|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 13:10:43   
Modessty
Helou mame! Ne stižem da vam se javim. Oba deteta su mi bolesna. Danilo više nema temperaturu ali i dalje slinavi. Nikola noćas imao temperaturu 39.5, jedva ga ohladismo. Jutros kasnila na posao zbog dece i takoooo! Veseslo mi je nema šta! user posted image
Prpoustih kafanu sa kolegama u subotu i venčanje u Beogradu u nedelju! user posted image A tako sam se radovala provodu!!!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 15:18:02   
mirkam
Ćao mame.
Malu Misu,baš sam se pitala što te nema.Navikla da prvi jutarnji post čitam od tebe user posted image
Queen,ja M ne izvodim napolje samo kad baš duva.Kad je jako hladno a mirno ( u smislu ništa ne pada i ne probija vjetar sa svih strana) samo ga dobro natruntam i napolje.
Narucila sam tortu za rodjendan M i razmišljam o nekoj dekoracijici stana.Opasno nam se primiče rodjendanko i baš se radujem.Doduše,nećemo slaviti kako smo planirali ( mm tata umro relativno skoro), više ćemo eto obiljeziti taj dan u krugu najbližih i prijatelja,ništa široko,pa Bože zdravlja,sledeći ćemo " na veliko"user posted image .Ali ja sve jedno želim da sve bude ukraseno i u " rodjendanskom" stilu.Ipak je prvi rodjendan nešto posebno.

M inače sinoć malko bolje spavao.Mislim isto se budio što puta,al bar nije plakao.Danas je podnosljiviji nego juče.Šta će mrvica,muči se, a ja mu ne mogu pomoći..user posted image

< Poruku je uredio mirkam -- 29.12.2014 15:21:14 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 15:45:51   
Sanjica26 RR
Dijana pisala sam jedan dygacak post, ali ga nisi procitala.user posted image
Vodim Teodoru na novogodisnji koncert muzicke skole. Posle koncerta trebalo bi da idem do skole. Imamo zurku povodom Nove Godine. Nemam sta da obucem.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 18:42:36   
QueenJ
Pozdrav, mame!
Hvala na odgovorima. Tako sam i ja mislila...
Danas je kod nas bilo i malo sunca, ali je jako duvalo. Više sreće sutra...
Ona je nervozna ceo dan i baš je malo spavala. U nekoliko tura, ako je sastaila sat-sat i po... user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 19:08:32   
Mala Elena
Ju srece ,ju radosti kad je izasla napolje !user posted image Bile smo oko pola sata, ubacila sam je u skafander samo joj se faca videla!
Inace , spremila sam nesto ranije veceru i uzgred sam oprzila jezik jer sam bila mnooogo alava user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 22:02:54   
Misha i Ljisha
Sanjice i moja D je rodjena na Bogojavljenje. Ja je zovem moje sveto deteuser posted image .Ni ja ne znam gde cemo i sta cemo za rodjendan.

Dobro vece mame. ME pa naravno da se dete obradovalo sto ide napolje, da deca budu mirna i skoncentrisana potrebno im je vreme da provode napolju. To je naravno odavno poznato. Ja D izvodim napolje svaki dan ma kakvo vreme da je ma makar na 15 min. A D je rodjena u januaru i izlazila sam sa njom na kratko odmah prvih dana. Ako slucajno ne ide napolje, nepodnosljiva jeuser posted image

LO nas ce izgleda obici boginje i ovaj put. Kod D u vrticu njen najbolji drugar imao boginje, drze se za ruke dok ruckaju al evo njega prosle a ona nista. Tako da sledeci put valjda.

