|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 11:24:04   
vonavoj
ispisala sam poruku i nestala..bas me nista nece!
Oko 5 smo zaspale,kasljala,imala 38.5,ja ukocena,jer je spavala izmedju nas..a vi kako ste?

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 11:26:32   
vikiveki
Dobro jutro mame...kako ste Von danas? Queen da što pre ozdravite
Mi smo od jutros ustali na levu nogu,oba sina su nervozna,...valjda je ovo vreme uticalo bezveze na njih

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 11:29:46   
Anoniman
Von bas ste nagrabusle sa tom temperaturom, da brzo ozdravite dragauser posted image
Queen i vas dveuser posted image

Kod nas bas hladno, evo klima mi danima radi, ne mogu da verujem da ce uskoro juli, a ja jos ni jednom haljinu nisam obuklauser posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 11:39:45   
vikiveki
Unina mama, a mi pre neki dan baš pred ove promene vremena raširili bazen...pa sad deca lude jer ne mogu da se kupaju u njemu,a i ja poludeh zajedno sa njimauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 11:40:24   
Anoniman
Viki verujem ti, mi do tog momenta jos nismo stigliuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
  Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 11:56:40   
QueenJ
Hvala, UM user posted image
Mamike, postavila sam pre neki dan u kafani, ali ko ne zalazi, evo LINK ovde. Ko ima FB, neka uđe i da like. U pitanju je nagradna igra. Hvala!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 13:45:23   
wivern
Zene ja samo da se javim i mahnem. Stigli jutros u 4, oduzio nam se put onoliko. Nevreme u makedoniji, toliko je padala kisa da brisaci nisu mogli da postignu da obrisu soferku, Maksa koje se drao celu Makedoniju skoro i to onaj histerican urlik od koga glava otpada, pa napravili duzu pauzu u Vranju da dodjemo k sebi.
Sva sreca mama mi je bila kod nas u stanu i sve mi je sredila samo da ja operem ovaj ves sa mora jos. Maksa se navikao na ruke i mene na moru, nece ni u kolicima da sedi, ni da se igra..jadnicak, i on je nervozan od puta jos uvek. Citam posle sta ste pisale, pozdravljam vas sve user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 15:17:27   
vonavoj
Wiv,koliko ste putovali? Jel se smenjujete?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 15:44:50   
degu

IZVORNA PORUKA: QueenJ

Hvala, UM user posted image
Mamike, postavila sam pre neki dan u kafani, ali ko ne zalazi, evo LINK ovde. Ko ima FB, neka uđe i da like. U pitanju je nagradna igra. Hvala!

Lajkovala :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 16:30:42   
wivern

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Wiv,koliko ste putovali? Jel se smenjujete?


Ja sam vozila samo poslednjih 140 km ka Beogradu, bilo je bas tesko mm da izgura sve jer nam se oduzilo. Na ovamo smo putovali 16 sati ali smo imali 3 velike pauze. Poslednja nam je bila u Vranju od 21h-23.30.
Realno je 10-12 sati od Bg-a do Krfa, na tamo smo stigli za 12 sati. MM obozava da vozi, nema problem da mi da da vozim ja ali on bas uziva u voznji. Osim ovog puta gde nas je Maksa istresao iz gaca. Ja zaista vise ne znam sta sa njim da radim u kolima. Sve ga zainteresuje na 10-15 minuta i krene urlanje. I pored 10 dana svakodnevne voznje kolima on se nije navikao. Urla bukvalno dok ga ne izvadimo iz sedista. Put ka tamo je prespavao, sto je super ali povratak nam je na nos izasao. Dobro se razmisljam da li bi se opet usudila negde na put sa njim, pa i do novog sada samo.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 17:13:04   
branki*
Wiv,dobrodosli nazad!jeste pocrneli,kakvi su utisci?za dranje....sve znam,savet nemam.
Vikiveki,citala sam,mislim da sam pisala ovde u temi,ide na bolje,ali sve je jako spoooro.drago mi je zbog vaseg malise iz vrtica,mnogo znaci / kad vaspitaci hoce da se ukljuce,oninsu tamo pola dana.sutra mi dolazi muz,prekosutra idemo malo kuci...
Bolesni da sto pre ozdrave😘

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 17:21:36   
wivern
Branki bolje vas nasli user posted image
Utisci sjajni, sve bilo super osim povratka user posted image . Pocrneli smo, ja crnim i u hladu tak'e sam sorte user posted image
Vidimo ovde od ovog idiotskog vremena dosta decice bolesno.
Brank hocete dolaziti opet za Bg?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 17:28:40   
branki*
Da!dolazimo sredinom jula i bicemo do sredine avgusta.nadam se da cemo se videti jos jednom😘😘!
Super za boju,tako sam se uzelela mora i plaze i onog mirisa,uzelela sam se bezbriznosti i da pustim mozak malo na ispasu....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 17:45:17   
wivern
Ekstra, nadam se da cemo uspeti da kafenisemo opet.
I ja sam se uzelela toga i bas sam uzivala. Mozak na ispasu i buljim u vodu

