|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 14:24:49   
mila83
Stvarno Bibi?Moja T sada voli da mi dira kosu dok ne zaspi.a i ja je lupkam malo guzi,to voli user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 14:29:24   
Bibilib
Ne Mila on ne voli da ga diram ali mu stavim ruku na guzu,dok njegove rucice rade kao brisaci po mojim obrvama...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 14:30:36   
dijana1*
Jao Mila moj Kosta ne voli da dira on voli da cupa. Do ponoci spava sam a posle prelazi kod mene i samo se u toku noci cuje ijaoooouser posted image zapetlja prste u moju kosu i povuce. Ostacu celava ako ovako nastaviuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 14:33:50   
mila83
hihihihihihihi...moja T je jos mala,videcemo posle sta ce biti. user posted image A stariji klinci nisu me cupali,sreca user posted image ali su imali svoje neke rituale za spavanje.Uglavnom to ljuljuskanje u krevetu i mazenje,uz muziku.
Secam se kada je M prvi put sama prespavala u svojoj sobi na velikom krevetu! I jaaaako se pravila vazna, od prve noci nije bilo problema. I jos nam je rekla, eto sad me niko ne gura dok spavam ! ! ! (a spavala je sa nama par meseci do 2.rodjendana)

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 14:36:09   
Bibilib
Moj Aki kad vidi kosu po mom licu uzme pa je onako malim rucicama sklanja i smeje se ko blesav, ali poceo je da stipa pa kad me tipne na neko nezgodno mesto dodje mi da zaplacem a nekad ne mogu da iskontrolisem reakciju jer zaboli pa vrisnem.....a vrisne i on jer ne zna sta mi jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 14:50:50   
tekilica
Moja uzme cesalj, pa pitaj Boga gde me sve ne zakaci. Oko jedno, drugo, ceslja mi uvo, jos gore me rascupa. A onda uzme gumicu i zaveze mi dve dlake, a one...cupaju li, cupaju :) I onda mi predlozi VIDI SE U GEDALO, VIDI SE U GEDALO :)

Inace...crtane filmove zove CUNIĆI :) Mleko meme :) A sou je slusati je kako recituje gomilu pesmica. :)

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 15:01:03   
mila83
Tekilica,podseti me tvoj post na moju M kada je bila mala. igra frizerke je joj je bila duze vreme omiljena.Sta sve ne bi nakacila na mene, to je strasno ! I trpis,sta ces user posted image sve snale koje bi nasla u kuci nasle bi se na meni,cak je i neke ogrlice stavljala a bome i stipaljke za ves user posted image i onda moras sama sebi da se divis u ogledalu. jednom sam zaboravila sta imam na glavi i izasla do prodavnice, dve kuce od mene...I sad pocrvenim kad se setim,videli me neki moji djaci user posted image a sto me slikala mobilnim, sve sam izbrisala posle, da jos neko ne vidi moj siz friz !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 15:24:24   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: mila83

Stvarno Bibi?Moja T sada voli da mi dira kosu dok ne zaspi.a i ja je lupkam malo guzi,to voli user posted image



Moja E mene voli da dira za kosu ali povremeno ima onaj "pinceta hvat " pa mi prebira dlake. A po guzi je stalno cackam , treskam hahaha mada i ona voli kad ja tresnem tatu po guzi (ono u kupatilu pred tusiranje pa svaki pljes odzvoni ) ..ma zacene se koliko joj bude smesno pa onda i ona hoce .user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 15:26:47   
Anarunika
Da Mod vidiš izgleda da deca često zamene b u p. Iskon je u tom nekom periodu zvao batu "pata". To je inače jedna od retkih reči koje je govorio do druge godine.

Mila ,umreh sad od smeha! I meni se par puta desilo da zaboravim kako sam izašla na ulicu user posted image

A jedan od rituala za spavanje kada se Ika rodio a Aki imao 19 meseci je da Ika zaspi na meni, a Arči pored mene mazeći mi obraze i usta. A to kad mi dotakne usta poludim koliko mi bude neprijatan osećaj. I dugo smo primenjivali taj ritual za uspavljivanje,ali sam zabranila maženje usana.

< Poruku je uredio Anarunika -- 8.5.2015 15:33:38 >

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 18:52:33   
Bibilib
Evo jos jednog desavanja sa mojim malim sinom kada treba da kaki sakrije se u cose i pocne da kaki ali gleda u mene,tj.ceka moju reakciju jer pocnem kao da galamim "sta to radis,to nije lepo,sad cu da bijem guzu" i kao mrstim se a on ce iz coska da vice na mene na njegovomuser posted image user posted image i mlatara rukicama kao da mi nesto objasni....user posted image user posted image user posted image ali prica bez prestanka prava zucna rasprava,dok ne zavrsi a posle bezi... Sada mu se nosica omalila i sve cesce kaki u pampers bas mi zao a na drugu nosu neceuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 19:05:20   
amdn
evo kako sam njupao kad sam bio malecki , najvise nam se dopala kasica sa keksom, a sad kad sam veliki njupam desert od cokolade najvise.

