|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:16:32   
Maraj
Ne nema utrogestan veze sa time

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:17:52   
Maraj
A sto tek u petak. Mozes i danas ili sutra. Crtica je svakako tu. Beta ce ti samo potvrditi. Ali ako mozes da cekas do petka-ok

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:18:38   
Yellena008
Jao lakiloxx DIVNOOOOOOOOO.....CESTITAM OD SRCA....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:21:42   
suzi kju
Lakiloxx čestitammmmmm divna vest stvarno, ja kaf aam ugledala moje dve crtice plakala sam kao idiot od sreće.
Razumem tvoju radost, i stvarno zene sa VTO smo bas napaćene, i bae prođemo golgotu što neko napisam, supet, baš lepo.

Yelena čekamo tvoju betu sutra, pozitivnu naravno!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:23:15   
Maraj
Jao meni kad je stigao rezultat bete ja sam plakala onda je i mm plakao i tako... posle me glava bolela user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:23:51   
Yellena008
Joj Suzi kju nadam se pozitivnoj beti...Posto kod nas u Domu Zdravlja cekas nalaz sedam dana,ja cu je uraditi privatno...nadam se da cu se obradovati sutra....javljam cim saznam...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:24:55   
Yellena008
Laki to si blizancici sigurno cim se tako rano vidi.....joj bas mi je drago zbog svih trudnoca....nadam se da cemo se sve obradovati....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:25:49   
Maraj
Jao ti Domovi zdravlja. Pa to nije normalno. Ono sto bude gotovo za dva sata u Domu zdravlja 7 dana! Uzas. Ja sam i ova dva sata jedva izdrzala

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:33:53   
suzi kju
Ja sam zivi primer da beta nije pokazatelj za blizance, moja početna je bila 172,a dve su bebe, a istog dana je bila devojka i njena je beta bila 800,a kod nje je jedna beba. A ja je ubeđivala da su kod nje blizanci, nema pravila.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:36:47   
Maraj
Da da slazem se sa suzi. To je od zene do zene. Ma samo da bekani dodju. Nebitno da l je jedan ili dva user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:36:49   
Yellena008
E pa nisam znala to za betu....ja sam nacula nesto kad je visoka onda su blizanci...joj sto sam radosna danas...puno lepih vesti...nadam se da cu i ja sutra imati lepe vesti....

< Poruku je uredio Yellena008 -- 14.4.2015 13:37:12 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:37:56   
Anoniman
kada je visoka a jedna beba, kazu da su devojciceuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 14.4.2015 13:38:34 >

(odgovor članu Yellena008)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:38:17   
Anoniman
Maslacak 15 bi to najbolje objasnilauser posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:56:37   
Yellena008
Neka bude sta god hoce...samo neka bude visoka beta....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 13:58:22   
Maraj
user posted image tako je. Prvo ih prizeljkujemo a posle kukamo sto nisu dve

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 14:06:36   
Yellena008
Prizeljkujemoooooooo jedva cekamooooo

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 14:44:57   
jess021
Lakixox, divno.
Cestitam od srcauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 15:16:29   
margom
Lakiiiiiiiii zenoooo, pa sta ti ja rekoh jos onomad....od onol''kog kukanja na prvom UZ ti dogura do user posted image .....SUPEEEERRRRR......Cestitam i tebi i tata M., trebao je i on to izdrzati..... Mozes sada lagodno da radis betu i sutra, jedino ako hoces ponovo u petak, da vidis da li se pravilno uvecava....Jooooj bas mi je drago.... Uzivaj sada i pusti neku dobru muziku i peeeevajjjjjj.......user posted image

Mi se sada bas vratismo sa klinike, bili smo da vidimo sta nam je pouzdano ostalo za zamrzavanje....imamo dve blastice odlicnog kvaliteta i jednu B klase, sve su zamrznute i spavkaju.....user posted image

< Poruku je uredio margom -- 14.4.2015 15:17:14 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 16:03:56   
JACIKA77
lakixox user posted image super...vuci nas sve za nosice user posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 16:04:12   
lakixox
Hvala puno svima. Mnogo ste mi pomogle dosta puta. Ja jos nisam svesna i svaki put kad prodjem pored testa (stoji na vidnom mestu) stanem i gledam u onu bledu crtu.
Zelim sve moje drage koleginice uskoro da vide user posted image i velike bete pa da se user posted image druze.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 16:15:21   
margom
A jeli Lakice, koji si test radila? Ja sam jos ranije htela da kupim Clear blue, cisto da imam kada zatreba, ali mislim da njih kod nas nema...ima ih u Hrvatskoj.....

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 16:17:03   
Maraj
Margom user posted image za smrzlice!!

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 16:43:15   
lakixox
Gravidnost Hrvatski je. Kao olovka. Osetljiv je na samo 25 milijedinica. Pise da nikakvi hormonski terapeutici ne uticu na rezultat testa

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 21:17:45   
JACIKA77
Zenske da li ste mozda merile temperaturu...kolika vam je...meni je cudno moja dosta niska 34.7 evo sada merila 35.5...bas mi cudno user posted image

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 21:33:58   
lakixox
Meni je stalno 36,9 ili 37

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here