|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 12:05:27   
mila83
Evo ja da napisem jednu anegdotu moje cerke kad je napunila 2godine a ja dojila sina,tek se rodio.Mama,jel to mleko sto si ti popila pa sad dajes bati?Pa jel tako i kravi curi mleko ?A jel moze i sir da se pravi ?user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 12:30:27   
Anarunika
Amdn maleni je pravi gospodin, još i pozira dok jede user posted image

Nego moram da se vratim na kakanje. Arči je prvo naučio da kaki u nošu pred drugi rođendan, a sa piškenjem smo imali malo više problema. Ali i to je savladao na kraju. I da, kada mu se piškilo on je vikao da mu se kaki.A Mila i on je duuuugo kakio u sobi sa nama ,da bude u društvu tako da mislim da to nije ništa čudno niti nenormalno. I obični je gledao TV dok kaki pa se to onda oduži...
A Iskon , malo prase je na leto dok smo bili u selu, pa su stalno išli goli ,umeo da se iskaki naravno gde stigne obični iza nekog ćoška. Al to nije cela priča! Onda lepo uzme svoj rad pa mi ga donese da ga pokaže user posted image user posted image Imao je oko godinu i po dana.

< Poruku je uredio Anarunika -- 9.5.2015 12:32:44 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 14:30:12   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: mila83

Evo ja da napisem jednu anegdotu moje cerke kad je napunila 2godine a ja dojila sina,tek se rodio.Mama,jel to mleko sto si ti popila pa sad dajes bati?Pa jel tako i kravi curi mleko ?A jel moze i sir da se pravi ?user posted image


Ijaooo kako ona razmisljauser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 14:40:31   
amdn
Anarunika hvala, tad je i pozirao sad ga ne mozes uhvatiti da se slika :)
Mila pa curica je pametnica mala, lepo dete kaze, kad ima mleka sigurno ima i sir :)
Joj nas sinoc spavao kod babe i dede i kaze mi mama, jeo kroasan i popio 250ml mleka,(najeo se od tog i ja bi).Mama kaze oprali zube i u krevet, kad on place, pita ga ona sto places a on kaze pa gladan sam nisam nista vecerao!!! kako nisi a kroasan i mleko, a on kaze pa to je slatko nisam nista vecerao slano. I mama sta ce da mu da vecera jos i pitu. Gde im stane, cirkus su pravi
Tako da znamo da je vecera slana a nikako slatka :)
user posted image


< Poruku je uredio amdn -- 9.5.2015 14:41:15 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 15:05:24   
amdn

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Amdn maleni je pravi gospodin, još i pozira dok jede user posted image

Nego moram da se vratim na kakanje. Arči je prvo naučio da kaki u nošu pred drugi rođendan, a sa piškenjem smo imali malo više problema. Ali i to je savladao na kraju. I da, kada mu se piškilo on je vikao da mu se kaki.A Mila i on je duuuugo kakio u sobi sa nama ,da bude u društvu tako da mislim da to nije ništa čudno niti nenormalno. I obični je gledao TV dok kaki pa se to onda oduži...
A Iskon , malo prase je na leto dok smo bili u selu, pa su stalno išli goli ,umeo da se iskaki naravno gde stigne obični iza nekog ćoška. Al to nije cela priča! Onda lepo uzme svoj rad pa mi ga donese da ga pokaže user posted image user posted image Imao je oko godinu i po dana.



Anarunika pa Iskon je car, mora dete da se pohvali svojim delom.
Tako je i moja sestricina kad smo je odvikavali od pelena otisla u moj ormar i sredila ga, posle nas zvala da nam pokaze kako je lepo kakila user posted image user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 15:16:52   
MakiJ
Imam lep snimak od danas ali ne smem da ga postavim ima mm da me zadavi. tata i sin spavaju zajedno a tata tako hrce medjutim Urosu nista nije smetalo user posted image ja poludim.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 15:31:08   
amdn
Maki Uros izgleda uziva u muzici tatinog hrkanja user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 15:52:13   
Bibilib
Moj Aki dok je siskao bilo je lepo,sve dok jednog dana nije pogledao siku kao da mu je neprijatelj,namrstio se i gurao je rukama,i nije bilo sanse da sisa... Sta mu je bilo nemam pojma ali mi je bilo puno zao....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 19:48:16   
amdn
nasa dva omiljena pudinga.
kako bi nas mali gospodin rekao puding od borovnice bobice i naravno cokolade molim :)

user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 19:49:47   
amdn
i molim jednu borovnicu :)
user posted image
za sve kaze mogu li i molim user posted image

user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 20:02:37   
mila83
jao amdn sad nam pravis zazubice ovim fotkama ! Nama je cokolada number 1.

