|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 7:47:20   
emicaa
Jutro,ova moja vragolanka opet nije spavala.
I njoj su prvo četvorke a trojke još nisu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 8:27:14   
jeca87
Dobro jutro.
Tri bebe?! Alal vera!
Evo obećavam, nikada više se neću žaliti na ne spavanje, zube, odbijanje hrane,vristanje, muža, svekrvu, vrućinu, hladnoću, komarce ...
Anita, kapa dole

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 8:31:25   
branki*
Jutro,mame!
Emice,opet...i boka se nesto vrtela celu noc..ja cekam bozu...vreme tmurno,oblacno,sveze.ukljucila sam ta pec u stanu jutros,bas je sveze.treba da idem da vidim gde mi je banka da dignem pare..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 8:33:23   
Trcosava
Jutro i od mene, Luka se stradardno buio u 5, sisao, dohrana i vratim ga u krevet. Malo pevao i spavao do sad. A i ja sa njim, nešto spavala, nešto leškarila. Ana se digla u pola 6.

Sad da popijem kafu malo i da dam Ani da jede.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 8:48:28   
amdn
jutro mame, mi se razbudili oko 7 ali bas je lose vreme. dodje mi da se vratim jos na sat vremena da kunjam,
a kad nekad legne popodne onda me grize savest sto spavam kad sam mogla d auradim to, to i to...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 8:55:26   
emicaa
Ja nemam griže savjesti kad je spavanje u pitanju,samo što T zaspiva u podne a tad muž dolazi na pauzu pa sam navikla da zajedno ručamo.
Do srijede joj dajem rok da počne spavati,ako nastavi ovako zovem doktora.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 8:58:14   
degu
jutro mame! Pocela sam da radim. Nije tako strasno kao sto sam zamisljala. Samo da se uhodam sa spremanjem hrane za nju. T se vec 3 noci budi na pola sata. Danas idemo na alergotest.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 9:17:08   
daca77
Degu, zelim ti uspesan rad user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 9:21:29   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ja nemam griže savjesti kad je spavanje u pitanju,samo što T zaspiva u podne a tad muž dolazi na pauzu pa sam navikla da zajedno ručamo.
Do srijede joj dajem rok da počne spavati,ako nastavi ovako zovem doktora.

Emice i Kosta se jos uvek vrti i stenje u snu. Nocas je bas vristao i plakao. Malo ga ponazim i kazem ssss , umuri se pa opet. I to svako jutro oko 4-5-6 i posle lepo spava.
A za zube o n ima 2 donje dvojke i jednu gornju. Verujem da zbog zubica tako lose spava.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 9:25:23   
Trcosava
Joj bre baš muku mučite sa zubima. NE bi da vam prosipam sad znanje, a jel mažete nečim?

Meni je Ana imala foru da zaspi standardno i onda posle 2 sata se budi i ujutru u 5. To nam je bilo zbog zuba. Čim tako krene sat dva da se budi kad zaspi, odmah posle poslednjeg mleka mazala sam calgel i nije se budila uošte. Osim to ujutru u 5.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 9:30:02   
dijana1*
Trco mazala sam K calgel i pomaze, umiri se on ali i dalje nemirno spava.
Tako je od prvog dana.
Nije spavao u krevecu ne pamtim. Ne mogu da ustajem vise nocu, tako da spava samnom u krevetu i brze se umiri.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 10:12:44   
emicaa
Mi i mažemo,dajem joj kuglice i imamo čepiće na biljnoj bazi ali slaba vajda.Ona se probudi i stalno pokušava ponovo zaspati ali to traje po sat vremena.Nije ko prije probudi se i odma bi se igrala.Uglavnom izadjemo u dnevnu pa ležimo i mazim je dok ne zaspi pa onda zaspim i ja.Ne znam šta joj se sad dešava u ustima,da li je krenuo još neki.
Dijana nadam se da ćeš se ti uspjeti bar malo naspavati prije nego što stigne bebica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 10:24:08   
vikiveki
Dobro jutro mame...mi smo od jutros bili lenčuge,tek skoro smo ustali.Koristimo odmor maksimalno...sinoć bili do nekih prijatelja.A ovde je vreme baš bezveze,napolju je hladno kao da je jesenuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 10:24:34   
bubulence

IZVORNA PORUKA: anita

Zdravo mame
evo i mene nakon nekog vremena. Mi smo dobro rastemo i cuvamo se. Za par dana punimo 5 meseci. Sutra cu vam postaviti i slicice da vidite koliki smo porasli.
veliki pozdrav i zagrljaj za sve vas


user posted image draga a bas sam htela da ti pisem na fb da vidim kako ste! jedva cekam slicice!
moja masa vec 3-4 dana nikako ne spava, celu noc stenje, jauce, kmeci, budi se, place.. pre par dana je imala T ali do 37,2... hodam kao zombi, ona me celu noc muci (mm radi nocnu), ustanem u pola 7 da vodim E u vrtic... onesvesticu se. ali nema veze, samo da Masu ovo prodje...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 11:27:18   
QueenJ
Da se i ja upišem u klub zombi-mama. Emiliji curi nos, samo vodica, non stop. I ne može da spava, budila se celu noć na pola sata-sat. Malo sam odspavala od 6h do 8h... I tako.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 11:31:04   
branki*
Bubi,nema te,falis!
Degu,srecan pocetak i javi kako bude na alergotestu.
Dijo,meni i boka spava sa mnom,a i boza je.sta cu,lakse mi je tako.boza sad bez problema spava sam u krevetu.ovde kisa....moja mama pravi bozi neki bezglutenski keks,videcemo kakav ce ispasti..bojana drema na siki,a treba da idem do banke...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 11:39:43   
eca89

