|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.7.2015 21:07:52   
doktorkakristal
Drage mame!

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
opste uslove koriscenja foruma
Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodic za koriscenje foruma
user posted image
prelazimo u avgust pozdrav od RR tima

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.8.2015 12:37:15 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: razgovori mama 08/2015 (chat)
31.7.2015 22:13:00   
mirkam
Da se upisem prva u avgust user posted image
Vece mame..
Moji zaspali,ja pospremila malo po kucipa da vidim sta radite.
Kod nas gori svuda oko grada, napolju zagusljivo katastrofa,al nema veze vikeeeeeend je user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: razgovori mama 08/2015 (chat)
31.7.2015 22:20:50   
vikiveki
Veče mame,mene ceo dan boli glava,migrena...znači ležim u krevetu od kako sam došla sa posla...imam osećaj da umesto glave imam tempiranu bombu.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.7.2015 22:24:29   
branki*
Evo i mene,uspavala ove moje,tabani me bole od umora,ceo dan na nogama
...

< Poruku je uredio branki RR -- 31.7.2015 22:25:17 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.7.2015 22:43:17   
vonavoj
Vece,jedva su zaspale!!
Tiku ni setnja od 3sata i igraonica ne umoreuser posted image
Trazim neki film na tvu i naravno da nema nista!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.7.2015 22:52:27   
Mariya
Veče mame!!!
nijedna mi nije odgovorila za chicco nagradnu igru,za koga da glasam jer jos nisam,a imam još sat vremena.ili se niste prijavljivale?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.7.2015 22:54:05   
vonavoj
I dok sam mislila da je zaspala..samo su se vrata otvorila i ona je usla..a 23h je!! Od jutro od 9 nije stala!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.7.2015 22:54:52   
vonavoj
Ja sam vec glasala..pa ne mogyda glasam.

< Poruku je uredio vonavoj -- 31.7.2015 22:55:59 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.7.2015 23:01:12   
dijana1*
Ni ja nisam glasala. Ako treba nekome glas javiteuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.7.2015 23:04:17   
veselicaa
Vece mame,moja deca u krevetu ali ih cujem kako se kikocu,jos im se ne spava.Danas mi nikako prosao dan,bila sam nesto sva lenja a mnogo me nervira kada sam takva.
Ja sam glasala za drrugarice jos pre neki dan.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 0:16:39   
amdn
mamike ja se sad ukljucih, samo da vidim sta radite, citah svasta pisete, ljubim vas i laku nocuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 6:35:48   
eca89
Dobro jutro mamike user posted image , mi smo na nogama od pola 6huser posted image user posted image . Mislim da joj moje mlijeko nije dovoljno, stalno se nesto budi plače, možda su i zubici. Nego, sam skontala da joj je koža na stomačiću gruba je li to znači da je suva? A, stavljam joj i ulje u vodu za kupanje i mažem kremom, onako kao hrapava jeuser posted image ! Bacam se na pospremaje stana, lijep dan vam želim,

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 7:20:34   
mali_mis
Jutro mame user posted image
eca89 moguce da je muce zubici, oni obicno gnjave nocu, a i to je taman vreme da vec krenu sa gnjavazom user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 8:29:07   
Mala Elena
Jutro svim mamama user posted image
Eco , mozda je pocetak neke alergije, ako su sitne bubuljice boje koze.. kupaj je samo sa blagim sredstvom. .

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 8:34:59   
Trcosava
Eco ja ama baš ništa ne stavljam u vodu kad kupam Luku. Nisam ni Ani jako dugo. Sad isto samo vodom, koliko šampona dođe do kože kad joj perem kosu jedino to. Guza sapunom i ništa više.

Pa joj se opet pojavilo neko sra*e na laktovima od nemam pojma čega. Kožni kao nije ništa, a njoj od laktova pa ka ramenima komplet guščija koža.

elem, RR zeza i dalje, nemam skrol - odlepila sam juče. Uključim mašinu da operem Lukine stvari i kao neću na baby program (3 sata pere) nego ću neki drugi i uključiću dodatno ispiranje.
Ooo kako sam odlepila kad sam izvadila veš oz mašine. Ono nije bilo dodatno ispiranje nego da ostavi dvodu u bubnju!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Izađem napolje da prostrem veš (koji prethodno moram da OCEDIM!!!!) a osa kao da sam otišla u osinjak!!!

