|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 14:23:01   
Anoniman
21. mart u našem dvorištu, u julu ćemo kožu da skinemo, verovatno.

user posted image

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 14:24:01   
lesica
Srce moje lepo! Ma obe ste srculenca user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 14:27:33   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lesica

Srce moje lepo! Ma obe ste srculenca user posted image

user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 14:36:27   
Anoniman
Pa vi ste i bosi! user posted image
Marko mi je već danima u bodiću dugih rukava i tankoj trenerci, a Luka ima potkošulju i majcu dugih rukava, dole trenerku. problem je što su mu sve trenerke futirane, nikako da kupim nefutirane.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 14:38:48   
jance
ja danas oko 11h bila sa majstorom na pijaci i sve gledam jesam li ja luda nemajka ili ovde nesto ne stima bas kako treba. majstoru sam jutros kad smo krenuli kod lekara obukla hulahopkice, bodic sa kratkim rukavima i jedam plis zeleni kompletic sa dugackim rukavima i preko toga prolecnu jaknicu. kad smo zavrsili kod dr. (oko pola 11) sam mu skinula (iliti nisam ni obukla) tu jaknicu i tako smo setali po pijaci u kolicima. a sve gledam mame voze decu pokrivenu sa cebadima, kape na glavama, jedna beba mozda malo starija je imala i sal na sebi, sve ne mogu da verujem. a ja u kratkim rukavima... jesam li ga ja preterala ili mi pete smrde? user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 14:41:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jance

ja danas oko 11h bila sa majstorom na pijaci i sve gledam jesam li ja luda nemajka ili ovde nesto ne stima bas kako treba. majstoru sam jutros kad smo krenuli kod lekara obukla hulahopkice, bodic sa kratkim rukavima i jedam plis zeleni kompletic sa dugackim rukavima i preko toga prolecnu jaknicu. kad smo zavrsili kod dr. (oko pola 11) sam mu skinula (iliti nisam ni obukla) tu jaknicu i tako smo setali po pijaci u kolicima. a sve gledam mame voze decu pokrivenu sa cebadima, kape na glavama, jedna beba mozda malo starija je imala i sal na sebi, sve ne mogu da verujem. a ja u kratkim rukavima... jesam li ga ja preterala ili mi pete smrde? user posted image


Pogledaj u našu sliku gore pa vidi ko je nemajka. user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 14:52:55   
jance
da i vristao mi je u kolima pola puta dok nisam malko otvorila moj prozor toliko mu je bilo toplo. dosla kuci i vidim da mu je bodic na ledjima mokar.. jadna ta deca u kolicima pokrivena sa cebadima...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 15:46:52   
Anck Su Nmaun
Ma i mi smo samo u trenerkicama, ispod bodic i trik majca, ponesemo po prslucic ako nas uhvati vece!
A juce na keju gledam sve zimska cebad..ispod su valjda bebe user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 16:00:52   
Mama 78

IZVORNA PORUKA: maslackic

ljudi moji sta je sa babama, sad sam do prodavnice bila sa kozicom udavise me sto joj ne stavih kapu...cak i ova moja licimurna sveki ... user posted image

a bas nam je lepo bilo u parkicu kod zgrade

Cuti ovaj MM nije imao pametnija posla nego sveki kad zvala on joj rekao da smo napolje i ne ulazimo u kucu.Odma me trazila na telefon da mi odrzi predavanje,kako je ona mala,a napolje je vetric i bla,bla,bla...Ja se mrstim,a on se u pozadini valja od smehauser posted image user posted image A Najgora stvar je da me na kraju ubedila,kako to nije dobro za J.user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 16:01:57   
Mama 78
A Gle Nevena bosa,ljubim jeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 16:05:59   
vukosava
IZVORNA PORUKA: gae_gr

21. mart u našem dvorištu, u julu ćemo kožu da skinemo, verovatno.

user posted image


E i ja moju isto tako. Samo bez cucle i portiklice jer vise ne bali toliko koliko do skoro sto je radila. Svuda smo isli sa portiklicom isto.

Ja pratim pravilo: kako se ja obucem, tako obucem i nju...

