|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
21.3.2015 17:15:07   
suzi kju
Spašće mu i temperaturica, probaj da ga izmasiras limunom, moja sestra njenom malom samo tako spušta temperaturu, još njemu bude zanimljivo mirise mu lepo, smeta mu alkohol i sl. Probaj ne košta te ništa user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
21.3.2015 17:18:52   
Maraj
Ma da ili ono krompir u carapice da izvuce temperaturu a i proino brasno je dobro.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
21.3.2015 17:53:52   
serpica
sve sam skoro probala,hvala vam jos jednom,izvinite sto samvaas opteretila a nisam stigla da vam kazem da su antitela ok.nema ih hvqla bogu

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
21.3.2015 17:57:16   
jabudic
Šerpi, vjerovatno ništa ne pomaže dok prodje samo od sebe.
TO je sigurno takav virus. Pokušaj da odmoriš kad zaspi, mada znam da je to samo teorija user posted image

Mi smo bili malo na plaži, baš se fino igrali, medjutim ovaj moj mali baksuz nije mogao da izdrži i uskočio u more. Ja ne mogu da vam opišem kakvo je to dijete i šta sve njemu može da padne na pamet. A stariji sušta suprotnost, andjeo pravi, savršen sav. Tako me iznervirao da sam prijetila i kaznom i svačim, ali dok smo stigli ohladila sam se. Neko se jednostavno rodi kao vjetropir, on je jedan od njih.

kupila sam žu žu i krosane da pečem za večeru, malo dijetalne ishrane večeras user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 21.3.2015 17:58:10 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
21.3.2015 18:02:12   
Anoniman
Serpi super za antitela, i da malisa brzo ozdravi! Verujem da ti je tesko, njih troje, jedno bolesno + beba u stomaku, a i tvoja ruka user posted image

Jabudic procitah na fb, i bas sam milsila da je moj zet u pitanju, jer je Una takav vrtirep, ali ipak je Bubicinuser posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
21.3.2015 18:12:58   
jabudic
Um, Unin je jedan savršeni genijalac, a Emi neka je Bog u pomoć sa ovim baksuzom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
21.3.2015 18:15:40   
Jekica_88
Samo da vas pozdravim zenice, danas je bio divan dan, a ja opet nisam mogla da prosetam. Ne znam sta cu pre, da li da ucim, da li da sredim nesto po stanu. Sutra slavimo mladence, bar oko hrane necu da se opterecujem sve smo narucili. Danas sam se malo vise isforsirala, sredjivala, usisavala, i evo opet me stomak boli sad stvarno necu vise nista da pipnem. Moj muz je bio lenja buba dok nisam prokrvarila, sad mi sve pomaze, mada sam htela malo i ja da se aktiviram ali ne vredi kad ne ide.

Serpi zelim vam brz oporavak user posted image

Pozdrav za sve user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
21.3.2015 20:33:53   
suzi kju
Jekice čuvaj se sada, nemoj sa se opterećuješ... Baš te briga za prašinu i ostalo.

(odgovor članu Jekica_88)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
21.3.2015 21:03:24   
serpica
Samo da vas pozdravim i pozelim laku noc,nadam se da ce inasa takva biti,i dalje ima temp.ali ne prelazi u zadnjih par sati 38,6...
user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
21.3.2015 23:00:40   
adulence
Zene samo da vam se javnem mi ceo dan zujali napolju ,divno je vreme bilo.....ivka mi je vwceras povratila jednom i zaspala...ko zna sta je to....serpi da budete dobro...jao ja sam jela pizzu za veceru,diet diet....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
21.3.2015 23:08:12   
jabudic
Serpi, nadam se da cete provesti mirnu noc.
Ja sam super umorna, mislim da me je plaza dokrajcila. I mislim da cu nocas
2 Utrogestana user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 6:08:43   
Maraj
Dobro jutro drage.
serpi nadam se da je bila mirna noc.
Srecni mladenci svima kpji slave! Meni mama svake godine mesi mladencice, tako da je ocekujem uskoro sa vrucim user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 6:41:46   
adulence
Dobro jutro stomacici,danas ce biti jos jedan divan dan.kod nas je noc protekla mirno ,ukucani mi jos spavaju,a ja kao po obicaju vampirisem...
Serpi ne rekoh ti nas kad je stomak muci spasava homeopatski gastrokind,ma za dan bude gotovo....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 6:56:33   
serpica
Dobro jutro,evo user posted image hvala Bogu noc je prosla mirno,nije imao temp.sad se probudio i skroz drugo dete,da ne poverujes user posted image
mnogo mi je lakse...
Kako ste vi? Nisam stigla da iscitam sve..nego Boka je nema bas dugo?


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 8:51:04   
megi85
Jutro cure.
Serpi bravo za Tuser posted image
Ja evo pijem kafu i baš me jutros boli lijevo rame,izgleda da sam noćas dugo spavala na toj strani.
Sve mi je teže da se namjestim za spavanje kile me savladavaju i sve se nadam da neću proći kao prvi put sa skoro 30kg viška jer imam običaj početi trudnoću sa pedeset i nešto kila a završim sa skoro osamdesetuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 9:06:41   
serpica
Megi ja vec imam 80 i kusur kila,sa tomom sam otisla +35 i 105kg na porodjaju,skine sve vremenom ne brini...
ja spremam dorucak pa da zamesim za mladencice,user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 9:17:24   
jabudic
Jutro i od nas!
ja sad ustala i srpemam doručak, pa ću kad to završimokaficu na miru.
Ovdje danas hladno i oblačno.

Šerpi, bravo za Tomu, drago mi je da ste malo odmorili noćas! user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 9:21:13   
megi85
Nije meni problem Serpi ni izgled ni skidanje kila poslije meni je najveći problem to što ja ljeti dosta otičem i bez trudnoće pa se sad bojim ako nabijem puno kg i još sva ta voda koja će mi se nakupiti zbog trudnoće i vrućina a termin mi je tek krajem avgusta ima da budem nepokretna od teretauser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 9:54:00   
Maraj
Ja sam se razvalila od jutros. Isprzila sam crni luk i jaje i uz to ajs berg salatu i kiselo mleko. Mama mi donela vruce mladencice. 7 sam ih smazala odjednom jos sam i dodavala meda.user posted image

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 9:56:19   
serpica
Maraj user posted image samo jedi i uzivaj,
jabudic dobro jutro user posted image


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 9:56:20   
jabudic
Jao, mene jutros mm nervira.
Sav se predvostručio. Muka mu, imao T sinoć, ali jedva malo, ništa strašno, a on kao da umire!
Mrzim muškarce kad su bolesni, kakve su to pizde user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 9:57:45   
adulence
Jao meni se upravo sad svekijevci najavili,grrrrrr jbt mrzim to njihovo e mi dolazimo....izvinite ovo je vise za negativu neku....poludeh....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 10:03:57   
jabudic
Adulence, evo se i ja izduvah ovdje.
Praštajte! user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 22.3.2015 10:05:19 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 10:05:28   
jovicaa
dobro jutro :)
ja platila neke racune i pijem kafu... sad cemo u akciju jos malo, danas najavljuju bas bas toplo...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
22.3.2015 10:09:45   
jabudic
Toplo?
Ovdje je toliko oblačno i očajno, samo što se nije sručila kiša.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here