|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:06:54   
choopa choops
Noc jabudicu :-)

Oni idu u različit vrtić?

Ja sam danas mnogo nervozna, baš nije moj dan user posted image Opet sam poludjela zbog nihove sobe i morala da je sređujem u ovo doba jer su sve razbacali...A htjela sam da legnem malo sa ćerom da se mazimo dok ne zaspe, ali sam se toliko iznerviralaa da sam je jedva poljubila apred spavanje i sad me duša boli user posted image

Krsta me i dalje bole i baš sam nikakva i fizički i psihički...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:10:35   
jabudic
Idu na dva razlicita kraja grada, vec 2g. Ja sam nocas bolje, mada sam danima bila uzasno raspolozena. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:10:40   
serpica
I ja cu da vam mahnem i odoh,ceka me isto sto i jabudica plus dom zdravlja...laku noc devojke user posted image
Chupa i mene bole krsta bas...ne znam sta je to,a za ceru ne brini i meni se to desi tako pa nadoknadim ujutru sve.

< Poruku je uredio serpica -- 1.2.2015 22:11:54 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:14:10   
choopa choops
Svašta, neobično baš da nisu u istom vrtiću...

Ma i ja sam danima nervozna, a i nekako se sve i poklopi da budem još nervoznija. Ne znam ni koji đavo sam napravila glupost sada. Mogla sam da iskuliram do sutra, ne volim kad ih vičem pred spavanje user posted image A naročito nju, kad ide u školu ujutru rano. Baš sam kreten!

šerpice laku noć i tebi user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:17:08   
choopa choops
Ma mene sigurno bole jer sam danas oribala kupatilo, išla do donjeg sprata dva puta, i sad sredila sobu, a cijelo vrijeme ležim, pa nemam snage. Proći ćekad malo legnem.

Ajte laku noć, lijepe snove želimuser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:29:25   
bubulence
gde mi bezite?
Serpi a jeli Toma krenuo u vrtic?
i mi ujutro u dz. mm iz nocne vidi Emu po terapiju a ja cu do ginekologa. pa onda treba da zovem tog nekog dr kasnije da vidim hocu li se i gde poradjati user posted image ....
Cupo sutra ces nam biti kao nova, nisam navikla da si mi ti tuzna user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:31:31   
serpica
Bubi krece posle 10 feb da primimo poslednju dozu pentaxima i krecemo user posted image
Ja ne znam sto me bole,ali nije mi svejedno..sad cu da legnem,Bubi pravila bih ti drustvo ali nemam snage majke miuser posted image


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:34:18   
bubulence
samo ti draga lezi i odmaraj!
lepo spavaj :-*

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:38:26   
serpica
user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:41:55   
choopa choops
Bubu tu sam ja nego sam se začitala na onoj temi kako uspavljujete djecu. Sjećam se kako sam primjenjivala onu metodu Islpači se sa sinom jer sam bila iscrpljena, i kako nije uspjela. A kako bih sebe zadavila zbog toga sada, jer mislim da nisam trebala tada tako...

Nego, koje bodiće kupujte djeci? Ja sam mojima uzimala neke Mimosa, valjda su turski bili, ma odlični su,. Em su im dezeni bili prva liga, em je pamuk lijep, nisu mrdali. Ali čini mi se da je komad oko 4,8e, pa da razmotrim neku drugu opciju user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:47:51   
bubulence
za E sam sve uzimala u Madjarskoj H&M ,C&A, F&F, i bili su super. a mm ujak je doneo neke iz Italije, oni su bili bas bas savrseni, ali sam ih sve podelila i to mi je sada jako zao jer ne znam ni kako su se zvali da ih sada trazim. sada sam uzela u Aksi, ne znam marku i dobila sam iz Engleske George... imam ih cini mi se 12 i mislim da mi je dovoljno

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:54:24   
choopa choops
Ma ovi su odlični stvarno, nemam riječi. Slikaću vam da pokažem imam Matijine od prošle godine. Ali samo kad bi bili maaalo jeftiniji user posted image s obzirom da moram sve iznova da kupujem...
A opet HM i CA isto dođe komad preko 4e ako sam dobro ukapirala?!
Mada sve razmišljam da uzmem neke najjeftinije ionako mi više neće trebat user posted image Znači oko 12 kom će mi bit dovoljno?! ja sve zaboravila user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 22:57:50   
bubulence
mislim da je C&A jeftiniji, imaju ona pakovanja od 7kom za nekih 12-13e a odlicni su. u Aksi sam nasla neko snizenje bili su oko 2e a izgledaju savrseni. eno, oprani , nisu se pomerili. mislim da bodica najvise treba.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 23:03:05   
choopa choops
Koju si veličinu uzela?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 23:07:18   
bubulence
56 i 62 .mada su neke 56 vece od 62... nema pravila... za Emu sam uglavnom uzimala 62 jer su mi tako savetovali pa su joj svi bili veliki. tako da sam sada uzeka i jednih i drugih... evo prebrojah, ipak imam 15 bodica... mada sam sigurna da je 12 sasvim dovoljno

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 23:07:45   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: *boka*

Jovice kako prekratko, ja imam 35 godina i moja mama je odlazila na redovan UZ još tada. Evo sad baš sedim sa njom i pitam je. Sa blizancima je išla jednom mesečno još pre 33 godine.
Ali lekari valjda znajo bolje od na, mi možemo imati samo mišljenja.


