|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
24.8.2015 12:50:20   
vocicana
Dosta vis ei sa tomuser posted image , puuu, kako je dosadna, meni je drago da se ne peglam sada sa tim, tako mi je gadno bilo vise narocito zatosto nikada nisam znala kada ce i sta ce. Meri temop, javljajte se zene....bas mi faliteuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
24.8.2015 22:29:19   
marinchica
Nema nigde nikoga. Ja evo danas u set_nji ceo dan...bas sam stavila mozak na otavu, cudno mi malo, pocele su grudi vec sad da mi oticu...a 16dc...obicno nedelju dana pre ocekivane se oglase. sutra redovan gin pregled, naoruzala sam se za visesatno cekanje u DZ, nisam bila godinu dana, sve privatno mahom uradim, samo da ne dzodzim po cekaonicama, ali posto me je prosle godine doktorka poslala kuci da narucim rostilj i dohvatim muza, sad da joj kazem da mi to godinu dana nije urodilo plodom, te da li ima mozda neku drugu ideju...Mozda ce mi sad reci da promenim rostilj...ili...muzauser posted image
Bazalna temperatura u gornjoj granici, ov bila pre tri dana, po tabeli. Sva tri dana pokrivena akcijom, i dan pre ovulacije pokriven.
defintivno, ali definitivno mogu da kazem da je Macina trava odradila posao, oset_ila sam i ovulaciju, i ziganje u jajnicima, providnog sekreta maltene za uloske, a o nagonu za akciju da se ne ponavljam. user posted image

< Poruku je uredio marinchica -- 24.8.2015 22:31:48 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
24.8.2015 22:46:43   
marinchica
Pitanje: zasto mi graf pokazuje isprekidanu liniju ovulacije? Sad vidim, svima bude puna, samo meni isprekidanauser posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
24.8.2015 23:24:38   
jana jana
dobro vece :) kako ste ?
jel ima lepih vesti ..?
drzim svima palceve user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
25.8.2015 7:13:12   
vocicana
Cao Marinchice, verovatno je niza nego sto treba da bude, odnosno Mali razmak izmedju pada I skoka, zato prikazuje isorekidano. U svakoj slucaju, ta ocajnica je odlicna, eto vidis kako ti se sve prikazalo, osetila si jasno, bas drzim pesnice. Tako se pokriva teren, kada se krene, radi se od pocetka do krajauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
25.8.2015 11:42:19   
AnaAna1
Koliko precizno moze da se odredi dan ovulacije na folikulometriji (idem prvi put u zivotu)?

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
25.8.2015 11:48:33   
Yellena008
Prilicno precizno...meni je cak jednom vodeci folikul pukao bas na folikulometriji....

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
25.8.2015 15:26:21   
AnaAna1
A kako kad izmeri velicinu folikula zna kad ce puci kad ne puca kod svake zene isto tj.pri istoj velicini? user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
25.8.2015 15:29:02   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: marinchica

Pitanje: zasto mi graf pokazuje isprekidanu liniju ovulacije? Sad vidim, svima bude puna, samo meni isprekidanauser posted image

marince prikazuje isprekidano jer f&f jos nije siguran kada ti je bila O, cim bude siguran obelezice punu liniju!

(odgovor članu marinchica)
  Direktna veza do poruke: 509
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
25.8.2015 16:23:51   
Yellena008
Pa ja kad idem na folikulometriju idem nekolik dana za redom...nikad se ne zna kadamce da puknu,ali meni se jednom potrefilo da je pukao bas na uz....nece ti sigurno znati od prve folikulometrije da kaze kako kod tebe stvari funkcionisu,ali ako bi radila hormone uz to,npr e2 onda bi mozda i mogao da zna odmah kako se kod tebe razvijaju,da li imaju jajnu celiju u sebi ili ne....i tako te stvari koje im pomazu da skontaju sta kad treba....hoces primati i pregnil kad te vec prati doktor?

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
25.8.2015 16:33:48   
vocicana
Moj je pukao na 26 mm, bas te veceri kada me je Dr pregledao. To zavisi od zene do zene I nema idealne proporcije folikula. Osetila se bol, a ja nisam imala promene vag sekreta tada, nikakve, jer sam mesecima bilanu haosu. Merite temp I budite vredne oko padova I skokova. Kazu da je idealno oko 22 mm, ali eto kod mene je bilo malo drugacije.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
25.8.2015 16:35:28   
vocicana
Ako spontano pucaju ne treba ti pregnyl, jer ce izazvati pucanje I drugih nevodecih folikula, koji I nisu zreli za to, a logika I da je pitanje kako bi se dalje stvari odvijale. Samo polako I slusajte svoje lekare.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
25.8.2015 18:28:18   
marinchica
ja sam se sad vratila od lekara, odakle dizem karton cim nadjem gde cu ga preneti. Ruke m se tresu, popila sam za smirenje. otisla sam s majkom u DZ jer sam na odmoru a u toku jula i avgusta se ne zakazuje. Bila sam druga na redu. 6 njih je uslo da pita, za upit, za pecat, ova javi sestri, sestra unosi kartone preko reda. Kad smo se posle 4 sata cekanja pobunile, ta njena ortakinja je rekla da smo i u 6 ujutro moge da dodjemo, ona je zakazana. Na nas odgovor kako kad nema zakazivanja pocela je da mi vredja majku, i pretila kako ce ispred da nas izvede i olupa. Onda sam ja skocila i zamalo da ispadne tuca. Na sve to, dzukela od lekara je prozvala i ona s kezom usla i zavrsila preko reda. Trazila sam samo knjizicu nazad i pozdravila doktorku i rekla joj da cu se zaliti Zastitniku prava gradjana. svoju privatnu ordinaciju nek otvori pa te s viskijima nek prima. Da ja pregled ne mogu da uradim redovan, 4 sata cekam a druga sam bila po redu. sramota teska. Koje dane i da sam pokrila, nema sanse da se zakaci sad sa ovim nivoom stresa.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
26.8.2015 10:15:38   
vocicana
Marinchice, znam duso moja kako se osecas, zato sam vise puta napisala da se stidim svog poziva, bas zato sto sam kao trudnica dozivela vec par neprijatnih situacija. Znam da si popizdela, ali moras i sebe malo da kuliras, budi iznad nje, pa zar nije svako GAO nasa mala privatna klinika

