|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 8:48:58   
dijana1*
Drage mame!

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
opste uslove koriscenja foruma

Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodic za koriscenje foruma
user posted image
nek nam svima ovaj Jun bude lep pozdrav od RR tima
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 8:51:30   
vikiveki
Dobro jutro mame u novom mesecu...ja još uživam u miru i tišini...samo mi papagaj pomalo pevuši na uvceuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 8:55:15   
amdn
jutro mame, lepo vreme, evo kuvam kaficu pa onda montaza izlozbe,
pozzz do veceras, Ko meoze nek svrati
19h Galerija ULUS i ja,
ko ne moze izvestaj sutra i fotografije.

caos

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 8:59:07   
vikiveki
amdnuser posted image mi koji ne možemo doći sa nestrpljenjem čekamo fotografije i izveštajuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 9:03:06   
emicaa
Pozdrav i od mene u julu user posted image
Amdn srećno večerasuser posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 9:50:09   
doktorkakristal
jutro user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 11:23:50   
wivern
Amdn srecno danas, ja nisam sigurna da cu stici da svratim..
Danas nam je na tapetu popravka kreveta, raspao se nacisto

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 11:32:41   
eca89
Amdn puno sreće ti želim. Uh, ugrijalo pravo, mi ne smijemo krenuti dok malo ne zahladi.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 11:46:34   
vikiveki
I kod nas je baš ugrejalo...deca mi ustala i već su obrnuli sve naopačke.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 19:49:40   
Jole84
Ćao mamike, kako ste danas user posted image
Viki izvini sinoć ti ne odgovorih, udremala sam se user posted image Mila je dobro, luduje ne staje, šou...Kako su tvoji klinci?
Ženske ja imam nečim da se pohvalim. Pisaću u odgovarajućoj temi user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 21:30:01   
mirkam
Veče mame.
Jole bre,ubi me radoznalost sad.Odoh da te jurim po temama user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 22:43:17   
Ivanka 75
4 dana do polaska na more Ivki veceras procuteo nos user posted image
Zasad nema temp, ko zna, mozda je samo prehlada.
Tuzna je jer mozda necemo na more, tj odlozicemo koji dan ako se razboli user posted image
Bas sam bzv, mozda je sutra odvedem kod lekara, videcu ujutru, ali ako nema temp nemam ni mnogo razloga da je vodim

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
1.7.2015 23:12:05   
vikiveki
Ivanka, kao što si i sama rekla najverovatnije nije ništa ozbiljno...da ne mudrujem puno,želim vam da na miru i zdravi odete na more kada ste planiraliuser posted image
Jole...i moji klinci i klinceza su dobro...mada klincezu počeo da drma pubertet,pa ima momenata kada baš ne liči na sebeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
2.7.2015 0:25:02   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: vikiveki
mada klincezu počeo da drma pubertet,pa ima momenata kada baš ne liči na sebeuser posted image


Mog Vuka vec godinu dana drma pubertetuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
2.7.2015 0:26:54   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: vikiveki
Ida ne mudrujem puno,


Mudruj slobodno, bas mi treba jedno dooobro mudrovanje, pošto mm ćuti celo veče user posted image
Proučava ćutologiju....

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
2.7.2015 1:20:48   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: vikiveki
mada klincezu počeo da drma pubertet,pa ima momenata kada baš ne liči na sebeuser posted image


Mog Vuka vec godinu dana drma pubertetuser posted image


Ma moja ima skoro 11 godina,i pitam se kakva će biti za koju godinuuser posted image valjda će je to proći

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
2.7.2015 7:21:06   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Mi smo se juce isetali po gradu. A. cim je na nepoznatom terenu, lepo me drzi za ruku i seta pored mene, kad je na poznatom terenu, pa to je haos, sasvim drugo dete user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
2.7.2015 7:46:52   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Ne javljam se uopste jer ne palim komp. Ne vredi. Sto puta trazim sifru jer sam zaboravila, ali mi ne salju. Tako da sam odustala preko mobilnog. Sad sam ukljucila komp dok deca spavaju. Cekam da se probude, pa idem sa njima do skole. Tek od ponedeljka mi pocinje odmor. Nema ko da ih cuva. I onda moram da ih vucem sa sobom. Mama ne moze da dodje, svekrva takodje. Dadilja smo poslali na odmor da bi ustedeli, a i zena hoce da uradi neke analize.
U ponedeljak sam isla na ekskurziju sa kolektivom. Bas je bilo divno. I tako citam vas redovno i vidim da nam nema Ljise.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
2.7.2015 7:49:29   
emicaa
Dobro jutro,T je sinoć od 1 kod nas u krevetu bila.Od jutros kenka za svaku sitnicu.Ja sam se budila bar 5 puta bez nekog posebnog razloga,sad boli glava.Biće ovo zanimljiv dan.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
2.7.2015 8:01:19   
vonavoj
Jutro!
Sanjice,vidim da si bila kod meneuser posted image u aviv parku!
Ja sam dva puta vukla Jovanu na posao...iako sam na porodiljskom..uzas..i to po 3-4,sata kad smo same.
Moja deca spavaju kao zecevi,J se u 4 probudila jer je zvonji mob za lek i nece da spava.. Pre toga u 2 sisala..T me u 6 vice iz svoje sobe,mm kasnio na posao pa je probudio..mislim stvarno... Kako druga deca nsstabe da spavaju??

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
2.7.2015 8:25:40   
Ivanka 75
Dobro jutro
I ja danas i sutra vodim Ivu sa sobom na posao, nije bilo u planu ali, kad zaludeli djak koji je odustao od engleskog resi da se vrati i nadoknadi 20 casova za nedelju dana, ko da sam okacena na civiluk pa izvolte, tu je Beba kad kome treba.
A pakovanje za more? Od toga nema zasad nista.
Iva nocas dobro spavala, samo se jednom budila jer joj cureo nos,, valjda je samo prehlada. Jos spava, to je dobar znak.
Nemam ni kablovsku jutros ali zato pijuckam kaficuuuuu user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
2.7.2015 8:29:58   
Sanjica26 RR
Von toliko kratko smo bili da je bilo nemoguce da te zovem. Sve vreme sam gledala u prolaznike da nisi mozda od niih.
Kad pogledam meni je blizu Pancevo. Isli smo preko Kovina. Kad bude snizenje zovi me.
Meni nije problem da vodim T jer je dobra. A Sofija je vrcko. Ne drzi je mesto.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
2.7.2015 8:32:10   
vonavoj
Snizenja su vec pocela..HM je vec opustosen,u OVS je pocwlo..svuda!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
2.7.2015 8:56:45   
daca77
Dobro jutro!!!
Taman pomislila da je virus otisao, a juce krenulo slinavljenje iz "desnog" sinusa. No, mislim da mi vise ne moze nista...odoh da kuvam proso i krusku, pa se kuckamo.
Naravno, svima zelim brz oporavak od virusa user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
2.7.2015 10:15:41   
vikiveki
Dobro jutro mame ,moja deca spavaju dugo bez obzira kada legnu...danas nam je u planu da prečistimo vodu u bazenu, tj. da ispustimo onu staru ,oribamo bazen i da sipamo novu.Za dan dva bi trebalo da se kupamo.
Svima koji su prehlađeni da prehlada što pre prođe...a među njima sam izgleda i jauser posted image evo od jutros mi curi ali samo iz leve noz. i golicka me...nadam se da nije ništa i da ne prenesem na decu.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here