< Poruku je uredio vukosava -- 21.3.2012 16:08:21 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 16:08:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mama 78


IZVORNA PORUKA: maslackic

ljudi moji sta je sa babama, sad sam do prodavnice bila sa kozicom udavise me sto joj ne stavih kapu...cak i ova moja licimurna sveki ... user posted image

a bas nam je lepo bilo u parkicu kod zgrade

Cuti ovaj MM nije imao pametnija posla nego sveki kad zvala on joj rekao da smo napolje i ne ulazimo u kucu.Odma me trazila na telefon da mi odrzi predavanje,kako je ona mala,a napolje je vetric i bla,bla,bla...Ja se mrstim,a on se u pozadini valja od smehauser posted image user posted image A Najgora stvar je da me na kraju ubedila,kako to nije dobro za J.user posted image


Mani babu i uživaj sa detetom napolju! user posted image

(odgovor članu Mama 78)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 16:28:29   
branki*
i mi visimo napolju svaki dan.mada,u boru,ipak,nije tooliko toplo,mislim,niko ne ide u kratkim rukavima.jos se nose i jaknicice i jakne.ja u trenerci,boza isto.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 17:16:07   
Doogie
joj, vecita dilema! juce mi je vristala napolju koliko joj je bilo toplo pa smo se raskomotili, a danas je obucem laganije, benkica + bodic dugih rukava i tanka pamucna trenerka donji deo. u kolica i pokrijem je onim cebencetom iz bg paketa. a ja u majici kratkih rukava i sve vreme se opet pitam da joj nije hladno! jer siba neki vetar na keju, a rukice kad joj pipnem led ledeni. kad smo dosle kuci vidim da joj je telo vrelo. a tako sam se ranije zakljinala da nikada necu dete pretopljavati, ali sad opet ne znam gde je granica.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
21.3.2012 17:53:37   
vukosava
Ja moram danas u kupovinu kratkih rukava, bas je toplo napolju. 30 C!

(odgovor članu Doogie)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
22.3.2012 20:17:27   
Anoniman
Danas u čekaonici doma zdravlja sedimo moje dete i ja, a pored nas dečak od godinu i nešto sa mamom i bakom. Nevena je u bodiju kratkih rukava, hulahopkama i suknji a dečak u pantalonama i džemperu ispod koga ima bodi samo ne znam da li je sa kratkim ili dugim rukavima. Nevena odlepljuje od nervoze polako jer je u čekaonici +300 stepeni, gledam onog dečaka pa mi bi žao, a tek akko mi bilo žao kad je baka krenula da ga izvede malo napolje a mama dreknula da je hladno i da ga ne izvodi bez jakne. user posted image

A druga mama stoji u majici na bretele i oblači bebi posle kontrole: bodi, plišanu trenerku sa stopicama i kapuljačom, jaknu i ušušjava je u ćebence. user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
22.3.2012 21:56:36   
Ana RR
Meni još nije za kratke rukave (meni jeste ali nije za bebe), Mare uvek ima bodić dugih rukava i ispod njega potkošuljicu. Hulahopke mu ne oblačim, samo kratke čarapice i donji deo trenerke a kad izlazimo ponesem i gornji deo da imamo ako zatreba. Danas smo oko 12 šetali i bilo je jako toplo ali kada smo oko 4 ponovo izašli već je bilo sveže i skoro da nije bilo sunca. Ja sam se sledila, u pola 6 smo ušli u kuću jer ja više nisam mogla da izdržim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
22.3.2012 22:45:14   
Anoniman
Ni meni nije za kratke rukave, niti mi je za bez čarapa (sem ako sedite u podne na suncu, što valjda niko od vas ne radi).
već u 17h kada mi stignemo napolje, Marko ima futiranu trenerku, bodi dugi rukab, dux na cipzar, i oko 18h mu obučem futiran prsluk. Luka ima futiranu trenerku, potkošulju, majcu dugi rukav i futiran dux na cipzar.
Kući idemo oko 18.30, kada počnu da kijaju i da im se hlade ruke i nos.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
22.3.2012 23:19:32   
vukosava

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Danas u čekaonici doma zdravlja sedimo moje dete i ja, a pored nas dečak od godinu i nešto sa mamom i bakom. Nevena je u bodiju kratkih rukava, hulahopkama i suknji a dečak u pantalonama i džemperu ispod koga ima bodi samo ne znam da li je sa kratkim ili dugim rukavima. Nevena odlepljuje od nervoze polako jer je u čekaonici +300 stepeni, gledam onog dečaka pa mi bi žao, a tek akko mi bilo žao kad je baka krenula da ga izvede malo napolje a mama dreknula da je hladno i da ga ne izvodi bez jakne. user posted image

A druga mama stoji u majici na bretele i oblači bebi posle kontrole: bodi, plišanu trenerku sa stopicama i kapuljačom, jaknu i ušušjava je u ćebence. user posted image


I onda kad im iskoci ekcem jer uvek ne kontrolisu svoju telesnu temperaturu dobro da se odznoje i izbace tu vrucinu, odkud to?

