|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 19:42:29   
Anoniman
Mislim da je samo vazno razgraniciti sledece: ako mi das-dao si jer si tako hteo, i nemoj da mi prebacis. Ako mi pozajmis-crkla makar vraticu. Ako ne das-ne das. I nema ljutnje.
Desavalo mi se da kazem tati da mi trebaju pare da opremim detetu sobu, a nisam ih imala. Sve mi je dao, bez pogovora. Isto tako, kad mu trazim da mi pozajmi 1000 dinara, ja cu mu vratiti. Nema veze sto ce on te pare meni dati mozda za nesto drugo, ja sam mu vratila.
Sve je pocelo od toga da je moj stav da, ako si mi dao da zivim u tvom stanu, iako je taj stan na tvoje ime, ne mozes da dodjes kad hoces, kako hoces i s kim hoces, da udjes koristeci svoj kljuc, a da pritom zelis da te tretiram kao gosta i sluzim te, i sedim sa tobom iako imam milion obaveza.
Druga stvar je postovanje-ja mog svekra postujem zato sto je on sa zenom otisao da zivi na vikendicu a nama ostavio stan, i zbog toga mu NIKADA nista ne bih prebacila i rekla. Sto ne znaci da mora da mi bude lepo kad on dodje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 19:42:36   
bonita
IZVORNA PORUKA: kaliopi

e na tu sam poentu mislila user posted image i volim sama da se snalazim , zato sam zamarkirala onaj deo u rečenici, to mi je ok, tako sam navikla, to me je učinilo jačom i boljom osobom-kažem to bez problema. ko razume shvatiće.
aqli, odosmo s teme skroz tako da.....user posted image



menjaj nazim teme,jedino resenjeuser posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 19:48:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bonita

IZVORNA PORUKA: kaliopi

e na tu sam poentu mislila user posted image i volim sama da se snalazim , zato sam zamarkirala onaj deo u rečenici, to mi je ok, tako sam navikla, to me je učinilo jačom i boljom osobom-kažem to bez problema. ko razume shvatiće.
aqli, odosmo s teme skroz tako da.....user posted image



menjaj nazim teme,jedino resenjeuser posted image



ma nemam pametnija posla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 19:49:09   
bonita
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 19:50:16   
melania
Vidim da si se opet dohvatila mene.Niko nije pricao o poklanjanju vec pozajmljivanju.Pre svega toga prethodila je operacija,zatim 3 inseminacije,muz je zeznuo oko pa je bio u bolnici.Ja ne zelim da se ikome pravdam sad ovde ali onaj ko leci sterilitet zna da je jedan ultrazvuk 5 hiljada,a gde su inekcije i druge stvari.Mozda ja krivim njih jer su otimali pare kako su znali i umeli,moj muz jako dobro zaradjuje.Prosto se desilo da u jednom trenutku ne znamo gde se nalazimo i to je to.Sve ce se to uskoro promeniti i imacemo svoj od mog tate.Tamo mi nece niko dizati pritisak jer ce videti dragog im sina samo ako ih on poseti.A pare koje su tamo date su mnogo vece od sume o kojoj ja govorim i da ako me pitas meni je to necuveno.Sad vise nece biti budala koja ce im sve placati,sad je i on progledao.Vise ne drzi do toga kako su njegovi sjajni,tek sad vidi o cemu sam mu pricala sve ove godine.Tek sad vidimo koliko malo trosimo na sebe,gde odose silne pare?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 20:26:23   
melania
I jos jedna stvar posto vidim da vodite debatu koja od vas ne ocekuje a koja ocekuje nesto od roditelja.Ja od svoje osamnaeste nisam uzela ni jedan dinar od oca,zavrsila sam studije radeci,jedno vreme na dva posla.Najvise mrzim kad ti sole pamet one koje je mama odavno ususkala,ja ne uzimam na zajam,ja prosto ne volim da me pravis budalom i to je to.Moj tata je jako ponosan na mene iz mnogih razloga i ne ocekujem nista od nikoga.Samo ocekujem da svako kad nesto prokomentarise dobro razmisli jer treba imati pokrice za sve u zivotu.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 20:44:58   
melania
Ja vam sad dodjem kao naziv temeuser posted image user posted image niko da me usluziuser posted image user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 21:20:33   
Anoniman
ti bas volis kad ti neko kaze sta misli.

Jbg melania, pricu si krenula s kraja i to je dalo krivu sliku cele situacije pa ja ispadoh rogata. A samo sam citala sta pises i odgovarala na to, posto te naravno ne poznajem.

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 22:21:30   
melania
Ne mozes da sasijes nesto ako pre toga ne iskrojis.I nemam problem da mi neko kaze sta misli jer ja dobro znam ko sam i sta sam,i isto tako sta nisam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 22:25:00   
Anoniman
Da, ali ja ne znam ko si i šta si, znam samo ono što napišeš. Vrati se na početak i objektivno pročitaj kako zvuči tih par postova nekome ko te ne poznaje, ti postovi koje sam komentarisala.

