|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.5.2015 8:59:29   
marketing RR
Kompanija Nestlé će u maju mesecu nagraditi najvrednije Ringerajine članove poklon paketima Nestlé dečije hrane u vrednosti od 2.500 RSD!

Takmičenje traje od 5.5. do 4.6.2015 (zaključno sa 4.6.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi.

user posted image

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Vrlo je važno da pratite Nestlé sponzorsku temu u kojoj ćete deliti posebne momente u odrastanju vaših mališana u uzrastu od 1. do 2. godine života, čitati šta druge mame pišu na istu temu, i razmenjivati iskustva. Podelite sa nama šta su vaši mališani po prvi put uradili upravo u ovom uzrastu (1. do 2. godine), šta vas je iznenadilo, oduševilo, nasmejalo, šta vas je učinilo ponosnima. Vratite vreme u neke lepe trenutke i proživite ih ponovo deleći ih sa Ringerajom. Verujemo da ovakvih trenutaka ima puno, a "mali koji žele biti veliki" su neverovatan prizor, predivan i poseban, zar ne! Ukoliko želite, ulepšajte temu i sa ponekom fotografijom vaših mališana u uvom uzrastu. U ovoj temi, lepo ćemo se zabaviti, naučiti neke nove stvari a najvredniji će osvojiti sjajne Nestle pakete

Dalje, treba da budete što aktivniji na forumu, dakle pišite, pišite, pišite, što više postova, tim bolje!!! Podrazumeva se da ste ulogovani i registrovani korisnici, i da poštujete opšta pravila portala i foruma user posted image

Brojenje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Nagrađeno će biti 12 najaktivnijih članova, koji budu dali najveći doprinos forumu !!!



Svaka vaša poruka (u skladu sa tematikom konkursa) na sponzorskoj temi donosi 50 bodova, a navedeni bodovi sabiraju se sa brojem objava na forumu (tokom trajanja kampanje), s tim što se broj objava gleda samo za korisnike koji su pisali u okviru sponzorske teme. 3 najaktivnija korisnika (sa najvećim brojem postova, koji su u skladu sa tematikom konkursa) na sponzorskoj temi dobijaju po dodatnih 100 bodova. Prvih 12 članova sa najvećim zbirom bodova + objava na celom forumu osvajaju nagrade.

Tokom takmičenja podrazumeva se da i korisnici iz inostranstva mogu da učestvuju, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji (rodbina, prijatelji).

Nakon takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika (poštarinu plaća sponzor).
PROČITAJTE VIŠE

A nagrade, pa nagrade su sjajne, paketi puni sjajnih proizvoda koje dečica jaaaako vole!!!

Učestvujte i srećno!!! I neka najaktivniji pobede user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 30.5.2015 1:54:27 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.5.2015 11:12:09   
nikiteki
bravo za nestle

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.5.2015 11:26:55   
amdn
bravo za Nestle i za RR user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.5.2015 11:40:38   
jabudic
Super da se ne klika! user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.5.2015 13:40:11   
mila83

IZVORNA PORUKA: jabudic

Super da se ne klika! user posted image


user posted image Bas lepa nagrada ! A bice i zanimljivo pisati o tim posebnim trenucima koji se ne ponavljaju vise user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.5.2015 14:03:30   
Anarunika
user posted image user posted image user posted image Divan način da se podset_imo i podelimo sa drugima kakvi su naši mališani bili nekad user posted image (Kao da je bilo pre sto godina user posted image )

< Poruku je uredio Anarunika -- 5.5.2015 14:04:11 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.5.2015 14:10:51   
Anarunika
Evo odmah mi naviru uspomene . Jedna od stvari koja mi se urezala za ceo život je kada sam sa Akijem bila u parku. Sreli smo neku tetu koja je pitala kako se zove. Ja sam zaustila da kažem misleći da on nema pojma šta žena pita , kad on me preduhitri: "Ja Nanun (Arun)", pokazujući rukom na sebe. Tada je imao četrnest meseci. Bila sam iznenađena, zadivljena, prvo što je razumeo pitanje, drugo što već zna šta je JA- nisam to očekivala ...to je naravno zapisano u njegovu radosnicu user posted image
Izvinjavam se za dva posta, zaboravih na opciju uredi u trenutku user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 5.5.2015 14:11:50 >

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
5.5.2015 23:16:04   
marketing RR
Ajmo mamike user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 10:25:20   
Tajčica

Baš lepa ideja, mislim da će se mnoge mame vratiti u mislima u neke lepe trenutke user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 10:31:34   
MakiJ
Moj bebac ce uskoro 10 meseci i mi ruckamo nestle proizvode narocito voli vocni obrok. Kada vidi da to ima vice njam njam sa velikim nestrpljenjem user posted image .
Jesmo se slatko smejali user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 10:35:07   
dunja RR
MakiJ, koju voćnu klopate?
Mi tamanimo Nestle 8 žitarice, ne znam koju bih voćnu Nestle sada mogla da mu dam? Ovih dana mu izlaze gornje trojke, pa mi slabo klopa povrće, mesance, i Nestle 8 žitarice su nam spas :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 10:38:51   
MakiJ
To i Uros ali imas kao vocni jogurt 4 komada zajedno. Ima kajsija, borovnica, sa cokoladom, keksom sve smo to probali a super je ako ides negde pa poneses.
i mi smo taj ruckali a super su i zitarice sa sljivom.