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
26.8.2015 10:17:45   
vocicana
Razumela si sta sam htela da kazem

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
26.8.2015 11:03:58   
BubaBubica
Ola trudilice, evo mene posle par dana, sređujemo (završavamo) dečiju sobu devojkama, pa nisam stizala za kompijuter. Muž ništa ne pominje, a i ne želim da vršim pritisak na njega. Doduše, ako imam od čega da se nadam, mi ne pazimo prilikom odnosa par dana posle user posted image i par dana pre, ali takvom metodom još nijednom nisam neželjeno ostajala u drugom stanju tako da se ne nadam. Prekjuče nismo pazili ali svejedno, prerano je tako da nema nade za ovaj mesec.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
26.8.2015 13:37:13   
marinchica
Ma jesam draga. Raspitala sam se okolo, i preporucila mi je koleginica neku svoju doktorku, prenecu karton u petak. Ako i ona ne bude odovarala i nju cu da menjam, dok ne nadjem nekog ko ce mi pruziti usluge shodno mom mesecnom odbitku tokom celog radnog veka od plate za zdravstvo. I kraj.
Kazi mi jesi li pila neke od prenatal vitamina, citam puno njih pije i pre trudnoce. Meni nesto smeta nesto od onih b vitamina iz tih kompleksa, pila sam Mamavit...i bas u tom periodu, secam se imala sam biohemijsku. Bacila sam ga bas pre neki dan, istekao je rok, ali dobro se secam da kad god sam pila b vitamin imala sam probavne probleme.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
26.8.2015 13:44:44   
vocicana
Ja sam pila kompleks b, folnu, cak i femisan a, vitamin e, e a onda posle biohemijske sam sve kroz terasu bacila na ulicu, sa ovolikim osmehom na licu! Od b kompleksa mi se tako koza osusila, prosto za ne poverovati! Sve je letelo kroz terasu. Sada pijem samo folnu i cink sa selenom. To je na moju ruku a folna od doktora. Ma to je smesno sve, nego hajde, pisu tako. Nemoj se nervirati nego polako, ja imam zlatnu doktorku, zlata mi je vredna ne bi je menjala ni za sta na svetu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
26.8.2015 14:05:25   
marinchica
Ma necu se vise nervirati, danas mi je godisnjica braka, idemo da proslavimo ja i moj dragi muz. Pogledace i nas Bog. Samo se moramo strpiti.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
26.8.2015 16:48:11   
vocicana
Nije vas zaboravio, uzivajte u evociranju lepih stvari zbog kojih I jeste zajedno, smejte se I volite. Ja ti saljem velikiuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
26.8.2015 19:46:09   
borica
Zdravo drage moje cekalice.Nije me bilo dugo.Kako sam ovde pisala test sam planirala da radim 16.08, ali nisam, odlucila sam bila da sacekam jos nedelju dana.Sad u nedelju,mm ode do dezurne apoteke i ja uradim test kasno popodne, to mi je inace bio 43 dan ciklusa, i ugledam user posted image .Doduse bile su malo blede ali ih ipak ima. Inace tog dana me je stomak boleo kao da cu da dobijem, sad me ponekad zateze.Juce sam isla kod doktorke i pregledala me vaginalno, kaze da joj lici na trudnocu, ali da je mala,verovatno mi je ovulacija bila kasnije zbog mojih neredovnih ciklusa. Zakazala mi je UZ za ponedeljak.Nervozna sam, jedva cekam ponedeljak da vidim sta ce da mi kaze.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 6:19:32   
suzi kju
Borice pa to je divnooooooo, odmaraj i opusti se do ponedeljka, a tada očekujemo potvrdne vesti, mada to je touser posted image ali čisto da ti budeš sigurna.

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 6:38:32   
vocicana
Notice draga pa to su divne vesti!!!! Hajde do ponedeljak, ali to je jos Jean bebironac! Jeeeeeuser posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 8:15:17   
borica
Hvala vam drage, divne ste. Javljam obavezno vesti u ponedeljak.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 9:20:26   
AnaAna1
Cestitke boriceeeee

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here