|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
5.2.2015 11:52:32   
Sosa Mena
Kiskum zalfiju pijes sve do O to ti otprilike dodje dve nedelje.

Tanjice user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
5.2.2015 13:03:26   
Kiškum
Hm, kod mene su malo duži ciklusi i kasnija ovulacija. Ništa, ja ću da tučem dve nedelje pa da pravim pauzu do sledeće M.
Hvala vam user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
5.2.2015 13:45:29   
Tanjica81
Kiskum zaboravila sam da napišem da sam ja pila folnu ceo novembar i svako jutro sam pila kasiku meda sa cimetom razmucenim u casi mlake vode...

Nadam se da ti nece stici sledeca...user posted image user posted image

< Poruku je uredio Tanjica81 -- 5.2.2015 13:46:35 >

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
5.2.2015 14:11:42   
cockic
ja virim ovde,ali jos ne dolazim.mi nemuckamo jos,nego se meni ciklusi poremetili posle drugog porodjaja.pocela konoplju(floravitex) pocetkom decembra zbog spottinga pred ciklus i cista.i evo ovo sad mi je treci ciklus.pise da se pije 3 do 6 ciklusa bez prekida.ok vratila se ovulacija koju mesecima nisam osecala.sad sve osetim i ziganje jajnika na sredini ciklusa i ovulacioni sekret je tu.

vise necu piti vala ovo se bas oduzilo pije se svaki dan 2x dnevno.vec sam pocela da preskacem tj.zaboravim kad zurim da popijem.
ali moje iskustvo sa njom je ok.ima kapi i virka,ali opet kapi ne mogu vise.
mozda sad pocnem zalfiju,a za sta je ona uopste?

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
5.2.2015 22:26:11   
Tanjica81

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Makija ovo je Serpicin recept: dva puta dnevno ujutru i uvece po jedna soljica zalfije i jednom dnevno vitamin D, zalfija samo do O.




Crtice drage patim vas cesto i svakog meseca navijam za sve vas jako,jako..
Sto se zalfije tice cisti reproduktivne organe,povoljno utice na endometrijum i njegovu debljinu,takodje utice i na kvalitet jajne celije.
Vitamin D utice na pravilan balans progesterona u prvoj fazi ciklusa. Tako je meni dr objasnio. Ne znam da li je kod mene bilo slucajno da sam ostala trudna ili mi je sve to pomoglo,u svakom slucaju,posle spontanog sam pila i odmah ostala trudna,kad sam pocela da radim na ovoj bebi sada prvi mesec nije uspelo,pocela da pijem i sledecg sam ostala trudna.
Zelim vam imoju sudbinu vrlo brzo user posted image



Ja sam pila 1 solju dnevno, ali sam usput (gore sam vec pisala) pila Folnu i med+cimet....
Da li je to pomoglo ne znam... :-)

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 9:22:37   
cockic
e hvala na odgovoru user posted image znaci mogu poceti piti zalfiju i vit d.

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 13:25:01   
Tanjica81
Nema na čemu Cockic, nadam se da ce i tebi pomoci.
Samo pazi da ne prelijes kipucom vodom i da ostavis max 5 min.pa cedis. Navijam user posted image

Soso ima li novosti?
Lila gde si?

user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 13:27:34   
Sosa Mena
Ima. Test negativan, a t visoka. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 18:25:06   
marinchica
Isto Soso kao i ja.....Po BT 17DPO, a 28DC, ranije je bila ovulacija(sudeci po skoku temperature-11dc...-neeeesto mrljavo umisljena druga crta....sigurna sam da je opet umisljam, nema teorije da je uspelo. Moj muz je ne vidi....Ali opet on bi je video kad bi umesto druge linije pisalo C-R-T-A. Neko od nas dvoje je u teskoj zabludi. Verovatno ja.
Mislim da bi trebalo da osnujemo grupu-D zalfija klub, sve smo na zalfiji, stvoricemo nestasicu na trzistu user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 18:53:08   
Tanjica81
Soso uprkos tom testu ja navijam. Mada i ja sam tako protumacila moj da je negativan...pa sam sl.dan opet uradila...
kad bi trebalo da ne dobijes?

