|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 10:51:43   
mamin mish
Evo da se i ja opet pridruzim crticama.
Ja moju vesticu ne ocekujem 27.02.

Maraj cajevi deluju na svakog drugacije
Ja ocajnicu nisam pila a virak mi je posle tri meseca napokon ustalio cikluse.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 10:58:23   
buba.marica
IZVORNA PORUKA: Maraj

Soso, baksuz. Od očajnice me boli želudac a od virka dobijam neregularna krvarenja. Nisam još pila malinin list, ne znam vredi li to čemu.

Drage nemojte se zezati sa tim cajevima. Meni su napravili haos u organizmu. Skroz sam izgubila ovulacije od ocajnice a bile su tacne ko sat.


Ovo htedoh da napišem...al kako stalno nešto trabunjam nisam htela da pametujem prva ...


Pozdrav i za mm , zelim ti da ne dobijes tog 27. user posted image

< Poruku je uredio buba.marica -- 2.2.2015 10:59:34 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 11:07:15   
Maraj
Mamin mish navijamo da user posted image ne dodjeuser posted image
naravno, ja sam rekla svoja iskustva sa macinom travom iz najbolje namere jer i ti cajevi kao i lekovi imaju nezeljena dejstva- bar na mene imaju

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 11:29:55   
buba.marica
i ja se slazem, ni jedan lek , ni jedan preparat ne deluje isto na sve, ali ja sam imala samo negativna iskustva i licno i oko sebe.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 11:40:58   
mamin mish
Hvala drage!

Ja sam virak pocela da pijem po savetu dr. da mi pokusam da mi sredi cikluse.
E sad videcemo sta ce biti dalje od sutra pocinjem da merim i BT pa cemo da vidimo kada je O.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 12:22:00   
Lisa Simpson
Ja verujem da čajevi mogu mnogo pomoći, ali samo ako imaš problem koji oni rešavaju, to isto važi za SVE lekove, u suprotnom u najmanju ruku su beskorisni, a da ne govorim što mogu biti štetni.

Ako se ne zna koji je mehanizam delovanja čaja, ne zna se ni kome će on pomoći, a kome odmoći. Dakle eksperiment na slepo, pa može da upali ili da okine.
Rizikovati po ukusuuser posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 12:55:30   
buba.marica
Lisaaaa svaka ti ko Njegoševa user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 13:00:24   
Lisa Simpson
buba marice meni nije pisala, ali sam čitala šta je drugima 100 puta napisala i tako shvatila da mi LH i E2 nisu dobri, ŠTO NIKO OD MOJUH LEKARA (najmannje 5 njih do sada) NIJE PRIMETIO!!! . Da sam to pročitakla malo ranije mogla sam ih ponoviti ovog meseca. Ja nisam veliki ljubitelj terapije bez dijagnoze, kako ovi naši lekari to rade, tako da ću ih sledećeg meseca sigurno ponoviti, ako usput ne ostanemuser posted image , a probaću da ostanemuser posted image

A što se proročanstva tiče, ovo je februar, ali ajde da ti damo slobodno tumačenje, tu možeš da ućariš jedan mesecuser posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 13:05:00   
Sosa Mena
Lisa proveri ponovo hormone i mogu ti preporuciti dobrog endokrinologa privtano u Bg. (ne znam odakle si) Ona je jedino uzela moj slucaj u razmatrnaje dok su me prethodna dva otkacila pod parolom da mi nije nista. A Maslacak mi je ukazivala na problem samo sto bez dr nisam mogla sebi da dam terapiju. Eto to je to o njihovo strucnosti.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 13:09:06   
Lisa Simpson
Soso ja sam svakako htela da idem u KCS da jurim te doktorke, znam da se teško zakazuje i da ih je muka navatati, ali mi pust tvoju doktorku na pp nije isključeno da je obiđem. Svakako sam rešena da prošetam do endokrinologa.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 13:13:42   
Sosa Mena
Pustila sam ti pp. Za nju sam dobila mnoge preporuke. Olican je endokrinolog.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 16:04:23   
mamin mish
Kad ste vec kod hormona da li moze neko da mi kaze sta bi sve od hormona trebala da prekontrolisem posto ih nikad nisam kontrolisala.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 16:33:24   
llila
Pozdrav cure! Ja se nisam javljala još od decembra ali sam vas pratila koliko mogu .Cijelu prošlu godinu sam pratila bazalnu i od kad sam dobila 23 decembra nisam više .Ciklusi su mi od 29-35 dana a danas je 41.dan ciklusa i još ništa .Danas ću kupiti test i radim ga ujutro ako ne dobijem u međuvremenu...