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 22:32:54   
melania
Tasho ne mogu ako mi verujes da se ni raspravljam.Ti si u pravu ja nisam i dobro.Nije mi dobro i idem da spavam,ujutru idem na ultrazvuk a nemam snage.Na kraju krajeva nije ni vise bitno,sad mi je vazno da ozdravim,laku noc svima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   nenajavljeni gosti
12.10.2009 22:37:57   
Anoniman
Nisam se raspravljala sa tobom, niti tvrdila da sam u pravu. Pokušala sam da ti objasnim zašto sam napisala nešto što jesam, ali ne znam zašto nećeš da čitaš normalno, jer uopšte ne želim da se svađam.

< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:15:39 >

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: nenajavljeni gosti
10.6.2010 0:39:47   
Novosadjanka T.
ih bre devojke, al'' ste zaguzvale.


Vidim da niste u mom fazonu. Na pare nisam gadljiva! Ako mi se nude, uzimam. I kad mi ponekad prebace, na jedno uslo, na drugo izaslo. Briga me bas! Dok ne docekam da mi se neki snovi moji ili moje dece ostvare, prodjose mi dani. Zivot je isuvise kratak da bi tako razmisljala. Kad mi se nudi uzimam. I mojoj deci je dobro, ja dobijem prebacivanje, ali je njima super i to je najvaznije. Njima niko ni zasta ne prebacuje. A i da im neko kaze vasa mama ovako ili onako...Ljudi, zene, alo,pa ja sam njihova mama. Za njih najbolja, kao sto ste vi za vasu decu. Sleper govana bi za njih pojela, a ne istpela neko prebacivanje. Pih!

I to samo zato da bi podigla glavu. Stvasta!





Al'' sam mnoooogo gadljiva na nenajavljene goste. I to ponarocito one koji dodju i zaborave po par dana, a desavalo se i meseci da odu.


< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:16:16 >


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: nenajavljeni gosti
10.6.2010 1:17:55   
Novosadjanka T.
I naravno da cu mojoj deci ne pozamljivati, nego davati koliko god budem mogla.

Neke stvari mi ne idu u glavu. Toliko slucajeva je oko mene tipa: Kako smo mi u vasim godinama? Snadjite se, mi odosmo u Egipat! Naravno da nemate za zivot kad nemate normalan posao, sta cemo vam mi? Mi sada renoviramo stan, a vi budite i dalje podstanari sa bebom!


Izvinjavam se ako cu ovim nekog da uvredim, ali kad roditelji poneki imaju viska novca nije li normalno da usrece svoju decu? Meni je nelogicno da je moja guzana namirena, a decu ko sisa.
I da, meni ce moja deca, biti deca i sa 50g. Kako god budem mogla postedecu ih nekih stvari. Pa zar moraju da glavom udare u svaki zid? Nece biti od toga ni zdraviji ni pametniji, samo nervozniji.


< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:16:59 >


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: nenajavljeni gosti
10.6.2010 10:46:36   
Anoniman
od roditelja ne uzimam pare odavno...
ne zato sto sam gadljiva na novac nego nemaju.
sada ja njima pomazem..tutnem tati ili mami par hiljada kad mogu, uplatim mami kredit za telefon i slicno.

smatram da roditelji i deca treba jedni druge da pomazu/...onaj ko ima vise...ne neminovno da roditelji daju nego i obrnuto ako je takva situacija


< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:18:32 >

(odgovor članu Novosadjanka T.)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: nenajavljeni gosti
10.6.2010 23:07:10   
Novosadjanka T.
''OTI slazem sa tobom. Ko ima neka pomogne. Bilo bi lepo kada bi svi imali koliko nam treba.


Ispade da sam neka krvopija, me neeeeeee. Ali kad mi se nudi, uzemem. Ne trazim,  u tome je razlika. Niko nije u obavezi da daje, samo dobra volja i naravno malo prebacivanja, ali tako to ide.


< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:19:05 >


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: nenajavljeni gosti
10.6.2010 23:55:59   
SUPER MAMA
Evo i ja da pisem ovde.Sto se tice pomaganja i od strane mojih i od strane njegovih nemogu nista reci sem da pomazu kolko mogu.Na primer, prosle godini smo instalirali centralno grejanje na struju i pola od cene su platili moji pola njegovi.To je samo primer, a da nepricam red drugih stvari sitnice.Sto kaze Novosadjanka ne trazim ali sami predlaze i daju.I sto bi rekla moja mama ako ne dam svom detetu kome ce da dam.
Pogotovo je tesko mojima posto nisam pored njih, daleko sam od njih pa gledaju kolko tolko da nam olaksaju zivot vec kad imaju.
Da se pita moj tata on bi nam kupio i auto ali ipak ja ne bih da preterujem.
Evo moj brat jos nije ozenjen zaradio prvu profesorsku platu i dosao i dao nam pare da uredimo Monikinu sobu, ja sam se sokirala i na kraju sam se rasplakala, ali pomazemi i on. Obozava Moniku.
Nadam se da cu i ja jednog dana da ima pomognem kad im bude bilo potrebno.

