nema privatnih laboratorija a I da ima, Bozic je I niko ne radi. Imala sam amoksicilin pa sam pocela da pijem i od prve mi je vec lakse. E jesam baksuz.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 22:43:30   
mama krava
Ljisho, breeee...

Ovo sto kaze Ana! Obavezno kapi u nos!!! Zato ti i otislo na usi! Ali bolje, lepo kod dr!

Nego, zene, stize zimaaaa! Meni neka prognoza za sredu pokazuje -13 ujutru?!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
25.12.2014 23:00:54   
Mala Elena
Ljiso i meni se to desavalo par puta kad jace dunem ali ne znam zasto , poremeti se valjda taj pritisak...
MK, i ja cula za taj minus ... to naglo zahladjenje nece da nam prija.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
26.12.2014 1:04:18   
Klarita
Doobro vece ili dobro jutrouser posted image
Ne stizem nikako, ali vas pratim...danas isle na predstavu povodom NG i uzele paketice (preko skole). Nikolaj se cuvao sa tatom. Sutra je priredba u vrticu i konacno RR deka u subotuuser posted image i onda ce Nikolaj ostati kuci, ne bih da ga izlazem dodatnom virusnom "polju"user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
26.12.2014 6:22:30   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mama krava

Ljisho, breeee...

Ovo sto kaze Ana! Obavezno kapi u nos!!! Zato ti i otislo na usi! Ali bolje, lepo kod dr!

Nego, zene, stize zimaaaa! Meni neka prognoza za sredu pokazuje -13 ujutru?!!!


stavljam kapi od starta jer ja nocu ne bih mogla oka sklopiti da ne stavim kapi za nos. Kaze mama ona i brat su uvek bez kapi a tata i ja samo sprickamo kapi u nos ko blesaviuser posted image .

ME u redu je da se zapuse usi kad duvas nos ali se nakon progutane pljuvacke otpuse u normalnim slucajevima meni je vec treci dan uvo zapuseno a nema sta nisam radila da ga otpusim, vilica me boli koliko sam zvaku zvakala, zevala na silu, kazem stavljala hidrogen i td.

Nego MK iskreno jedva cekam tih minus 13 ajde vise i kad padne sneg da se bar malko zadrziuser posted image Ovo vreme me izludjuje. Zato smo i bolesni. Inace sve vocke samo sto ne procvetaju pupoljci na sve strane. Znaci voca biti nece. Izem ti vreme.user posted image

Mame idem da popijem kaficu, pa da opet smisljam kako cu uvo da otcepljujemuser posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
26.12.2014 7:09:05   
emicaa
Dobro jutro,mee noćas u dva uhvatilo ludačko štucanje,pa se probudila T.Nju uspavala pa sam još neko vrijeme štucala i onda se smirilo.Prije pola sata smo ustale,tajo će jutros odspavat.
Danas smo trebali ići u njemačku ali smo odgodili,neka je meni djetence bolje a biće još prilika da odemo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
26.12.2014 11:08:00   
mirkam
Ćao mame.
Bogu hvala da su djecica bolje.Ljiso,samo ti sad zabusavas sa prehladom.Opet si najgora od sve djece user posted image Šalim se,da brzo ozdravis.
Mi juče bili na kontroli,primili poslednju dozu vakcina za prvu godinu.Bcg ipak nismo ponavljali,dr kaže da se vidi mali ožiljak i da ne treba revakcina.
Sve u svemu ok smo.Ako ne racunam muke sa zubima.Poslednja dvojka samo što nije probila,a dr juče kaže da su mu i sve trojke krenule user posted image mada ja nešto ne vidim da su crvene ili otecene.S obzirom da smo mi svaki zub jedva prezivjeli user posted image ,mogu misliti sta nas ceka sa trojkama,jer svi kažu da one bole mnogo više od ostalih zubica.Nadrljali smo svi user posted image Nego,samo nek je on meni zdrav,prezivjecemo valjda i to.

< Poruku je uredio mirkam -- 26.12.2014 11:09:01 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
26.12.2014 11:13:10   
emicaa
Joj Mirkam mi jedva preživješmo ova tri zuba,ne smihem zamislit šta će dalje biti,brzo će joj i druga gornja jedinica,već se ćošak bjeli gdje će pobit.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
26.12.2014 11:48:31   
mirkam
Emice, uvijek sam se divila roditeljima koji kazu "mi nismo osjetili nicanje zubica nasoj djeci".Nisu ni svjesni koliko su srecni.Moj M je zaista nesnosljiv kad krene koji ub.To je tolika nervoza da je to strasno!Tih dana rucak kuvam uvece i sve ostalo po kuci sto treba, jer danju od njega ni u wc ne mogu otici.Stalno kenjka, place, slabo jede, nista ga ne zanima, ma uzas.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
26.12.2014 11:53:33   
Mala Elena
Mirkam u pravu si.. evo par dana unazad nisam mogla da zamaknem iz sobe, to je vriska ! Mm nakupovao kasica , sto slanih ,sto vocnih jer nisam mogla da izadjem na kraj sa njom. Jednom dnevno pravila za rucak , kad spava...
Idem posle u temu da se pohvalimuser posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
26.12.2014 12:04:47   
QueenJ
Samo da mahnem dragim mamama i da svima poželim brzo ozdravljenje.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
26.12.2014 14:39:55   
emicaa
Kod nije preko dana strašno,malo bude kenkava ali noću,pa to je strašno.Budi se?svako sat vremena,grize,vrišti,proluv.Mi prvi nismo osjetili ali zato druga dva jesmo i to kako user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
26.12.2014 14:47:05   
Jole84
Mamike samo da vas pozdravim i ljubim dečicu user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
26.12.2014 14:48:18   
doktorkakristal
zdravo mame,vidim pricate o zubima mi cekamo famozne trojke vec duze vreme D je naravno nervozna ujeda lose spava ,a kad vec pominjete ja standardno ne mogu od nje nigde kad samo same da li verujete da se bukvalno zacenjuje ako udjem u kuhinju dodje i vuce me za nogu da je uzmem spremanje rucka je nocna mora mislim da se u tim momentima komsiluk pita sta li joj radim te toliko place,razmazena je jako i zelu svu panju samo njoj user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
26.12.2014 17:06:03   
mama krava
Kris, ja mislim da je to sada faza, jer evo ga i ovaj moj isto tako! Procice ih!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here