|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
1.2.2015 23:01:23   
zece
to ne me cudi moj ginic celu god nije vidio da mi je prolaktin duplo pokacen znam da je bio 51 a normalno je do oko 30 zavisi od lab

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
1.2.2015 23:05:57   
Jole84
Di ste crtke...ajde u ovom februaru želim vam što više malih mačića user posted image user posted image
Ivankice koji je dc? Ženooo osećam da si trudna i da uskoro pijemo stomačastu kafu user posted image user posted image
Kiškum otprilike za mesec dana, tako je kod mene bilo, kao naredni ciklus, mada sa obilnijim krvarenjem. Koliko ćeš da čekaš? Želim ti vrlo brzu jednu utehu user posted image
Buba Marice, UM, Nato, Pipi, Didy, Sole...i sve ostale user posted image i user posted image user posted image ....user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
1.2.2015 23:11:12   
Ivanka 75
eve meee user posted image
daj bože da trudnujem uskoro, baš smo vredni ovija meseci user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
1.2.2015 23:12:37   
Jole84
Svaka se vrednoća isplati user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
1.2.2015 23:13:53   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Jole84

Svaka se vrednoća isplati user posted image user posted image


Mm mlooogo srećan user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
1.2.2015 23:14:40   
Ivanka 75
Šta ti radi lepotica Mila?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
1.2.2015 23:18:35   
Jole84
Kako da ne bude srećan pored takve mačkice user posted image user posted image
Spava konačno...pa ne znam šta ću pre, tako da sam sipala vince i uzela komp, imamo i mi keve dušu user posted image A Ivka? user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
1.2.2015 23:38:27   
buba.marica
hvala joleeee user posted image
pa da svi lepo trudnujemoooo od ovog meseca i da se preselimo u prvo tromesecje user posted image

To za dušu si u pravu isto sam uradila i ja, pijuckam vince i češljam po forumu user posted image

Ivanka haha dobra si , i moj mm je mnogo srecan user posted image al dok mu objasnim da mora da se čeka perio dplodnih dana , mršti se user posted image user posted image



< Poruku je uredio buba.marica -- 1.2.2015 23:39:15 >

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
1.2.2015 23:43:45   
Ivanka 75
Bubamarice, ne čekaj ništa nego akcija čim sesteknu uslovi user posted image

A Ivka spava od 22h, izbacuje dnevno spavanje polako pa zaspi oko 21, večeras gledala Audiciju na Pinku sa nama pa okasnila, odteturala se do sobe user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
1.2.2015 23:49:19   
Jole84
BubaMarice ništa bez vinceta user posted image Tako se i moj mrštio, "štedim" ga pola meseca i onda kad navalimo.. user posted image čak sam mu gunđala i što pije pivo pred O, omanjiće spermiće, a sad mi dođe smešno jer smo M napravili kad sam batalila sva pravila user posted image
Ivanka user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
1.2.2015 23:55:17   
buba.marica
nego kako, nema zabušavanja, ovaj mesec posebno user posted image
mucenik vec zna koji mi je kad dan ciklusa user posted image




(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 0:06:26   
Sosa Mena
Jolence kolezinice moja user posted image Da mi ljubis Milu puno, a ja cu licno kad se dovucem do Nis.

Ivanka mani coveka tako je popa napinjao proslu zimu pa mu puce slepo crevo. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 0:11:10   
Jole84
Sole da nam se dovučeš što pre user posted image
lele ženi manite da si utepujete čoveci, mada i ja bi mog al sad nemamo vreme user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 0:13:30   
Sosa Mena
Mora nekako da ga se resim user posted image Cu se dovucem od maj mesec ako Bog da i cu vam dosdjujem celo leto. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 8:36:32   
buba.marica
Dobro jutro crtice user posted image user posted image

jutros me pre sata probudio zvuk lopata, kod nas je navejalo snega preko glave ... još me boli glava od kuckanja lopata u 5 ujutru user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 9:08:36   
Kiškum

IZVORNA PORUKA: Jole84

Kiškum otprilike za mesec dana, tako je kod mene bilo, kao naredni ciklus, mada sa obilnijim krvarenjem. Koliko ćeš da čekaš? Želim ti vrlo brzu jednu utehu user posted image


Hvala, lepa moja! Čekaću jedan ciklus jer stvarno ne mogu duže, odlepila bih. Zvala sam i svoju doktorku da je pitam i ona je rekla da mogu ako se osećam spremno. Znajući koliko mi je trebalo da prvi put zakačim, ima ja itekako da se načekam.

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 9:10:42   
Sosa Mena
Jutro. I kod nas ima snega ali ne toliko.
Kiskum ne mora da znaci da ce ti drugi put toliko tebati. Pusti matericu neka se oporavi od kiretaze. Ipak je to mehanicki zahvat.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 9:13:29   
Kiškum
Soso, ti si sigurno u pravu. Ali ja se osećam toliko više izmučeno od čekanja da osećam da bi mi život preseo od ta tri meseca. Verovatno ću na kraju sačekati dva, mediokritetsko rešenje. user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 9:16:06   
Sosa Mena
user posted image Neces. Tri puta sam keritirana tako da znam kako ti je. Nece ti prsedne nista. Iskoristi te mesece da pijes cajeve i bice sve super. Ja sad cekam user posted image pa da krenem sa selenom pa tek od maja mogu ponovo da pokusavam. Tako da imas moje drustvo u naredna tri meseca. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 9:21:15   
Kiškum
Ja sam ti, Soso, baksuz. Od očajnice me boli želudac a od virka dobijam neregularna krvarenja. Nisam još pila malinin list, ne znam vredi li to čemu.

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 9:24:15   
Sosa Mena
A jel si probala zalfiju i koprivu?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 9:25:14   
Kiškum
Nisam. Nisam čak ni čula za tu kombinaciju. Detalji? user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 9:28:11   
Sosa Mena
Ne idu zajedno.user posted image Za zalfiju cu sad da pitam Serpicu da mi kaze kako bese jer sam ja pokusala da je pijem i batalila jer ne mogu da je podnsem tera me da povratim pa ti javim. A za koprivu ne znam to sam samo cula da je dobra.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 9:49:15   
Modessty
Dobro jutro! user posted image nek nam februar bude još bolji od januara! user posted image

Sem buba marice niko mi nije poslao datum neočekivane vece pa vas ljubazno molim da mi javite ko šta kad kako - očekuje ili ne očekuje! Hvala! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 10:30:36   
Maraj
Dobro jutro crtice drageuser posted image
ja od danas na trudnickomuser posted image kako to lepo zvuciuser posted image
IZVORNA PORUKA: Kiškum

Ja sam ti, Soso, baksuz. Od očajnice me boli želudac a od virka dobijam neregularna krvarenja. Nisam još pila malinin list, ne znam vredi li to čemu.

Drage nemojte se zezati sa tim cajevima. Meni su napravili haos u organizmu. Skroz sam izgubila ovulacije od ocajnice a bile su tacne ko sat.

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here