|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
27.12.2014 2:02:52   
Ana RR
Klarita, sviđa mi se ova torta što si stavila u recepte ali recept nije do kraja završen. Pliz napiši šta nedostaje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
27.12.2014 2:04:17   
Ana RR
E, ne treba, setila sam se odakle je recept user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
27.12.2014 11:15:10   
Mala Elena
Drage mame! Idem spremiti kapucino ...mrsko mi samo sto pijem sama , jel neko za? user posted image
Elena se budila nocas na tri sata i samo je tiho jecala (znak da joj tutnem siku ) i Boga mi ,jela je fino bar dva puta. Ne znam kako ce biti odvajanje od sike nakon godine.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
27.12.2014 20:40:53   
doktorkakristal
vece mame kako ste nadam se da su deca dobro
Doru muce trojke kenjkava je strasno samo ujeda i gura prste u usta user posted image da vise izadju samo izludesmo nacisto

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
27.12.2014 21:11:06   
emicaa
Teodora već dva dana spava samo jednom dnevno ali ne zato što joj nedam dva puta nego ona neće drugi put spava,vidjeću dal će nastavit ovako.Juče sam po podne zaspala i ja sa njom,privukla krevetac da ne spadne i zajedno,ona se probudila,sišla sa kreveta i počela se igrati,mm je čuo da nešto melje,ja ništa od tog nisam čula user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
28.12.2014 6:28:58   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame, pada sneeeeeguser posted image . Iskreno ustala sam u nadi da je vec sve belo ali kad sam videla da pada ipak sam se oraspolozilauser posted image .

Meni je danas rodjendan, trebalo bi kao neke kolace da napravim u slucaju da neko dodje. Juce sam napravila kolace od sargarepe i jabuke i mogu vam reci super su. Uvo mi ser spontano otpusilo, prolazi me grip. Jupiiii..I tako.

Grlim vas i ljubim vas i decicu vasu da smo svi zivi i zdravi i uvek ispunjeni ljubavlljuuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
28.12.2014 6:46:34   
emicaa
Srećan ti rodjendan ljišo draga user posted image
I ovde je noćas snijeg padao,opet se sve bjeli.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
28.12.2014 8:22:51   
doktorkakristal
jutro mam kod nas jos nema snega user posted image


_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
28.12.2014 9:22:34   
superm
Dobro jutro! Pada prvi sneg, i zabeli se breg!user posted image
Jeeeeeeee

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
28.12.2014 9:47:57   
QueenJ
Dobro jutro i ovde, drage mame!
user posted image Ljišo. Samo da ti nama potpuno ozdraviš!
E. je ovih dana imala kratkotrajne napade plača. Prvo sam mislila da su zubi, pa stomak, pa uši, pa... Onda sam joj skinula čarapice i trenerku. Drugo dete. Voli da bude gola. Neće da bude natrontana. Ne volim ni ja, iskreno. Ljuuuubi je majka. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
28.12.2014 10:03:53   
Mala Elena
Jutro, zabelelo user posted image E ce prvi put videti sneg....
Emice , i moja tako, od pre desetak dana, ja sve mislim da je rano .Danas napunila 9m...nekada presrafi pa odspava dva puta ali krace .
Queen , bebe vole da su gole, ja se mucim nocima -pokrijem , ona se otkrije i tako u krug.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
28.12.2014 10:20:25   
QueenJ
Vidim. user posted image Jeda čekam leto.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
28.12.2014 13:01:41   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dobro jutro mame, pada sneeeeeguser posted image . Iskreno ustala sam u nadi da je vec sve belo ali kad sam videla da pada ipak sam se oraspolozilauser posted image .

Meni je danas rodjendan, trebalo bi kao neke kolace da napravim u slucaju da neko dodje. Juce sam napravila kolace od sargarepe i jabuke i mogu vam reci super su. Uvo mi ser spontano otpusilo, prolazi me grip. Jupiiii..I tako.

