|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 22:38:56   
Kiškum

IZVORNA PORUKA: marinchica

Sve vas pozdravljam puno i grlim, a najvise moju dragu Kiskum user posted image

Umalo da oglasim poternicu za tobom, ženo! user posted image


_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 22:57:38   
buba.marica

IZVORNA PORUKA: marinchica

i piti jednu casicu svakog jutra-ko to ne povrati, taj nije normalan!user posted image


user posted image zacenila sam se od smeha ! Nisam se skoro ovako smejala slatko kao poslednjih nedelja na forumu. Marinchice ti si genije.

Lepo vreme nam Sosa bira da zabebimo, prolećni meseci , prelepi. Jes' da će se malo kuvamo debele letos, al hajd' još i to da izdržimo pa da ljujamo nove bebiće sve zajedno user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 0:45:05   
marinchica
I ja vas sve volim, drage moje zene user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 7:48:03   
serpica

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Makija ovo je Serpicin recept: dva puta dnevno ujutru i uvece po jedna soljica zalfije i jednom dnevno vitamin D, zalfija samo do O.




Crtice drage patim vas cesto i svakog meseca navijam za sve vas jako,jako..
Sto se zalfije tice cisti reproduktivne organe,povoljno utice na endometrijum i njegovu debljinu,takodje utice i na kvalitet jajne celije.
Vitamin D utice na pravilan balans progesterona u prvoj fazi ciklusa. Tako je meni dr objasnio. Ne znam da li je kod mene bilo slucajno da sam ostala trudna ili mi je sve to pomoglo,u svakom slucaju,posle spontanog sam pila i odmah ostala trudna,kad sam pocela da radim na ovoj bebi sada prvi mesec nije uspelo,pocela da pijem i sledecg sam ostala trudna.
Zelim vam imoju sudbinu vrlo brzo user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 8:22:14   
mamin mish
Dobro jutro crice!!!
Ima li koga?

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 8:43:29   
buba.marica
dobro jutro crtke drage user posted image
jutros sam se jedva probudila, sreća imam ogućnost da na poslu skuvam lonac kafe da se razbudim user posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:06:29   
Kiškum
Eeeee, bubice, ne pominji. Kafu ne pijem više, to mi je najveća žrtva u ovom procesu user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:11:21   
Sosa Mena
Dobro jutro. user posted image

Kiskum popi bre kafu. Kakva zrtva. Kad oce dodje beba pa da se ceo dan nalivas sa kafu. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:15:08   
Kiškum
Jeste, Soso, kad oće, oće, ali kad neće, onda se odričeš i potrebnog i nepotrebnog. user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:16:55   
Sosa Mena
Kad ti Sosa rece nemoj se patis za kafu nego pij slobodno. Sa Manjom sam kafu pila i pusila pa ispade devojka pa puca. Jeste da ne valja, to priznajem ali ne treba ni praviti stres organizmu ako ti trazi nesto.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:23:02   
Kiškum
Koliko ti ima godina Manjče? user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:25:37   
Sosa Mena
Manjusa ima tri ipo godine. Dete koje je nastalo prilikom skupljanja papira i novcanih srestava za VTO user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:32:46   
buba.marica
jaoooj kiš izviniii user posted image evo tebi ćem da skuvam lonac nekog finog čaja user posted image

Manja je divno ime user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:35:25   
Sosa Mena
Bubice to joj je nadimak, a ime joj je Magdalena. Nadimak je dobila zato sto je sva taka manjusna na mamu. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:39:44   
Modessty
Dobro jutro crtice! Jel ste vredne? user posted image Evo jedan čaj od žalfije da vam lepo počne dan!
user posted image


E sad da vas malo kritikujem! Sledeće devojčice da mi pošalju odmah datume neočekivane vece!
Sosa Mena
Kiškum
Ivanka75
Marinchica

a llila ne mora jer se nadam da će nam već kolko sutra staviti ovde sliku pozitivnog testa! user posted image
Ajde nemojte da radi bič!user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:41:12   
Sosa Mena
Jao mod nemoj da me sibas, mene strah da posaljem datum user posted image Ovako se jos kao pravim blesava. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:42:00   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Manjusa ima tri ipo godine. Dete koje je nastalo prilikom skupljanja papira i novcanih srestava za VTO user posted image


user posted image To su najlepša deca user posted image I Danilo je tako nastao... u stvari pre toga mi muž na treningu prebio nogu. Možda je i to imalo uticaja user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:42:36   
mamin mish
Kafe se ne odricem nikako. To je jedino sto moze da me razbudi ujutru.

Soso Magdalena je bas lepo ime i u danasnje vreme jako retko.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:43:24   
Sosa Mena
user posted image Mod ti maleri su uvek dobro dosli. Secas se da je prosle zime popa izgubio slepo crevo u naletu strasti. user posted image
Ako pak i sad bude ne znam sta da ocekujem od njega user posted image

A da su seceri jesu. Ja sam Danila kaparisala za zeta. Moram nekako da se dovucem do Nis. user posted image

Hvala Misko. Ime je dobila zbog toga sto sam ja volela kao dete da se zovem Magdalena.

< Poruku je uredio Sosa Mena -- 3.2.2015 9:44:53 >


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:51:40   
mamin mish

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena


Hvala Misko. Ime je dobila zbog toga sto sam ja volela kao dete da se zovem Magdalena.


Sad me slatko nasmeja sa tim Misko.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:51:43   
Kiškum
I meni je Magdalena divno ime.
Modesti, draga, ja ne mogu da ti pošaljem datum jer nemam pojma posle revizije kad ću da dobijem a i ovog meseca, pa i narednog, se sigurno ničemu ne nadamo.

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:51:50   
buba.marica
Magdalena je fantastično ime, mene su svi kritikovali što nisam dala neko kraće ili "modernije" ime Vasiliju. Imena sa značenjem su mi najlepša imena i tačka. A Manja mi se sada toliko odpalo da automatski ide u razmatranje :D

Dakle tako ... onda ću morati da spotaknem muža il da ga prebijem (ako uspem user posted image ) ...ili šta god ...ako to već pali user posted image

Upravo mi stigoše testići user posted image

< Poruku je uredio buba.marica -- 3.2.2015 9:52:21 >

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:55:26   
Kiškum

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Dete koje je nastalo prilikom skupljanja papira i novcanih srestava za VTO user posted image

E pa ja sam svakako planirala da se upustim u tu akrobatiku krajem ove godine. Daj bože da i mene beba demantuje.


_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 9:56:20   
madre
drugari, samo da vam mahnemuser posted image citam vas svaki dan, ali stvarno nemam sta da pisem, tako da se ne oglasavamuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 10:00:14   
madre

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Manjusa ima tri ipo godine. Dete koje je nastalo prilikom skupljanja papira i novcanih srestava za VTO user posted image

taj vas slucaj mi nikada nije bio jasanuser posted image par meseci posle prirodne trudnoce oni ti kazu da nikada necete moci da imate decuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here