Dusa mi spava a treba da ostanem budna jos neko vreme.user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 22:05:19   
Mariya
Vece mame!
Ja sam helenu iznosila svaki dan osim kad pada kisa ili duva ludacki vetar, na 10 min. na terasu. i juce i danas je bila 5 min. napolju, ipak je minus. Danas smo bili na kontroli sa H, usi ok, grlo ok, nos je bolji (a slini vec sestu nedeljuuser posted image ). Posto se Lu zalila da je boli grlo, dr je pogleda, kaze jeste crveno ali ne bi ona neki jaci lek,posto su joj usi mirne, ni nos ne curi, samo tantum verde. i evo pre sat vremena pocela da place i raste joj T, sad smo na 37,5user posted image A ja slinavim od petka, mm od juce. Ma tacno mi dodje da se samopovredim, majke mi. rzim kad su mi deca bolesna a i mi sa njimauser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 22:08:11   
doktorkakristal
zdravo mame samo da se javnem,nadam se da ste svi dobro kod nas jako hladno izasle smo jutros kratko napolje samo da kupim sta mi treba i Dora je vristala jer ne da sal da joj stavim a davi se od vetra bila je nepodnosljiva ceo dan jer nismo setale sta cu sa njom sutra nemam pojma user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 22:09:25   
mirkam
A joj Mariya,da što prije ozdravite.
M spava,mm gleda neki film,maloprije ljuljao zemljotres,i tako.. user posted image

< Poruku je uredio mirkam -- 29.12.2014 22:10:18 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 22:09:49   
Jole84
Veče mamike user posted image
Mod, kako su klinci sada? Baš ih uhvatilo u nezgodno vreme user posted image
Kod nas je baš zavejalo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 0:26:14   
Sanjica26 RR
Samo da se javnem. Ipak sam isla na zurku. Ma, ko sisa oblacenjeuser posted image Niko se nije ni nista specijalno obukao. Nisam htela da budem partibrejker.
Ljiso, pa ja sam ti vec dva puta pisala da su T i D rodjene istog dana. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 8:20:17   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. vec mesec dana ima neki ludi fazon da zaspi oko 23,30, oko 22 izrazi zelju za spavanjem, ali to onda bude cirkus, i naravno ujutru spava do 11. A ja sam se odvikla od tako dugog spavanja, tako da kad ga uspavljujem, i pevam pesmicu, uglavnom lupam gluposti.
Ledja me bole. Smrzla sam se juce, mazem se konjskim balzamom onim crvenim, i sanjam jednu dobru masazu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 8:34:32   
Nimfa
Jutro :-D Mi imali muke nocas , E se budi na svakih pola sata i ne odustaje od plakanja dok je mm ili ja ne uzmemo. Verovatno su zubici , pomisljam da je pustim da spava kod nas u krevetu , ali mi se cini da je to losa navika za dete , jer kasnije je teze da pocne opet da spavka sama :-/ Ali i ovo ustajanje uff

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 8:51:14   
Klarita
Mali misu welcome back user posted image

Mod, user posted image kako ste od jutros?

Mi juce slavili rodjendan u igraonici...bilo je feeenomenalno...aranzmani na nivoJu, animatorka pun pogodak...jedino sto na 6 dece otkazalo iz razlicitih razloga, ali od tih 6 4 bi danas kod nas kuci i ja vec user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 9:30:42   
emicaa
Dobar dan,T opet slabije spava,krenuo nam zubo.Pita me zaova juče šta ću pit za Novu,kažej ja ako T bude divljala onda kafu da što duže budem budna i eto mi ga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 10:02:25   
little_one
Jutro mame!

Sinoc sam napravila dve vrste kolaca a srecom Aleks se samo jednom budila do ponoci. Zavrsila u jedan, ona se probudila u 2 pa u pola 7. Naspavah se jeeeeeeej. user posted image

Andreu mackamo, ima nekih 9 kriticnih vecih plikica, i desetak malih i cini mi se da ima par crnih tackica, jel to znak da su neke prosle. Sve vise mislim da su nam ipak krenule u cetvrtak a ne u nedjelju. Vidjecemo. Ona je dobra, da se mazati, eno je sad boji vodenim dok ova mala smizla vrslja po kuci.

