|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 21:18:41   
superm
Veruj mi, razmišljam o tome stalno...user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 21:21:04   
jabudic
Ja sam daleko od 35, ali mislim da svakako ne bih išla samo zbog godina, ako nema nekih pokazatelja da nešto nije u redu...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 21:24:47   
serpica
Nemoj da brines,mnoge zene su radile AC i pisale o tome ovde,rizik je minimalan,ali ja sam ipak odbila,mozda to uopste nema veze,mislim,rekla sam ja dr da se ne plasim rezultata AC jer verujem da je sve ok,ja se plasim tog 1% pobacaja a pored toga imam iza sebe 3 CR i jedan pobacaj pa eto nisam htela jos i iglu u stomak. Opet kazem,sve zene kazu da nije strasno,da ne boli,da u vecini slucajeva sve bude ok,ipak ja sam odbila,imam osecaj da je sve ok.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 21:43:26   
Anoniman
gde ste user posted image
mm kuca neki master rad, pa nikad da mi pred lap top, a U na njenom tabletu, a ja mrizm da kucam sa telefonauser posted image
inace veceras se cudno osecam, ceo dan sam gladna, pojela sam 3 parceta pizze i 2 parceta rolata sa bananama za veceru i jos osecam glad

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 21:52:23   
serpica
Ja vam zelim lepu i mirnu noc da spavate kao bebe user posted image
laku noc..pocela gorusica da me hvata,odoh u krevet..do sutra user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 22:18:57   
adulence
ja sam gladna i to onako prilicno,jaooooo najvise me ubi to sto mi se uvece otvori apetit kao lud....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
30.3.2015 22:31:52   
Klarisa
Vidim da pricate o AC.
Ja imam 39 godina i moja doktorka je insistirala na njemu. imam potpuno normalnu i laku trudnocu i zdrava sam. Radila sam i DABL i bio je dobar, narocito su rezultati UZ bili odlicni i svejedno je insistirala zbog godina. mnogo sam se premisljala i na kraju odlucila da uradim. Nije mi zao sto sam radila. Sama intervencija nije ni bolna i ni strasna kao sto izgleda. Nisam imala nikakve tegobe osim manjeg bola na kozi na mestu uboda (A inace su me boli 2 puta, jer su prvi put promasili). Nezgodno je sto se rezultati dugo cekaju, pa postanes nestrpljiv. Sa druge strane je veliko olaksanje kad dobijes rezultat i vidis da je sve OK. mada je meni doktorka na UZ rekla pre toga da je 90% sigurna da je beba genetski zdrav, ali mi je onda geneticar rekao da se AC radi upravo zbog tih 10-20% nesigurnosti UZ. Sa druge strane lekari kazu da taj 1% pobacaja su velikom vecinom trudnoce tj. fetusi sa problemom, sto znaci za zdrav fetus je verovatnoca i manja od 1%...
Moras sama da odlucis, i kako god da prelomis da budes sigurna u svoju odluku i ne preispitujes je vise.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 0:12:05   
jovicaa
ove sto se prave matore, a ispod 30 godina su u cosak!user posted image mislim stvarno... mada ni preko 30 naravno nikako nije matoro, daleko od toga. ali ove pre 30...
mozda da kazes da je preko 40 vec malo starije, ali ovo ispod sve bre mlado i u kondiciji za stvaranje porodice. ja ako sam ikada mislila o deci, a nisam nesto preterano, nisam zamisljala da ce doci pre 30, 35.. iskreno.
mi zaglavili kod mm-ove tetke, ja se nazdrala nekih peciva, ocu da crknem kako mi je muka..

zene meni se seksa jako, a nema sanse, bojim se da sam otvorena, ali imam teranje definitivnouser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 31.3.2015 0:14:50 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 0:44:48   
jabudic
Da mi je da mm dodje, pa da se narokam onog Utrogestana i naspavam kao covjek user posted image user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 1:04:10   
Sosa Mena
Oblice da vas user posted image

Jabude kako je muzic?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 1:29:37   
srculence25
Gde ste stomaci user posted image vidim pricate o godinama za moje cu da cutim user posted image nego danas
kad sam se vozila u taxiju sa m prica taksista.Ima cerku od 36 godina i sad ima dete od 3 ipo i od 5 ipo i kaze eto sta je hrabrost.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 7:07:47   
serpica
Dobro jutro user posted image ja sam kao malo bolje spavala,da odvedem dete u vrtic pa idem na depilaciju,ziva nisam kako cu to da podnesem obzirom da dugo nisam bila...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 7:08:20   
adulence
dobro jutro....
Jao mi nikako da se naviknemo na ovo vreme mm vec drugo jutro se uspavljuje za posao eno ga mucenik,otrcao je...
Ja sam sva nesto slomljena od jutros,Iva je nocas zavrsila sa nama u krevetu nesto se isprepadala i plakala,pa sam sva zgnjecena...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 7:16:18   
adulence
Serpi ti i ja dva ranoranioca....jao i meni bi trebala depilacija pod hitno...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 7:40:21   
Maraj
Dobro jutro drage! Evo i mene! Jao nocas sam spavala ma 2 jastuka. I od jutos nema bolova u ledjima! Ko princeza na zrnu graska. Tako sam spavala. Ne mogu da verujem da je ovaj bol bio zbog jastuka

