|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 21:57:06   
QueenJ
O Bože... Ne gledaj ništa. Preposti to mužu sutra, ovih dana, nebitno... Možda je samo neki beskućnik koji se tu skloni preko noći.
Da okrenemo na vedrije, mogu samo da te zamislim sa puškom i lampom, raščupanu, u spavaćici, kako hodaš na prstima i ideš u izvidnicu. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:03:50   
Misha i Ljisha
ahahah pa i ja pretpostavljam da ako i jeste neko da je neki beskucnik ali iskreno beskucnik usred nedodjije??? To mi je cudno iskreno. Mislim iskreno mi ovde nemamo NEnajavljenih gostiju

Nego sve si u pravu osim da sam u spavaciciuser posted image jes ti normalna na ovoj hladnoci da se setkam u spavacici?

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:06:23   
Sanjica26 RR
Joj Ljiso javljaj se ovde dok ti ne stigne muz. Bas si me iskreno zabrinula. user posted image Ti si bas hrabra zena. Dete bi mi se smrzlo her ja ne bih sigurno isla da lozim vatru. TVoji su daleko?
Ivo ljubi bebu. Bas mi je zao. Znam te muke sa bronhitisom i laringitisom. Sofija je sve to imala. Nazalost imala je i upalu pluca.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:12:22   
Misha i Ljisha
Jao Sanjice sutra malo sam hrabra bre kad sam usla tresla sam se kao prut a kad sam izlazila da lozim vatru zakljucala sam D unutra, jbga ako se meni nesto desi neka je ona bar zakljucana u kuci. Mislim ja sam ovde zivela dugo sama, stvarno mi je svega par puta bila frka ovde a evo ovo je samo jos jedna od tih groznih situacija. Moji su na 4km odavde. Nisu daleko. U principu malo mi je bezveze sto tata nije ostao da spava a zna da sam sama a zakljucili smo zajedno da neko dolazi, al eto sta da se radi kako je tako je.

Razmisljam se sad da samo izadjem ispred kuce i ispalim metak i javim komsijama da je metak iz predostroznosti. Al bojim se probudicu D.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:14:29   
QueenJ
Pa kaaaoooo. Nisam mislila starno u spavaćici. user posted image

user posted image

Bring it on!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:19:31   
Sanjica26 RR
Ako nije osetljiva na zvuke onda ispali. Pozovi tatu, pa nek dodje jer nije daleko ili nekog od komsija. Oni ce pre doci nego tata.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:22:54   
Misha i Ljisha
Ja imam dedinu staru lovacku dvocevku, vise lici na shot gun user posted image
user posted image

upravo se razmisljam da zovem komsiju da dodje, on mi je drug iz osnovne skole.

i jos jedan edit on mi je komsije preko dve njive ahahah mislim ovde je komsija stvarno onako relativan pojam

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 30.12.2014 22:25:14 >

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:25:45   
QueenJ
Ako ćeš se osećati bolje, zašto da ne. Nemoj samo da muž svašta pomisli... user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:27:17   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: QueenJ

Ako ćeš se osećati bolje, zašto da ne. Nemoj samo da muž svašta pomisli... user posted image

user posted image ma mi se ionako zezamo da mi je on svaler. A i Srbijanac je a D govori "ene mamo" pa je stvarno krajnje sumnjivo ahahaha...No zna mm da smo mi samo dobri drugari iz detinjstva

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:31:21   
QueenJ
Eto vidiš kako sam znala. user posted image Moj me insekt nikad ne vara, hahaha...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:31:32   
Sanjica26 RR
Zovi tog komsiju.
Nego danas po gradu trazila sta da spakujem Sofiji u paketic. Gledala sam razne igracke i shvatila da ona ima sve igracke od T. Otisla u knjizaru i kupila je knjigu sa zvucima zivotinja.
I sad T ne moze da isceka da otvori svoj paketic. Sutra moram da zovem za njen rodjendan za igraonicu.
Jao zene meni je poceo raspust. Bas se radujem. A raduje se i T sto nece da ide u vrtic. Necu da je saljem kad sam kod kuce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:32:48   
ivaMark
Ljiso, u petak je poceo da kaslje i odmah kod dr, virus...u subotu mu bude mnogo losije, promukao...dobijeje dexason inhalacije 39, adrenalin jednu, jednu bocu (ne znam kako se tacno zove)... u ponedeljak kontrola, ubaci mu dr jos jedan adrenalin ali on nije bolje, dg laringitis...Danas kontrola i zavrsimo na pulmologiji....izbockan je sav, inhalacije na 3h, kiseonik cele noci....

Sanjice, koliko je Sofija imala bese tada kada ste imali sve to: mesec, dva?

