|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
7.3.2015 22:38:35   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: buba.marica


Soso ma jesi ti to pogodila mesec i UM? Jaoooj pa onda ja da se fino nadam za ovaj mesec :D :D user posted image user posted image


Jesam user posted image Kako si mi Marice?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
8.3.2015 0:41:53   
buba.marica
A joj divnoooo , sad cu s puno elana da muckam user posted image
Malo sam bolj epsihicki sto mi je bas vazno, samo da nas opet ne salomi neki virus glupavi ... pa da sljonem opet user posted image
nekako mi sve lepse kad se blizi prolece user posted image

Danas sam rekla mm , ovo je nas mesec, napravicemo jednu lepu Martu , ne pitaj me kako znam ! user posted image user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
8.3.2015 0:45:35   
Sosa Mena
Samo cepaj. Kazu da je prolece najlepse za pravljenje dece. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
8.3.2015 12:38:56   
marinchica
Stigla je, skotina odvratnauser posted image
Zahvalila sam joj se sto je dosla, vec sam se zabrinula gde je do sad.
Ispocetka sve. Standardno, plakanje dok oci ne nateknu, ocajanje, i tako to.
Sve je u savrsenom redu. Nece sreca nas da pogleda... nisam ni mislila da hoce user posted image
kako se bese pije serpicin recept jel od prvog dana ciklusa ili od kad stane?

< Poruku je uredio marinchica -- 8.3.2015 12:42:56 >

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
8.3.2015 12:41:10   
Sosa Mena
Marincice ne ocajavaj. Nije sve tako crno. Bice beba samo razmisljaj pozitivno. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
8.3.2015 12:45:31   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Samo cepaj. Kazu da je prolece najlepse za pravljenje dece. user posted image



Ako se beba zacne u maju, prevremeno se rodi, citala sam sto naravno moze da bude netacno user posted image
Marinchice user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
8.3.2015 12:49:00   
Sosa Mena
Kakva glupost user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
8.3.2015 16:11:13   
serpica
IZVORNA PORUKA: Mala Elena


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Samo cepaj. Kazu da je prolece najlepse za pravljenje dece. user posted image



Ako se beba zacne u maju, prevremeno se rodi, citala sam sto naravno moze da bude netacno user posted image
Marinchice user posted image




Moje prvo dete zaceto u maju i jedino rodjeno na dan termina,ostali su ranije,nema to veze...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
8.3.2015 19:44:38   
mamica 91
UM cestitam ti user posted image baaaas, bass mi je drago sto ce Unica da dobije drustvo, meni je bila zelja da drugo dete rodim Uni za rodjendan, ali okasnili smo 4 meseca user posted image .. nismo radove zapoceli na vreme mm se neckao..user posted image

Zelim ti skolsku trudnocu i zdravog bebcaaa, uzivajtee user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
8.3.2015 22:59:08   
Ivanka 75
Mislim da moja user posted image stiže, ima 2 sata kako mi muka, stomak se stego... stiže sutra-prekosutra

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 0:10:50   
Sosa Mena
Nece valjda. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 0:57:34   
amdn
i mi cekali duze, al sad je na putu, jos koji mesec i cura je sa nama :)

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 9:19:09   
pipi_coco
Dobro jutro crtice

Ništa od mene ni ovaj mjesec, selim se u april user posted image

Pokušat cu još ovaj mjesec sa žalfijom i D vitaminom, pa ako ne bude ništa opet, onda odustajem od svega, necu više da brojim dane i simptome i da se nerviram i da se uzalud nadam, treba mi odmor od svega, treba mi odmor od sebe same.

Sve vas puno puno user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 9:22:25   
Ivanka 75
Pioi Coco, ne odustaj, treba vremena da se sve sredi, zalfija u virak su prava kombinacija samo teeba biti uporan.
Ja, koja mrrrzim cajeve, pijem i to i zdravac i evo sredih ciklus, ali, trebalo mi je dobrih 6 meseci da se pokrene da bi se sredilo.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 9:26:18   
Modessty
Cure navijam za vas ida nam bude što više trudnica u martu! user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 9:34:08   
pipi_coco
Ivanka kod mene su ciklusi uvjek bili redovni i školski što se kaže, ali jednostavno ne ide. Nakon godine pokušavanja ostala sam trudna, pa izgubila bebu, poslije manjih komplikacija i operacije mioma, smo pravili pauzu sve skupa oko 10 mjeseci, sad smo opet pokušavamo u proteklih 6 mjeseci i ništa. Jednostavno sam umorna i izgubila sam nadu. Znam da su se neke žene borile i po 5 i 10 godina pa uspjele, i ja im se iskreno divim.
Ne kažem da cu totalno odustati i vratiti se na zašticene odnose, nego samo da necu više da brojim dane plodne i neplodne, i da se preispitujem da li imam simptoma ili nemam, ne mogu više da razbijam glavu oko toga.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 9:36:47   
Modessty
pipi i bolje je da se malo opustiš i maneš brojanja dana. meni i mm se dešavalo da kad znamo da su mi plodni dani, da bežimo jedan od drugog.
Ja ostala trudna sa Danilom u trenutku kad sam rekla da mi je dosta više svega i da čemo na jesen na vto pa kako bude.
Nikad se sasvim ne isključiš. Uvek makar i podsvesno razmišljaš o tome, ali bar se malo opusti i probaj da se okupiraš nekim drugim stvarima

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 10:36:53   
pipi_coco
Eh upravo to što kažeš Mod, trebam se malo okupirati drugim stvarima i to i namjeravam uciniti.
Promjena posla mi treba pod hitno i tome se moram ozbiljno posvetiti u narednom periodu i u to uložiti svu svoju energiju i vrijeme, pa cemo dalje polako.