< Poruku je uredio MakiJ -- 6.5.2015 10:39:11 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 10:41:08   
Modessty
Možeš da kombinuješ i različite Nestle kašice. Možeš na primer i onaj Nestle voćni jogurt da izmešaš sa Nestle žitaricama sa keksom. Bude gušće i lepo zasiti. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 11:08:46   
Modessty
E sad pročitah o čemu se tačno radi user posted image Znači zanimljivosti od 1 do 2. godine života. Moj Nikola je sad baš u tom periodu i bisere ne mogu da popamtim! Recimo juče se slučajno sretnemo sa devojčicom koja se rodila dva sata nakon njega i prve sate života proveli su zajedno. user posted image Deca to ne znaju, ali kao da se osećaju. Obično ne da devojčicama da ga ljube i grle. Međutim sa Iskorm je bilo sasvim drugačije! Videli su se, odgledali par sekundi i onda je usledio neverovatan zagrljaj!!! Kao kad vidiš prijatelja koga dugo nisi sreo! Bili su preslatki i ostavili nas bez teksta! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 11:17:39   
MakiJ
Mi jos nismo u tom periodu user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 11:19:54   
Modessty
Maki nema veze. Piši slobodno!!! AKo već volite Nestle sigurno imate puno toga da ispričate! user posted image
Da li je neka od vas probala da napravi kolač sa Nestle voćnim desertom?
user posted image
Ja jesam. Njaaaam!user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 6.5.2015 11:21:40 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 11:43:57   
MakiJ
E ovaj nismo probali, daj nam receptuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 14:02:05   
dijana1*
Divna tema a slatkisi jos divnijiuser posted image
Kosta obozava Nestle proizvode. Sada mu spremam junior zitarice sa cokoladom. Obozava ihuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 14:07:20   
dijana1*
Preporuka za mame cije bebe imaju problem sa zatvorom. Spremajte im Nestle zitarice sa sljivom. Provereno ce se napuniti pelena u roku od jedan danuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 14:08:15   
mila83
Mod,napisi nam recept za desert da pravim mojim starijim klincima,a bebica je jos mala.Ali smo dosta koristili Nestle proivode, uglavnom kasice i pahuljice.Svo troje ih obozavaju ! A Teodora pored mog mleka pije Nan2 Nestle,koristili smo i Nan 1,to mi je vecina pedijatara preporucila.
Ma sjajna je tema,user posted image ja imam evidenciju gde sam uglavnom unosila neke vrlo bitne trenutke kojih mozda nema u radosnici da se unesu , biseri su jedni od njih user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 14:10:10   
Modessty

IZVORNA PORUKA: MakiJ

E ovaj nismo probali, daj nam receptuser posted image


user posted image Uzmeš dva ova pudinga (meni su ko puding) i pomešaš sa onim Nestle žitaricama sa kekesom (ne mogu da nađem sliku), da bude onako gusto. Na tacnicu poređaš keks (bilo koji, ja tada imala Pettit beure ili tako neki) koji predhodno malo umočiš u sok ili mleko (ko šta više voli), odozgo malo fila, pa opet keks, pa fil, pa malo banane seckane na kolutiće, pa odozgo keks i na kraju šlag (a može i bez šlaga) i eto! Poslastica za tren oka! user posted image Naravno samo za tebe i decu jer ako tate navale na ovo onda će ti trebati kamion Nestle deserta i još toliko keksa user posted image
Ja sam pravila po male porcije i svakom posebno, jer bi bila svađa da su jeli iz istog tanjira

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 14:10:27   
mila83
Sta mi preporucujete od kasica Nestle za bebu koja je sedam i po meseci? Malo da se podsetim asortimana ! Jedva cekam da uvedemo gluten, da krenemo sa pahuljicama,jer su divne !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 14:12:30   
Modessty
mila možeš slobodno one sa 8 žitarica
user posted image

a i ovu
user posted image
nju sam stavljala u onaj gore "kolač"

< Poruku je uredio Modessty RR -- 6.5.2015 14:16:32 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 14:19:59   
mila83
Nisam jos uvela sve zitarice pojedinacno, to moram ovih dana polako. Koristila sam te sa klincima ranije, preukusne su! A verujem i da ce Teodora bolje jesti kada ih proba user posted image Jedva cekam.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
6.5.2015 16:17:05   
Anarunika
Vidim da se priča o hrani, pa evo ja da upadnem sa jednom slikom Akija kada je imao 20 meseci. Željno iščekuje neki od Nestle proizvoda da mi se serviraju tada kao i sada user posted image

user posted image



< Poruku je uredio Anarunika -- 6.5.2015 16:18:37 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here