|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 9:41:36   
milicicak
Wiv, mislim da je aerius bezbedan dok dojis. Mini buba ga je dobila kao prvu terapiju kad smo otkrili da je alergicna. Imala je 4,5 meseca... ako ti je dr rekla da smes ona mislim da nema problema

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 9:53:50   
mama krava
Ja bre žene bez Aeriusa u kući ne mogu da živim... Ne mogu da spavam ako znam da ga nema u kući. Ja sam u prvoj trudnoći zaradila alergiju na ambrozijuuser posted image . A Aerius sam pila I u truidnoći I dok dojim ga pijem I kad je bio samo na sisi.... Meni dr rekli da je ok.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 10:04:00   
wivern
Da, to mi je i ona rekla da se daje i bebama kao terapija. Ali da ipak malo produzim vreme izmedju tog dojenja kad popijem lek.
Dobro je zene, sad cu da ga krljnem.
Pogledajte vi kako to izgleda user posted image

user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 10:04:22   
Ivanka 75
Zene bre, ja nisam imala alergiju dok sam bila trudna i dok sam dojila, tad sam bila najmirnija, mislila sam da me alergija napustila ali nije, dosada jedna user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 10:08:28   
Mala Elena
Oh Wiv. user posted image
Jutro mame... ja cekam da se E probudi , posle rodjendana se sve poremetilo , jos i pomeranje sata...user posted image Inace, vecina zna da smo proslavili rodjendan , pisala sam o tome. Bilo je predivno, svi max ljubazni, posveceni... ma nemam reci! user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 10:10:30   
wivern
Ivanka ni ja nisam imala u trudnoci, ali ovo me razbi sada. I nije moja standardna muka.

ME gledala sam fotke, super su. A gde ste pravili?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 10:25:19   
eca89

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Eca, obavezno menjaj odecu ujutru i uvece, pogotovu kad puknu boginje da ti se ne siri i raznosi ona vodica iz njih jer je zarazna pa moze da ti se napravi jos boginja.
Ja sam Ivu presvlacila prvih 10 dana i ujutru i uvece, kuvala ves i peskire svako vece, menjala posteljinu, pogotovu jastucnicu, bili smo ko servis za pranje vesa. Mislim da je higijena lresudna kad su varicele u pitanju.
I bebu presvlaci i ne daj da ti dodiruje kozu (ja bi tako radila)


Ivanka,bice tesko d me ne dodiruje, jer je nosam, posto se dernja kao june, valjda osjeti, sta li. Znaci tuširanje i kupka smijem? Posto znam da djecu prije nisu kupali dok su imali boginje, kod mene su neke crvene, a neke imaju vec te vodene baloncice.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 10:31:57   
Modessty
ma to je neko glupo verovanje od pre sto godina! Kakvi da se ne kupaš! Ja sam Danila kupala u kupki od hipermangana svako veče! Kao što Ivanka reče - higijena je presudna!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 10:33:59   
mama krava
Eco slobodno se kupaj! I ne brini se za bebu. Ako je dojiš od tebe dobija antitela, pa iako dobije neće biti strašno. A iako ne dojiš, kod bebaca uglavnom bude veoma blago I nemaju problema. Jedino što može da bude problem je ako ti muž zakači!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 11:58:08   
eca89
Sto mk, je li i od njih muškarci mogu ostati sterilni, kao i od zaušnjaka?

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 12:02:02   
mama krava
Ma, joook, bre....nego muško kad se razboli...uf.

Ali činjenica je da stariji muškarci to teže podnose! I kod njih se bolest kako da kažem komplikovanije ispoljava. Ne bih da te plašim, ali moj drug je sa 27 godina dobio od sestrića I tri nedelje nije znao sa sebe od temperature.user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 12:20:14   
eca89
He, he mm isto ima 27god., ali nije nešto kenjkav kad se razboli, ali vidjecemo.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 12:46:45   
doktorkakristal
MOD smes naravno,ja stavljam D operil P on mi je odlican
ECO kupanje obavezno,necu da komentarisem te price od pre hrista ,na sterilitet muskaraca ne utice,boginje kao boginje su decja bolest i tada se lakse podnose,kod starijih je samo veca mogucnost komplikacija

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 13:03:43   
emicaa
Evo opet mene,danas smo dobili internet u novom stanu.
Wiv pa to izgleda kao da te neko koprivom tukao.
Eco brzo ozdravi.
T opet ne spava,mene kašalj ubi i tako,borimo se user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 13:20:24   
vonavoj
Sony,primamo te naravno!! Jel kreces od crtica?user posted image
Wiv,to je bas koprivnjaca! Budi srecna da ti aetius pomogne..mm je mprao inekciju da primi,lemud sol,takp se valjda zove..ali njemu po licu izbije takp! I tp uvek kad mu padne imunitet!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 14:33:31   
Kata90
aprilililililililuser posted image
Dan zene,joj Wiw,eco sto pre ozdravite......
Kod nas duva vetar i to jako,nemozemo ni u setnju iciuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 15:06:17   
branki*
gde ste,mame..ja mrtva umorna..bili kod hirurga,pisala sam u temi,davali bris oka jer joj nesto krmelja,isli na uz stomaka,posle kuci,pa ja bila do supa da vadim novu licnu kartu,pa do poste,po bozu u obdaniste...
wiv,bas baljda te nece puno muciti..zv to izgledauser posted image v

