|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 17:09:46   
AnaAna1
Tuzna polako sa tim usvajanjem bre, pa ti tek imas 29 godina, ja rekoh imas mnogo vise od toga pa hoces da odustanes... ma daj, resice se sve to sigurno.

Ja sam bila danas prvi put na folikulometriji, 10.mi je dan ciklusa i doktor rece da mi je endometrijum supwr ali da su folikuli mnogo sitni...najveci je 6cm. Idem opet za 4 dana

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 18:56:45   
vocicana
Ivanna msm da ne moze da omete samo katarion, jer je bikjna stvar. Ostale verovatno da.
Tuzna...polako, tako si mlada, samo ne gubi zivac. Moguce je da je rano, sacekaj jos do ocekivanog dana krvarenja, ne zaleci se, bez obzira na to koliko si nestrpljiva. Znas da cemo te svakako podrzati. A polako sa usvajanjem, imacete vas dvoje bebicu, polako radi I budi strpljiva.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
28.8.2015 23:59:18   
marinchica
E pa...ja sam dosla do srzi svog problema....potmulog, prikrivenog problema neostajanja u drugom stanju i uzaludnog cekanja dve crtice. Presla sam kod novog ginekologa koji mi je nalozio ponovne pretrage koje sam vec radila, da vidimo za inseminaciju. O ovome se radi-imala sam tesku alergiju zbog sardine koju sam pojela(nikad ne jedem skoro ne znam sta mi bi), i zbog te alergije sam bila primljena u bolnicu gde me jedva iscupase iz anafalaktickog soka, gusenja i teske koprivnjace koja mi je bila po celom telu. To je bilo 2013 god, tada smo manje od godinu dana pokusavali, ubedjeni da smo oboje ok. Zabranjeno mi je bilo sve (slatko, slano, kiselo, ljuto), bila sam na dvopeku maltene i samo povrce i voce, pirinac, nista zivo nisam jela. Tad mi se desila biohemijska, posle jedno 2 meseca takve ishrane kad sam pocela kao da se vracam na normalan rezim ishrane. Radjen mi je ogtt test i inuslinemije i bila sam u granicama. Znaci to je ok. ALI sam bila na dijeti. Teraj dalje...ja ne povezujem nista, ne sumnjam ni u sta, nista se ne desava...prodje jos godina, jos dve..nista. Odem sad po nalogu lekara opet jutros. Izmedju ostalog-ogtt i insulinemije. I lepo se iznenadim. 75gr glukoze, 0'-5.1, 60'-6.8, 120' 5.8 (ajde da kazemo-vratio se secer u normalu). A insulin...imam sta i da vidim- 0'-8.6 (ref-2.4-24), 60'-92, 120'-88.6. Insulinemija na kvadrat! I posloze se kockice sto sam tad ostala trudna-striktan rezim ishrane. Sad po uput za endokrinologa...pa mozda uz terapiju docekam svoje user posted image . Nalaz insulina, blago receno-katastrofalan! user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 0:01:55   
Ivanka 75
Marincice, nasla si problem, sad na dijetu!
Problem je resiv user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 0:14:04   
marinchica
Ali pazi ti da ja radim tad test i da ne povezem...sta da radim, nisam ni sumnjala da bih dovodila te rezultate u pitanje. Meni insulin pitaj Boga koliko od vracanja na normalnu ishranu je bio ko zna koliki. Godinama. A ja gurman do daske. Najvise me mucilo sto nisam znala sta nije u redu sa mnom. Sad bar znam s cim se borim. E pa pa karadjordjeve-baj baj, sad integralno ovo integralno ono. Fuj!user posted image
Vocicana, vidis...nije lose biti mrsavica. Ja bila oduvek, zadnjih godina spojio mi se struk s kukovima. i umor, stalno da spavam, s ranije sam bila zujalica, nekontrolisana glad i pad secera. Svi znaci su bili tu. Sto sam ja kratkovida, to je drugouser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 0:17:18   
Ivanka 75
Navijamo da ti se struk poveca do 110 uskoro! Ali ne od hrane user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 1:44:31   
marinchica
user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 7:58:33   
vocicana
Jaonduso, pa ja sada tek iscitala pusanije. Super! Ja ne jedem puno, vrlo je vazno samo neke stvari promeniti. Jao bas sam srecna. Naravno ne zbog insulinemije, ali zato sto se zna sta je a I kako da se krene da se stanje popravi. Nema user posted image , resenje je pred tobom, bice inda, sada znas sta je. Dusa! Bice sve ok! Dijeta I pravi bebice!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 9:10:08   
vocicana
Izvinite zbog greski u kucanju molim vas, nadam se da rastumacite do kraja sta sam htela zapravo da kazem

