|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 9:23:29   
serpica
user posted image ona kuliraj dok mozes user posted image
ja spremam dorucak pa cu malo da izvedem dete a onda da raspremam sobicu za krecenje user posted image kad je sredim ubacicu sliku da vidite.


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 9:43:14   
jabudic
Jutro i od nas dvije! Kako je to fino reći u ženskom rodu user posted image

Bokac, bravo za djevojčicu, naravno da je sve super, postavi tiker, šta čekaš!
Ja radim od kuće, evo mm pravi pizzu za doručak.

Noćas sam slabije spavala, bilo mi vruće, pa sam sanjala neku ciganku sa kolačima, pa svašta.
Jutros ustala i sjetim se da nadjem djeci u ostavi neku veču garderobu, jer su ium sve treberke što nose po kući male.
Ja otvorim, kad ono kao da je atomska bomba pala, ili da su vandali nadrogirani bili unutra. Haos. Svekrva kad se pakovala ttrazila neke svoje pantalone, pa sve ispreturala, kese pocijepala, ja ne mogu da vjerujem da to žena može da uradi.
Onda sam poludjela, svu njenu robu iz dječijeg ormara spakovala u kese i strpala u ostavu da joj mm ponese kad bude išao, ima bar 10 kesa.
Uh, onda sam malo iskulirala i shvatila koliko sam srećna što je otišla napokon user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 9:56:41   
vonavoj
user posted image sveki ti uradila posao!
znate kako moja pakuje stvari iz prodavnice,npr,kupi 1kg secera..sve sa kesom iz prodavnice stavi u ormanuser posted image ,i tako joj kuhinja puna stvari sa kesama!! uzas! neuredno uzas,sve pada,klizi!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 9:58:38   
jabudic
Ne pitaj, ona nije neuredna žena, baš sam se zaprepastila!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 10:21:47   
serpica

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ne pitaj, ona nije neuredna žena, baš sam se zaprepastila!




To ti je namerno uradila user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 10:24:16   
srculence25
Jutro drugarice ja nisam oka sklopila.Nasadio se guzom ili cime vec na zeludac muku mi teralo celu noc.
Spavala sam kao malo u sedecem polozaju sva sam ukocena ali hajde tesim se jos malo i gotovo user posted image
SAd bih bas htela da ostanem u bolnici i da cekam a sad me nece tamo niko i nepita hocu li da ostanem user posted image
nemam vise ni lazne kontrakcije ni ledja me ne bolu.Zatisje pred buru bice da je user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 11:00:10   
Valerie
bokac super napredujete, cekamo tiker user posted image
srculence, ne zuri u bolnicu, tamo tek nema spavanja, nikakve udobnosti. sto krace to bolje!
svaka vam cast ko je brzo ustao posle carskog. ja dobijala sve predvidjene lekove protiv bola pa jeeedva ustala. kako je to jeziv bol. isla jos tri dana pogurena, i kateter isto bas olaksava, gde cu u kupatilo 30-50 metara! ali sestre su bile sjajne, i prodje sve. ja malo razmisljam o spinalu, ali se plasim da me ne uhvati panika od svesti da mi seku stomak. i svakako nesto osecas, ne mislim bol, al da te vuku, gruraju. mislim da nisam dobar kandidat user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 11:43:20   
jabudic

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: jabudic

Ne pitaj, ona nije neuredna žena, baš sam se zaprepastila!



To ti je namerno uradila user posted image



Ne vjerujem, ali sve je moguće user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 12:28:26   
srculence25
Jabude mora da je pomislila setice se ona mene kad zaviri u orman user posted image
A moje dve svekrve totalno razlicite.Ova polu svekrva je pod konac toliko da iritira sve dva puta premerava,a prava je aljkavusa teska
i sto je fazon ni malo se nestidi od drugih u fazonu ako ti smeta okreni glavu ili uzmi pajalicu pa opaj user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 12:59:58   
jabudic
Srculence, tebi po tikeru danas termin?

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 13:17:47   
srculence25
Da po tikeru i po mom dr je danas termin a po ovima u vrbasu je u ponedeljak

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 13:31:22   
Frcokla
Uhhhh,user posted image Vonavoj za tako nesto bas treba imati celicne zivce!! Nista gore od aljkave svekrive.

I moja je aljkavusa, ja mislim da ona obrise i usisa samo kad mi treba da dodjemo, i to onako da zamaze oci, ne daj Boze da kod nje banes nenajavljen.. I to sto mi vecito servira neke projice i gibanice, iako joj dodjemo jednom u dva meseca mozda. Ona je svoja dva sina odhranila na palenti i testeninama.

Devojke da li moze neka da bude tako ljubazna, ne nalazim u istoriji postova ono u kojoj nedelji + koji dan smo taj i taj mesec trudnoce.. Pliz. user posted image
17. nedelja, hocu li uskoro osetiti svog bebca?! Nekako jedva cekam. A znamo da je jaaakoooo aktivan inace.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 14:01:12   
jabudic
Frckola, na ovo misliš:
5-8 nedelja = 2. mesec
9-13 nedelja = 3. mesec
14-17 nedelja = 4. mesec
18-22 nedelja = 5. mesec
23-27 nedelja = 6. mesec
28-31 nedelja = 7. mesec
32-35 nedelja = 8. mesec
36-40 nedelja = 9. mesec

Još je rano da osjetiš bebu, pošto je prva trudnoća, tamo oko 19-20. nedelje.
Meni je treća, pa sam rano osjetila, sad već tačno znam kad će žurka.

