|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 10:22:13   
Sosa Mena
Madre ni meni nece biti jasan pogotovo posto sam pre toga dva puta bila trudna. U to vreme 2010 sam ja bila ok ali popin spermogram je bio katostrafa. Na osnovu toga su nam na klinici (ne bi da je reklamiram ni pozitivno ni negativno) rekli da je nama jedino ostala VTO da bismo dobili dete. To je bilo u decembru 2010-te, a ja sam sa Manjom ostala trudna u januaru 2011-te. I jos dva putaposle toga. Znaci sa istim covekom pet puta user posted image I oborila sam im teoriju. Vodila sam ja Manju da je vide cisto da znaju da ne mogu tako olako da govore ljudima da ne mogu da imaju dece. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 10:30:22   
*boka*
Ja svratila ovde samo da mahnem i da vidim ima li novih pozitivnih testova, pa da vas za ruku povedem u trudnicke teme... polako nam odlaze user posted image u porodiliste, upraznjavaju mesta, pozurite da ih zauzmete user posted image
Soso za tebe je rezervisano jedno posebno, onako preko user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 11:42:24   
Sosa Mena
Boko cuvaj mesto ako ne za sad onda za maj. user posted image user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 12:38:31   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Jao mod nemoj da me sibas, mene strah da posaljem datum user posted image Ovako se jos kao pravim blesava. user posted image


Ha hahahaha user posted image samo se ti pravi blesava ako misliš da će to da urodi plodom user posted image


IZVORNA PORUKA: buba.marica

Dakle tako ... onda ću morati da spotaknem muža il da ga prebijem (ako uspem user posted image ) ...ili šta god ...ako to već pali user posted image



A ne! Nisi razumela! Ne ti njega, on tebi da prebije nogu, pa onda tako ćopkava da se seliš, i na kraju od dva seksa dođu crtice!user posted image naravno pre toga ide i psihička priprema u vidu odluke da se za tri meseca ide na VTO ili usvoji dete user posted image
Meni čajevi nisu nikad pomogli. Samo prebijanje noge i odlazak muža na put od nekoliko dana user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 12:43:14   
Sosa Mena
Ne znam Mod menjam taktiku user posted image Videcu za par dana da li je bila dobra.

Tebe znaci treba dobro da obogalje da bi bilo nesto. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 12:52:11   
buba.marica
ahaaa , jaoj nemoj mene da prebija inače imam pvoredjeno koleno jedva hodam :) al ako je to neki dobar znak onda cu da uzivam u ovim bolovima user posted image

Je li moguce da mi je 7dc lh trakica pozitivna ( ne u smisliu da ovuliram, vec da mi je druga crtka vidna poprilicno). Vidi se crtica vise nego sto se prosli ciklus videla 12dc ...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 12:57:07   
Kiškum
Jesi li radila hormone, kakav ti je lh?

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 12:57:40   
madre
moguce je, bubice, ali to nikako ne znaci da je trakica pozitivna! crtica mora biti iste jacine ili jaca od kontrolne... sve ostalo nemoj ni da razmatras...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 12:58:53   
Valerie
ja ne verujem, sem ako su ti ciklusi na 22-23 dana. a nisu. al akcija moze!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 12:59:07   
Modessty
IZVORNA PORUKA: buba.marica

ahaaa , jaoj nemoj mene da prebija inače imam pvoredjeno koleno jedva hodam :) al ako je to neki dobar znak onda cu da uzivam u ovim bolovima user posted image

Je li moguce da mi je 7dc lh trakica pozitivna ( ne u smisliu da ovuliram, vec da mi je druga crtka vidna poprilicno). Vidi se crtica vise nego sto se prosli ciklus videla 12dc ...


user posted image e to je dobar znak! Sad u akciju! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 13:01:29   
madre

