|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
4.8.2015 15:14:44   
milicicak
Emice, ziva bila :)
Ja cu kafu i tortu, meze preskacem na dijeti sam :)

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
4.8.2015 16:00:50   
emicaa
Mili ja ću mezu za tebe da ne propadne user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
4.8.2015 21:48:14   
branki*
Gde ste,bre,zenskaci,ima li koga na terasiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
4.8.2015 21:52:27   
wivern
Branki evo ja dosla da se pocastim. Toliko sam gladna da cu da pojedem sve sto je Emica iznela

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
4.8.2015 22:05:21   
vikiveki
Ja sam konačno stavila svu papriku i raspremila sve.Malo sam se pomučila ali sada imam papriku za zimnicuuser posted image inače ceo dan sam sama,muž mi ceo dan ostao na poslu,angažovali ga i posle radnog vremena zbog Rače.Dobro će mi doći ovo što je emicaa poslužila

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
4.8.2015 22:20:06   
branki*
A,sta je sa racom?ja uopste nisam u toku ni sa cim.
Wiv,isto pisah bas da sam gladna,a ne znam sta bih...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
4.8.2015 23:40:07   
wivern
Branki ja jela musaku od tikvica, mada koliko sam bila gladna i mas'an papir bih pojela user posted image
Ajde ako budes mogla da idemo na kafu jedan dan. Doci cu ja po vas i vratiti..malo da se istorocemo...
Ove terase su propas' . Nema nikoga user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 7:12:26   
mali_mis
Jutro user posted image
Ma nije do terase, leto je, svi zuje negde user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 7:23:01   
milicicak
Jutar na terasu :)
Evo, ja na terasi pijem kafu, mini buba bere cvece po basti, akcija od 6 jutros :)

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 7:34:04   
Trcosava
DAn!

Sinoć htedoh da pijem opet, ali nije išlo. Dete mi digllo živac (starije), posle i žmu. Tako da ja cugnuh jednu i stado'.

Još samo jedno 15-ak dana pa idemo na more - ijaooooooo

Nego, ja bi mogla turim jednu kaficu

user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 7:47:15   
emicaa
Jutro,može kafa može user posted image
Mi tek u oktobru na more,treba dočekati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 7:50:30   
milicicak
Mi ove godine preskacemo more, nismo se dobro iskombinovali sa odmorima... Al tu nam je Ada i bazen kod babe u dvoristu, bice nam lepo :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 7:54:29   
Trcosava
Auf Emice, ja nikako ni ovo da dočekam, a gde je oktobar user posted image Sve me strah vremena - samo da nam bude lepo.

Milicicak mi nismo išli na more od pre Aninog rođenja - sve smo išli u Bg i to po dva (nakd i tri) puta godišnje. Ne mogu više, dete mora na more.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 7:57:58   
emicaa
Trćo mi idemo ne planski,zato i idemo tek u oktobru.takodje se nadam lijepom vremenu,mada zaova je prošle godine išla u to doba i super vrijeme bilo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 8:02:00   
milicicak
Mi ove godine prvi put preskacemo more ali tako se potrefilo... sto kazes mnogo znaci za dete a i za nas... Videcemo da odemo u neku banju ili tako nesto ali otom potom :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 8:02:41   
eca89
Joj, žene i mi smo još neodlučni za more, ona je mala, ne sjedi kako treba, hoce da puže, bojim se vrućina, a mm navalio da idemo, mi do Hrvatske, tačnije Istre, stignemo za 2h, pa ćemo vidjeti, tamo polovinom avgusta, nisam pametnauser posted image ! Šta li se jabude? Niko ništa ne javlja da zalijemo ovde!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 8:08:39   
Trcosava
Eco mi na Krk. Jedino sad razmišljam kako ću sa njegovom klopom, verovatno ću nakupovati kašica pa da idemo. Šta sad. Njemu će značiti, a i Ani.

Sad nagovaram muža da nas iduće godine odjavi kao izdržavane članove, pa da dobijemo povraćaj poreza. Od toga da idemo na neki last minutejer drugačije nećemo moći. Ovo sad idemo jer imam ja majčinski dodatak. Pa to ostavljamo i plaćamo more. Iduće godine to neću dobijati i teško da ćemo mi odvojiti za more, a regres dobija zadnje dve godine u februaru. I to naravno ode. Jao kad bi uspela da iduće godine spičimo u Grčku jaoooooooo

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 8:10:49   
milicicak
Eco, ako mozete idite, znacice i vama i bebi :)
Jabudic se porodila, jutros stigla Lucija :)

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 8:20:49   
eca89

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Eco mi na Krk. Jedino sad razmišljam kako ću sa njegovom klopom, verovatno ću nakupovati kašica pa da idemo. Šta sad. Njemu će značiti, a i Ani.

Sad nagovaram muža da nas iduće godine odjavi kao izdržavane članove, pa da dobijemo povraćaj poreza. Od toga da idemo na neki last minutejer drugačije nećemo moći. Ovo sad idemo jer imam ja majčinski dodatak. Pa to ostavljamo i plaćamo more. Iduće godine to neću dobijati i teško da ćemo mi odvojiti za more, a regres dobija zadnje dve godine u februaru. I to naravno ode. Jao kad bi uspela da iduće godine spičimo u Grčku jaoooooooo


Što e tiče financija, nije nama frka, nego i mei je zbog kašica, ne znam kako će podnijeti, pa i meni je zbog svih nas, najviše zbog mm, on baš zna uživati isključi tel. i prepusti se.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 8:24:23   
Trcosava
I kako bre vama treba 2 sata, kad nama treba 2,5, a ti si u gore na Štajerskom??


Ma jbg kupiću kašice (one mesne), poneću štapni i voće ću dole kupiti. Da se ne navikne na kupovne user posted image neće mu ništa faliti.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 8:36:38   
Kata90
Jutrouser posted image idem danas po mojih po bajk,sediste mi spremno za malog pa da se vozamo lepo malisa i jauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 8:42:02   
eca89

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

I kako bre vama treba 2 sata, kad nama treba 2,5, a ti si u gore na Štajerskom??


Ma jbg kupiću kašice (one mesne), poneću štapni i voće ću dole kupiti. Da se ne navikne na kupovne user posted image neće mu ništa faliti.


Nisam, ja sam u Savinjskoj, mi smo za 1h i malo jače u Kopru, naravno autocestom, a Kopar Umag oko 25km.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 8:42:33   
eca89

IZVORNA PORUKA: eca89


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

I kako bre vama treba 2 sata, kad nama treba 2,5, a ti si u gore na Štajerskom??


Ma jbg kupiću kašice (one mesne), poneću štapni i voće ću dole kupiti. Da se ne navikne na kupovne user posted image neće mu ništa faliti.


Nisam, ja sam u Savinjskoj, mi smo za 1h i malo jače u Kopru, naravno autocestom, a Kopar-Umag oko 25km.


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 9:19:43   
emicaa
Mi ćemo sad na kretu,uvjek mi bio san da odem u grčku i konačno.Sad kad radim dva posla idemo briga me.Nećemo u decembru nigdje pa možemo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 9:29:34   
mama krava
Ne brini se Emice, imaćete super vreme! Na Sredozemlju je najlepše u oktobru! Biće vam jedimo dan malo kraći, ali nema veze...sunce će biti najnežnije tada!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here