Potrazite na Google "heat rash" klikni

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
23.3.2012 11:56:08   
IRJ82
moja beba ima mesec i po dana, ja joj obucem bodic bez rukava ili sa kratkim rukavima i zekicu, bez carapica, i tako idemo napolje, ne stavljam joj ni kapu. meni je dr rekla da ako sam ja obucena u dva sloja garderobe ona mora da ima uvek jedan manje. cebence ponesemo samo ako nas uhvati mrak pa zahladi da je malo pokrijem.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
23.3.2012 12:05:43   
jance
a to sa kapama da ne spominjem... moja sveki je pre Ogijevog rodjenja vikala da decu treba oblaciti kako oblacimo i sebe a sada samo vice, pa hladne su mu rukice\nogice\listovi\itd... i samo mu kapice menja. e zato sam ja uzela prosli vikend i izbacila sve zimske kape iz Ogijevog ormara, i zakopala ih negde u haos u moj ormar da ne moze da ih nadje. ostali su kacketi i one "pecaroske" kapice.

< Poruku je uredio jance -- 23.3.2012 12:08:38 >


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu IRJ82)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
23.3.2012 12:13:29   
Lilla
Ja nisam pametna, ne znam kako ni sebe da obucem a jos manje H. U sred ljeta ovdje vjetar puse a o sad da ne govorim. Juce je bilo bas lijepo vrijeme ali se nisam dala prevariti, izadjem na balkon (4.sprat) u kratkim rukavima i vidim da je hladno. Onda H obucem prilicno toplo, kapa obavezna upravo zbog vjetra. I nisam pogrijesila jer sam cijelo vrijeme osjecala kako me vjetar bije po licu dok smo isli. Skandinavska klima i njihovi vjetrovi sa mora, brrrr....

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
23.3.2012 12:18:21   
minna
Ja Vladu oblacim kao i sebe. Za ovo vreme najbolje slojevito, pa se skidamo ako je vruce, i obrnuto. Nesto mi i nije bas tako toplo napolju, sada da i na suncu, ali u hladu, ujurtu, kasnije popodne, ne. I uvek obratim paznju na to da ako idemo kolicima je meni malo toplije jer ih guram, a on se ne krece.

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
23.3.2012 12:21:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Danas u čekaonici doma zdravlja sedimo moje dete i ja, a pored nas dečak od godinu i nešto sa mamom i bakom. Nevena je u bodiju kratkih rukava, hulahopkama i suknji a dečak u pantalonama i džemperu ispod koga ima bodi samo ne znam da li je sa kratkim ili dugim rukavima. Nevena odlepljuje od nervoze polako jer je u čekaonici +300 stepeni, gledam onog dečaka pa mi bi žao, a tek akko mi bilo žao kad je baka krenula da ga izvede malo napolje a mama dreknula da je hladno i da ga ne izvodi bez jakne. user posted image

A druga mama stoji u majici na bretele i oblači bebi posle kontrole: bodi, plišanu trenerku sa stopicama i kapuljačom, jaknu i ušušjava je u ćebence. user posted image


I onda kad im iskoci ekcem jer uvek ne kontrolisu svoju telesnu temperaturu dobro da se odznoje i izbace tu vrucinu, odkud to?

Potrazite na Google "heat rash" klikni


Ja moram da reagujem: ekcem i ojed od vrućine su dve različite stvari, samo ljudi koji nisu upućeni ne umeju da ih razlikuju.

I da, na ovaj Gae-in post imam još jedan komentar: Ljudi se razlikuju. MM se pokriva ćebencetom,a ja jorganom. Luka je u džaku i pokriven ćebetom, a Marko samo u džaku. Prosto smo različiti. A druga stvar na ovu temu je: Neko ko ima 60kg i neko kod ima 120kg ne mogu da se porede.

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
23.3.2012 12:35:04   
Lilla

IZVORNA PORUKA: Tash
Prosto smo različiti. A druga stvar na ovu temu je: Neko ko ima 60kg i neko kod ima 120kg ne mogu da se porede.



Istina, mi debeli imamo ugradjene skafandere user posted image Nije lako znati, meni bar nije. Nekako mi se cini da ne mogu H uvijek da obucem kao sebe. Ja sam recimo juce na vjetru mogla biti u kratkim rukavima a sigurna sam da bi njemu bilo hladno da je bio obucen kao ja. Ne treba ih pretrpavati, ali ih ne treba previse ni skidati. Ja se jezim na pomisao o upali uha.




_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here