user posted image

a nekad me u radnji spopadne da mu kupim nestle kasice kaze ja sam beba

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 19:09:41   
amdn
Bibilib bas je secerak sto se krije kad kaki, ovaj nas uopste nije trzao gde obavlja nuzdu, a jeste problem kad nose omale, nama kad je omalila nosa morali smo da ga posmatramo, kad vidimo da mu se kaki trcimo u kupatilo pa na wc, kao i on je veliki.
Tako da smo bez adaptera presli odmah sa nose na wc :)

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 19:24:33   
Bibilib
ali ovaj moj ako prekine da kaki vise ne nastavlja,probala sam kad je imao tvrdu kaku da ga izdrzim ali on prekine i posle place,cudno dete....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 19:49:21   
mila83
Amdn,presladak je ! Vidi se da dete voli da rucka ! Kad smo vec kod kake user posted image moja cera je isto tako volela da ode u cose da kaki i to stojeci,u pelenu i bas smo imali problem neko vreme da predje da kaki na nosu,nije to nikad volela i presli smo odmah na wc solju.Bilo joj valjda tesko da se opusti da kaki sedeci !

A sin je imao citav ritual,skoro pune tri godine ! Donese covek lepo nosu u dnevnu sobu, pre toga donese nekoliko omiljenih igracaka i stavi na stolic, pripremi terenuser posted image odmah smo znali sta se sprema ! I ljutio bi se ako bismo mu rekli da bar promeni sobu ili da ode na wc solju ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 21:31:25   
MakiJ
Mi smo danas posle kupovine seli na klupicu i ruckali vocni jogurt od borovnice user posted image i onda kuci.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 21:39:54   
amdn
Bibilib mrvica lepa , onda nemojte da ga prekidate, nek se krije iza coska :) samo nek obavi :)
Mila hvala, to je kad je bio mali i bas je njupao kasice, sad bas voli te deserte, cokoladni je omiljeni, ali i borovnica je dobra.
Doduse vise se meni svidja nego njemu.
MakiJ borovnica je meni super, njam user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 21:42:55   
MakiJ
Bili danas u Lilli-u al nesto nemaju Nestle proizvode, samo Nan i koji vocni jogurt od zitarica nista

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 22:29:01   
Bibilib
Moramo ga pustiti dok ne nauci neke stvari,sta da radimo,za sada je svako cose njegovouser posted image cose za dobro i lose....
Danas smo hasali dezert od vanile,,,,njam,njamuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 23:02:03   
amdn
ma bolje da ima svoje cose, nego cose kaznu.
njam za desert. posto definitivno nemam dijabetes i ja cu se zasladiti kasicicom (ipak cu se i dalje pridrzavati dijet ishrane, nekako mi prija)

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
8.5.2015 23:04:15   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: mila83

A sin je imao citav ritual,skoro pune tri godine ! Donese covek lepo nosu u dnevnu sobu, pre toga donese nekoliko omiljenih igracaka i stavi na stolic, pripremi terenuser posted image odmah smo znali sta se sprema ! I ljutio bi se ako bismo mu rekli da bar promeni sobu ili da ode na wc solju ! user posted image


Identicno user posted image
Koristili smo nosu do pre 4-5 meseci, e toliko ju je obozavao. Ali jednostavno nije vise moglo. Prerastao ju je.
A Kosta je jedno vreme imao ritual da ode u cosak i da kaki, sakrije seuser posted image a sada mi pokaze rukom na guzu i kaze mmm aaaa i namrsti se user posted image to je znak da je kakio.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 0:09:57   
mila83
Jao Dijo,sad me utesi,mislila sam da to samo mi tako dopustamo detetu,na sred sobe po pola sata,user posted image sa kim god sam pricala jos nije imao takav slucaj ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 7:35:02   
Mala Elena
Ovo je mozda za vas neobicna situacija ali recicu user posted image
Kad smo same nas dve a ja moram u wc , ona je tu negde po dnevnoj itd ...odem ja na brzinu da obavim posaouser posted image kad ono eto nje zamnom , gurne pritvorena vrata i krene da se napinje i da se smeje user posted image . I onda cak trtne haha! Ludica mala !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 11:25:37   
amdn
Mala Elena pa super, ovaj nas je virio isto, ali i nas je kakio uglavnom u dnevnoj sobi, ispred kreveta i citao knjigice ili se igrao necim, i kad nam dodju gosti on nece nigde drugde samo tu. Bilo je nekad neprijatno ali su nam se gosti navikli na kakanjac u dnevnoj, a najbolje je bilo kad je malo porastao pa sam sedne i ne da da mu namestimo pisu, pa nam je tepih bio stalno zaliven.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 11:27:42   
amdn
Zaboravih, najbolji je bio kad sedi na nosi vrsi nuzdu i trazi da jede keks.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
9.5.2015 11:40:03   
Bibilib
I mi smo imali tu fazu sa starijim sinom sedi na naso i jede nesto,sve su haosni....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here