Grlim vas i ljubim vas i decicu vasu da smo svi zivi i zdravi i uvek ispunjeni ljubavlljuuser posted image


Ljishka pa HAPPY RODJENDAN!!!user posted image
user posted image user posted image user posted image

Da si ti meni ziva i zdrava, a i svi tvoji zajedno sa tobom!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
28.12.2014 22:01:30   
mirkam
Vece mame.
Preumorna sam.M nas urnise.Zadnjih mjesec dana nikako ne spava,ni noću ni danju.Nervozan je kao nikada do sada čini mi se,Sinoć praktično od 2 nije spavao,a od 4 je počeo da plače.Ne znam šta bi moglo biti drugo ,osim zubi user posted image Večeras sam mu pred spavanje dala malo paracetamola,ne znam šta ću više.
Na svu muku s njim sa kenkanjem i nervozom,sveki sinoć došla sa svojom sestrom i donijela mu nekog magarca koji pjeva i mase ušima.E ljudi,ne znate koliko se on jadan isplakao,što od magarca,što od baba-tetke!Možda se i od straha sinoć budio i plakao,jer je jadan sav bio istraumiran dok su bile tu.
Odoh malo da cituckam, a jedva oči držim otvorene ..

< Poruku je uredio mirkam -- 28.12.2014 22:03:08 >

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
28.12.2014 22:46:40   
Misha i Ljisha
O danasnjem danu stvarno ne znam sta bih rekla. Divno divno divno. sneg belo na sve strane, cistili, grudvali se, sankali se. D dva sata bila napolju u cugu, nije htela da udje unutra (majkino dete voli sneg) uzinala je sneg onako profi ga je bas jelauser posted image . Kaze mm "pazi da ne pojede zuti sneg"user posted image Kasnije nam bile komsije nase drage. Svi smo zavejani, pravili pice. Nazderali se. Mm i ja se malko druziliuser posted image onako rodjendanski hehehe..I eto klasika cekam vreme da nalozim vatru ahhaha..

Hvala vam mame na divnim zeljama. Divne ste.

Mirkam ne znam sta da ti kazem. Procice. Nama je najgori period budjenja bio od 11tog meseca pa do nego 14tog to je bio haos. Ja mislim da dva meseca nije sastavila noc. i da u pravu si zubi su u pitanju najverovatnije. Al eto uteha da ce proci.


Ljubim vas.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
28.12.2014 22:49:55   
Jole84
Veče mamike user posted image
Ljišo rođendanko user posted image
Mi smo ukinuli noćni obrok...bez neke posebne muke, a mislila sam biće haos. Videću noćas kako će da bude, ali nadam se da će da veže duže od 3 sata user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 6:46:15   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

Vetar valjda duva kroz kucu. Haos kolko duva. A napolje mi moramo ici bar da lozimo vatru. No videcemo kako cemo se frajla i ja iskombinovati.

Idem da citam knjigu jer zimi nema nista lepse od citanja u toploj sobi ili gledanja televizora.user posted image Ma nis necu da radim (danas slavim rodjendan od juce hihihihi)

