|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 12:38:55   
jess021
Cao zenske, ja od jutros kao ustala iz kreveta i dok sam oprala sudje sva sam se preznojila. MM ce me zadavitiuser posted image
Bas me dobro prodrmalo, a plus sve to izludise me ovi s posla sto mi ne pustaju platu, novembarsku, idioti najveciuser posted image
Jabude, super za J, bas mi je drago.
Maraj, nisam sigurna koliko je Donat voda dobra ako te boli zeludac, kao sto Serpi rece bolje popij caj od nane.
Srculence, ajd poguraj to malouser posted image
Ljubim vas sve!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 12:46:53   
jabudic
Srculence, ja se zaprepastim kad čujem da neko puši u trudnoći! Nije mi žao što nemaš gdje! user posted image
Kao prvo ne shvatam da neko uopšte mora da puši, ali ok, to je njegov izbor i poštujem.
Ali pušiti dok se u tebi razvija novi život, iako znaš koliko mu to šteti, van svake pameti.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 13:35:19   
srculence25
Jes sramota satolikim kasnjenjem.Lezi,odmaraj.
Jabude verujes li mi da mi dr rekao ako sam ousac da neostavljam vec da smanjim.
Pa tako da sam smanjila bas dosta.E tako bi mi legla jedna kafa

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 13:49:39   
Maraj
Da to je tacno za cigarete. Trudnice ni ne smeju da prestanu da puse vec da smanje. Jer je sok za organizam da prestanu skroz... Ne znam i ja sam nepusac tako da ne volim da vidim zenu sa stomakom i cigarom, al bar da se smanji....

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 13:52:25   
serpica
Uh zena ja konacno zavrsih sa brisanjem sobice,i kuhinje i vratila sve na mesto,ostaje mi kupatilo to je najgore ali cekam mm da zavrsi pa ce on to da sredi ne mogu jos i sredstva da udisem...starija otisla u skolu,sad ce i mladja u predskolsko,a ja cu na miru da popijem kafu,nadam se.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 14:36:53   
Valerie
srculence, bar ce tm sad biti miran! user posted image da krene brzo i samo od sebe!

Maraj, ja sinoc uzeh Rupurut, nece skoditi, kao stari gastriticar znam kad tako krene da maltretira, sam ne bi prestao do jutra.

stigose rezultati krve slike i super su, ne verujem ni sama. jeste da sam juce udarila po cvekli, ali znam da to tako ne moze user posted image hemoglobin 121, gvozdje 14, glukoza 4,5, sve ostalo kako treba. bas sam srecna!
pritisak nizi, ali ni priblizno tako nizak kao sto ume, sad mi je 90 i nesto do 100 sa oko 65, a zna da se smandrlja na 85/50. tako da prihvatam da sam kilava, izgubila kondiciju, a plus ovo vreme. cekam da zivnem, nema mi druge.
ja sam takodje u zbunu da bilo ko pusi u trudnoci, jako sam "ljuta" i na moju mamu i svekrvu sto su pusile u trudnoci. i mm i ja smo bili dugogodisnji strastveni pusaci, pa smo prestali cim smo poceli da razmisljamo o bebi. i apsolutno ne mogu da prihvatim da je bolje smanjiti nego prestati. shok za bebu od svake cigare... problem je sto kod nas mnogo lekara pusi i sve je to malo iskrivljeno. ali eto prilike da se prestane! svaki dan je dobar dan za to i ja sam tu ako nekome treba podrska! izvin''te na carsavu!

< Poruku je uredio Valerie -- 2.3.2015 14:42:12 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 14:40:06   
jabudic
Upravo sam pojela 100g čokolade, nisam ni trepnula user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 14:40:41   
srculence25
Jao bas bi godila kafa.Dosao cimerkin muz ljube se a ja pobegla na terasu da nedrzim svecu user posted image sta ce mladi.
Vecras cu da paradiram stepenistem mozda nesto pokrenem

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 14:43:35   
jabudic
Hahahah, šta će mladi user posted image
Koliko ti bakice imaš godina? user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 15:26:43   
jess021
I ja sam pusac, ali sam prestala odmah nakon et. I ne znam sta ce biti kasnije, ali sigurno necu pusiti dok sam trudna. Slazem se da su to gluposti da ne treba naglo prekinuti i bla, bla, bla. Mislim da je to samo dobar izgovor. Ja sam znala da cu tako uraditi i uopste se nisam nervirala zbog cigara.
Stvarno mi ja grozno da vidim trudnicu da pusi i da se to dete gusi u dimu, uf!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 15:39:23   
Valerie
user posted image user posted image bravo jess carice! za primer!!! user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 16:11:58   
jabudic
Bravo Jess!user posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 16:22:07   
serpica

IZVORNA PORUKA: jabudic

Upravo sam pojela 100g čokolade, nisam ni trepnula user posted image user posted image user posted image




Ja rucam po drugi put,sta da ti kazem user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 17:02:00   
jabudic
Ja nisam ni rucala, smucilo mi se od cokolade. uhvatila me gorusica.
Sad smisljam da neku finu vecericu spremim. Finu, mislim kvalitetnu user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 17:06:34   
choopa choops
Al' me krenulo u životu :-))) Prvo dobijem bebu za rođendan, sad dobih i nagradu od Ringeraje user posted image

Aaaa???? Šta kažete?

