|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 14:48:51   
Anck Su Nmaun
I ja sam htela..... Ja pijem partusisten,  a to je slicno...  a sta ako izazovem kontrakcije pre vremena user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 126
   [Obrisana poruka]
16.2.2010 14:51:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 15:23:26   
Anck Su Nmaun
Pa ja sam u 4 nesto malo imala bolove pa mi dali da pijem ( nikakvih problema ni otvorena nisam bila) .... i htela sam vec odavno da prekinem  jer kuc kuc ...sve je ok!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 15:24:15   
Nensi*
Meni je dr rekla da prekinem sa Ginipralom,ali posle 3 dana sam opet dobila bolove i ponovo pocela da ga pijem...A bas sam se ponadala da sam zavrsila sa tim lekom...
A inace,meni Verapamil nista ne pomaze,tresem se i pored njega,pa ga ni ne pijem...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 15:25:49   
Anck Su Nmaun
sto se tice treskavice meni je bilo u prvo vreme al sam se navikla... sad ni ne osecam!

Pa i ja sam razmisljala da ga polako pomerim na 8 sa ti pa na 12 (jer ja pijem pola na 6 sati) ...pa ako pocnu bolovi  ne daj boze ponovo su nastaviti!


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.2.2010 15:27:20 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 15:27:40   
Nensi*
Ne tresem se ni ja uvek,uopste ne znam od cega to zavisi user posted image ,i nikada nisam popila lek na prazan stomak...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 15:29:40   
lothroniell
Nisam ni ja uvek imala treskavice, svaki put posle pijenja leka puls mi je skakao ali treskavice su se samo nekad javljale... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 15:29:48   
Nensi*
Pa tako je i meni moja dr rekla...Na poslednjem UZ nije videla kontrakcije,i rekla mi da prekinem da ga pijem,ali ako se ponovo jave bolovi da opet pocnem...I bas sam je pitala da li treba postepeno da se izbaci,rekla je da ne treba...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 15:31:08   
buhla
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

sto se tice treskavice meni je bilo u prvo vreme al sam se navikla... sad ni ne osecam!

Pa i ja sam razmisljala da ga polako pomerim na 8 sa ti pa na 12 (jer ja pijem pola na 6 sati) ...pa ako pocnu bolovi  ne daj boze ponovo su nastaviti!



anck pijes pola one male tbl na 6h? hmm  pa da ja smanjim sa cele na pola za pocetak!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 15:45:30   
lothroniell
Buhla nemoj da smanjujes dok se ne konsultujes sa dr... Ja sam prvo pila na 6 sati, pa na 3 sata naizmenicno celu i pola, pa onda opet na 6 sati po celu... Tako da, ako se stanje bude popravljalo dr. ce ti sam smanjivati postepeno.

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 16:53:23   
Anck Su Nmaun
Ja od samog pocetka pijem pola na 6 sati!

Ali mislim da nije dobro prekinuti odjednom.... postepeno je bolje..pisali smo vec negde o tome!!!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 17:02:42   
liliana
Ja sam isto pila Ginipral na svaka 3h. Pošto mi je bilo jako loše od njega, dr. mi je rekao da 10-15min pre svakog Giniprala popijem polovinu Verapamila. I dalje me je "treslo", ali je bilo bolje. Nekad sam ih pila i istovremeno.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 17:13:38   
usamljena
liliana i meni se desavala ista stvar. Znas sta mi je ublazilo "treskavicu"? Jelo prije tablete! Pokusaj

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 17:15:51   
usamljena
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

sto se tice treskavice meni je bilo u prvo vreme al sam se navikla... sad ni ne osecam!

Pa i ja sam razmisljala da ga polako pomerim na 8 sa ti pa na 12 (jer ja pijem pola na 6 sati) ...pa ako pocnu bolovi  ne daj boze ponovo su nastaviti!



Nemoj na svoju ruku nista! Konsultuj se sa dr. Ja sam se porodila brzo nakon sto sam prestala piti Ginipral, a pila sam ga na 4 sata


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 17:17:04   
liliana
Draga "Usamljena", ni to mi nije pomagalo- znala sam da ne sme se piuti na "prazan stomak". Meni to više nije potrebno-rodila sam svoju bebicuuser posted image Samo sam želela ostale da posavetujem.user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 17:35:24   
usamljena
user posted image user posted image user posted image A i ja u zelji na nekome pomognem "zabrzam"! A meni je to jedino pomagalo, bez hrane sam bila kao potresuser posted image

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 17:42:17   
Verus
Vidim da skoro svaka zena to ovde pije-koje su bile indikacije? Jeste li sve krvarile rano, imale kontrakcije, morate da mirujete ili sta?

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 18:07:12   
buhla
meni je dr dala zbog kontrakcija koje sam imala i bolova u stomaku.
mada ja od kada ih pijem nisam imala one bas bas kontrakcije kad me sve bolelo i kada su bile ppovezane, ali idalje imam bolove u stomaku i steze se stomak.


< Poruku je uredio buhla -- 16.2.2010 18:08:14 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 18:08:30   
nakins
Pa samnom nece niko da prica user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 19:00:34   
lothroniell
Ja sam od pocetka imala kontrakcije, na prvom pregledu kada su mi utvrdili trudnocu videla je da se materica kontrahuje i tada sam primala progesteron i odmah isla na mirovanje, posle jedno mesec i po- dva primanja tih injekcija, pila sam Utrogestan, onda je kratko vreme bilo ok, pa su kontrakcije ponovo pocele i dali su mi partusisten... A ukinuli su mi ga sada poslednji put kada sam bila u bolnici, pisala sam o tome! user posted image
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Vidim da skoro svaka zena to ovde pije-koje su bile indikacije? Jeste li sve krvarile rano, imale kontrakcije, morate da mirujete ili sta?


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 19:39:29   
Snelle
Ja sam gynipral pila jer mi je materica bila tvrda i imala sam bolove. Kasnije se ispostavilo (kod drugog lekara) da su ti bolovi, koji su se i dalje nastavili bile kontrakcije, pa mi se i terapija koriscenja gyniprala nastavila, i jos uvek traje i trajace sve do tri nedelje pred porodjaj user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 19:43:05   
Verus
paaa hocemooo! Ja ti pisala u trudnice trece tromesecjeuser posted image
IZVORNA PORUKA: nakins

Pa samnom nece niko da prica user posted image

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 20:56:34   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Vidim da skoro svaka zena to ovde pije-koje su bile indikacije? Jeste li sve krvarile rano, imale kontrakcije, morate da mirujete ili sta?


Ma ja  sam samo imala blage kontrakcije par dana i nista vise... citala sam kako druge miruju zabranjen sex i sve to... kod mene toga nije bilo!
Pocela sam da pijem Prtusisten i za par dana proslo, jos uvek pijem al sam sve normalno radila!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 148
   [Obrisana poruka]
16.2.2010 21:05:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Ginipral, Partusisten
16.2.2010 21:14:41   
buhla
hmm.. ginipral sve radnje radi user posted image
meni je na poslednjem pregledu dr rekla da mi je grlic 2cm i cvrst i zatvoren, a eto pijem zbog kontrakcija... ko ce znati... vole da daju i sakom i kapom lekovi ovi dr!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here