Cure puno vas user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 10:39:00   
Anoniman
Pipi bas mi je zao user posted image nemoj da odustajes. Bice bebe!

(odgovor članu pipi_coco)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 10:41:28   
Modessty
Ma n e odustaje ona. Samo joj treba da se malo opusti i ne računa kad su plodni dani.
Pipi samo nastavite da se volite i iznenadiće vas pozitivan test vrlo brzo user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 10:42:22   
branki*
pipi,nema ocajavanja,ni odustajanja,mozes se malo posvetiti drugim stvarima jer hoce mnogo da optereti to oko bebe,plodnih dana,znam iz iskustva.ali,bice bebana jedna,sigurnouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 11:10:55   
bebilule
Pipi, ja sam godinu i po bila maksimalno posvećena i na kraju opterećena jer nije išlo po planu. Pretrage, ljekari, čajevi...bila sam odlučna da učinim sve što je do mene kako bismo zabebili. Umorila sam se zimus, oko praznika i nekako ostavila sve malo po strani. Nisam guglala, zanemarila sam folikulometrije i ganjanje ovulacije, bila nam je neka trka-frka, i sex nam više nije bio kao prije, jedva smo uhvatili par puta user posted image ....i baš taj mjesec ugledam user posted image . Ako osjećaš umor od svega, ugasi internet i trudi se da što manje razmišljaš o svemu. nekad treba odmor da bismo napunili batwerije i krenuli dalje

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 15:31:19   
Lejjan
Marincice, ista sam ti takva.. Ja sam joj se bome lepo narugala ! :O

Pipi, no sikiriki :) Tu smo jedna drugu da bodrimo :D

I ostale.. :)

Ja sam taj dan beše subota, celi preležala kažem mm, spremaj jelo, radi šta hoćeš, samo me pusti da odfućkam..Cure me zvale da izađemo..Ma idt'e kud hoćete..Ceo grad mi ide na živce.. Samo hoću jastuk , jorgan i spavat!..

Sutra već bolje..Šta ćemo trudimo se koliko je donas, molit se treba i trazit od Boga da nam podari jos jedno srce u nama..ili mozda dva srca, hehe..


user posted image user posted image user posted image

Ali marinchica mi je glavna, isto kao da ja pisem s njenog nicka.. :D Te lh testovi, pa user posted image :D Ajd' neka nisam jedina :D

Marincho jedno user posted image za tebe!


_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 21:27:33   
marinchica

IZVORNA PORUKA: Lejjan

Marincice, ista sam ti takva.. Ja sam joj se bome lepo narugala ! :O

Pipi, no sikiriki :) Tu smo jedna drugu da bodrimo :D

I ostale.. :)

Ja sam taj dan beše subota, celi preležala kažem mm, spremaj jelo, radi šta hoćeš, samo me pusti da odfućkam..Cure me zvale da izađemo..Ma idt'e kud hoćete..Ceo grad mi ide na živce.. Samo hoću jastuk , jorgan i spavat!..

Sutra već bolje..Šta ćemo trudimo se koliko je donas, molit se treba i trazit od Boga da nam podari jos jedno srce u nama..ili mozda dva srca, hehe..


user posted image user posted image user posted image

Ali marinchica mi je glavna, isto kao da ja pisem s njenog nicka.. :D Te lh testovi, pa user posted image :D Ajd' neka nisam jedina :D

Marincho jedno user posted image za tebe!



hahahaha, user posted image , pa sve smo u istom.....da ne kazem cemu. kiss draga!
Gledam onaj ebay, brojim sta mi ostade od lh testova i t testova....imam jos 30 lh, i 5 za trudnocu...
Da narucim jos 100? Ma da bre, nece se baci.
Ako se i desi poklonicu ih nekome odavde...mora da se ima.
Pisem se s Kiskum, muzevi nam brane da radimo stalno testove, pa smo resile, jednom ja narucim jednom ona, pa u stek. i onda ako ustreba po sistemu "kriziram treba mi jedan samo jedan....test" da budemo ispomoc jedna drugojuser posted image

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
9.3.2015 23:02:04   
buba.marica
Ćaos ženske, moja LH crtica danas nije vise ubledela i anemicna, fino se udebljala i porumenela, blize nam se plodni dani user posted image user posted image

Heh to za maj prvi put čujem ... user posted image

Sve vas user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here