|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 9:41:16   
vocicana
Marinchice kako si draga od jutros. Ja sam na poslu jos danas i sutra, javi se kako ste se proveli, msm, godisnjica je ipak stvarno lepa stvar

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 10:10:37   
tuzna29
Drage moje nova sma i nadams e da cemo se druziti u kutku za trudnice user posted image

treba mi vas savet i pokusacu ukratko imam policisticne jajnike i izuzetno rogatu matericu dosta pokusaja trudnoce gde zatrudnim i vec u ranoj trudnoci ode, pauzirali smo i eto evo poceli opet sad ce godinu dana al se nista ne desava :( Moj gin me nije slao ninakakva ispitivanja ni hormone ne znam zasto i to me nervira. Ovih 12 meseci bar u 90% nisam primecivala kad imam onu rastegljivu sekret ali mi je dr rekla da su mi ovulacije od 11 do 14dc da tad budemo bas aktivni i tako je bilo uvek al nista nismo preskakali.

Ovaj mesec situacija je sledeca 13dc pojavio mi se taj beli rastegljiv sekret bas je bio upadljiv ali ono sto me iznenadilo pojavio se i sutra u toku dana na papiru bas puno i stao posle znaci za dva dana dva tri puta sma ga primetila bas. Posto mi je dragi od ovog meseca uposlen nije uvek kuci na zalost imali smo odnose 9dc, 10dc i 12dc sto bi bilo dan ili vece pred tu ovulaciju i posle ovulacije dva dana opet al to posle nije ni bitno toliko. Sada 6do mi se pojavio neki sekret beo vodenkas lepljiv ali niej rastegljiv trajao dva dana primirio se i pojavljuje se sad uvece samo nekad manje nekad vise pojednom. Molim vas za misljenej da li postoji i kolika sansa da sam zabebila i ako odnos nisma imala na sam dan ovulacije, ok teoretski moze svasta al me zanima ima li il znate nekog ko nije imao odnose na dan sekreti vec pre i da je ostao trudan kolika je verovatnoca sve sebi ne bih da dajem vise nadu :( inace jedno vreme me je u desnom jajniku tj preponi bas zatezalo niej boluckanje vec neki neprijatan osecaj, asada vec imam sve kao pred ciklus u jajnicima osecam nekad ziganje al nista posebno sad mi je 21dc inace tacni su mi ciklusi na 28dana eventualno 27 kolike su mi sanse bas sam umorna od svega vise user posted image izvinjavam se puno na dugoj poruci

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 11:39:12   
borica
Hvala Ana da ti se vrati.Od 7 jula do 14 avgusta sam jela 40 smokve u maslinovom ulju pa mozes da probas, ne moze da steti.Pozz

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 11:44:40   
janabons
Tuzna, dobrodosla.
NAravno da postoji sansa da si ostala trudna, iako odnos nije bio na dan ovulacije, a kolike su sanse, to je nezahvalno reci. Tvoje je da se nadas do sledeceuser posted image , pa ako ne ide, kad budes spremna i kad resis, da u konsultaciji sa lekarom krenes na dalja ispitivanja.
Sve najbolje ti zelim, i sve vas vucem za nos da, sto pre dodjete kod nas u trudnicke temeuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 11:45:02   
borica
Tuzna dobrodosla.Jedino sto mogu da ti kazem da spematozoidi zive po 72h u telu zene, tako da ako si imala odnose pre ovulacije moze da se desi trudnoca. Jedino ti ostaje da se naoruzas strpljenjem i cekas bar da ti zakasni i da uradis test. Zelim ti da sto pre docekas svojuuser posted image

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 12:50:01   
tuzna29
hvala vam puno zaista ste divne i brizne :*

inace moja dr nece da me salje na ispitivanja radila mi je samo papu briseve na gljivice i bakterije i rekla to je ok.

inace me sa desne strane tj tacno gde je prepona steze kao da me vuce neko kozu il se tegli bilo je malo i sa leve al sa desne je od danas bas izrazeno ne znam da li to moze od stresa bas sam pod jakim stresom na poslu a od pre par dana i sa dragim jedva to sve podnosim :(

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 14:17:45   
AnaAna1
Tuzna dobrodosla :) ja mislim da bi bilo dobro da odes kod jos jednog doktora, ako si cula za nekog da je dobar i strpljiv, da mu ispricas sve to pa da vidis sta ce on da ti kaze. Mislim da bi sigurno morala da uradis neke dodatne analize posle toliko peripetija...

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 14:27:20   
tuzna29
Promenila sam ali i ova kaze ajde da sacekamo da vidimo samo ne znam dokle vise da cekam.


sad se nadam zbog tog zatezanja i bukvalno peckanja na samoj sredii prepone a rano mi je jos za test. Kad mogu da vadim betu posle koliko dana od O bi pokazao poz ako ima trudnoce?

