|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
3.4.2015 7:28:40   
mali_mis
Jutro mame user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
3.4.2015 7:52:06   
doktorkakristal
jutro user posted image kod nas se opet naoblacilo user posted image ,ja odvela Doru u vrtic

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
3.4.2015 8:02:52   
Trcosava
Jutar mame!
Luka se juče vratio manje više na staro. Skontala sam da njega Ana urniše i nervozira i onda on ne može da spava.
Ani je bolje još juče popodne bilo. Dok je počela sa AB dete živnulo. Temperturu sinoć nije imala, sad ako ima, ima neku malu, ali onih od 39 nema.
Luka sinoć sisao u 8 i nije se budio do 5!!! Zato sam se ja budila u 2 - opet cela mokra. Pa se presvukla. U 5 kad se Luka probudio, eto i Ane, ona bi da pije, pa se stropoštala sa krevera i naravno nije odmah zaspao, pa sam ga vraćala na sisu. Ovde osvanuo prelep dan, ne znam da li da izvedem Anu napolje malo da prošeam sa Lukom ili da je ostavim kod bake mm a ja sa Lukom da malo prošetam, ne bi li mukica malo odspavao user posted image

Ja polako odbrojava dane do Bg-a user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
3.4.2015 9:09:10   
emicaa
Jutro mame,mi standardno opet nismo spava,sat vremena sam uspavljivala T pa sat sebe,opet me kašalj mučio,onda sam legla u dnevnu da makar njima ne smetam.Večeras ću spa.ati cjelu noć u dnevnoj,možda se Dora budi zbog mene.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
3.4.2015 9:58:57   
eca89
Dobro jutro mamice, evo i mene. Lijepa vijest kod mene, počele su se neke sušiti, ali i dalje nove izbijaju, pa ne znam koliko dana one izbijaju? Sad me drugarica prepade da ne smijem nikako na svijetost, a kod mene dnevni bas pun svijtlosti i juce sam širila veš na terasiuser posted image . Trco, da ti Ana brzo ozdravi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
3.4.2015 10:53:44   
Kata90
jutrouser posted image kod nas suncano,ali vetar bas duva.....tako da cu na kratko izaci napolje sa bebcom....cim se probudi.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
3.4.2015 10:55:15   
Azra_
Mame, kada je ovaj raspust sada, oko Uskrsa? Počinje od petka-četvrtka, do kad? Ako neka zna...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
3.4.2015 15:03:28   
Sanjica26 RR
Azra sad u cetvrtak pocinje i zavrsava se u sredu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
3.4.2015 17:25:14   
Mariya
U Vojvodini raspust počeo danas i traje do 12.og.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
3.4.2015 21:36:01   
Kata90
Vece......bila meni danas mama,napravila mi kolace za sutra,a bebac dobio malog zekuuser posted image uspavala malog,oprala sudove.....vidim niste bas pisaleuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
3.4.2015 23:36:52   
srculence25
vece mamike.Marko sutra puni mesec dana user posted image sad mi brzo proslo a nekad mi dan bude kao vecnost,
jos malo pa cemo krenuti u setnje ko zna mozda se stabilizuje spavanje da zaspi kad mu se spava.
Mm sutra ide da peca a ja opet sama ali zenice besnela sam sto nece da mi pomogne sto mu se neposveti ali da vidite samo kako mu je bilo krivo
kad je video kako mi se M smeska kad mu pevusim user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 0:13:33   
Mala Elena
Srculence, sve dodje u svoje vreme, pa tako i spavanje... Ocekujemo lepse vreme bar u aprilu pa da mozete u setnju. user posted image
Mammite, da vas pitam... E ne siki vec oko desetak dana, pa sam primetila da joj je go*ance drugacije boje. Nije vise zlatno zuto uvek , vec pretezno kao vise crnkasto. Ne znam da li sam dobro povezala stvari i da li treba da se zabrinem user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 6:24:50   
branki*
ja mislim ME da je ok to oko boje stolice jer vise ne sisa,ali javice se jos neka mama...
srculence,zaboravi se to sve kad prodje,a proci ce,budi sigurna.prirodno je i da besnis i da si umorna i ljuta i nervozna i sve.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 7:27:23   
mali_mis
Jutro mame user posted image
ME skroz je ok boja govanceta, dojene bebe imaju tu zlatno zuckastu, dok kod nedojenih boja varira u zavisnosti sta jedu user posted image
Za divno cudo, A. mi juce nije smetao dok sam farbala jajca. Cudo jedno.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 7:46:58   
daca77
Dobro jutro!!!
Komp mi je sredjen i sada cu moci na miru da chatujemuser posted image
Juce bili do savetovalista, primili Pentaxim i dobili preporuku za uvodjenje kasica u 5.mesecu.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 7:51:35   
srculence25
jutro mamike user posted image
M sikio i ruckao jutros u 7 i za divno cudo spava i nebudi se user posted image malo ga grcevi muce pa stenje dok spava.
nocas ga budila na 4 sata jer sam sat vremena zaspala slucajno i posle nije mogao zaspati od grceva i mnogo nemirnije je spavao.
bravo misu mogla si sve natenane lagano.
Branki ti bi mogla biti moj licni psiholog user posted image kako me divno razumes
ovako kad se pozalim privatno svi kao a ne ne mora da pomogne to niko nije doziveo

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 7:59:10   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

Moja gospodjica doruckuje peceni suncokretuser posted image . Juce nije nista jela od kad je ustala pa do 17h i to nije trazila ali je videla da u rerni pecem pitu pa se obradovala ahahah...al ne bi ta zatrazila da jede pa to ti je valjda bi pre umrla od gladi.