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 8:35:57   
Anoniman
jutrouser posted image user posted image

(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 8:39:30   
bebilule
Jutro svima. Vidim spominju se godine.... ja ove punim 35 a prvo dijete user posted image . Šta ću kad sam muža upoznala sa 33, a i nekako sve sam mislila mlada sam, gdje dijete da rađa dijete hahaha. Nema pojma, meni to individualno, neko sazrijeva ranije, neko kasnije... jedino što mi stariji planiramo da samo nastavimo "štancati", znači jedno za drugim user posted image . Ja danas zovem dr da vidim kada da dođem na kontrolu, sva sam se uspaničila. Sinoć obavila depilaciju i odmah napala mm. Jako sam srećna - vratila mi se želja za seksom, samo je sad tri puta jača user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 8:42:40   
Anoniman
Bebilule kada ces na kontroluuser posted image
Blago tebi ahhahha mm ne smeuser posted image a ni ja nemam zelju.

Jutros mi za divno cudo nije muka, i odmah se zabrinemuser posted image

(odgovor članu bebilule)
  Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 8:47:03   
bebilule
UM ne znam još, tek treba da je nazovem, za dan, dva mislim. Jutros išla da vadim nalaze, biće gotovi danas tako da sam spremna, samo čekam da mi kaže kada je dežurna da odemo. Imam divnu dr, primi me popodne kada je dežurna u bolnici, nema gužve, ostane sa mnom i po pola sata, detaljno gleda, priča... jedva čekam, poludiću. Ja se iskreno iznenadila, nisam imala do juče ama baš nikakvu želju, što od blagih bolova, što od mučnina, valjda i hormona... nismo o tome ni razgovarali, samo smo se "dohvatili" i mogu vam reći osjećaj je predobar. Kako sad da usporim hahaha

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 8:51:44   
Anoniman
Ja sam trebala danas u dz na uz, ali sam odlozila pa cu najverovatnije sledece nedelje, a kod moje dr. tek 22.4, zakazala mi za meseca dana, necu moci da docekam! Ali samo nek aje bebica zdravo i neka raste!
Bebi poznat osecaj i meni, ahahhaha, ali kod mene od toga nista. A i nemam zeljuuser posted image

(odgovor članu bebilule)
  Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 8:52:30   
jabudic
Ispisah post od kilometar i izbaci me user posted image
Ja sam užasno spavala, teško zaspim, budim se i taman kad se uspavam zvoni mi alarm za posao.user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 8:53:41   
Anoniman
jabude to sei meni desava i sada svaki kopiramuser posted image

kako mi je prijatelj?

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 9:11:55   
jabudic
UM, dobro je on ovako subjektivno, ali objektivno još mu ta voda nije mrdnula.
KAžu da je to reakcija organizma sa stranim tjelom na preležani virus ( stomačni).
Nadam se da neće posle svake prehladi postojati mogućnost utopljenja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 9:18:28   
adulence
i meni se jabude to malopre desilo...grrr....ja navalila na dorucak,samo meljem...
jao jabudic mogucnost utopljenja slatka si nemoj da te napusta taj humor i bice sve kako treba..

< Poruku je uredio adulence -- 31.3.2015 9:29:39 >


_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 10:05:27   
jess021
Jao zene man`te se godina, pre mi je mozda i bila frka sto imam 30 a dece ni na vidiku, a sad sam skroz cool. I mene je mama rodila sa 32 godine i nije ni jednom pomislila da je nesto zakasnila. Jedina razlika sto je tad ona tako htela, a ja sad bas i nisam.
Bzvz mi je samo kad neko komentarise ili osudjuje, pa nekad okolnosti ne dozvoljavaju drugacije, ja to vrlo dobro znam.
Eto filozofiram od rane zoreuser posted image
Pijem kafu, pa odoh u dz po recept za Utrogestan. Zaboravila sam juce, curka, da ptam dr da li mi vise uopste treba, pitacu je kad me zovne za rezultate double testa.
E da, nama koji smo isli na vto, dr rece da ne preporucuje invazivne metode kao sto su cupice, amnio...zbog stresa i zbog rizika.
Mi cemo, verovatno, uraditi neki od onih neinvazivnih testova bez obzira na rezultate.

< Poruku je uredio jess021 -- 31.3.2015 10:06:04 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here