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

LO nas ce izgleda obici boginje i ovaj put. Kod D u vrticu njen najbolji drugar imao boginje, drze se za ruke dok ruckaju al evo njega prosle a ona nista. Tako da sledeci put valjda.


Ja sam znala da cemo mi sigurno pokupiti jer Andrea sisa palac, a pljjuvackom se najlakse prenose ospice. Vidjecemo sta ce biti sa Aleksandrom, spremna sam da i ona dobije, mada ne mora da znaci. Nesto sam misljenja bolje i sad nego na ljeto.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 10:06:52   
QueenJ

IZVORNA PORUKA: mirkam

A joj Mariya,da što prije ozdravite.
M spava,mm gleda neki film,maloprije ljuljao zemljotres,i tako.. user posted image

Zemljotres?! Ja se jaaako plašim zemljotresa. Generalno, tih prirodnih situacija na koje čovvek ne može da utiče...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 10:57:58   
Mala Elena
Jutro!
Nimfa, nista ne brini, slobodno je stavi kod vas ako se tako cesto budi a zubi jesu sigurno jer je to nas skoro strefilo .
Emice, e vala da znas user posted image kafu bre !
L . O. bravo! Ja planiram veceras da napravim tortu...prvi put je pravim pa me bas zanima kakvog je ukusa jer kazu da je predivna ...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 11:35:22   
Klarita
LO, cim ima crne krustice na njima znaci da prolaze.user posted image Idem u temu da prijavim Nuser posted image doduse ne znam da li da placem ili da se smejem, ali malocas sam primetila par siiiitnih tackica sa vezikulom pri vrhu, kasljuca od juce, krvna slika radjena juce i mirna skrozuser posted image neka nam je Bog na pomoc...Zvala sam pedijatricu, ona pa baksuz ne radi do 03.01.i nije u gradu, ali i ona misli da su boginje po mom opisu...terapija i ponasanje isto kao kod K, a inace od njenih primecenih tackica do sutra tacno dve nedelje

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 12:02:12   
little_one
E hvala Klarita, jos ja ne kapiram kako se razvijaju te ospice, nego sam vidjela na nekim mjestima ssitne sitne crne tackice, al tu nismo ni mazali, sve kapiram da je to mozda izbilo sitno u cetvrtak pa da nisam ni primejtila, pojma nemam, a mozda je i nesto drugo...zakrecena je sva, danas trazila puno ranije da ide da spava i eno je spava...pusticu je nek odmara sto vise hoce...a Aleksandra nemam pojma kad ce i da li ce da dobije, da li ce biti da je pokupila od sestre ili kad je isla samnom u vrtic da pokupimo sestru..ko zna...vidjecemo, ocekujem ih u 2015toj kod nje user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 12:27:13   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26
Ljiso, pa ja sam ti vec dva puta pisala da su T i D rodjene istog dana. user posted image

user posted image jes u pravu si hahah...Prelep praznik u svakom slucaju.

Nego kad smo kod rodjenja. Moj brat je rodjen 25.12. na katolicki Bozic pa sam ga ja zvala katolicki antihrist a ja sam trebala da se rodim na 7.1. tj na nas Bozic pa bi ja bila pravoslavni antihrist ehehhe..No ja poranila pa se rodila 28.12. Kako je to tuzno. Mama nikad meni nije spremala tortu jer je uvek ostalo torte od bratovog rodjendana ahahha...pa onda svi dodju na bratov rodj pa odmah i meni cestitaju i daju poklon a na moj rodj niko nistauser posted image . I odmah ti daju "evo ti za rodjendan i Novu godinu" more bre.... user posted image

Nimfa nemam savet mozda da svi spavate u velikom krevetu mozda se nece navici tako lako. A opet sve to zavisi od deteta do deteta