Srculence veruj mi jedno vreme ces moliti Boga da ti muz ne dolazi kuci jer ce samo da vam remeti rutinu user posted image . Ja i sad kazem, najmirnija sam kad smo nas dve solo. Majke mi. Kolko god neko bio voljan da pomogne nas dve najbolje funkcionisemo kad smo same. I nekako se naviknes i uhodas s vremenom. Pogotovo kad bebac krene da rucka, i sve lepo bude na satnicu i ti se lepo organizujes, kad prodju grcevi pa kad znas kad spava kad jede i sve. Onda ti nicija pomoc ni ne treba. Doduse procice jos dosta vremena do toga ali docice to vreme puf odjednom kao sto ti proslo i ovih mesec dana. Ja i sad mm znam da kazem "ma idi ne brini ti za nas samo idi da ...se šišaš, da popravis kola, da odes na kafu kod drugara" i td. Ko da ga teram ahahhaa al stvarno nekako kad sam sama sa svojim detetom ja lepo sve organizujem a taja nam samo sve poremeti. Kasnije zaspi, ili ranije ustane u toku dana dok drema jer on stalno lupa i ide da vidi da li ona dišeuser posted image ( o da jos uvek mm ima taj trip kad da je nase dete beba od tri dana) i td.

Jutros mraz. a ja mislila da rasadjujem kukuruz. E dovraga. Valjda ce biti lepo i suncano da visimo napolju.

Ljubim vas

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 8:22:44   
branki*
srculenceuser posted image znam kako je meni bilo kad je boza bio mali..neispavan,umorna,iscrpljena,nervozna,on place..svadje sa muzem,svadje sa mamom,svi su mi smetali,secam se-ako me zove mama ja joj vicem sto me zove,sta hoce,ne zna ona kako treba oko bebe,a onda ako me ne zove,ja se opet ljutim-eto,svi me zaboravili,nikog nije briga,mucim se sama sa bebom...ma,bila sam u opasnom haosu stvarno,a sve mi se cinilo da kod drugih mama to ide nekako lako ,brzo,da je njima sve jednostavno,a da samo meni nista ne uspeva i ne ide od ruke..ali,znaj da ce proci!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 8:39:02   
eca89
Dobro jutro mamike, evo i mene tačkasteuser posted image ! Moja beba je dobro spavala, samo je se sinoć ped spavanje tako drala, da ne znam što, mm je presvlačio, kada ona pisnu i neće da se ugasi. OVe beštije su se počele sušiti, izgeda da nove više ne izbijaju, ali svrbi, svrbi. Valja ići stan pospremati, ljubim vas sve punoooo. Srculence, još malo, pa će ga grčići pustiti, nego žene kako stojite sa tjemenjačom? Ja svoju mažem uljem i nestane na jednoj strani, na drugoj se pojavi i tako.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 8:48:11   
emicaa
Dobro jutro mamice,ja opet bježala od T sinoć,nisam pred spavanje kašljala pa legla sa njima u sobu kad oko tri opet.
Srculence sve smo mi na neki način prošle kroz to,nije kod svake bilo isto ali suština da je svaka od imala želju da zadavi muža user posted image
Eco neka se povlače,kako se kontrolišeš da se ne češeš.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 9:04:30   
vonavoj
Jutro!
Zene ukocio mi se vrat!!! U desnu stranu ne mogu ni malo!! Odlepicu.a danas na groblje,dedi godisnjica..sutra sestricu prvi rodj!! Jooooj! Sta da radim?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 9:07:46   
Misha i Ljisha
mama ja skroz zaboravila danas je Vrbica. Jupiii...Kao i prosle godine otisla je sa tatom u skitnju a mene su ostavili kuci da spremam i uzivam juhuuuuuuuu....user posted image Mislim da bi to bas trebala da nam bude tradija da na vrbicu svake godinje njih dvoje negde smucaju i posle idu u crkvu a da ja ostajem kuci. Svidja mi se ta ideja.

O da sve smo mi pozelele u nekom trenutku da zadavimo muza osim mozda Leptirica jer njen muz je previse seksi da bi ga ona davilauser posted image (jao izvinjavam se morala sam)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 9:09:47   
emicaa
Ahahaha samo ti user posted image da je meni da vidim tu seksualnost user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 9:14:57   
eca89

IZVORNA PORUKA: emicaa


Eco neka se povlače,kako se kontrolišeš da se ne češeš.


Treniram živceuser posted image user posted image i shvatila sam da su u jako dobrom stanjuuser posted image user posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
4.4.2015 9:44:25   
Trcosava
Eco svaka čast na živcima, trebaće ti user posted image

Nego srculence, videla sam da si pisala tamo u negativi. Sad iz ovog ugla i ja bi ga zadavila, ali kad vratim film i moj je bio takav (sličan) kad je bilo samo jedno dete. Sad kad su dvoje mnooogooo više pomaže.

E sad oko ulaženja i buđenja bebe - povisi ton. Zaključj se, nešto uradi da ti ne defiluju kroz kuću. Mir zlata vredi! To opet kažem iz iskustva. Ja sam toliko bila nervozna tad, da sam mislila da ću da podavim sve redom - od mojih roditelja do muža. Tata pogotovo mi držao bukvicu, ali mi je i pomagao tako da ne mogu grešim dušu. Tri nedelje je on ustajao kad god je Ana plakala, a mm je spavao.
Mm i dalje noću spava kad ovaj mali vrisne, ili se probudi, pogleda na jedno oko i nastavi da hrče user posted image

Luka lepo odspavao, jutros sisa, pa pusti - pogleda me i smeje se i tako u krug. Đubre malo (to mu ja tepam). Ani rade antibiotici, nema ni t niti bilo koji simptom - vesela i puna energije

Sad čema mm da dođe iz prodavnice sa babom, pa da mi krenemo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here