|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 10:12:37   
Klarisa
samo da mahnem. Danas ce mi biti guzva....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 10:51:00   
serpica
I ja da am mahnem,bila na depilaciji sad pijem kafu pa odoh kod frizera danas je dan za sredjivanje user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 10:53:23   
adulence
a ja danas moram da jurcam po dz ,prvo idem Ivi da uzmem potvrdu za vrtic,a onda idem do mog dr da mi da doznake....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 11:03:06   
jabudic
Evo i ja da vam mahnem.
Kuvam ručak ( u poslednjoj čistoj šerpi), pa čemo do mm oko podne.
Sinoć sam radila do kasno, pa mi danas nije neka gužva.

JA ne vjerujem da je sjutra 1.april! Vidim po mejlovima da je počela sezona user posted image
Čovječe, još malo i porodih se! user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 11:06:38   
Anoniman
i ja upravo jedemuser posted image pa na sredjivanje, kupanje, obrve , noktiuser posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 11:21:13   
superm
Gde ste, user posted image !
Spavanje...budim se svake noći da pi- pi i pijem vodu. Onda mi se ponekad desi da posle toga ne zaspim i budem šlogi drogi ceo dan.
A što se godina tiče, osećam se bolje, zrelije i ispunjenije sada nego pre 10 god!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 11:27:40   
jabudic

IZVORNA PORUKA: superm

A što se godina tiče, osećam se bolje, zrelije i ispunjenije sada nego pre 10 god!


Isto! I osjećam da sam za ovu bebu najspremnija i najviše joj se radujem user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 12:03:03   
jess021
Al` sam se iznerviralauser posted image
Odem u dz po recept za Utrogestan i posto je moja dr na godisnjem do prekosutra, drugi dr mi ne moze dati recept sa kojim se ne placa, vec samo onaj beli, pa da kupim jednu kutiju dok ova ne dodje sa godisnjeg, kakav idiotizam.
Necu ni kupovati dok ne pitam dr Novakov veceras.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 12:05:26   
sagitarius
Jess,meni su ga ostavili,ali ja sam imala problematican pocetak zbog krvarenja.Tako da sacekaj do veceras,mislim da ti imas velike zanse za ukidanje.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 12:07:48   
jess021
Sagitarius, i ja tako mislim, zato necu ni da ga kupujem.
Kako si ti? Jel`jos mirujes?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 12:28:32   
superm

IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: superm

A što se godina tiče, osećam se bolje, zrelije i ispunjenije sada nego pre 10 god!


Isto! I osjećam da sam za ovu bebu najspremnija i najviše joj se radujem user posted image


user posted image


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 13:38:57   
Tanjica81
Evo i mene...samo da vas pozdravim...dok iscitam sta ste pisale, prođe vreme pa ne stižem da pišem.
Pijem kafu, pa ću po decu u vrtić.
Jabudic nadam se da ce tm brzo kući...
Ostale user posted image uživajte...
Jovicaa kako si? Kod nas inace dr, nekih 3-4dana pred porodjaj(otprilike) daju Macmiror ili nesto slicno da se "ocisti" kanal...Prosli put mi je samo ispisao, bez vag.pregleda.
Ja nikako da se upisem na spisak...
user posted image za sve

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 13:42:08   
Anoniman
Tanjice ja sam poslala poruku Nadi ali me jos nije unela na spisak.user posted image

(odgovor članu Tanjica81)
  Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 13:46:33   
Valerie
helloo!
mi bili u igraonici, ne idemo cesto, ali ajde da se dete zabavi. i vidim od sutra krecu sa nekim sporticem u igraonici, 1500 din mesecno, pa se upisasmo. neka malo jurca, meni dovoljno user posted image po parku samo gledam da li ima kerova, prljavo, lete ljuljaske, nisam opustena. ovako cu lepo da popijem kaficu i uzivam u prizoru user posted image
plus ponekad na kreativnu radionicu, i mislim da nam je to pun plan socijalizacije za narednih godinu dana. za sada nista od vrtica.