E, da... ne bih ni ja smela da mrdnem iz kuce da cujem nesto, nekoga u dvoristu... nema sanse.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:34:15   
QueenJ
To je divan poklon! user posted image Jeda čekam da E. još malo poraste, pa da imam izgovor za kupovinu takvih knjižica.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:37:50   
Sanjica26 RR
Sofija je imala dva meseca. Uh kad se setim svaki obrok je povracala. Isprumala se ibekcija.
Evo i sad. Zaradila upalu pluca posle varicela. Od otorka do juce je primila duplu dozu inekcija. user posted image
Da je dr u domu nesto cula ne bi doslo do toga. Verovatno bi i nas zadrzali u bolnici ali smo mi isli privatno. U ovoj bolnici je pakao. Sto kaze jedna bivsa forumasica logor. Ona zivi u PO.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:50:27   
ivaMark
Sanjice, i kod njega je jedna dr propustila skriputanje u plucima, ova u subotu.... a ova u petak je cula ali nije nista dala jer je mali jos za bilo sta za iskasljavanje user posted image temperaturu nije imao... Znaci, onda postanu osetljivi za stalno :(

Jovana je sada imala pocetak bronhitisa, temp do 38,5...pocelo joj u utorak i sad jos iskasljava.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:51:49   
Misha i Ljisha
komsa izgleda spava. Docice mi drugi komsija sa svojom zenom. Oni su mi komsije preko jedne njive samouser posted image , prve komsije. Ja sam popalila svetla oko salasa, ako je u stali ne mrda iz nje jer cu ga videti. O Boze.... a opet krivo mi ako je neko kome je hladno neka sirotinja gladna sto ne pita u toku dana da ga pustim u staru kucu bar na kauc da legne. Al ne moze covek nikako biti miranuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:56:13   
QueenJ
Samo da ti nama nisi sama. Pa ćete već to ti i tm rešiti.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 22:59:01   
Sanjica26 RR
Iskocio je osigurac i sad nemam net. A osigurac je u prizemlju, lift se pokvario. Tako da se ukljucio ovaj spori net da vidim da li je Ljisa zvala komsijuuser posted image
Odoh sad spavati.
Ljiso saznaces uskoro.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 23:02:51   
Mala Elena
Ljiso , jel si pripucala ?user posted image Meni ne bi bilo svejedno , iskreno... Bilo bi ono " nece mi, nece san na oci. ." Hahaaa

Zaboravila sam da sipam celih 2 dcl vruce vode kad sam smutila koru za tortu i sada je ok ali je trebala biti kao da je prelivena sirupom user posted image
Sada ne znam sta bih mogla raditi osim da napravim serbet i prelijem ..ali bice preslatka jer je fil dosta jak. Mozda da prelijem cokoladnim mlekom user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 23:05:41   
QueenJ
Ja sam upravo smućkala sebi čokoladno mleko i plazmu. user posted image
Počupala sam nausnice. user posted image Još obrve.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 23:09:36   
Bibilib
Ja zene jos da zavrsim sa kolacima i odoh na spavanje...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 23:22:34   
QueenJ
user posted image I ja odoh user posted image Laku noć!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 23:43:53   
Ana RR
Idi bre Ljiso u persun! Ja sam se prepala citajuci sta pises, necu ni da napisem sta mi je sve proslo kroz glavu. Javljaj se, kod mene je tek 4 popodne, necu skoro na spavanje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 23:57:01   
Misha i Ljisha
Javljam se. Moram vam priznati eto da se isplate dobra delauser posted image . Elem sad cu od kulina bana. Komsijama ja hranim kera (koji inace nije normalan i ujeo je cak i njihovu cerku i td) kad nisu kuci, jedne godine me komsije zovu dok su bili na moru da odem do njihovog plastenika da uradim ovo ono. I evo ustrebali mi. Hvala im dosli su i muz i zena. Ja uzela pusku a komsija pistolj. Popalila sam svetla i uzela lampu. Komsinica je ostala u kuci u slucaju da se D probudi. Usli smo u stalu i hvala Bogu nije bilo nikog i niceg medjutim vrata otvorena sirom, a nemoguce ih je pomeriti (sad nismo mogli ni da ih zatvorimo komsija i ja ta vrata su zatvorena stajala 12 godina) i gledali smo tragove. Ima tragova ali nam se cini da je u potanju srna. malo su cudni tragovi, no to cemo podobro sutra da pogledamo. Gledala sam i na tavan (iz stale se idena tavan) i sve ok nigde nikog. Fjuuu.. Dobro je. Kaze mi komsija "Ljiljo ti bi samo pucala"user posted image
Mm jos nije stigao al nadam se da ce uskoro moram ga sacekati jer nema kljuc. Otisla sam da nalozim dok su mi komsije bile tu. Hvala im do neba. eto koliko juce sam im bas dala pola dzaka sargarepe i napravila kolace od kokosa (bubulence sto je napisala recept) i poslala im i kolaca. Eto isplati se biti velikodusan i puno mi bas znaci sto su dosli tako u pola noci. Ne bi puno ljudi doslo. Ma na prste sigurno da ih mozes izbrojati. Srecom imam divan komsiluk.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
30.12.2014 23:59:42   
Anoniman
ljiso, i ja se prepadoh citajuci sta pises. svaka tebi cast, al sto rece sanjica meni bi se dete smrzlo ali nema sanse da bih izlazila iz kuce napolje. verovatno bih alarmirala i moje i mm da pozuri..

sanjice, tako ni M nisu culi upalu pluca a puno doktora je slusalo pre nego sto smo zaglavili bolnicu. svaka dva dana smo bili kod dr. onda zaglavimo zbog koksakija, posle 2 dana dodje dr u vizitu koja je inace pulmolog i kaze ovo je pneumonija ali u prolazenju, nemate razloga za brigu. ja se sokirala! ajde da je nisu svi redom slusali pa da razumem. nego su to virusne upale pluca, tesko se i cuju. ili oni ne umeju da ih cuju, sta ja znam...

(odgovor članu QueenJ)
  Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here