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 17:03:15   
vocicana
Tuzna dobrodosla. Ja sam u 8-oj nedelji trudnoce, ako si citala ranije objave, videces o cemu smo sve pisale. Tvoj problem nije hormonalne prirode vec fizioloske. Rogata materica jeste razlog vise missed-a, zato sada malo duzi period ne ostanes trudna. Tu se radi sto veci broj kiretaza da bi se stvorio sto udobniji prostor za bebicu koju bi eventualno iznela do kraja, ako sam te dobro shvatila.
Pravi se prostor na neki nacin da ti uorostim. Imam prijateljicu koja ima dvotogu matericu I tvoje godine, imala je vise trudnoca, ali sve su missed, samo je jedino Mali napredak sto je svaki sledecu iznela malo duze od prethodne. Ne predaj se.
Naravno da je moguce trudnoca, objasnjeno ti je, ne zuri sa testom, betu mozes uraditi ja mislim vec posle 7 dana. Javljaj se I pisi oko svih nedoumica.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 17:04:23   
vocicana
Izvinjavam se oko typing gresaka, mada su drugarice vec navikle

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
27.8.2015 18:37:12   
marinchica
Ej Vocicana, proslo je super, bas nam je bilo lepo! Kao juce da smo se uzeli. Ali koliko sam juce bila raspolozena toliko sam danas u autu nevidjeno. Danas mi je 6dpo, po tabeli, 19dc (29 mi je ciklus)i imala sam nesto kao....kad ti kapilar pukne, pa onako....delic krvi u sekretu. Juce isto. Nismo bili aktivni da kazem da je od toga...klopa je bila predobra u restoranu, polegasmo kao foke posle. A grudi mislim da nisu moje, nisu one sad nesto ne znam kako nadute ali peku nekako, tezina u donjem stomaku i bol u ledjima. Razdrazljiva sam...izujedala bih ga, poslala sam ga kod druga u goste. Ili smo napravili nesto ili je ova Macina trava takav PMS napravila...da ce me odvaliti. Koliko ces jos da radis? Kad ces na bolovanje?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 1:44:57   
tuzna29
Vocicana, hvala ti puno na podrsci nemas pojma koliko mi znaci bar neka uteha. Plasim se i jer imam ranicu na materici od kinetaze pre 6 godina kad su me naterali da idem pod noz jer navodno imam kancer i tu neku kancerogenu cistu pa se ispostavilo da su pogresili sad tripujem da. ni ta rana neda prolaz u matericu citala sam i o tome negde bas sam pid stresom razmisljam ako i sad ne bude nista da usvojim dete ne mogu vise a sve to mi utice vec i na brak tj vezu kako god :(

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 9:57:38   
AnaAna1
Koje si godiste tuzna?
Ja bih ti rekla da opet promenis doktora, sve dok ne naidjes na nekog ko ce da bude bar malo savestan da ti uradi detaljne analize posle toliko spontanih...
Najbolje bi bilo ako mozes da nadjes nekog ko zna nakog ginekologa licno pa da pozove za tebe, jer ce 80% njih tek tada da se stvarno ukljuce u problematiku i potrude da nadju gde je problem...

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 10:23:52   
vocicana
Ja sam tako prokrvarila kada sam zatrudnela. Samo da znas, ne mora nista da znaci, a bas mi je drago kada cujem da se ljudi toliko vole,ja se topim kada citam to. Ja bi volela da me obradujes, mozes mi pisati slobodno do mile volje. Ja ne radim od ponedeljkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 10:28:29   
vocicana
Rekla bi da imas 29 godina, pitala te je Na za godine. Ne smes takav stav da imas. Prvo da li su dokazali prisustvo malignih celija i kog tipa na osnovu biopsije grlica materice...Da li si sigurna da je rogljasta materica, koliko misljenja si potrazila... Papa test, kakav je...brisevi...da li krvaris u toku odnosa...Kakav je pristup lecenja ranice bio...Zasto da usvajas dete ako imas sve unutrasnje genitalije a imas ih, dete ces roditi sigurno. Ako je priroda u necemu pogresila, medicina ce to resiti, na materijalan nacin

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 10:53:20   
tuzna29

IZVORNA PORUKA: vocicana

Rekla bi da imas 29 godina, pitala te je Na za godine. Ne smes takav stav da imas. Prvo da li su dokazali prisustvo malignih celija i kog tipa na osnovu biopsije grlica materice...Da li si sigurna da je rogljasta materica, koliko misljenja si potrazila... Papa test, kakav je...brisevi...da li krvaris u toku odnosa...Kakav je pristup lecenja ranice bio...Zasto da usvajas dete ako imas sve unutrasnje genitalije a imas ih, dete ces roditi sigurno. Ako je priroda u necemu pogresila, medicina ce to resiti, na materijalan nacin



