|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 2:47:02   
jovicaa
Ja sam joa budna necu skoro zaspati :D

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 6:25:37   
serpica
Dobro jutro drugarice,lepsa vest nije mogla da me saceka tako da evo castim po zelji
user posted image
user posted image
Hvala vam od srca,divne ste user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 7:41:46   
eca89
Dobro jutro curice, e ovako. Ja sam se sad probudila sa mokrim gacicama, kao da sam se upiskila (a znam da nisam), bilo je i kao neke sluzi. E, sad krvi nema, pa me zanima, je li to vodenjak može da curi pomalo? Bolove nikakve nemam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 8:10:21   
Trcosava
Eco može biti, a i ne mora. Možda nisi osetila da si pišnula

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 8:13:34   
eca89
Ali, evo stavila sam uložak sad i stalno je mokar, ima i kao nekakav sekret, ali nije puno gust.

< Poruku je uredio eca89 -- 2.2.2015 8:14:43 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 8:17:01   
jabudic
Eco, tako je i meni curkalo par dana pred porodjaj. To je bio vodenjak, a treći dan je pukao, i tek tada sam itišla u bolnicu. A inače sam dva dana bila sa onim porodiljskim ulošcima...

Ipak ćeš ti brzo user posted image

Dobro jutro, inače!
Mrtva sam umorna, padala kiša, pa sam ih nosila od auta do vrtića x 2. Još nisam dah povratila.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 8:18:25   
eca89
Daj Boze jabude, kad smo vec kod tebe, sanjala sam sinoc, kako ti ustvari nosis blizanke, tj.obe su curice, tako da je djevojcica u pitanju sigurnouser posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 8:20:20   
jabudic
Juhuuuuu user posted image user posted image

To ti je to, sigurno. I mojoj sestri je tako bilo par dana pred porodjaj. Kao da svako malo curne. Ja sam prvo ignorisala, ali kad sam shvatila da šetam mokrih gaća, nisam mogla ignorisati user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 8:31:40   
Trcosava
Eco onda bi moglo da bude to to

Šerpi, jesam promašila - koja lepa vest?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 8:55:34   
bubulence
Serpi divno posluzenje!
eco pozuri ako neces da te preteknem. ja idem iz dz, otvorena 3 prsta, na pregledu ispao krvav sluzni cep. grlic mek i ravan. kaze dr da na prve bolove krecem u porodiliste... ali ne verujem da ce biti danas...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 9:00:55   
eca89
Samo ti bubi izvoli, neka ti je sa srecomuser posted image , e kod mene nema ni krvi ni nista, bar zasaduser posted image !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 9:01:12   
tatjan@
Dobro jutro. Meni je juce pocela neka blaga mucnina, bas sam se nadala da ce me zaobici ovaj put.. jos za izgleda dobila i gljivicnu infekciju, svrbi me dole ocu da umrem. Vec bi stavila kanesten ali ne znam da li sme, imam pregled u sredu pa cu sacekati.. da li mogu necim da ublazim svrab do pregleda? user posted image

Serpice kakva lepa vest? :)

Eca i meni je u prvoj trudnoci curkalo dva dana pred porodjaj, pa su mi rekli da su pukle neke ovojnice, kao deo vodenjaka.. ja sam mislila da je vodenjak iz jednog dela, nisam ni sad sigurna kako to moze user posted image

< Poruku je uredio tatjan@ -- 2.2.2015 9:03:25 >


_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 9:11:44   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: eca89

Samo ti bubi izvoli, neka ti je sa srecomuser posted image , e kod mene nema ni krvi ni nista, bar zasaduser posted image !

hahaah sad kad se približilo ti se ne žuri, a? user posted image

Bubi, šetkaj uz stepenice user posted image (mada meni to nije pomoglo)

A vodenjak, koliko ja znam, može da naprsne i da curka još poodavno, tako da to što sad pred porođaj curi nije strašno. Mada, ja bi pozvala lekara, ne znam kolike su količine koje cure, da ne ostane beba bez vode u stomaku

p.s. možete sutra dočekate, taman mi godišnjica braka user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 2.2.2015 9:12:28 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 9:14:22   
bubulence
eco i ja bih pozvala dr i otisla na oregled. voda noze da curka ali moraju i da provere da li beba ima dovoljnu kolicinu.
Trco pa zivim na trecem spratu, evo dva puta sam se danas penjala, dosta mi je user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 9:17:54   
Valerie
bubulence, eco, krece polako! user posted image
gde ces bubi, jesi odlucila?
bas vam malo i zavidim, gotov posao cekanja, samo jos malo i bebice su tu!

