|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 7:31:57   
eca89
Dobr jutro evo i nas 6:00h user posted image user posted image , ali šta da se radi. Valja ići stan posremati, mašina pere, potejina promjenjena i idemo dalje! Lijep dan vam želim mamike!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 8:11:38   
Trcosava
Jutar i od nas. Ovaj mali zakmečio nešto oko 5, iskulirala sam ga pa sam se u 6 digla i dala da jede/sisa. Ali nije zaspao nazad. Svi smo se digli oko 7, naspavani. A još dobila i ''keks'' za dobro jutro pa mi sve lepo user posted image

Dijo, ne znam kako je kod vas, ali ja sam Anu do skoro 3 godine uspavljivala na rukama. Ne znam do kada sam je noću nosala i nisam stavljala u naš krevet. Na prste jedne ruke mogu da prebrojim koliko puta sam je JA stavila u naš krevet. U jednom periodu je sa sve vrećom dolazila u naš krevet, ali mislim da je tad vć bila u 'velikom' krevetu. Oko 3 ustane i dođe kod nas, ali tada je mama bila kod nas i njih dve su spavale u spavaćoj, a mi u dnevnoj. Dugo je tako prelazila.
Luka je drugapriča - kad mi se čini da je pospan, stavim u krevetac, cuclu, ugasim svetlo pustim zvezdu da mu svira i ćao. Ako krene da se dere, dižem iz kreveta (znači ne spava mu se), ako ćuti znači zapsao je. Ujutru isto, probudi se oko 5, posisa, dam dohranu i vratim u krevet - malko nam još priča i zaspi. Barem u 4 od 7 slučajeva. Ostala 3 usajem i ja sa njim user posted image

Tako, sad čekam oko 9 da mu dam da jede, pa odosmo u prodavnicu, da stignem da se vratim i skuvam dalje za probu šta imamo

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 8:34:14   
vonavoj
Jutro! Meni Joka 39,2 nocas..prva visoka temp,bolest..kaslje..od T,i ona pije antibio...dobro smo se i drzali,9 meseci..
Vodicu je kod dr! Najgore kad su deca bolesna!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 8:45:14   
emicaa
Dobro jutro.
Von brzo ozdravite.
Računa li se ako spava da pola 6 da je prespavala noć,ja nemam sa tim spavanjem puno iskustva user posted image onda je 15 min se vrtila i nastavila do 7.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 8:49:29   
daca77
Dobro jutro!!!
Uh...Von, pa to je bas visoka Tuser posted image ...moja N se i dalje drzi, mene grlo ubija, ali sam sigurna da mi predstoji zesca kijavica,a kako ce malena da se drzi dalje od mene-pojma nemam...pa bar da hoce da me stisne danas i sutra, dok je mm kuci, jer posle nema ko da mi cuva N.user posted image
A mene sem tog virusa, stisla i obilna user posted image ...uzas...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 10:31:34   
vikiveki
Dobar dan mame...Von da što pre ozdravite,baš je užasan osećaj kada je neko od dece bolestanuser posted image koliko puta bih dala sve da kada se oni razbole nekom čarobnom rukom tu bolest prenesem na sebe,a oni da ostanu zdravi.
Moj najmlađi ustao i već gleda crtani,čekamo starijeg batu da se probudi da idemo svi zajedno do prodavnice

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 10:53:59   
QueenJ
Von, to je baš visoka T. Kakvo je stanje sada?
Mi smo se naspavali, tačnije mm još uvek spava. Juče je izašao iz treće smene, pa je zevzečio do 4h. Bar je dežurao ako se E probudi. Zato sam i naspavana. Tako da, Trco od jutarnjeg keksa meni ništa. user posted image se smirila, tako da možda dobijem keks kao po podnevnu užinu. user posted image
Idem posle da kupim farmerke user posted image (nadam se stari broj)
MM pa zar i nokte na nogama?! user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 11:07:58   
amdn
mame jutro vi ste vec sve vredne od jutros, mi se izlezavali do 8, sad radne aktivnosti posle kafe
Von joj pa bas ima visoku jeste li joj dali sta da pije, tusirali, nama kad J ima visoku ja ga prvo pod tus 20-30 min pa lek
samo da bro ozdravi, nas isto poceo da kaslje i slini zelembace, kad je ovo vreme bas grozno