IZVORNA PORUKA: buba.marica

Je li moguce da mi je 7dc lh trakica pozitivna ( ne u smisliu da ovuliram, vec da mi je druga crtka vidna poprilicno). Vidi se crtica vise nego sto se prosli ciklus videla 12dc ...


sutra komotno moze biti svetlija nego danas.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 13:02:55   
buba.marica
nisam nikad radila hormone ... user posted image mislite da bi trebalo??

moze akcija sto da ne user posted image ali su mi ciklusi na 29-30 dana potpuno uredni uvek.
Nije jaca od kontrolne ni slucajno ... bladja je ...slikacu da okacim

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 13:07:46   
buba.marica
postavila sam fotkicu na temi lh trakice, da ne idem bas mnogo u off ...

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 13:10:48   
mamin mish

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

A ne! Nisi razumela! Ne ti njega, on tebi da prebije nogu, pa onda tako ćopkava da se seliš, i na kraju od dva seksa dođu crtice!user posted image naravno pre toga ide i psihička priprema u vidu odluke da se za tri meseca ide na VTO ili usvoji dete user posted image



Mod ne znam za za prebijenu nogu ali kod mene je prosli put definitivno upalila selidba.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 16:15:26   
marinchica

IZVORNA PORUKA: mamin mish





Mod ne znam za za prebijenu nogu ali kod mene je prosli put definitivno upalila selidba.



2.5 stan, centralno grejanje, tv, radio, klima, parking mesto, muski bodi bilding centar prekoputa-divan pogled s terase...
prodajem/izdajem, na kraci ili duzi rok, zavisno koliko ce ti trebati da zatrudnis. cena- ma nista, dogovoricemo se.
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

salim se ja malo, nemoj da se ljutisuser posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 16:26:05   
mamin mish
Auuuuu!!!!!
Jel imas nesto manje da ponudis. Prevelik je ima da utekne u tolukom stanu.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 16:29:22   
marinchica
Jedino auto...., on je kvadrat i po unutra :)
Podrumsku jedinicu nema smisla da nudim, ona je 5 kvadrata ali puna je kupusa...user posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 17:24:53   
Lisa Simpson

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena
I oborila sam im teoriju. Vodila sam ja Manju da je vide cisto da znaju da ne mogu tako olako da govore ljudima da ne mogu da imaju dece. user posted image


E ako si im rekla, ali ne verujem da će to nešto promeniti, kako bih ti rekla, njima će pare trebati i dalje. Dakle treba naći mušterije.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 17:26:06   
Sosa Mena
Ma njih to bas znas tangira. Uzimace oni novce. Jer na tome se najbolje zaradjuje. Ali eto Bog nam je dao Manju samo nakon mesec dana od njihovog nema nista.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 18:04:43   
Lisa Simpson
Znaš Soso možda ipak izvisi taj tvoj selen, pazi situacija je totalno eventualnauser posted image

Valerie, lepo što si svratila da nas malo obiđeš.

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 3.2.2015 18:06:09 >

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 18:21:34   
serpica
Ja samo da vam kazem da nam dve trudnice odose danas iz teme,prazna mesta cekaju na vas user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 18:45:52   
marinchica
Uzela sam zalfiju, jos vitamin D. Ako stigne vestica 07.02, pocinje posle toga jedan mesec s tim receptom.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 20:32:32   
Ivanka 75
Marinchice, veruj mi, ja pijem i virak i zalfiju, vit D svaki dan, regulisao mi se ciklus, imam O, drugacije se osecam.
Povremeno popijem i crveni zdravac, mnogo mi gorak.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 20:39:57   
Ivanka 75
Gospode boze, tek sad mi otiso post a napisala sam ga pre vise od sata user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
3.2.2015 22:44:35   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

Znaš Soso možda ipak izvisi taj tvoj selen, pazi situacija je totalno eventualnauser posted image

Valerie, lepo što si svratila da nas malo obiđeš.


Ceo zivot sam eventualna user posted image

Dobro vece mlade dame. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here