ni ja nisam na spisku, ako saznate kome poruku da saljem, javljajte

< Poruku je uredio Valerie -- 31.3.2015 13:48:29 >

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 13:51:50   
adulence
Valerie a koji deo grada je u pitanju to za sportic mi se bas dopalo,moja Iva ide u vrtic ali ja bih jos negde da je vodim malo da se igra,kod kuce joj je dosadno,ona stvarno nije tip crtani samo crtani a ni igracke je preterano ne zaniaju,samo plastelin makazice,kolaz,boje...tako da bih neki tako mali sportic ili kreativnu radionicu nesto bih uvrstila...
Inace zene ja sam se jedva odvukla do dz,takvo je sugavo napolju,ma jedva gledam..


poruka se salje Nadi RR

< Poruku je uredio adulence -- 31.3.2015 13:52:34 >


_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 14:10:37   
superm
Meni se ceo dan spava...user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 14:29:30   
bebilule
Ja danas zaspah na poslu, sa životom se borim. U jednom momentu sam čak zaključala kancelariju. Jedva čekam da zamračim sobu i spavam!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 14:37:12   
suzi kju
Ujaaakako ste mi?
Ja danas super,nije mi muka pa sredjivala stan,spremila rucak jos kolac neki sa smuckam posle izvadila jagode iz friza pa cu neki vocni...

Gde nam je Maraj,ona je danas cini mi se pre podne isla na dabl?Javice se sigurno kasnije...

Jabudic kako je muz?
Sagitarius,zaboravih da te pitam,jesu ti rekli da i dalje mirujes?

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2468
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 14:40:20   
bebilule
Evo i meni zakazana kontrola za četvrtak. Uh kako da preživim još dva dana....

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 14:43:39   
soni
Dobar dan trudnice.....

I ja sam bila na UZ..Beba je lepo okrenuta na dole..ima oko 2300..sve super...Definitivno je user posted image decak..Isla sam da kupim de posteljinice i jorgancic..sutra idemo po neke krpice ...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 14:47:53   
Valerie
IZVORNA PORUKA: adulence

Valerie a koji deo grada je u pitanju to za sportic mi se bas dopalo,moja Iva ide u vrtic ali ja bih jos negde da je vodim malo da se igra,kod kuce joj je dosadno,ona stvarno nije tip crtani samo crtani a ni igracke je preterano ne zaniaju,samo plastelin makazice,kolaz,boje...tako da bih neki tako mali sportic ili kreativnu radionicu nesto bih uvrstila...



sportic dorcol, venizelosova
a radionice na senjaku, majdaonica

user posted image super soniii!

jao i meni se spppaaaavaaaa

< Poruku je uredio Valerie -- 31.3.2015 14:49:13 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 14:49:02   
jess021
Soni, super za bebca. Sad konacno znas sta jeuser posted image
Gde nam je Maraj? Nadam se da je sve ok.
Ja jos malo pa da se bacim na spremanje rucka, nadam se da kasnije nece kisa da malo prosetam.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2472
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 14:54:31   
adulence
Da nije to ona igraonica extreme kids
IZVORNA PORUKA: Valerie

IZVORNA PORUKA: adulence

Valerie a koji deo grada je u pitanju to za sportic mi se bas dopalo,moja Iva ide u vrtic ali ja bih jos negde da je vodim malo da se igra,kod kuce joj je dosadno,ona stvarno nije tip crtani samo crtani a ni igracke je preterano ne zaniaju,samo plastelin makazice,kolaz,boje...tako da bih neki tako mali sportic ili kreativnu radionicu nesto bih uvrstila...



sportic dorcol, venizelosova
a radionice na senjaku, majdaonica

user posted image super soniii!

jao i meni se spppaaaavaaaa



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2473
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 15:20:37   
Valerie
jesteeee

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2474
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 15:31:57   
Maraj
Hej drage user posted image evo i mene. Bekan nam je hvala Bogu super. Decak je videli smo pišu user posted image Na uz sve ok nuhalni je dr kaze manje od 1mm a kaze dr da treba da bude ispod 3. Isla posle do konzilijuma da dam krv. Sutra rezultati krvi. Verujem da je sve ok al ajde da sacekam i taj papir iz laboratorije
Rekla sam dr da me ujutru bole ledja pa me i ginekoloski pregledala kaze grlic skracen- oko 2 cm. Koliko treba da bude? Ostavila mi je utrogestan zbog tih bolova i dalje samo sada 2 puta dnevno umesto dosadasnjih 3 puta.I uvela mi elevit.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here