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 11:37:45   
mali_mis
Queen, covek sebi sredi nokte ocas posla user posted image Nezgodno je jedino kad se ujede za prst.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 14:29:35   
vonavoj
Bili kod dr,upala grla..krece i uvo. Sve ja na pocetku. Dobilq sinacilin. Celo jutro ima 37,5, jela je ok,igra se. Dala sam joj paracetamol,bila je njanjava,da je ne boli uvce. Nadam se da smo krenuli na vreme i da nece biti temp vise.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 17:33:05   
emicaa
Von ipak dobro je da ste otišli dok je upala na početku.T kad je imala upala ušiju posle druge doze lijeka već je bilo bolje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 17:54:02   
vikiveki
Von dobro je što T više nije tako visoka,biće joj bolje.
Moj najmlađi sada spava popodnevnu dremku,ne mogu da ga razbudim...celo jutro trčao po dvorištu i onda kada je legao ...spava već 2 satauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 18:15:37   
mirkam
Ćao mame..
Treba mi pomoć.
Da li neko moze da mi posalje u pp broj telefona dr Lazarovski iz Praga,za vantjelesne.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 20:15:42   
eca89
Mame, pomagajte A.je zapušen nosić, stavljala sam joj onaj fiziološki i izvlačila pumpicom, ali ne pomaže joj nešto, opet krklja onako, sta da radim? Smijem li ikakve kapi za nos? Ili da je vodimo u hitnu? Nema temperaturu samo kiše, pomagajte!!!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 20:22:47   
vonavoj
Eco,nema tu velike pomoci..ne smes kapi..podigni joj dusek kreveca,stavi nesto ispod..da joj se ne slivs..i stalno fiz.i cisti.. Moje nemajy sline,zanimljivo da nista ne izvucem sa noskom..a sliva im se..grlo..nos! Sad ima 37,1..dala sam joj drugu dozy antib,ocekujem da ce biti bolje!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 20:30:32   
eca89
A, joj Von draga moja, drzi se valja ce biti bolje!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 21:26:13   
branki*
Von,da brzo ozdravi,bas je grozno kad su bolesna deca!
Eco,von je sve rekla,fizioloski i izvlaci pumpicom,bice bice bolje.
Na srecu,mi smo sad dobri svi,bili se ono prehladili!ali sad je ok.setali celo popodne,kupila bozi patike,sebi neku majicu...sad spavaju,a ja da malo cituckam ovde.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
27.6.2015 21:55:26   
vikiveki
Moji još ne spavaju...ovaj mlađi celo popodne prespavao,ko zna kada će sad spavatiuser posted image
Branki kao je Boža?Pisala sam pre neki dan u temi ali verovatno nisi videla

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 0:05:45   
Mariya
Veče mame!!!
i mi smo neispavani i bolesni.luci se 3 dana žalila da je boli grlo i noću je hrkala-ima nešto u nosu ali joj nije curio.a h.naravno dobila od nje,malo slsrbije jede a nos joj curi kao iz česme,gde stane onoliko slina u tako mali nosić?!
danas sam joj stavila kapi,valjda će moći spavati.a najgore je što cu se i ja razboleti,počela sam da kijam,a grlo me ubi.
daco,nosi hiruršku masku kad si sa njom.
eco,ispiraj nosic,nađi položaj u kom joj se otpusi nos.na leđima ili kad je uspravno.

< Poruku je uredio Mariya -- 28.6.2015 0:11:22 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 6:57:34   
mali_mis
Jutro user posted image
Mi smo juce oko 19h zaspali zajedno, i odvalili do jutra. A jos spava. Valjda je juce bilo takvo vreme pa nas je osamutilo.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 7:17:17   
serpica
Dobro jutro user posted image ima li kafe za ovu mamu koja misli na vas ali nikako da stigne da malo vise pise user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 9:17:03   
eca89
Dobro jutro mamike, evo i nas izgurali smo noc, mučio nas je nosić. ali čistila sam joj, pa smo nekako. Tmurno vriijeme, Serpi naravno da ima user posted image za tebe, ljubi mališane.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 9:25:36   
emicaa
Dobro jutro,prespavali smo noć user posted image
Von kako je curetak danas?
Šerpi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 10:07:31   
mirkam
Jutro.
Mi sami već drugi dan,tata i baba na selu.I super nam je,mnogo je mirniji kad smo sami,sve sluša.
I nas muče zubici,ostale još dvije trojke da niknu.Ali nama ove trojke padoše lakše nego svi ostali zubi user posted image Svaki zubic ga je jadnicka ubijao mjesecima čini mi se..A kad bješe niču petice ?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 11:17:39   
QueenJ
Jutro... Joj, mislim da je jedina gora od stvar od prehlađenog deteta-mama prehlađena u isto vreme... user posted image user posted image Zaribasmo obe, nos samo curi, s tim da je meni i grlo crveno. Noćas nisam spavala, što zbog nje, što zbog sebe...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here