ja ne znam koliko puta sam napisala post, pa mi se obrise, a nisam kopirala, pa vise ne znam sta sam pisala... pa ne zamerite ako sam svaba-tralala
mene tako uhvati umor i nemam vazduha, bas kao da sam pred kraj. citala sam malo da taj nedostatak vazduha moze da bude i na pocetku od hormona, al je bas neprijatno, plus nizak pritisak... al ajde. odbrojavam do uz, moram da zovem da zakazem

tatjana, isto za svrab. isla sam juce i dam uradim bris, ali spolja. uzas. ja napravila blag rasvor sode bikarbone, za spolja. mozda je i to hormonalno.

kafa/caj/sok za sve!

< Poruku je uredio Valerie -- 2.2.2015 9:21:48 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 9:21:57   
bubulence
nisam jos odlucila, nisam se ni spakovala user posted image . ali evo danas cu ...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 9:22:02   
vonavoj
Mmm serpice,kao da sam se najela bureka!!
Bubulencr,super si!! Gde se na kraju poradjas?
Eco,jos si tuuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 9:31:00   
bubulence
Von odlucicu u toku dana... znam da necu u SO, znaci NS ili SM...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 9:36:27   
Valerie
jao ja ipak idem danas popodne na uz, kaze dr da vidimo bar da li je u materici weeeeeee, imam treeemuuuu

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 9:49:08   
eca89

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

IZVORNA PORUKA: eca89

Samo ti bubi izvoli, neka ti je sa srecomuser posted image , e kod mene nema ni krvi ni nista, bar zasaduser posted image !

hahaah sad kad se približilo ti se ne žuri, a? user posted image






Ha, ha nikud mi se ne zuri, pa ne curi puno, onako na dnevnom ulosku, malkice, idem ujutro na ctg, pa cu joj reci, ako ne bude nesto veceras.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 9:50:01   
eca89

IZVORNA PORUKA: vonavoj


Eco,jos si tuuser posted image


Tu sam ja von, jos uvijek, mada ko zna koliko josuser posted image !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 9:53:41   
vonavoj
Bubi,nemoj puno da vecas..kad krenu bolovi gotova siuser posted image ..i ja sam otisla sa 3 prsta bez bolova i sve spremno..kad krene eto bebeuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 10:02:30   
*boka*
Hej drugarke dobar jutar! Ja sam sad odvezla Elicu u vrtic i pijem kafu.
Jesam li proputila nesto? Serpi podeli i sa nama te lepe vesti! Ja bih samo parce bureka, kolace cu samo da odgledam user posted image

Eco ja imam nekoliko drugarica kojima je "delimicno" pukao vodenjak i curkalo je tako dan - dva, a jednoj je vec u toku dana prsao skroz, tako da ocekuj da se ne iznenadis. I ja bih na tvom mestu ipak otisla na pregled da Dr. proveri ima li beba dovoljno plodove vode.

Bubuleee znaci i ti ces danas - sutra - prekosutra user posted image Ti i Eca cete mozda i isti dan. Diiivno, cekamo jos dve devojcice. Opet sam kao na iglama!

Valerie kad ides na UZ? Javi nam sta se desava. Ti si sada 5+4, cak moze da se desi i da se srculence cuje, ako je O bila par dana ranije.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 10:07:16   
*boka*
Aaaa sad sam ukapirala!
Serpi verovatno castis zbog osvojene pumpice user posted image CESTITAM!!! user posted image
U to ime cu popiti i casu jogurta uz burek!

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 10:29:47   
Valerie
IZVORNA PORUKA: *boka*

Valerie kad ides na UZ? Javi nam sta se desava. Ti si sada 5+4, cak moze da se desi i da se srculence cuje, ako je O bila par dana ranije.


idem posle 16h, taman da stignem da se sredim, 5 min nesto radim, pola sata se odmaram user posted image idealno za lenjivca!
ima sanse i za srce, o bila 13dc. ali i ako ne bude, bar da krenemo sa uz. prosli put sam ih imala 20 user posted image opste preterivanje!

eco, moze polako da curka, ali bi bilo dobro da proveris, mozda ne primetis dok se tusiras, dok si na wc-u, a bebi je neophodna voda. ja bih otisla vec danas.
meni je vodenjak pukao bas onako, bum unutra i pljusnulo kao da izvrnes veliku casu vode user posted image

serpi, bravo za pumpicu!

< Poruku je uredio Valerie -- 2.2.2015 10:31:32 >

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here