Pozdrav mame

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 7:59:42   
Sanjica26 RR
Dobro jutro mame! Mm se uspavao za posao a trebao je Sofiju da inhalira. Izvinjava se sto me budi da ja to uradim.
Ona je kao dobro. Jos danas prima inekcijuuser posted image
Teodora ne ide vec 10 dana u vrtic. Sutra je vodi mm na kontrolu za uvo. Pre neki dan ona i ja gledamo crtani. Sofija spava pored nas. Odjednom ona potrca u sobu. Vraca se odmah. Mislila sam da je otisla po neku igracku. Objasnila mi je da je otisla u sobu da kaslje da ne bi probudila Sofijuuser posted image Sa 3 i po godine da bude tako neko pazljiv... Inace vec nekoliko dana se nas dve igramo pravljenja raznih cestitki, kolaca... Pisale smo koga cemo da zovemo za njen rodjendan. Posto je Bogojavljenje u ponedeljak onda cemo u igraonici da slavimo za vikend. Treba da idem da zakazem.
Ljiso srecan ti rodjendan. Ovde duva najstrasnije vetar. Treba otici do skole.
Da, tacno sto kazes za ovo vreme je dobro citanje knjige. Tako da sam ja od juce pod cebetom sa knjigom dik deca spavaju.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 29.12.2014 8:00:39 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 8:16:28   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Kako mi je nedostajalo ovo kuckanje, nemate pojma.
Malopre krenem kuckam, A. sedi pored mene, i vidim gasi mi se komp. Kad on lopov jedan mali, drzi prst na dugmetu na kucistu user posted image Isti taj mali lopov, je nesto ruzno sanjao, i probudio se oko 1, pa je on naravno zaspao, a ja nastavila da blejim u plafon do 4.
I tako...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 8:19:23   
little_one
Jutro mame!

Andrea je dobila ospice, pisala sam u temi. Samo nisam sigurna jesu li izbile u cetvrtak ili juce. Jedino mi je zao sto ce propustiti jedinu priliku za deda mraza u vrticu. I zbog snijega. Nadam se da ce se snijeg dovoljno dugo zadrzati. Ali, nema veze, bice paketica, nek mi je ona dobro i ovo da pregura bez komplikacija. Jutros malo povisena temperatura, ali nista strasno, 37.8. Kaslje.

Aleksandra nesto kenkava, sve razmisljam da nije ona isto pokupila, ali ne od nje, nego kad bi isli po seku u vrtic pa tamo, jer se virus koliko znam zadrzava u vazduhu, u pripravnosti smo, mozda bi i bilo lakse da su istovremeno pod ospicama.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 9:26:54   
emicaa
Dobro jutro,ovde -11,već me hvata panika kako ću izdržati user posted image .
T malo lošije spavala,pa sam je stavila kod nas u krevet a ona se popriječila izmedju nas,kod mene bila glava a mm je imao masažu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 9:46:55   
QueenJ
Jutro, mame!
E. gleda baby tv kao matora. user posted image
Mm spava, muči ga kašalj jer je bacio i onu elektronsku cigaru, pa se pluća čiste. A i na fudbal krenuo 2 puta nedeljno.
Meni već 3. dan curi vodica iz nosa, ali samo ujutru.
E sad, drage iskusnije mame user posted image . Da li smem i na koliko da izvedem E. napolje? Trenutno je oko -5. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 12:02:23   
Mala Elena
Queen, to sam i ja pitala ali niko da odgovori... cekamo . Jutros smo trebali na sistematski, ali mm nije hteo da je izvodi zbog minusa , ne bi li se prehladila user posted image
A ja bila toliko znatizeljna da saznam koliko je dobila i poraslauser posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 12:17:48   
Peace*
Ja sam svoju decu izvodila svaki dan.
OK, Luka je letnje dete, i do zime je imao već 6m.
Marko je rođen u septembru, i zbog ekcema smo prestali da izlazimo kad je bilo baš jako zima, jer mu je pucala koža na promenu temperutare.
Ako duva vetar, stavite kišnu navlaku da ne duva u bebu. Obucite bebu u skafander, umotajte u ćebe, i prošetajte.
Ne vidim sve Tickere, fali mi neki plug-in, ali ja bih izašla.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
29.12.2014 12:34:07   
dijana1*
Pozdrav mame.
LO samo mazi krecom i brzo ce proci. Posle 5-6 dana se polako i povlace.
Sanjice kako je Sofija?
Mi smo ipak ostali u BG i ovde cemo slaviti NG.
ME ja sam Vuka danas izvela malo na sneg ali K nisam. Nesto mi mnogo duva.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here