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 11:04:47   
tuzna29
Cekalice da vam se pohvalim. Juce izlazim sa posla kad ono moj draga koji se nije najavio da ce doci i kaze ma znam ja sta je tebi cim si bila toliko nepodnosljiva da sam morao da ti teram inat, i krenuo da me grli i ljubi meni nista nije jasno i sad kao ma ti so trudna vodim te na veceru da mi budes zdrava trudnica a ja u soku! On je mozgao, mislio i naso da imam sve simptome tridnoce sta kedem a nisam jela itd... Ja sad mislim da je on opterecen time i da umislja moju trudnocu covek da ste ga videli nikad srecniji :D

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 11:17:48   
zece
Ti pa uradi jedan test

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 11:40:04   
marinchica
Vaistinu

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 18:03:41   
bebilule
Marinchica, dobro je kad znas sad u cemu je problem. I ja sam jedna od onih sa insulinom. Kod mene je par mjeseci siofora i rezim ishrane ucinio svoje user posted image i sad cekamo bebicu. Bice to ok, drzim fige

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 18:52:36   
marinchica
Kazu da se na sifor zene tesko navikavaju. Videcu kad zavrsim s endokrinologom, dok dodjem do njega. do tad, izbacila sam slatko maksimalno, kao i beli hleb, i ostalo sve sto sam nasla na spisku sme-ne sme...Mozda i sama ishrana regulise insulin, mada obzirom da je tako visok, cekacu ja jos na dve crtice, osim ako ne uvedem terapiju..

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 19:39:41   
pngpme
Djevojke drage, cestitam svim cekalicama koje su docekale user posted image user posted image i zelim srecu onima koje jos uvijek cekaju svoje cedo. Ja se udajem za mjesec dana i odmah planiramo da pocnemo da radimo na bebi... Voljela bih da se druzim sa vama tokom zatrudnjivanja i (nadam se) trudnoce. Da li sam na pravoj temi-buni me ovo chat? Nisam inace na forumima, slobodno me uputite na pravo mjesto...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 19:50:03   
nata11
Dobrodosla na pravom si mestu user posted image
koliko ti je god? pozz

_____________________________





(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 21:17:12   
vocicana
Dobrodosla, prava adresa. Pa pricaonica, tu smo za sve .
Marinchice, polako, javicu ces se na Siofor, za dva tri meseca I tebi cemo ovakouser posted image user posted image user posted image
Tuzna.....pa naravno da ga zeli, rekla sam ti da se ne sekiras, tuzna faza, na zalost... Proci ce. Uzivajte u ljubavi....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 21:18:11   
vocicana
Marinchice htela sam reci...navici ces se na Sioforuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
29.8.2015 23:53:06   
pngpme
Jooj, meni je 23.god. a njemu 29. Znam da djeluje malo godina, ali mi smo zajedno 5 god.a jedino sto sam oduvijek silno zeljela je porodica i djeca. Da nije fakulteta ne znam bih li do sada izdrzala user posted image . Ne mogu da docekam dan da se barem nadam trudnoci... Pocela sam da pijem folan i bila sam kod ginekologa... Trudim se da se ocistim od toksina i da vjezbam koliko toliko. Nadam se da je dovoljno za ovu fazu. Radujem se da ispratim vase price i da se podrzavamo.
Hvala na dobrodoslicama! user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
30.8.2015 0:48:48   
marinchica
hahaha, Vocicana....ludaku jedanuser posted image
rastumacim te ja vec, ne brini. Hehehe, nasmeja meuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
30.8.2015 7:01:16   
vocicana
E dobro se kapiramo, ja poludim kada ne proverim sta sam kuckala, a onda kada vidim ja user posted image no dobro. Ne sekiraj se kad ti kaze Voci, ima da bude bebica kao pucka! Ja sam katastrofa, vidis li ti kada ja ustajem ujutru, a uvece da sastavim 22 ne mogu! Jaooooo

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
30.8.2015 11:00:20   
Yellena008
Marinchice i ja sam jedna od cekalica koja ima IR. Pijem Siofor 850 vec tri meseca i nije priblom da se naviknem na njega. Jbg,znam koji mi je cilj user posted image , pa onda izdrzavam sve....bolje sto mi je otkrivena Insulinska jer pre toga navodno niko nije znao u cemu mi je problem....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
30.8.2015 11:54:11   
vocicana
Zato vas takve volim! Podrzavajte se, ja hvala Bogu nisam imala ni slicne probleme, ali sam cekala u nervirala se isto kao sve. Jao dace Bog da se doselite user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
30.8.2015 12:07:41   
marinchica
Ni meni nisu eto provalili. Iskreno se samo nadam da je to u pitanju, da ne bude sad nesto jos novo, ako opet ponovim neke analize.

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
30.8.2015 14:47:30   
saska80
Siofor pijem već tri meseca, isto mi je insulin bio katastrofa. U početku bude muka, povraćanje ali brzo prođe. Sada mi ponekad isto bude loše, padne šećer, pa nemam snage da stojim i mučnina, hladan znoj. Ali uzmem malo voća, meda, crnu čokoladu i bude bolje. Tako mora :-\

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here