|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
20.8.2015 8:36:59   
vocicana
Jao slatko si me nasmejala. A znam kako je. Hajde sledeceg meseca da mi budes vredna. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
20.8.2015 9:09:00   
Ivanka 75
To tebe hormoni drmaju, zato tebi smesno user posted image
I jutros status kvo, nit mi se jede slatko, nit imam onu naletost u stomaku kad ftreba da dobijem... valjda ce doci za koji dan....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
20.8.2015 9:35:34   
vocicana
Ja od kako zabebih, nikakav apetit nemam, verovatno ce se kasnije promeniti to. A kako su me opiz.... hormoni to je strasno bilo. Ja nisam znala sta da mislim i da li cu moci da podnesem sve.
A sigurna si da bas nema sansi da si user posted image , ni jednom se niste tm i ti nasli na pola puta...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
20.8.2015 11:24:07   
Ivanka 75
Nasli smo se pre i posle mogućnosti da zabebim.
Počelo nešto da mi curka malopre, user posted image u najavi

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
20.8.2015 11:47:34   
BubaBubica
Dobar dan drage moje vrednice user posted image popričala sam sa mužem juče, sad mi je mnooogo lakše. Znači mi kad i on zna kroz šta prolazim, pa da razume moje moguće ispade ne kao napad na njega nego kao posledica ludovanja hormona. Svejedno, danas se osećam dobro. user posted image Neću da postavljam graf dok ne bude nekih promena jer stoji još uvek na 36.6 a tako će biti do ovulacije.

Svakako bih želela da ostavim cigarete do ovulacije, da bude što zdraviji početak trudnoće. U prošlim trudnoćama sam ostavljala cigarete kad bi mi se zgadile, megde na kraju 5. nedelje. Mada hvala dragom Bogu moja deca su zdrava, ali zlu ne trebalo bolje da ih batalim sad. Neće biti većih problema jer pušim maksimum 10 cigareta dnevno, i to u slučaju kad sam na ivici živaca, standard mi je do 5 cigatera. Uh. Odoh da skuvam žalfiju, i da pogledam koje namirnice imaju najviše vitamina D, da ne kupujem sad i to, ionako se kljukam sa folnom, kompleksom B i gvožđem. Bar nešto da bude prirodno. user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
20.8.2015 11:52:53   
Yellena008
Bubo imas ga u suncu najvise,zato iskoristi svaki suncev zrak da punis zalihe vitamina D....ja ga pijem u tabletama. A ako ne bude nista u ovom ciklusu krecem i ja sa zalcijom....Unina mama i Serpica kazu da je njima pomoglo...

Jaka si ti zena...imas dva zlata vec bice i trece...

< Poruku je uredio Yellena008 -- 20.8.2015 11:54:12 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
21.8.2015 7:11:13   
vocicana
Jutro devojke! Pisite malo, nema vas nigde. Nadam se da se opravdano odsutne. Meni je malo muka, pa sam zato odsutna, inace procitam sta ste pisale, ali nesto nisam bila juce fit za pisanje.
Inace I malouser posted image na poslu pa sam bila bzv.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
21.8.2015 8:52:48   
Yellena008
Tu smo Vocicana....vuces li nas za nosice???
Meni jos nije stigla ali ni je BT malo pala,nije ispod crte ali nije ni kao sto je bila...jos uvek se nadamuser posted image ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
21.8.2015 9:36:57   
Tanjica81
Dobro jutro.

Samo da se nadovežem...i meni je pomogao Serpicin recept(Zalfija i D vitamin). S tim da sam ja pila i ceo mesec folnu i svako jutro času tople vode sa medom i cimetom...

Vučem vas i ja jako...

_____________________________

"Ona?! Ma nee! Ne voli me više!
- Otkud znaš? Jesi li ikada video boju njenih očiju kada tebe nema u prostoriji?"