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 18:20:05   
vikiveki
Brankiuser posted image drago mi je zbog Bože...ja do malopre imala goste koji se nisu ni najavili...srećom imala sam krofne da ih poslužimuser posted image Moj najmlađi spava,a mi čekamo da se probudu jer bi trebali da idemo kod svekrve malo na druženje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 18:24:33   
jeca87
Queen, lajkovala.
Ubiću mm! Kupio Kosti zeca! user posted image
Kao da nemam šta da čistim. Umesto da dete dovlači životinje kući, on još kupuje !Lepo ja kažem da imam dvoje dece .
A Kosta ga ne registruje.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 19:43:08   
emicaa
Jaaao Jeco ja bih se obradovala kad bi mi neko kupio zeku,mislim obradovala bih se svemu samo da niće zmija ili pauk user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 21:51:56   
QueenJ
Wiv, dobro došla nazad! Žao mi je što ste se namučili u povratku.
Hvala svima koji su glasali. Nemam nekog izgleda, ali ne odustajem. user posted image Volim da se igram.
Jeco, ja bih se baš obradovala. Barim mm da usvojimo neku kucu, neće ni da čuje... Obožavam životinje!
E. je danas malo bolje. Sinoć je namučila i sebe i mene, nismo spavale. A mene je od jutros taaako oborilo, da je bilo strašno. Grlo, nos mi curi tako da bih najrađe nabila 2 tampona u nos i da budem mirna. user posted image Kuvam čaj, nanu pijem, žalfiju da ispiram grlo. Joj, eno je, čuje se... user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 23:05:34   
jeca87
Evo obradovala sam se user posted image
Mislim, dobro sam prošla, razmišljao je da kupi pače. Mada, kad razmislim, mogla bih jaja da prodajem.
Volim ja životinje, ali nisam za to da se muče po stanovima. Ajde da imam dvorište. Mada zeka je mali, ne treba mu mnogo mesta.
Joj kako je sladak! Jedem ja user posted image

Šta je to bre, pa ste svi zaribali?
Ovo vreme nije normalno, za par sati temperatura padne za duplo.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
28.6.2015 23:13:32   
jeca87
Queen, ima svekar štence stare mesec dana. Ako bude za poklanjanje, javljam. A mm će 100% da pristane, jer je nemački ovčar user posted image

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 6:46:29   
eca89
Dobro jutro mamice, kako ste jutros? Mi smo imale jedno budjenje u pola 2h i jutros u 6h, naspavala sam se! Jao, Wiv mogu misliti kako vam je bilo, moja se baš voli voziti, ali evo zadnja 3-4 dana se dere kao da je neko kolje, kad je stavim u auto, a u srijedu idemo kući, pa mogu misliti šta će biti ako ne zaspiuser posted image ! Joj, Jeco i ja sam kao dijete imala zečeveuser posted image !

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 7:01:22   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Mi smo imali budjenje oko pola 4, ali se brzo vratio na spavanje.
Wiv, kad jos malo poraste, pa mu postanu zanimljivi automobili, kamioni, busevi sto prolaze pored, onda ce uzivati.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 7:55:24   
emicaa
Jutro,neću pisati kako smo spavale user posted image
T voli vožnju ali me ipak brine kako će izdržati 1200 km.Vjerovatno ćemo na pola puta prespavati pa dugo jutro nastaviti

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 8:55:08   
wivern
Dobro jutro zene, ja se sinoc komirala jos u pola 11

IZVORNA PORUKA: QueenJ
Barim mm da usvojimo neku kucu, neće ni da čuje... Obožavam životinje!


Tako sam i ja pocela da barim, pa smo na kraju zavrsili sa zoo vrtom u stanu user posted image . I uzivamo. Sad mm ne bi mogao da zamisli zivot bez zivotinja.
Danas me opet cekao pakao. Mrzim ovaj povratak kuci dok sve ne sredis toliko se naradis da i zaboravis da si bio na odmoru.
Ma znam ja da ce uzivati kad jos malo poraste, ali sta tacno da radim sada? Ne mili mi se ni u vikendicu u Krcedin sa njim user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
29.6.2015 10:30:57   
vikiveki
Dobro jutro mame...moji dečaci ustali i već su u akciji,saneli kutiju sa igračkamai već je cela kućabojno poljeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here