Imam 29 godina. Tri lekara su ustanovila rogatu matericu. Ranica je ot te kinetaze sto su uradili i niko od ta tri lekara nije pomenuo lecenje te ranice. Papap mi je uredna , evo i sad sam radila cervikalni i vaginalni bris su uredu. Samo se plasim dal to moze da ometa zacece jer sma radila 6do. U toku odnosa nemam krvarenja samo bolove oko ovulacije nekada i u nekim pozama ne uvek. U prvoj trudnoci su mi sve iz grvi radili preko onih testova na kancere itd koji su bili abnormalno visoki i sad ih proveravam redovno na godinu dana desilo se da skoce uvek kad sam ostvarila trudnocu ali izgubim trudnocu pa i ti nalazi padnu. Kazem vam niko ne zna sta mi je a kao sve je ok ako imam te folikule koji rastu na desnom jajniku levi mi je mnogo mali kazu nije bas za proizvod ovulacija. ludim vise godinama.

Interesuje me sto se tice mokrenja u trudnoci cula sma da se javlja u 4. nedelji sad ja nisma sigurna ali imam pritisak na besiku, pre sam znala po ceo dan da ne idem u wc i odem 2-3 puta dnevno sada imam utisak da ako pijem tecnost idem na 2-3 sata mada danas evo na sat al brzo osetim taj pritisak u dnu na besiku ako ne pijem tecnost izdrzim 4h pa mi nije bas jasno. Idem da vadim betu sad u 12h pa cim stignu rezultati javicu vam.

Samo eto dali postoji nada mislite li da je doslo do trudnoce, i ako bila u tim svadjama sa dragim oko toga bas su tenzije velike danas mi je lakse mnogo me je obradovao kad je reko daj proveravaj to odma ako mozes da se ne radujem za djabe da odma castim na poslu vidim da mu je stalo i ako sam mislila da je odustao i da niej jer je presao na gledanje filmica i zato sam sva pod stresom oko svega:(

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 10:58:27   
vocicana
Lepotice kada stigne beta javices nam se. To od simptoma mokrenja se javlja i pre 4-te nedelje, zato uvek nada postoji. Ja msm da ta ranica nije od kirtetaze, msm da je hormonskog porekla i zato rezultati ukazuju na tumorski skok svaki put kada zatrudnis. Vazno je da nemas bolne i krvave odnose, sto znaci da se ranica moze srediti. Filmici su normalna faza u zivotima svih nasih jacih polovina, tako ce samo da razigra mastu i nista drugo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 11:35:07   
tuzna29
Hvala draga punoooooo :* upravo ssm izvadila betu sad čekanje.
A filmici nisu obicni vec druge cam cice :( ima li neka tema za to ovde da vidim jer meni to deluke bolesno gde sam tu ja ili sam sad pod stresom pa burno reagujem

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 11:44:56   
vocicana
Previse si opterecena i nije zdrav pritisak koji trpis zarad druge bebice. Polako, svaka od nas ima kod Njega gore svoj red i redosled. To je njemu beg od stvarnosti a ti se skoncentrisi na osvajanje tvrdjave...ukucaj na pretrazivacu neku rec toga sto te zanima, pa ce se nesto vec pojaviti. Sigurna sam da nisi jedina koja se sekira zbog takvih stvari. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 12:13:14   
tuzna29
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 12:32:38   
emicaa
Tužna želim ti da što prije promjeniš nick u srećna i da bježiš u trudničke teme user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 13:21:13   
tuzna29
Ljubim vas sve hvala vam puno
Inace upravo sam uzela kakao koji pijem skoro stalno nisma ga pila tri dana i ajde da uzmem na aparatu kad cvrc mir me je odbio probam nista posebno al meni nesto smrdi odnesem koleginici kaze daj meni meni je ok uh samo da nije tripovanje. Rezultati stizu u pola 4:)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 14:30:39   
tuzna29
pise da je beta manja od 0.100 da je bilo icega bar bi bila 1,2 makar bi krenula :((( Al cemu ta ziganja i probadanjeuser posted image

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 15:38:24   
ivannna
tuzna a da nisi prerano radila test ? ( mozda si o tome i pisala ali nisam citala ranije postove?

treba mi vase misljenje-nesto me je peckalo i uzela sam vaginaletu koja regulise ph i danas osetim da mi je ovulacija ,da li ta vaginaleta moze nesto da smeta spermicima?

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 16:18:24   
tuzna29
Ivana koju si vaginaletu uzela? Kantarion ne smeta ostale sam cula da da nisam sigurna.

Ja sam betu radila 9.dan od ovulacije a sedam dana pre ciklusa. Daj boze da si upravu da je prerano. Evo svako vece od 6do imam beli sekret gusto vodenkast lepljiv bez mirisa i ziganje u jajnicima.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here