|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:20:51   
jabudic
Klarisa, u principu može da se vidi, sve zavisi kako se beba namjestilča. Meni je u 2. trudnoći rekla pol u 14. nedelji, kasnije samo potvrdila još par puta.
Bubi, dakle nisam jedina koja ne zna gdje će da se poradja. Ali tebi se dobro primaklo, bolje se odluči da ne bude u kolima user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:23:53   
*boka*
Jovice kako prekratko, ja imam 35 godina i moja mama je odlazila na redovan UZ još tada. Evo sad baš sedim sa njom i pitam je. Sa blizancima je išla jednom mesečno još pre 33 godine.
Ali lekari valjda znajo bolje od na, mi možemo imati samo mišljenja.


_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:24:09   
serpica
Devojke ubacila sam slike Anitinih trojki u temi su..predivni su user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:26:30   
bubulence
meni je sada u 13+1 vec rekao ali je rekao i da ne moze 100% da tvrdi. medjutom, bio je u pravu.
jabudice jos se troumim user posted image . negde cu morati... trenutno pripadam Somboru, NS mi je najdrazi a u SM mogu da sredim sve... tako da cemo videti...
e da, ne znam jesam li se pohvalila da mi je krenulo mlekce po malo. bas sam srecna jer je sa Emom krenulo tek treci dan posle porodjaja...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:31:32   
jabudic
Kad je krenulo mlijeko valjda će i beba brzo user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:32:35   
bubulence
i ja se drzim toga da doktori znaju sta rade. i ako rade cesto uz onda verovatno imaju razlog i nije stetan... nemam pojma. mislim da je najlakse zenama koje nemaju internet... odu kod dr, cuju sta kaze i dovidjence...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:36:09   
bubulence
ne nadam se user posted image .

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:37:08   
jabudic
A moraće nekad, u svakom slučaju se primaklo, pa za nedelju ili za dva dana, bebi kuca na vratima user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:41:03   
bubulence
a jeste, usla je, mora i izaci user posted image . i sve je meni super dok mi se noc ne priblizi. onda pocinju da me bole noge, da mi trnu (ne pomaze mg) , da me bole ledja.... mm ove nedelje nocna smena i to me nervira jer me u tom slucaju ne masira... ali dobro, nije ostalo jos mnogo pa cu preziveti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:43:44   
jabudic
I mene bole ledja danima. A bolio me je i stomak danas, od onolikog slinog ribanja i sruganja pasulja sa 60% površine u kuhinji i dnevnoj. Ali me mm izmasirao, pa me više ne boli user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:46:32   
bubulence
cek cek, jeli ono sto mislim user posted image ?

< Poruku je uredio bubulence -- 1.2.2015 16:47:10 >

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:51:51   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence

cek cek, jeli ono sto mislim user posted image ?

user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 16:54:23   
*boka*
Bubi probaj onaj hladni konjski balzam, meni je prijao za grčeve i otok u nogama. Ne može da spreči grčeve ali će ti olakšati.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 17:14:26   
serpica
Gde ste drugarice,jeste li videle trojke duse male.....
ja napravila kiflice i pogacice i najedoh se basuser posted image
jabudic blago tebi za masazuuser posted image
Bubi ledja bole od tezine,ali uskoro ce ti biti lakse....
Boko sve da te pitam,na kakva snimanja ides? I jel znas pol,nisam ispratila.

< Poruku je uredio serpica -- 1.2.2015 17:15:20 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 17:42:40   
*boka*
Joj Šerpi daj me gadjaj sa 2-3 kiflice!
Ma to sam snimala nešto za TV, nije vezano za bebu, nego pošto će mi uskoro porasti stomak da iskoristimo i uradimo nekoliko emisija unapred, pa će da puštaju jednu po jednu.
Kad smo bili na double testu reče Dr. da se bebi nešto klati izmedju nogu user posted image Verovatno je dečak, a i ja od starta imam baš jak osećaj da je dečak. Sledeće nedelje idem na kontrolu kod moje Dr. pa će nam valjda potvrditi, a 19. imam zakazan onaj EUZ u 19. nedelji.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 17:45:35   
jabudic
Serpi, ja ne htjedoh masazu, ali bio je uporan, i svekrva izvela djecu, pa popustih user posted image
Ja jedva cekam 10.da mi kazu pol, cak i sanjam taj datum user posted image

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 17:50:59   
*boka*
Jabude taj dan stiskam palčeve jaaako dok mi prsti ne pomodre! Odmah da nam javiš!

