|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 15:12:12   
Anoniman
Pa onda ni ja moje ne oblačim previše! Sve sam se tripovala da preterujem, ali stalno su otkriveni, a onda ipak treba da imaju dug rukav i duge nogavice. 

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 15:12:22   
Anoniman
Pidžama kratak rukav i krarke nogavice, pokrivena frotirom ili najtanjim ćebencetom kako kad al se uglavnom otkriva.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 15:18:11   
jance
mi smo na Kamenjaru, kod nas je uvek 3 stepena niza temperatura od vas a majstor je nocas spavao u bodicu kratkih rukava, kad je povilenio u jednom trenutku, skinula sam mu i to i otvorila prozor... ima jedan bodic bez rukava, onako skroz pamucan pa ovu sledecu noc planiram tako da organizujem, da spava u tom bodicu, u pamucnoj tankoj vreci (ili samo u vreci bez bodica) i sa otvorenim prozorom u sobi..
inace jutros sam primetila osip oko vrata da ima isto...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 15:19:39   
Anoniman
Au bre... i kako ja sad da obučem decu!? user posted image Mrzim ovo, jedva čekam da bude leto zapravo! user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 15:24:56   
Anoniman
samo u bodicu kratkih rukava, kod nas je malo pa se brzo ugreje i stalno nam je 25 stepeni. pokusvam da ga pokrijem i za sada se ne budi samo ako je to pelena. ako je niza temperatura isto tako, samo sto ga pokrivam peskirom. kad je bila ispod 20 spavao je u bodiju i donjem delu pidzame.
tash, meni je toplo kad citam sta sve nose ... doduse, ja spavam samo u majci

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 15:25:43   
cockic
ja sina oblacim jako tanko jer se uzasno znoji,tako cak i kad spava majca na bretele i to vise puta presvacenja tokom noci jer je gola voda.zimi malo manje ali konkretno se on mnogo znoji kad legne da spava mada i ovako. tako da za njega nema prelazno god doba sve je vruce.ja mislim da je to zato jer je navikao na 200-300ml vode pred spavanje i onda ta voda iz njega izadje kad se uspava.

a lena je nocas u bodicu kratak rukav spavala.i bilo joj je ok.mada noscas  cu i na bretele da joj obucem tad ce krenuti omorina i pakao barem meni je vise vruce kad asvlat krene da ispusta haos od vrucine. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 15:27:00   
New Mom
Kaća u pidžami dugih rukava i nogavica, ali jako, jako tankoj, a ispod bodi na bretele (zbog otkrivanja).
Kolja u bodiju dugih rukava i letnjem džaku.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 15:28:50   
Anoniman
Tash, termometar kaže da je leto zapravo a kalendar odavno nije merodavan. user posted image

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 15:31:04   
cockic
zanimljiva rec asfalt ili asvalt mislim da mi niko nece zameriti na greskici user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 15:32:15   
jance
vidi, ja sam ti napisala kako je kod nas al nemoj Ogija da uzimas kao merilo, on je iz familije toplokrvnih (moja svekrva cisti sneg u haljini bez rukava obavezno jer to za nju nije hladnoca), tako da to kod njega ide tako... i zimi bas nije nesto voleo da se utopljava preterano...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 15:41:51   
Anoniman
Mislim da nije stvar u genima nego kako se nauče od malena. user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 15:48:08   
Anoniman
ovde je svaki dan drugaciji, tj. noc, pa onda po proceni. par dana je spavala samo u bodicu kratkih rukava i donjem delu pidzame, a "pokrivala" se (uglavnom po glavi, a telo otkriveno) letnjim cebencetom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 16:13:26   
Anoniman
sumnjam da su geni, ja sam pre trudnoce bila bas zimogrozljiva. sad ... ju, toplo mi je u spostvenoj kozi. ali da, od rodjenja ga nismo utopljavali jer su nam rekli da posle prvog meseca ga tretiramo kao i nama sto je.
pre dve nedelje ispred rodica, izasla sam da podojim klinca a na parkingu se pakuje porodica - mama, tata i cerkica u kratkim pantalonama i majcama a dete (3-4 meseca) u jaknici, pantalonicama i srednje debeloj kapi, a mami preko ruke cebence. napolju 27 stepeni, dahcem od toplote!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 19:57:38   
vukosava
Ja dete kao i sebe. Danas je bila u parku u majici bez rukava, kapri pantalonicama, bosa i sa kroksicama. Sad je napolju 30 C

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 22:38:06   
Anoniman
Moji su goli siroti , Petra u gacicama i majci na bretele provela dan , bosa naravno , Andrej je imao obaveza , skola , trening , tako da je bio u bermudama , majci i sandalicama .
Petra spava u bodicu bez rukava , pokrivena malom plahtom , Aki u majci kratkih rukava i gacicama , pokriven plahtom takodje .

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 22:39:50   
IRJ82
i mi se prilagodjavamo temperaturi, danas je bila samo u bodicu kratkih rukava, a spava isto u tankom bodicu kratkih rukava i pokrivena tankim cebencetom

_____________________________

najveca sreca nam je stigla 28.01.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 22:46:53   
ica82
Spava u tankoj pidzamici(prijatan neki materijal, na lan podseca), ali su dugi i rukavi i nogavice, uvek se otkrije pa gde cu jos da ga razgolitim kad znam da nema sanse da ostane pokriven, neka mu bar pidzame user posted image

(odgovor članu IRJ82)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 22:48:37   
Olga75
i M spava u pizamici dugih rukava
eto sklonila sma joj zimski jorgan i dala cebe da se bas ne potpari a preko dana smo konacno presli na letnju garderobu ali joj jos uvek oblacim potkosuljicu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 22:50:53   
Anoniman
Olga, di će ti duša! user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 22:50:59   
zoća
već spavamo samo u bodiću,mnogo se znojimo

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 22:52:06   
Olga75

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Olga, di će ti duša! user posted image

znas kako kazu : zimi kako hoces a leti ponesi user posted image



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 23:03:37   
isidora88
mateja spava u bodicu kratki rukav i pokriven pamucnim prekrivacem ali se stalno otkriva i uvek mu je vruce,sav je vruc kad ga pipnem nocu(nema temperaturu)

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
8.6.2012 23:19:48   
crazymama
moja beba koja nema jos ni dva meseca po ovoj vrucini spava u bodicu kratkih rukava i pokrivena samo po nogicama tankim prekrivacem... citam da vecina vas oblaci decu u pidzame itd, pa se pitam da li gresim..? kad je kisa spava u bodicu dugih rukava, a kad je bas sveze bilo oblacila sam joj pidzamicu, ali to je bilo jednom-dvaput...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
9.6.2012 22:32:23   
Anoniman
Isto kao gae. Sad je igrom slucaja u majicici i pampersu pokrivena pelenom. Zaspala je u kolima, kasno smo krenuli kuci pa da je ne cimam.
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Pidžama kratak rukav i krarke nogavice, pokrivena frotirom ili najtanjim ćebencetom kako kad al se uglavnom otkriva.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
9.6.2012 22:38:58   
Ivanka 75
Samo bodić sa kratkim rukavima i tanka pamučna vreća za spavanje, otkriva seeeeee user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here