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 15:32:22   
mirkam
Dan mame.
Queen,ma malo samo ljuljnulo,nije bilo strašno.U principu i ja se plašim tih prirodnih katastrofa na koje čovjek ne moze da utiče,al trudim se da ne razmišljam o tome.
Danas sam imala hiljadu obaveza da završim.I sjednem ja u kola i krenem,i posle neka dva km auto mi ladno i ničim izazvano stade! Ma šanse nije bilo da ga više upalim.Sreća pa sam vidjela da se desava nešto čudno,da počinje da gubi gas i stala na proširenje,da ne napravim haos na ulici.I onda sam naravno zvalav mm i izvristala se za sve pare i od bijesa pjeske došla kući.Toliko sam bila ljuta da nisam htjela da zovem taxi nego kao kreten po ovom kijametu išla pjeske.
Došla sam kući napola pretvorena u kocku leda i sva rascupana od vjetra.Evo još se ne mogu zgrijati.Uh,samo da mm dodje s posla.
Ljiso,sve su prilike da će tako i moj M dobijati jedan poklon i za NG i za rodjendan user posted image
E vala makar mm i ja to nećemo praktikovati.Dok budemo mogli imaće poklon posebno za sve.


< Poruku je uredio mirkam -- 30.12.2014 15:42:45 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 21:05:39   
ivaMark
Zdravo mame...
Mi u bolnici, Luka ima bronhitis, laringitis, ne znam vise ni sama sta ima. Nisam ocekivala da cemo ostati na pulmologiji ali eto... jedino cudo da se desi pa da nas sutra puste....








_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 21:16:57   
Misha i Ljisha
IvaMark pa kako sad odjednom? sta se desilo? Jel imao gusenje? Mozda je bolje da ste tamo nego da vas puste, sigurno ce ga tamo paziti. Izes ga bas bezveze vreme da budete u bolnici.user posted image

Nego veceras mi se tresu gace da vam budem iskrena. danas odem da odnesem u stalu plasticne flase (tamo odlazemo plastiku sa jedne strane i staklo sa druge) i vidim zadnja vrata stale otvorena. a ona se bas tesko otvaraju. bas sam nedavno ja pokusala da ih otvorim. prosle nedelje bas i pomislim Boze zar je vetar stvarno mogao da otvori ta vratauser posted image
i veceras se SLUCAJNO ali SLUCAJNO setim toga i pitam tatu za misljenje da li je vetar mogao da otvori ta vrata i tata kaze nikako i da ih je on pre neki dan isto nasao otvorene i da ih je zatvorio. mislio je da smo ta vrata mi otvarali. uglavnom skenjali smo se i on i ja. znaci da nam neko vec par dana dolazi u dvoriste.
Lakija nisam cula da laje, ali Laki je stvarno miroljubiv pas ali nisam cula ni Zucu ali Zuca je daleko.
mm veceras ko zna kad ce doci,na proslavi je. a ja sad treba da skupim muda i da odem da lozim vatru znajuci da nam neko dolazi u dvoriste vec danima.
ej covece vec danima! sutra moram sve obici da vidim tragove u snegu. kapiram da veceras necu imati muda.
uzecu pusku i lampu pa cu ici da vidim da li je neko veceras u stali.
uopste mi nije svejedno mog dedu su ubili bas u toj stali.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 21:54:44   
Misha i Ljisha
otisla sam s napunjenom puskom i nalozila. Uf za mene je sad ovo bio nevidjeni stres zene moje evo sve mi ruke podrhtavaju. Znam da pucam iz puske, nije problem, ali ako nategnem pusku ne mogu da vratim oroz i moram da opalim, ako opalim moram javiti komsijama da sam ja pucala a sta ako uz sve to probudim i svoje dete. Plus mozak jako voli da se poigrava sa ljudima. Naravno kad sam se vracala u kucu cula sam nesto i to bas iz pravca stale, nisam imala muda da odem tamo. Samo se nadam da ce mm uskoro. Bas kao u inat veceras nema kola da dodje odmah. eto ti baksuza. No tesi me ako i ima nekog taj neko me je video sa puskom.user posted image i da sam na njegovom mestu trcala bih glavom bez obzira, iskreno mame ne bih oklevala da pucam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here