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 15:09:32   
wivern
Von bas ti hvala, sto si me utesilaaaa.. sad ce da mi bude jos gore na nervnoj bazi user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 15:10:29   
daca77
Wiv, povlace li se tufnice i strafte?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 17:03:17   
eca89
Evo mene opet, da vas smaramuser posted image , a da li se nakon te kupke u hipermanaganu opet isperem vodom i smijem li prti kosu šamponom, jer mi je glava puna plikovauser posted image ? Wiv, draga u istom smo sosu, moj brat je imao koprivnjaču kao mali, drži se.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 17:10:20   
branki*
koliko ja znam,nakon kupke sa hipermanganom se ne ispiras.a,za sampon ne znam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 19:45:55   
wivern
Malo je lakse posle aeriusa tj ne svrbi. Videcemo sada kako ce biti, izbija mi uvek ujutru kad ustanem i uvece pre nego sto legnem.
Nadam se da nece biti onako kao sinoc user posted image
Eco nas dve smo ti sad u fazonu cesanja user posted image

Branki ne samo da izgleda nego je osecaj jeziv. A ovo treaje vec dve nedelje (ako ne i vise), malo se povuce pa pojavi ponovo.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 19:51:56   
milicicak
Wiv, namazi hiperhama gel ili fenistil, hladi i ublazava svrab.
Nadam se da ce brzo da prodje

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 20:40:16   
wivern
Bravo, to si mi jos onomad rekla
Za sada se dobro drzim user posted image
Ja danas bila kafu sa drugaricom sa vise i tako se lepo ispricale. Bas mi je prijalo

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
1.4.2015 23:47:20   
Sanjica26 RR
Ola mame! Vidim da nam wivern ima alergiju. Kod Ece su boginje. Bas je veselo. Brzo da vam sve prodje.
Branki sve se nadam da kod Boke nije alergija. Nego, vidim da si pisala da su vam prepisali biogaiu. Meni Snelle rece da je nju izbegavala jer u sebi kazein. Pisala je ona njima, pa su joj odgovorili. Mogu da je pitam sutra. To je bilo davno.

Meni je jako bilo tesko u skoli. Od jutros u 9 sam pocela da radim. Samo sam dosla da rucam i vratila se u 8. Elem, pisala sam vam o onom detetu iz specijalnog odeljenja. Danas vidim modra mu jedna strana. Pitam ga sta mu se desilo. On cuti. Na kraju deca kazu da ga je sigurno majka tukla. Pitam njega da mi kaze slobodno cime. Na kraju mi je onako tiho rekao metlom. Posle sam otisla kod defektologa koja radi sa njima i iz okola pitala jel njega majka tuce. Odgovorila mi je potvrdno. I rekla da se ne petljam oko toga. Ona je njima predlozila da dete posalju u dom ako im je vec tesko. Otac hteo da je bije. Pretio joj je i ko zna sta. Kaze ona da hoce da ode u penziju mirno.Socijalna sluzba vec zna o tome, ali nece da reaguje dok ne bude nesto gore. Eto tezak dan.
Na sve to domar mi je skuvao nes kafu i doneo. Htela sam da povracam ne od kafe, nego od tog deteta koje smrdi.user posted image Nisam gadljiva, ali na neciji znoj i ne kupanje jesam. Posle kad mi je domar ispricao posto je njihov komsija sve o njima, okrenula sam se i isplakala.

Moja T nas danas opasno nervira. Nista nece da jede. Dadilju je cas posla obrlatila. Zena im spremila veceru i ona je udarila u plakanje i izmolila cokoladicu. Naravno, ona joj je dala. Posle je dobila grdnju od mm i za kaznu je pojela dva jajeta.user posted image Nisam ja bila kod kuce. Nista ne jede.user posted image Dok sam tih sat vremena bila kod kuce napravila sam im puding od vanile. Sofija je naravno pojela, a ona jedva dve kasicice. I znate kako? dogovorila se sa mm da stavi preko smyle one kuglice i da tako jede. I prevarila ga je. Sve sam sakrila cokoladice i ja cu ih pojesti kad se zavrsi post.user posted image
I tako ugnjavih i napisah roman umesto Ljise.user posted image Zagrljaj za nju

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here