< Poruku je uredio *boka* -- 1.2.2015 17:51:27 >


_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 17:52:08   
jabudic
Ma ima sa stola da kuckamuser posted image

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 17:52:56   
bubulence
Serpi gadjaj i mene molim te. obozavam testo

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 18:27:52   
serpica
Boko,Bubi saljem ceo pleh ako treba user posted image
Jabudic i ja navijam iz sve snage da je devojcica,ali nemoj da me mrzis,meni neki osecaj da je opet decak i da ce to da ti bude mezimac....user posted image
jerr iz svog iskustva a iz drugih prica znam da kad je devojcica odmah se vidi.tj u pocetku dok se za decaka vidi tek malo kasnije....opet kazem iz sveg srca navijam za curu,pa da si blize i da su nam termini blize pa da se manjamo user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 18:54:19   
jabudic
Serpi, ja sam bila rano, u 11+, onda je moja dr otisla na odmor, a ovu zamjenu nisam ni pitala. Mozda je ona i vidjela, ali ne znam zenu i nije bila mnogo rjecita user posted image
Ma sta god bude bice mezimce, to je sigurno user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 18:58:59   
choopa choops
Ja sam opet odvalila sa spavanjem danas, noćas ću vilenit do zore.

Vidiš, šerpice kod mene baš suprotno iskustvo, sa djevojčicaa sam saznala tek oko 19-te nedelje (čini mi se, znam da je nešto kasno), a za M mi je rekla sa 12+nešto.

Ali za ovo se slažem, samo ne smijem da kažem da joj još i mi ne sjedamo na muku user posted image

IZVORNA PORUKA: serpica

Jabudic i ja navijam iz sve snage da je devojcica,ali nemoj da me mrzis,meni neki osecaj da je opet decak i da ce to da ti bude mezimac....




Jovice i ovdje bi te porodili, sad kad sam ležala u bolnici nagledala sam se svega, između ostalog žena je došla u 36 nedelji isto otvorena 3 prsta, za jednu noć se otvorila jo 1 prst da nije ni osjetila. A dr su htjeli da je drži što više jer je beba bila mala (zbog njenog visokog pritiska), Ali s je ipak porodili jer su se plašili infekcije. Mada davali su joj antibitotike, ali to kad je sve otvoreno nije bezazleno za bebu, zašto rizikovati. Ej, pa to je prst do porođaja, ta da se prošetala malo više rodila bi u hodniku user posted image

Idem da vidim anitine bebe...

< Poruku je uredio choopa choops -- 1.2.2015 19:05:51 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 19:01:57   
srculence25
Hvala vam puno drage drugarice.Nisam stigla ranije da se javim.
Po malo sam razocarana.Nije mi ni dever ni druga sveki cestitali.Juce mi sveki poslala sms da je zovem da dodje da mi pomogne oko brisanja a ja je nisam zvala.Mislim da je htela mogla je doci kuca pired mene je pa videti dokle smo stigli a meni bilo glupo da je zovem i ona se uvredila digla nos nije mi ni cestitala a nije ni bila.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 21:02:44   
serpica

IZVORNA PORUKA: jabudic

Serpi, ja sam bila rano, u 11+, onda je moja dr otisla na odmor, a ovu zamjenu nisam ni pitala. Mozda je ona i vidjela, ali ne znam zenu i nije bila mnogo rjecita user posted image
Ma sta god bude bice mezimce, to je sigurno user posted image




user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 21:27:27   
jabudic
Samo da vam mahnem, odoh u krevet, djeca ujutro krecu u vrtic, znaci meni ustajanje u 6h30, da bi krenuli u 7h15, i da bih stigla da povezem jednog u jedan vrtic, drugog u drugi, i da ja stignem u kancelariju oko 8h.

Oni legli u 20h, ali jos se krevelje po sobi.
Ja gladna hronicno, ima da se utovim kao svinja! user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here