I tacno je da dete je uvek dete i kad ima i 50 godina i ja cu pomagati mom detetu naravno kolko mogu trudicu se da uspem, da mu olaksam zivot da stane na noge kao sto meni moji pomazu a i njegovi roditelji da nezaboravim.


< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:19:33 >

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: nenajavljeni gosti
14.6.2010 14:58:50   
caca81
Nenajavljene goste ne volim, iskuliram ih, a ako ih i primim u kuću, maximalno sam hladna prema njima, pa ukapiraju za sledeći put. Što se tiče pomaganja roditelja, da, pomagali su, ali  su onda redovno prebacivali, kako su ono odvojili od usta, a mi se zezamo sa tim parama, tj. nismo ih potrošili na ono na šta su ono hteli, tako da ima već nekoliko godina kako ne primam od njih poklone u vidu novca... Za mene su moja deca ispred mene i uvek ću gledati da prvo njih namirim, pa onda sebe...

< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:20:03 >

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: nenajavljeni gosti
14.6.2010 23:55:17   
lanajelena
uh bre ala sam se nacitala i sta na kraju bi sa Melaniom,ima li je jos na forumu?malo je off ali me bas zanima

< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:20:28 >

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: nenajavljeni gosti
15.6.2010 9:38:49   
buhla
sto se tice nenajavljenih gostiju... ja to negajim user posted image mozda se par puta desilo kad je neka drugarica u blizizni, zvrcne na mob pita dal sam kuci da svrati. nije mi se desilo da mi neko pokuca nenajavljen, dok je to kod mojih normalna pojava, sto mene uzasava.

moji i ja se uzajamno potpomazemo... kad ja nemam oni meni daju i obrnuto.


< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:14:31 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: nenajavljeni gosti
7.11.2013 21:33:42   
Figaro88
Ja ne volim nenajavljene goste,pogledam prvo ko zvoni na interfon,pa ako mi se svidi otvorim,ako ne pravim se da nisam tuuser posted image A novac od roditelja ne uzimam od kada sam zavrsila srednju.Ne volim to.Jedino sto nam je dao puno para kada smo kupovali stan,ali to je od nase kuce koja je prodata,pa smo i ja i brat dobili nesto.

< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:13:57 >


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: nenajavljeni gosti
7.11.2013 21:56:37   
Anoniman
Nenajavljene goste ne volim jer ni ja ne volim da banem nekom nenajavljena u kucu!
Moji bas i nemaju toliko da mi daju al za ne daj boze znam da ce uvek dati zadnji dinar za mene a i ne trazim. Posle skole sam pocela da radim i preselila se u NS i postala samostalna. A porodica mm svekru svaka cas_t najbolji covek na svetu je! A sestre-citaj zlaove grebatorke zesce,samo gledaju svoje dupe cak ova mladja svekru mazne i zadnji dinar kad dodje!!! user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:13:24 >

(odgovor članu Figaro88)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: nenajavljeni gosti
8.11.2013 8:40:25   
Anck Su Nmaun
Kakva je ovo tema majko moja..kakve veze imaju nenajavljeni gosti sa materijalnom pomoci roditelja ????
Malo sam preletela ocima ali opet nisam nasla vezu...

< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:12:52 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: nenajavljeni gosti
8.11.2013 8:45:26   
Anck Su Nmaun
Inace...

Ni ja ne volim ne najavljene goste.
A moja sveki je to volela da bude kad smo ziveli u drugom gradu, bup a ja sama sa malom bebom, jedva je uspavam i ja zaspem s njom , a ona dodje pa zvoniiiii, zvoniiiii.. a ja neznam ko je pa ne otvaram, pa se posle zali mm. Ma hiljadu puta tako. A kad smo joj rekli da nazove, popiizzzzzzz*** je jer kao zar treba da se najavljuje kod nas... user posted image user posted image

A ovo za prehlade jeste malo bzvz i ja gledam kad su deca bolena da ih ne vodimo ili da ne idem negde prehladjena gde su deca, trudnice... ali opet nemozes nekome reci: "E jeste bolesni mozda?"

< Poruku je uredio Nada RR -- 8.11.2013 9:12:15 >

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: nenajavljeni gosti
8.11.2013 9:49:50   
Misha i Ljisha
kod nas nema nenajavljenih gostijuuser posted image , nismo nikod usput hihih... Ali desilo se ovog leta da su dosli neki cigani onako u izvidnicu i kao zapitkuju "pa nije valjda da ste sami sa bebom" (uhvatili nas dok sirimo ves) i ja rekoh "ma jok moji su ovde u njivi iza kuce" haha..a nas dve same samcijate uopste mi nije bilo svejedno

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here