|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 10:43:10   
Sosa Mena
Pijes zalfiju do O valjda bese dva puta dnevno ali sad cu pitam Serpi pa pisem tacno kako jeste.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 10:44:59   
Mala Elena
Soso jeste, rekla mi Um . Ujutru i uvece po solju i plus kap vigantola.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 10:45:58   
Modessty
Cure da li se sećate himne za čekalice? Ja sad pročitah posle mnogo vremena ponovo i baš se lepo nasmejah! user posted image

Himna čekalica

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 10:46:16   
Sosa Mena
Jeste tako je sad sam proverila.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 10:46:19   
Anoniman
Mika hvala.user posted image

Lejlan dobitna kombinacija ti je da meris bazalnu i da pijes ujutru i uvece soljicu od kafe zalfije i vitamin d, ja sam kap vigantola ceo mesec.

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 10:50:14   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Cure da li se sećate himne za čekalice? Ja sad pročitah posle mnogo vremena ponovo i baš se lepo nasmejah! user posted image

Himna čekalica


Kada nama dve crtice dođu
na oči nam suze pođu,
Našoj sreći nema kraja
to zna naša Ringeraja!

user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 11:27:29   
Maraj
UM i ja sam na pocetku imala nesanicu i glavobolju. Mislim da je ta nesanica od uzbudjenja.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 15:25:58   
Anoniman
Ja upravo uradila jos jedan test, i tu je crtica, ujutru cu jos jedanuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 15:28:56   
Mala Elena
UM, izvini sto ti ovako kazem ali- ludo jedna trudna si! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 15:29:44   
Lejjan
Aha, mnogo vam hvala cure..Čekat ću da vidim još večeras i sutra ne pojavil se user posted image radim test i , please God da je user posted image baby :D

A sve se bojim, provjeravam veš.. Nestrpljiva sam!

Btw , jeli nekad od vas nekad imala cistu? Ja sam imala prošle godine ali se ne sjećam koliko mi je kasnilo zbog nje?
Meni je danas 4 dan kako je nema, hvala Bogu..Pa kontam da nije od ciste..

Koliko obično kasni kad imaš' neku upalu ili cistu?

Nekako si ne mogu nikako povjerovati da je možda user posted image .. :)

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 15:30:23   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 15:30:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

UM, izvini sto ti ovako kazem ali- ludo jedna trudna si! user posted image


danas mi nije toliko lose kao prethodnih dana, pa sam se uplasilauser posted image

Lejlan cekamo rezultate testauser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 6.3.2015 15:31:33 >

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 15:32:41   
Mala Elena
Sve je to promenljivo, ne mora uvek da ti se spava... i ne mora cak da ti bude kao tokom prve trudnoce...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 17:14:26   
Sosa Mena
Meni se danas popodne pojavilo braon krvarenje na 26dc 10dpo. A prosli ciklus stigla na 31dc. Sta je ovo user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 17:32:04   
marinchica
meni je nesto braonkasto isto, ali jako malo. test....muljav sav nikakav, tripovala sam par minuta da ima nesto pa posle da nema nista, grudi pocinju da prestaju da bole iako su osetljive. E sad, meni je ciklus na 28-29 dana, danas je 28dc, 15dpo, cisto jer ih kupujem na kilo iz Kine uradim i jedan test za ovulaciju i juce i danas, juce bleda crta, danas crta jaca od kontrolne! Sta je bre ovo?user posted image tempretaura na granici 36.5.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 17:33:59   
Sosa Mena
Marincice ja sam tako radila lh testove u avgustu neznajuci da sam trudna i bili su pozitivni na O. Procitala sam na forumu da i oni mogu biti indikatori trudnoce. A kazes da ti test na t muljav. Postavi sliku da vidimo.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 17:50:15   
marinchica
Eh, dzbg, u djubretu je vec. uradim test na t i zevam i zevam i zevam pod lampom. i ostavim ga tu, reko ok negativan, odem uradim na ovulaciju ono dve crte... mislim da u ovulaciji(onoj redovnoj) nisam imala tako pozitivan test, dodjem gvirnem u onaj prvi, i sad posto je stajao na stolu, vidim...nesto kao crta. I rukom ga skroz "osmuljavim" s noktima kad sam povukla preko i izgrebem ga. iznerviram se i bacim sve. odem da uradim jos jedan....nema teorije da piskim :) Pritom me ledja ubijaju. Jos sam cula za Vladu Divljana juce, ubih se od plakanja, nemam pojma zasto, nit znam coveka nit ga poznajem.
I ja sam debil, ujutro pa se radi, ja uvek popodne. Uradicu ujutro najbolje pa javljam.
Ako nista ne bude, ja sam zalfiju vec kupila, 3 kutije. nek ima. I vitamin D i folnu i jedan mali aspirin od 100.
Ja i kad ga jednom budem uradila i bude pozitivan, mislicu da je neispravanuser posted image
user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 17:54:12   
Sosa Mena
Kod lh trakica mogu da se pojave obe crtice i ako nema O. Znaci na O je pozitivan ako su obe crtice identicne boje ili je t crtica jaca od c crtice. Uradi ti test na t sutra ujutro pa stavljaj sliku da se radujemo. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 18:13:28   
Sosa Mena
Evo je u punom jeku. user posted image Prosli ciklus na 31dc sad 26dc. A inace su mi bili 28 dana. Od kad pijem siofor nikako da se sloze. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 21:55:47   
Lejjan
marinchice , isto kao da sebe slusam xD

Tako i ja,kupila trakice i negativne onih dana kad bi trebale biti.u januaru..i sad u februaru nisam necu vise briga me.. ..

Tako se iznerviram , kad sam radila prvi test na trudnocu kad mi je kasnilo 12 dana nakon nezasticenog odnosa, obradovala kad ono negativan, ja cijeli test rasklopim izgulim sve hah :D

Carica si ! :D Samo no sikiriki. :D Relax i navali na muza :D Biće ako Bog da :D ^_^

Neka ovaj forum osvoji paukova mreza, da zablokiramo tamo Trudnicki forum i ostale. :D

NAVIJAMO ZA SVE!! user posted image

U mne user posted image ni danas, ne osjećam nista cudno , osim sto imam osjecaj da ce mi user posted image krenit na grudi..crvene se cicke..


user posted image

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 22:37:49   
Ivanka 75
Meni je 6dpo, 21dc, nemam PMS simotoma, malo me kao grudi boluckaju, ali na dodir.
Ivka se veceras zaletela da me zagrli pa glavom u grudi a ja da svisnem... jedva sam izdrzala da ne jauknem
Proslo i sad nista ne osecam, ne bole me ni ledja, ni glava, cekam da locbe slatko da mi se jede, to je znak da dolazi za dan-dva user posted image

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
6.3.2015 23:26:43   
Sosa Mena
Super sto te grudi bole. Bas bih volela da si i ti trudna. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
7.3.2015 0:27:29   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Super sto te grudi bole. Bas bih volela da si i ti trudna. user posted image


I ja bi volela da rodim do 40te, imam jos taman 9 meseci user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
7.3.2015 0:28:37   
Sosa Mena
Kad ti prorocica rece tako je. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat]
7.3.2015 0:29:11   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Kad ti prorocica rece tako je. user posted image


user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Pomozite za odabir imena
anajid

Cekamo blizance i dvoumimo se oko imena.Dajte nam svoje misljenje.

Aleksa i David (50%)

Damjan i David (20%)

Aleksa i Damjan (29%)


Ukupan broj glasova: 206

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here