to nije dovoljno vremena da bi moglo da se utvrdi da li ima posledica. proucite, ima razne literature, ne mislim naravno na blic, nego na ozbiljne knjige. ne treba ziveti u strahu i nezanju i misljenju da je doktor bog i batina. trudnoca je prirodno fiziolosko stanje a ne bolest. kao sto se tretira cesto u bolnici i na porodjaju.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 23:10:58   
choopa choops
Ma da i ja ću da uzmem nekoliko onih 56. Sve zavisi kolika će biti beba. Trebalo bi da bude prosječna 3,5kg, tako mi je rekao dr na EUZ. I L mi je rođena sa 3,430g, a M sa 3,550 (jedino što je rođen 11 dana ranije, ali isto mislim da ne bi nakupio puno više kilograma).
A štramplice bi možda trebalo veće (62) ako me sjećanje dobro služi? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 23:14:13   
jovicaa
mi uvek 56, ali nasi su bili onako veliki, iako su rodjeni u 37. nedelji. preko 3 i 500 gr
po pitanju infekcija, ne znam kako onda svuda u inostranstvu zene radjaju zivu i zdravu decu, a niko ih ne pregleda ceo osmi, deveti mesec. znaci mogu biti otvorene i sedam prstiju, to nikad ne znas..
kazem nemojte ziveti u takvom strahu od lekara. nije u pitanju internet literatura, nego literatura generalno. nije lose prouciti sve to i znati sta se desava, jer samim tim su i trudnoca i porodjaj mnogo laksi.
meni je zao sto ovu svest nisam imala u prvoj trudnoci, ali sta ces, sta je tu je. ovo je naravno samo moje misljenje.

a i argument mog lekara da me tada porodi nije bio dobices infekciju, nego ja necu biti tu u ponedeljakuser posted image (taj dan kad me je porodio bila je subota) znaci da je znao da to moze i jos da saceka.. i da mu je bilo bitno da me on porodi= dobije pare.

mislim ne znam da li bih ja izdrzala jos tri nedelje ili tri sata, to je potpuno neizvesno, ali zao mi je sto sam dozvolila indukovan porodjaj, umesto da je lepo krenulo samo i prirodno, kao sto i treba.

< Poruku je uredio jovicaa -- 1.2.2015 23:17:20 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 23:16:56   
bubulence
Cupka i tu sam uzimala obe velicine... mada je sada vecina 0-3 meseca, oa sam to i uzimala...
jovice u koji deo ZR ste se preselili? mozda sam vec i pitala... mnogo volim ZR

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 23:19:17   
jovicaa
preselili smo se na bagljas. sad mi je blize bolnicauser posted image mislim ono ako se otvorim par prstiju sticicu, salim seuser posted image

a koga ti imas u zru?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 23:22:33   
bubulence
tu sam zivela dve god dok sam isla na visu, izmedju ostalog i na predivnom Bagljasu... a sada mi je tu dever i ujak od mm pa kod njih dolazimo cesto...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 23:29:08   
Chipsy
Ja nisam pametna. Moja koleginica fizicarka kaze da uz nije bezazlenuser posted image Ali stvarno ne znam, kad sam lezala u bolnici, skoro svakodnevno su me gledali preko Uz. Boko, ti imas 35, izgledas puno mladjeuser posted image . Meni mama kaze da u njeno vreme trudnovanja nije bilo Uz, a ja imam 36user posted image Imam info da se prvi Uz pojavio 1985.
Ja sam sad mnogo prestravljena , nisam isla na uz vec dugo, jer kad sam radila AC nekako mi onaj Uz deluje drljavo pa to i ne racunam, mada dr koja mi je prvi put uocila probleme kod Julije gledala me je na nekom bzvz Uz, pa je ipak videla.
Bubi, jabudic, i ja sam neodlucna katastrofa. Inace kad nesto nebitno ne mogu da odlucim ja bacim kockicu, a bogami pocecu i za vaznije stvari takouser posted image Svi me znaju po kockici, to mi je cak i slika na fb
Choopa, ne sekiraj se , sutra cete ti i cera da se mazite. Ali moras nekad i da pokazes zube.
Jovice, mozda si u pravu, mene je dr istraumirala da bakterije u brisu mogu da izazovu prevremeni porodjaj, a Trca npr kaze da to u SLO uopste ne proveravaju. Pa koliko bi se onda zena tamo prevremeno porodilo?user posted image
Ali meni je dovoljno samo pomenuti nesto, ima da se istripujem najstrasnije

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 23:32:27   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: bubulence

tu sam zivela dve god dok sam isla na visu, izmedju ostalog i na predivnom Bagljasu... a sada mi je tu dever i ujak od mm pa kod njih dolazimo cesto...

super, lep je zr... mada mrtav je sad jako.. ranije je bio stvarno gradcina, ali to nije do grada nego do ulaganja u njega...
a gde zivis? ne mogu da skontam u kom gradu? ranije sam mislila u bgu?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 23:36:00   
*boka*
Ja mnooogo volim Carters, oni mi imajj savršene dezene i uzimala sam one komplete po 5 razlicitih za 1.290 din. Ja sam za Elicu kupila 56, kontala sam neće imati preko 3.600 - 3.700 kad ona 4.170. Sve joj je bilo knap.
Uzimala sam i H&M i C&A i veličine se baš razlikuju.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
1.2.2015 23:37:30   
bubulence
Chipsy kako je Juca? jesi rekla da je operacija 10.02.? i moja mama kaze da nije bilo uz aparata kada je bila trudna samnom a ja sam ‘83. god...
jovice do pre 11 meseci sam zivela u NS a sada u Odzacima... Zr je i dalje prelep grad, samo je sada siromasan jako, ili mi se cini...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here