IZVORNA PORUKA: bubulence


user posted image draga a bas sam htela da ti pisem na fb da vidim kako ste! jedva cekam slicice!
moja masa vec 3-4 dana nikako ne spava, celu noc stenje, jauce, kmeci, budi se, place.. pre par dana je imala T ali do 37,2... hodam kao zombi, ona me celu noc muci (mm radi nocnu), ustanem u pola 7 da vodim E u vrtic... onesvesticu se. ali nema veze, samo da Masu ovo prodje...


Bubi, draga baš fališ, a možda je zubići muče, moja hvala Bogu sad spava, malo je zezala ono kad su vrućine bile drži seuser posted image user posted image !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 12:00:41   
Sanjica26 RR
Dobar dan! O kakav divan dan. Bljakic. Podelila sam svedocanstva sa koleginicom. U zivotu nisam dobila toliko cveca. user posted image
Sofija spava. Trebalo bi peglati, ali me bas mrzi kad je ovakvo vreme.
U ponedeljak idem sa kolektivom na ekskurziju.user posted image Pola dana ce cuvati Sofiju dadilja, a drugi deo dana mm.
Sofija se isto sinoc budila. Bas je besna. Samo kmeci. Mazemo joj i pantenol rastvor. Tako nam je rekla dr, jer su joj se upalili desni. Bas mi je zao koliko se pati.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 13:55:15   
emicaa
Najbolje od sad pišemo o spavanju samo kad se naspavamo,mada bi nam onda bila prazna tema.
Ja čekam T da se probudi da zajedno ručamo,baš sam gladna.Navikla sam u podne ručati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 14:01:45   
amdn
Emice ja te poslusah i oplalila partiju spavanja, al sad sam jos pogubljenija, a mrzim kad tako dremnem preko dana onda sanjam svakakve gluposti.
Sanjala oca svog bivseg decka, joooj mene user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 14:04:22   
vikiveki
A po ovakvom danu za mene je san ubistvo,jer posle spavanja mi ne bude dobro...zato se ja trudim da što duže ostanem budna:)

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 14:08:31   
Klarita

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Trco mazala sam K calgel i pomaze, umiri se on ali i dalje nemirno spava.
Tako je od prvog dana.
Nije spavao u krevecu ne pamtim. Ne mogu da ustajem vise nocu, tako da spava samnom u krevetu i brze se umiri.

I kod nas ista prica, apsolutno istauser posted image Boji se da ga ne naviknem na spavanje sa nama, a opet s druge strane, vise mi muka da ustajemuser posted image Ovako se vrpolji po nasem krevetu, ustaje, pada, spava u sedecm, svasta radi, ali ja bar spavam koliko toliko. Ono non stop kmeci jer se udara sta liuser posted image Mislim da je sve od zuba. Probacu mu veceras kalgel,imam negde tubicu od izbijanja prvog zubica cini mi se.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
26.6.2015 21:27:05   
amdn
Klarita namazi obavezno kremicu sigurno ce biti bolje,
a ako vec spava sa vama to je vec reseno, i mene mrzelo da ustajem nocu i tako kad je bilo nocog dojenja ja ga ostavim sa nama.
Sad ce 4 god. i zaspe bez problema u svom krevetu ali svake noci prelazi kod nas, tacno zna kad legnemo eto ga posle pola sata, sat.
ja prebacim onda i njegov jastuk i prekrivac, a on jos vuce i svog plisanog druga, tako da nas u krevetu bude 4 ako ne ubaci jos nekog plisanog zavrzlamaca.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 6:16:05   
dijana1*
Ja sam se stvarno trudila od prvog dana da spava u krevecu, da ga nocu ne nosam, da se uspavljuje sam... itd itd ali ali ali
Sa 6 meseci sam otisla sa Vukom u bolnicu i moja mama je dosla kod nas da ga cuva. Od tada se sve promenilo. Prvo vece je sat vremena plakao i dozivao mama mami....mislim da je i tada prvi put rekao mama.
Sta se desilo nemam pojma ali od tada bukvalno spava samnom. Bice veselo kada dodje bebauser posted image jos samo i nju da naucim kod mene a ja cu na plafon, nema drugeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 6:39:58   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Emice ne valja kad pises da si se naspavala, sledecu noc odma prave zurku user posted image
A. vec duze vreme ima zanimaciju, gricka nokte, cak i na nogama user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here