Juče dr na UZ kaže: Bože, šta je ovo, ne mogu ništa da joj izmjerim user posted image

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 14:02:10   
jovicaa
Noćas sam slabije spavala, bilo mi vruće, pa sam sanjala neku ciganku sa kolačima, pa svašta.

user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 14:13:30   
Frcokla
Hvala Jabudic! user posted image

Ja sam sinoc sanjala kako sam otisla kod mojih, i ko god dodje... gde god odem, svi hoce da vide moj stomacic.
I ja tako zadizem majicu i svima ga pokazujem... user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 14:33:38   
jovicaa
ja sanjam vec danima najgoree gluposti. sinoc sam sanjala kako sam nasla jedan prsten koji sam dugo trazila, aleksandar ga zaturio, a kao u snu je prsten sav bio izgoreo. i juce uvece aleksandar odjednom pronadje prsten! a bio je zaturen vise od dve nedelje.... neverovatno, prosto ne mogu da poverujem da je to slucajnost?


jabudic po ovoj tabeli koju si navela, ja sutra ulazim u deveti?

< Poruku je uredio jovicaa -- 27.2.2015 14:38:31 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 14:41:21   
dijana1*
IZVORNA PORUKA: Frcokla
Devojke da li moze neka da bude tako ljubazna, ne nalazim u istoriji postova ono u kojoj nedelji + koji dan smo taj i taj mesec trudnoce.. Pliz. user posted image
17. nedelja, hocu li uskoro osetiti svog bebca?! Nekako jedva cekam. A znamo da je jaaakoooo aktivan inace.



Frckola evo mozes da pogledas

Nedelje i meseci u trudnoci
Kada ste prvi put osetili bebino pomeranje

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 14:43:17   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: jabudic

Jutro i od nas dvije! Kako je to fino reći u ženskom rodu user posted image


Zivim da ovo napisem user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 14:58:29   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Frcokla

Uhhhh,user posted image Vonavoj za tako nesto bas treba imati celicne zivce!! Nista gore od aljkave svekrive.

I moja je aljkavusa, ja mislim da ona obrise i usisa samo kad mi treba da dodjemo, i to onako da zamaze oci, ne daj Boze da kod nje banes nenajavljen.. I to sto mi vecito servira neke projice i gibanice, iako joj dodjemo jednom u dva meseca mozda. Ona je svoja dva sina odhranila na palenti i testeninama.

Devojke da li moze neka da bude tako ljubazna, ne nalazim u istoriji postova ono u kojoj nedelji + koji dan smo taj i taj mesec trudnoce.. Pliz. user posted image
17. nedelja, hocu li uskoro osetiti svog bebca?! Nekako jedva cekam. A znamo da je jaaakoooo aktivan inace.


sreca pa mi je daleko,i ne dodje,a mi idemo jednom u 2 meseca..i isto tako sredjuju kucu kad mi dolazimo,a cist peskir nikad ne stigne da stavi...tek kad dodjemo moram da cekamuser posted image
jedino sto dobro kuva!

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 15:06:38   
jabudic
Dijana RR, ko reskira profitira user posted image okušaj sreću još jednom! Ja sam sve govorila kao svejedno mi je, ali kad mi reče djevojčica, vidjela sam kolika je to bila laž, za malo da poletim od sreće user posted image

Jovice, pa valjda da, punih 36 je ulazak u 9?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 15:11:43   
Bokac
Dobro jutro zenske. Vidim problem-sveki. Mi nemamo te srece i mama i sveki su nam umrle prosle godine u razmaku od tri meseca.
Da a za bol nakon carskog meni su dali nesto jako samo nakon prestanka anestezije i posle toga sam mozda uzela jedan ibuprofen i to je sve. Mada su mi dr prepisivali svasta nesto ja sam izdrzala bez icega. A i inace sam manijak za trpljenje bolova... Ta setnja nakon carskog je vise da nas natera da nam se cirkulacija povrati. Tako da kezu da mora da se ustane i napravi bar par koraka a naravno da su tu sestre koje bi pomogle u slucaju da treba.
Ma dr su svuda drugaciji...
Odoh sad da se spremam za pregled pa se javljam kad zavrsimo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 15:21:48   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: jabudic

Dijana RR, ko reskira profitira user posted image okušaj sreću još jednom! Ja sam sve govorila kao svejedno mi je, ali kad mi reče djevojčica, vidjela sam kolika je to bila laž, za malo da poletim od sreće user posted image

Jovice, pa valjda da, punih 36 je ulazak u 9?


Jabudic vec sam reskirala sada samo cekam da vidim jesam li profitiralauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 15:41:09   
jabudic

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: jabudic

Dijana RR, ko reskira profitira user posted image okušaj sreću još jednom! Ja sam sve govorila kao svejedno mi je, ali kad mi reče djevojčica, vidjela sam kolika je to bila laž, za malo da poletim od sreće user posted image

Jovice, pa valjda da, punih 36 je ulazak u 9?


Jabudic vec sam reskirala sada samo cekam da vidim jesam li profitiralauser posted image


Aaaaa, bravo! user posted image user posted image Nadam se da jesi! user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 18:41:34   
Sandra_n
Jao zene ja se raspadam juce sam ceo dan povracala nista nisam stavila u usta jer sve sto pojedem povratim i na sve to sam dobila i proliv! Ne znam da li je proliv normalan ili sam mozda zakacila stomacni gripuser posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
27.2.2015 18:57:47   
Maraj
Uf Sandra. Pa ja stvarno ne znam. Nadam se sa pijes tecnost da nadoknadis sve sto si izbacila. Jesi li zvala dr da pitas?

(odgovor članu Sandra_n)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Spisak porodilišta u Srbiji - Beograd
U Srbiji trenutno postoji 76 zdravstvenih ustanova u kojima se naše buduće mame mogu poroditi. Pogledajte spisak za Beog...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here