Kod nas ništa novo. Sinoć smo imali tu avanturu zbog uplaljenih grudi, ali nadam se da je to iza nas. Beba je Ok.

Vidim pišete o žgaravici. Ljudi moji ja se prežderavam bukvalno otkad sam se porodila. Tj. danas ne jedem i ne pijem toliko, da mi ne bi previše nadošlo mlijeko, ali se jedva kontrolišem. Nakon toliko mjeseci dijete, sad mi je sva hrana privlačna.

A za pušenje...sram vas bilo user posted image Šalim se, ali probajte da ukinete to, sve je snaga volje. Govorim za uopšte, ne samo u trudnoći.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 17:08:57   
jabudic
Ooo Cupo, nedostajes ovdje user posted image
Sad ces ti da nadoknadis sto se nisi ugojila u trudnoci user posted image
Ja lagano ali sigurno postajem prase!user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 17:15:59   
choopa choops
Jabudicu da znaš! Željna sam svega. Juče sam pojela otprilike kao dva čovjeka od 100kg user posted image

A prvi dan kad sam se porodila, nisam ni radila nalaze za šećer, odmah sam uzela priganice. I kao samo ću jednu user posted image A pojela ih preko 10! user posted image

Inače, šizim jer nema BSG vakcine u CG!!! Tek krajem marta za djecu rođenu krajem januara. Znači mi nećemo prije kraja aprila. Bijesna sam. A što je najgore nema ni privatno da se kupi. Razmišljam da vidim iz Trebinja da neko donese ako bude bilo, mada za te vakcine treba specijalni transport, pa nisam pametna šta da radim...

< Poruku je uredio choopa choops -- 2.3.2015 17:24:52 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 17:19:27   
jabudic
Uf, mene muka hvata kad se sjetim da cu opet morati da misim o vakcinama user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 17:31:51   
srculence25
Jes svaka cast na karakteru ja nisam ali sam smanjila.
Kad vidim dr kako trce na pauzu da zapale a vamo pricaju stetno,nekazem da nije ali meni neprave problem.
Osecam se kao parazit lezim i jedem ceo dan.Kao pacov samo se ja cujem kako suskam sa kesama user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 17:41:53   
IVA 11
Danas sam bila kod dva doktora zbog bolova u stomaku, jedan tvrdi da će prije ili kasnije doći do pobačaja, drugi da treba da se pojača doza. Jedan jedno mjeri, drugi drugo pošto me doktorka u Domu zdravlja isprepadala kako je plod mali. U haosu sam, jer stalno imam kontrakcije materice, mada nemam krvarenje i grlić je zatvoren. Katastrofalno se osjećam, jer mi je jedan od doktora rekao da je neophodno da održavam trudnoću u bolnici ili ću izgubiti plod...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 17:52:32   
choopa choops
Istina, doktori pričaju a i sami puše.

Moja mama je pušila 45 godina, bez prestanka. Čk kad je operisala tumor na materici nije prestajala user posted image Užasna je bila! I prošle godine dobije tumor pljuvačnih žlijezda (od cigareta), opersiala je i od tad evo ne puši. Pretsala je bukvalno preko noći. Ja joj nisam vjerovala da ne puši, stalno sam mislila da se krije. Ali hvala Bogu, zbilja je prestala. Kaže da ima osjećaj kao da nikad nije pušila i da joj organizam ne traži uopšte duvan. A pušila je 2-3 paklice dnevno user posted image Za razliku od nje, tata svakog mjeseca "prestaje" da puši. Ali barem to ne rade u kući više i konačno nakon toliko vremena im kuća miriše. user posted image

Upravo sam pojela skoro cijelu čokoladu user posted image Srećom te su sad ove od 80gr :-))))

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 17:54:36   
choopa choops
Iva samo misli pozitivno!!!! user posted image Zašto ne odeš u bolnicu ako su ti tako savjetovali? Primaš li progesteron ili ne? Miruj, miruj, miruj! Biće to sve uredu.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 17:56:45   
serpica
Nisam ni stigla do kupatila.mm sve sredio user posted image meni ostaje da sredim kozmetiku..bas mu hvala..
Iva ne brini unapred,ni dr ne zaju kad ce doci i da li ce doci do pobacaja,miruj,ako treba idi i u bolnicu samo se sacuvaj jos koju nedelju user posted image
Srculenece ja sam propustila ti si u bolnici? Sta kazu dr?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 18:08:26   
serpica
I zaboravih da vas pitam,kako se zovu oni ulosci sa kojima se proverava da li curi plodova voda? I na kom principu se koriste? Danas mi ceo dan mokar ves,nije sekret,nema ni boju ni miris,stavila sam dnevni ulozak ali je i on mokar posle recimo dva sata..e sad ne znam da li umisljam ili ne,pa bih da proverim.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
2.3.2015 18:09:19   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: serpica

Nisam ni stigla do kupatila.mm sve sredio user posted image meni ostaje da sredim kozmetiku..bas mu hvala..



Svaka čast user posted image

I ja propustih da je srculence u bolnici. Ajde, samo gore dolje uz stepenice možda krene. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here