Kad ste vec zapele kod kakenja,evo jos pricica.
Kad je M konacno pocela da kaki u wc solju,neeekad u nosu,volela je da pogleda sta je to obavila i da kaze na cega joj lici ! user posted image prvo su to bile zivotinjice.posto je sa 2 god i 8 meseci znala sva azbucna slova,onda je uvek pronalazila poneko slovo !user posted image sta im sve nece biti zanimljivo !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 22:57:31   
Modessty
Jao gde me nađoste sa kakanjem! user posted image Mene sad čeka odvikavanje Nikole od pelena. Već traži da sedne na šolju kad vidi da Danilo kaki, ali kad mu kažem da ide da piški kao danilo on neće. Kad ga skinem on onda neće da mu stavim pelenu i beži tako golišav po celoj kući! Osećam da ćemo biti maksimalno ukakani i upiškani! I to svi redom! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 23:03:59   
dijana1*
Kakenje i piskenje neiscrpna temauser posted image
A meni je u lepom secanju ostao period kada smo imali zamisljenog prijatelja. Zvao se Mimiuser posted image
Meni je to preslatko. On je sa nama svugde isao, spavao, jeo, igrao se....user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 23:43:27   
amdn
Mila mi smo u nosi uvek videlineku zivotinju :)
Modessty nas se i sad dsvuce go i trci po stanu, voli kad mu pisa landara heeeheh user posted image user posted image
Dijana mi samo sa 3 god imali ves masinukoja je svugde isla sa nama, ma cisrkus su user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
10.5.2015 0:37:26   
bojana92
moj decak sledeci mesec puni 2 godine,nas tek ceka odvikavanja..:)

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
10.5.2015 9:51:03   
MakiJ
Kupili smo juce od vanile , danas ce mo da probamo user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
10.5.2015 10:05:08   
Mala Elena
Ja gde god sam gledala te deserte, nigde nisam videla od borovnice. .. a bas cu se potruditi da ga nadjem.
user posted image

Kad smo kod kakenja , ja sam dugo vremena vikala pffffu sto midi i ona evo skontala pa nekad kad se ukaki kaze pfffff!

< Poruku je uredio Mala Elena -- 10.5.2015 10:11:04 >

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
10.5.2015 22:07:50   
amdn
Mala Elena mi smo kupili u Liliju od borovnice njami... mada nema u svakom.
I to je super da nauci nesto sto daje znak da kaki. Moj kad prdne uvek svali krivicu na drugog, kaze mama prdnula nisam ja :)
user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
10.5.2015 23:18:26   
dijana1*
ME kod nas ima u DM- u da se kupi. Kosta ne bira on sve obozavauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
11.5.2015 0:00:09   
mila83
Kod nas u Idei ima pristojan izbor tih deserata,kako kada sta uhvatimo.A i ne biramo mnogo user posted image
Moj sin kada je bio mladji,voleo je da se pohvali da je "pustio goluba" ukoliko mi nismo bili prisutni u tom jako bitnom trenutku user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
11.5.2015 8:19:49   
Modessty
Nikola u subotu obišao grad sa kolicima za lutke roze boje u kojima vozi robota user posted image Nema ko se nije okrenuo za njim. A on svima uredno mahne, kaže "pa pa" i pošalje poljubac user posted image Atrakcija smo kad smo sa njim.
Bili smo on i ja u subotu uveče do jednog tržnog centra koji je uvek pun ljudi. Ali se samo čuo NIkola kako za sve što vidi oduševljeno viče "Mama" i pokazuje prstom. Onda je u Dajhmanu pobegao brzinom svetlosti od mene i jurile smo ga po prodavnici i ja i prodavačice. user posted image Šou smo napravili!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
11.5.2015 8:23:55   
mila83
Hahahahaha! Pa ti nasi decaci....Dimitrije kada je prohodao,isto su mu bila zanimljiva kolica,cak su se Mima i on otimali oko kolica za lutku.Dugo je on imao i zanimanje za lutke,one bebe, da ih presvlaci,hrani,uspavljuje,bas duuuugo..ali nismo isli do grada sa njima, samo po nasoj ulici. user posted image Zgodno je to , kad prohodaju pa se jos drze malko...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
11.5.2015 8:58:08   
Modessty
ma ovaj ne hoda nego trči! I sve mu vuku kolica u desno user posted image
Juče je i jednoj kuci davao da pije vodu iz njegove flašice user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
11.5.2015 9:17:43   
mila83
A joj user posted image Pa kad dete voli zivotinje user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
11.5.2015 9:22:17   
amdn
Mod pa decak je super, mi kad smo bilimali nije mogao covek da za zaustavi, sad ne zna lepo ni da trci sve mlati rukama, ali bicikl ne ispusta, kaze da ne moze da hoda bole ga noge, a bajs vozi uzbrdo ja ne mogu da stignem.
A to sa zivotinjama J deli i hranu, ja se bojim pasa pa kad ga vidim da mazi lutalice ja se najezim, al bolje da se druzi sa njima nego da ih mlati. (imamo u ulici klince koji maltretiraju zivotinje, ne znam sta njihovi roditelji kazu, al je skroz bzv.)

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here