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 17:36:23   
marinchica
Au, covek se iskljuci nekoliko dana, i vi izbombardujete temu, otvorite novu, ne mogu da pohvatam sve :)
Javljam se i ja u februarske cekalice!

Maraj toliko mi je drago zbog tebe, da nemas pojma. Nek si docekala svoju trudnocu, uzivkaj sad, i laganini sve. Cestitam ti od srca!

Soso, ovo s tobom postaje ozbiljno....izuzetno ozbiljno, znas, moze centrala da pogresi jednom ali ne sto puta user posted image
Ti meni rece januar ili mart, omasi januar, ajde za mart da vidimo sad :)


Sve vas pozdravljam puno i grlim, a najvise moju dragu Kiskum user posted image

(odgovor članu llila)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 18:21:23   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: mamin mish

Kad ste vec kod hormona da li moze neko da mi kaze sta bi sve od hormona trebala da prekontrolisem posto ih nikad nisam kontrolisala.


3dc: tsh, lh, fsh, prolactin, testesteron, estradiol, progesteron (ako zelis i anitela stitne TG i TPO antitela)
21dc: progesteron

i opterecenje sa 75g glikoze i isulimeniju sa 5 merenja

To ti je osnovno.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 18:22:11   
Sosa Mena
Marincice ne znam sta me spopalo user posted image Al mart je mart. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 18:29:29   
mamin mish
Hvala soso. Ako nebude nista od user posted image u februaru rafim hormone.

Nadam se da necu moratiuser posted image

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 18:32:17   
Sosa Mena
Dace Bog da neces morati. user posted image I da ti recem moja Manja je rodjena 26.09.2011 god user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 18:35:29   
Lisa Simpson
Marinchice pa vidim ja da te nema, već sam se zabrinula da ćemo ja Sosa i buba.marica same da čelkamo februar.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 19:26:33   
Makija
Cao cekalice. Nisam pisala, jer sam bas u neku depresiju upala. Meni ocajnica i virak definitivno odmazu, jer kad god ih pijem ciklus mi poblesavi. Poslednji put user posted image dosla 21.dan. Sad cekam kako ce ovaj mesec biti pa svakako krajem meseca idem kod ginekologa. Moze li neko da ponovi serpicin recept, znam da se pisalo o tome ali da ne kopam sad.
Stvarno ne znam koliko cu jos da cekam na user posted image

< Poruku je uredio Makija -- 2.2.2015 19:27:43 >


_____________________________

"Izmislili su milion nacina da vreme prodje, a ni jedan jedini da se zaustavi. Sto se mene tice, vise i ne moraju da rade na tome. Ovo bas nisu neka vremena za zaustavljanje"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 20:22:58   
Sosa Mena
Makija ovo je Serpicin recept: dva puta dnevno ujutru i uvece po jedna soljica zalfije i jednom dnevno vitamin D, zalfija samo do O.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Makija)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 21:09:26   
marinchica

IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

Marinchice pa vidim ja da te nema, već sam se zabrinula da ćemo ja Sosa i buba.marica same da čelkamo februar.


Tu sam draga, sve smo u februaru... sad jos mi da zaredjamo, dosao nam je red heheh.
Bas bi da zatrudnim, da napravim presedan Sosa meni, JEDNOM da omasi.user posted image
A taj serpicin recept se vuce kroz forum mesecima od kad ga pratim, sutra idem u Josif Pancic vala, ima da kupim zalfiju.
Pa ko je prezivi, pricace user posted image user posted image ....mrtva trka s uvinim cajem...

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 21:31:41   
Lisa Simpson
A zašta je taj recept?

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 21:32:46   
Lisa Simpson
Uff opalih još jednom isti post slučajno.

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 2.2.2015 21:47:23 >

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
2.2.2015 21:55:12   
marinchica
Za pomoc u docekivanju, onog sto cekamo user posted image user posted image
Ja sam cak i citala o nekom receptu za ciscenje reproduktivnih organa-
ren prokuvati u belom vinu, procediti, i piti jednu casicu svakog jutra-ko to ne povrati, taj nije normalan!user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here