Marinchice ajde postavi sliku tvog testa...i moja je bila jaaako bleda... Navijam drage jako i vucem... samo da znate da svaki dan mislim na vas...

Madre ne smem ni da pitam sta je s tobom...

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 18:59:42   
Sosa Mena
Marince ti bar umisljas crtu kod mene je uopste nema. user posted image Tanjice danas treba da stigne. Obicno se pojavi odmah ujutru ali jos je nema.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 21:37:46   
IVA 11
Dobro veče ženice drage. Radila sam test opet i opet se vidi druga crtica. Neću raditi betu nego ću sačekati malo, pa da se zvanično kod dr potvrdi sve. Kako ste?

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 21:39:02   
marinchica
Nemam pojma, sve je ovo bebekanje postalo jedno veliko lansiranje spejs satla, toliko analiza uradis da si ko astronaut....I da vidim sad dve crte, mislila bih pre da mi je vreme za promenu dioptrijeuser posted image user posted image

Iva sorry ja i ti u isto vreme dve poruke-dijametralno suprotne.user posted image
ja sam se nadovezala bila na Sosinu.user posted image

Cestitam ti na crticama!user posted image

< Poruku je uredio marinchica -- 6.2.2015 21:43:02 >

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 22:12:28   
Sosa Mena
Bravi Ivo. Sacekaj jos dve nedelje pa kod dr. user posted image

Marinice sto ga ne slikas da ja to strucno procenim. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 22:16:12   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Dobro veče ženice drage. Radila sam test opet i opet se vidi druga crtica. Neću raditi betu nego ću sačekati malo, pa da se zvanično kod dr potvrdi sve. Kako ste?

user posted image user posted image Bravo!

Soso user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 22:20:00   
marinchica
Soso poslah ti na PP draga sliku

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 22:24:03   
madre
ivooo, suuuperuser posted image
marincice, daj i nama slikuuser posted image user posted image
tanjiceuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 22:30:39   
marinchica

Ma sto je babi milo to joj se i snilo. Meni bilo milo, i jos mi, ali me i boli stomak, mislim da nema nista od radovanja...user posted image

Sklonih sliku, ogromna je, bolje da ja mrdnem nju nego mene moderatori s foruma...

< Poruku je uredio marinchica -- 6.2.2015 22:42:20 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 22:32:52   
Anoniman
ja vidim nesto,ali mnogo tanko u odnosu na kontrolnuuser posted image user posted image

(odgovor članu marinchica)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 22:33:37   
Sosa Mena
Marincice nisam sigurna. Nazire se nesto tanko ali saduser posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 22:35:32   
madre
marincice, rekla bih da ima crte, bledja od najbledjeuser posted image , ali da je tu!!!
UM, ne gledaj ispod kontrolne, nego iznaduser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 22:35:39   
marinchica
To vam kazem... Dva takva, identicna testa. Kako mene zeza taj mali/mala, videce svoga Boga kad ga/je dobijem jednog dana.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 22:36:50   
Sosa Mena
Marince sacekaj pa u ponedeljak uradi ponovo. Do tad ima bas jasno da se vidi.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 22:38:32   
marinchica
pa ili ce se videti crta ili ce vestica u goste. Hvala zene svakako, divne steuser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat]
6.2.2015 22:39:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: madre

marincice, rekla bih da ima crte, bledja od najbledjeuser posted image , ali da je tu!!!
UM, ne gledaj ispod kontrolne, nego iznaduser posted image



iznad i gledam prvo kontrolna pa ovo belo iznaduser posted image user posted image user posted image gde s enazire tanka crvena crtica.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Mesečni ciklus žene
Saznajte nešto više o svom telu, proučite vaš menstrualni ciklus i naučite da ocenite kada su vam plodni dani.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here