Pre nego li mi neko prospe ideju što nisam uključila centrifugu - ne znam gde se uključuje jer nie moja mašina. Rekla sam mm da u oktobru pod stavkom hitno mora da se uzme posebna mašina koja će stajati kod nas u kupatilu i tačka.


Vi, kako te?user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 8:36:18   
mirkam
Jutro...
Eco, a mozda je samo od vrucine...
Danas malo na more, jeeeee!
M smo vodili prosle sedmice, prvi put.Nece dijete iz vode nema sanse user posted image I poklopi ga talas i nista on, smijesno mu.Bas sam se radovala sto nema strah od vode.Ali to je mamino dijete, povukao primorsku krv user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 8:55:57   
vonavoj
Trco,pod hitno masina! Namuci se zeno!
Mi smo dobro spavale,budi se kao sat,zna se 2 ili 3,pa u pola 7...sad kaki na nosi,obavezno kad sednem i krenem da pijem kafu,krene da se napinje,i odmah je stavim i posteno je napuniuser posted image
user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 1.8.2015 9:02:12 >

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 10:13:56   
vonavoj
Ah..odjednom Joka 38,5..ne slini..normalno jede,spava..vodicu je kod dr..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 10:17:15   
amdn
jutro mame, evo pijemo kaficu, i sredjivanje se nastavlja,
Von bravo za nosu, a kakvo je grozno vreme nije ni cudno za temp. ovde u Sb od jutros bas hladnjikavo ja J obukla duge trenerke i duks

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 11:15:33   
eca89

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Trco,pod hitno masina! Namuci se zeno!
Mi smo dobro spavale,budi se kao sat,zna se 2 ili 3,pa u pola 7...sad kaki na nosi,obavezno kad sednem i krenem da pijem kafu,krene da se napinje,i odmah je stavim i posteno je napuniuser posted image
user posted image


Von, je li ovo Joka na noši?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 11:31:39   
vonavoj
Da,da..to je Joka!user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 12:36:12   
wivern
Von bravo za nosu, ja cu danas da je "instaliram" pa da pocnemo sa punjenjem user posted image
Uh Trco dobro je dok mozes i tu da koristis, samo da ne moras na ruke da peres.
Ja sinoc iz izlaska a mm i Maksa se nosaju po stanu. Kaze nece da spava bez tebe a ja nemam siku da mu dam. A nema ni flasicu, ni ad mleko, ni vodu.... eeeeeee boze, bozeeeeeeee

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 13:44:39   
Trcosava
Eh pa barem ti znaš da x puta perem na ruke jer ne mogu da čekam

Mi bili u šetnji, danas kao toplo - tj kad sine sunce i ako nema vetra pakao. Čim naiđe oblak, nekako po difoltu krene i vetar pa hladnjikavo. Navodno sutra kiša, pa onda iduće nedelje pakao.
Inače, juče kod nas je bilo ujutru 13 stepeni. Danas u 10 kad smo kremuli iz kuće 16. Brate sestro!!!

Sad taman prijatno u kući, a Luki procureo nos pre dva tri dana. Nije ni čudo kad je teperatura sišla sa 40 na ispod 20. Mada sam ga oblačila shodno temperaturi

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 14:06:02   
wivern
Mozes ti da ga oblacis shodno cemu hoces kad organizam trpi takve nagle promene.
Zato ri i rekoh za masinu, barem neke vajde imas...minimum ali i to je nesto.
Ja oribala tepih, otpale mi ruke user posted image
Jutros dosla u pola 4 i sva sam slogirana, cekam mm i malisu da ustanu pa da me vode na kafu. Ne popih ni jednu od jutros .

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
1.8.2015 14:28:30   
Trcosava
Ahahaha kad reče tepih. KAžem ja mm da bi oribala tepih u dnevnoj, kapiram mali će uskoro da propuzi, a užasan je ition onaj. I kažem kako bi bilo kul da ga izbacimo na garažu, pa da ga oribam (mada imam onaj za suvo pranje, ali mora mokro izfgleda da bude, pisala već) i kaže on pa zalepljen je (zalpljne je onim obostranim selotejpom za tepihe), pa kakve veze ima, kažem ja, kupićemo novi selotejp, a i moram maloviše da nakvasim, šteta parketa
Kad će on - šta šteta, ioanko ceo škipi, krkni vodu da malo nabrekne ahahahahahah joj kad nisam umrla od smeha

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here