Djordje Balasevic

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
21.8.2015 11:06:15   
nata11
Moja terapija za narednih 30 dana : lekovi + vaginalete + vitamini - 14.630 dinara . user posted image user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
21.8.2015 11:25:01   
Yellena008
Zasto Nato? Sta ti se desilo?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
21.8.2015 11:48:58   
nata11
Lek za prolaktin, lekovi za eserihiju, vaginalete, vitamini.. ma divota user posted image

_____________________________





(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
21.8.2015 11:50:49   
vocicana
Ijaooo Nato, pa sta se desilo
Ja ne mogu da verujem
Yellena navijam i najjjjaaaaaaceeeeeee vucem nemoj vise da ti je pala bt tako da joj naredis!!!
Tu sam ja pratim vas, samo budite vredneuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
21.8.2015 12:14:21   
Tanjica81
Joooj Nato user posted image . Izdrži draga.

_____________________________

"Ona?! Ma nee! Ne voli me više!
- Otkud znaš? Jesi li ikada video boju njenih očiju kada tebe nema u prostoriji?"

Djordje Balasevic

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
21.8.2015 12:19:27   
vocicana
Pa to ti tako ide, uvek kada je kraj meseca kada najmanje mi treba da bacam novac, nakupi se svasta
a ceh za lekove skoro cela plata .
Drzi se covece

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
22.8.2015 7:17:54   
vocicana
Crtice!!! Pa sta radite? Nigde nikoga.
Samo da znate, ja sam opet sama, mm je otisao opet.
Nisam bas sasvim sama...user posted image , ali nije mi prijatno, pisite, ima li novosti? Ivanka....marinchice... Ana...Ivanna(sta li je sa njom,)?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
22.8.2015 8:26:47   
bebilule
I ja sve virkam ovdje da vidim ima li kakvih novosti....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
22.8.2015 14:44:02   
BubaBubica
Mi smo juče slavili rođendan, imali goste do kasno user posted image kod mene ništa novo, baš pišem na bazalnoj kako se muž sad predomišlja jer hoće da vidi kako sa finansijama... Da poludiš user posted image pitam ga šta bi radio da nam je uspelo iz prve? Samo je slegao ramenima...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
22.8.2015 20:52:55   
vocicana
Ja virim svaki put kada udjem na forum, ali I razumem devojke, znam kako je cekanje dugo a razocarenja sve duza. Zato I'm I kazem, vidis da su me poslusale, online su tamo gde treba a ne ovde. Tako zelim da vidim jos slicica user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
22.8.2015 22:47:53   
IVA 11
Zdravo drugarice. Virnem po malo da vidim šta ima novo kod vas. Kod mene sve po starom, za nedjelju dana trebam da dobijem i eto...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
22.8.2015 22:48:43   
marinchica
Meni danas skocila bazalna na 37, ova Macina trava me izludela nacisto. Subota, neradna, pustih Etta James- best of, pa nadovezah na Sade-best of, najbolji ves, a muz, nikad neraspolozeniji za akcijuuser posted image , ali nisam odustala, vala, nije pobegaouser posted image . Sledeci mesec, i on pije Macinu travu, pise da mogu i muskarci, povecava br spermatozoida. Dani pred ovulaciju, i na dan ovulacije-pokriveni, ovulacioni test pozitivan kao vrata, juce zigao jajnik.... Sad....cekanje,,,cekanje, cekanje...cekam jos sam na fertility friend-u da mi potvrdi sutra prekosutra da jesmo uboli kad se pojavi ona crvena linija. Vitamin d, vitamin c, on zinc, l-arginin. Bebce-dolazi vise, muz ce mi pobeci od kuce koliko ga jurim!user posted image
Vocicana, imas li mucnine?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
23.8.2015 7:23:58   
vocicana
Cao Marinchice, ma imam, ali evo posto sam sinoc zakucala u 9 sada sam vec budna. Sada mi nije muka, msm od jutros. Potpuno je iscrpljujuci osecaj. Ali nemam nagon za povracanje, samo tezuna u zelucu. Jao bas mi je drago da si se javila, vidim da te nema, pretpostavila sam da si se bacila u akcijuuser posted image , super si ti. Cekam da se javljate.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
23.8.2015 7:25:23   
vocicana
E jbg bas! Kako da ti pomognem, kako da te posavetujem da se vise ne skenjavas, izvinjavam se na na izrazu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
24.8.2015 8:46:52   
vocicana
Ne gvirkam samo, ali vi nista curice, nema ni jedne. Nema down-a. Sreca prati hrabre, samo buditre vredne!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
24.8.2015 12:20:29   
Yellena008
Tu smooooo....ima nas....borim se sa user posted image ...ide kao luda...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here