|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 17:24:38   
milicicak
Mislim da cemo o tome citati sutra u Blicu user posted image
Mini buba uziva sa babom i dedom u bazenu, ja se kuvam pored istog, jel sam jelte, dobila, i tako user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 17:55:11   
wivern

IZVORNA PORUKA: mama krava
Da sam bliže pa da dodjem ja da ih rasteram jednim podrigom


Hahahaha ulepsa mi dan user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 18:03:28   
mila83
Evo da se i ovde konacno javim ! Dosli sa Zlatibora prekjuce,12 dana proslo dok si rekao keks !Klinci bili zdravi,sto je najbitnije,osim sto je T bas zezala sa jelom.
Kako ste mi zene?Vidim kod vas se jede dobro user posted image
Mod,srecna godisnjica braka i ovde,videla sam i na fb !
Kad stignem,stavljam vam malo razglednica sa Zlatibora user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 18:04:27   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: mama krava

Pa Trćo što ih ne potamanite, tj sjeb*ite im to gnezdo...ima neka fora...da li dim ili šta već!

Da sam bliže pa da dodjem ja da ih rasteram jednim podrigom user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image eh draga, ako ih ja mojim prdenjem nisam oterala, teško da će podrig da pomogne user posted image

Nego ne vredi mi dim, jer ima samo da ih raspizdim, a tu mi kuhinja. Mislim u samim vratima od kuhinje. A kutija je drvena i ne dihta, jer je jedna upravo ušla, a vrata dibiduz zatvorena

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 18:18:30   
vikiveki
Mod srećna godišnjica braka...inače danas je i nama godišnjica,tako da i ja častim društvo na terasi

user posted image
user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 18:19:55   
vikiveki
Da ne zaboravim i piće

user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 18:41:32   
mila83
Cestitam Viki ! user posted image Hvala na posluzenju !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 18:45:04   
emicaa
Vik i vama srećna godišnjica user posted image ja bih svega po malo od ponudjenog user posted image
Trćo i ovde špricaju pred kišu ali opet ja ne bih mogla negdje u većem gradu živjeti,nzm drugo kad bih morala user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 19:03:49   
wivern
Viki zivi bili i voleli se jos 100 godina
Daj sad neki alkohol user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 19:21:41   
milicicak
Viki, srecna godisnjica :)
Ja cekam da mi se javi skolska drugarica da idemo u provod veceras user posted image jao, sta cu da obucem user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 20:13:28   
Trcosava
Joj Emice, za mene nije selo. Tačka. Sve kul i to, ali mnogo više minusa imam ovde nego u gradu. Minus za gradove je da je leti i noću toplije (nema šume) iiii šta još?

Viki, srećna godišnjica!!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 21:18:07   
emicaa
Ma Trćo ja sam djete sa sela zato ne bih mogla u većem gradu,živjela sam pola godine prije nego što sam se udala i jedva sam čekala vikend da idem kući user posted image Seljančice pa to ti je user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 21:50:19   
wivern
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
Minus za gradove je da je leti i noću toplije (nema šume) iiii šta još?


Guzva, guzva, guzva....
Ja volim sela i manja mesta, ali ne bih mogla dugo ziveti. Navikla sam upravo na ove jurnjave i guzve i mislim da bi mi nedostajao taj stres koji sve to donosi. Nisam navikla da zivim bez stresa [sm=smiley36.gMili ja sma prosli petak bila sa drugaricama u kafani. Lepo sam se provela sve dok mm nije poceo da me doziva kuci, oko 1.30. Nije se set_io da malisi napravi i ponudi mlekce kad se probudio?!? i onda su se nosali dok ja nisam dosla u 3 user posted image

< Poruku je uredio wivern -- 5.8.2015 21:52:17 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 22:03:40   
veselicaa
Mod,Viki srecna godisnjica user posted image
Mi malopre stigli,bili do zaove i u nabavku,deca ceo put nesto izvoljevala,ja kupila jednu haljinu
I ja vise volim grad,ali leti je lepse u selu.Zato ja hocu stan u gradu i kucu na seluuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 22:11:55   
wivern
Veselice imam jos samo jednu stvar da dodam na tvoj komentar : i plac na moru user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 22:41:15   
Kata90
Vece.......sretna godisnjicauser posted image
Ni ja nebi mogla bas ziveti u selu,suvise mi je mirno i tiho......user posted image
Cim sam videla ovu bogatu trpezu,ja opet gladnauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 22:46:03   
Trcosava
Hoću bre asfalt i civilizaciju i ssmog i kuću na moretu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 22:52:03   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: wivern

Veselice imam jos samo jednu stvar da dodam na tvoj komentar : i plac na moru user posted image

Hahah gde sam ovo zaboravila,i ja obozavam more.Wiv od nasledstva kod nas izgleda nista tako da cu morati mnogoooooo kiflica da ispecem da imam sve ovo user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 22:54:30   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Hoću bre asfalt i civilizaciju i ssmog i kuću na moretu user posted image

Ne pominji mi asfalt,kod nas prave put bas pored nase kuce,srecom nam malo uvuceno dvoriste,dosadise nam sa bukom vise.A za civilizacijom i ja ceznem,jos kad mi muz pomene da idemo na neku planinu user posted image ama bre,gde ces vise prirode nego kod nas.Hocu da letujem u centru gradauser posted image

< Poruku je uredio veselica -- 5.8.2015 22:55:10 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 0:39:39   
wivern
U stvari ne. Zelim samo veliko nasledstvo..gomilu para. I da putujem, 365 dana u godini.
Eto, bas sam skromna user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 0:48:19   
veselicaa
Wiv ako dobijem nasledstvo pre tebe,zovem te da setamo zajedno,muzeve kuci,decu sa nama,koliko vidim obe smo "kafanske zene" ima samo da menjamo gradove i kacimo slike po rr user posted image
E meni kod tog setanja svuda ne odgovara samo sto ja mrzim da odsedam po hotelima,nista mi nije dovoljno cisto user posted image user posted image uvek sa mm pricam kako bih najvise volela da obidjem celu Srbiju za pocetak,a kasnije i neke druge drzave.Ali samo pod uslovom da imam onu veliku luksuznu user posted image kucu na tockovima.E bas sam skromna user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 1:13:01   
milicicak
Ja stigla iz kafane user posted image
Ja necu ni vikendicu na planini ni plac na moru al se ne bih bunila za to nasledstvo ako se deli user posted image pa da lepo putujemo vikendima i letujemo na nekim egzoticnim mestima... Ja bez svog posla ne mogu user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 7:11:59   
mali_mis
Jutro user posted image
Veselice, znam kako se osecas user posted image Kod mene prave rovove u ulici, postavljaju cevi, prckaju nesto oko grejanja. Od 7 ujutru do 17h lome, cekicaju, cuje se ona pistalica na kamionu, poneka kvalitetna psovka.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 7:27:44   
eca89
Ženske, može li user posted image ? Viki i Mod, srećna vam godišnjica.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 7:29:49   
Trcosava
Pa bre još potežemo priču? Eno juče su sekli našu jelku jer je precvikala neki kabl u zemlji za tv ili telefon ili šta već. U sred bela dana kad mali spava.

Ja i dalje hoću u grad. Tamo ima parkova barem, dece s kojom bi moje moglo da se igra. Ovo bre svi se zamandale u kuće i ni makac.

Wiki, ovde ne može da se kaže gužva jer cela slo ima koliko jedan Beograd. Jedini problem je leto i turisti (ali i domaćini koji idu da se ohlade) pa tako od petka pre podne već krene gužva. Napravi se kolona od izlaska sa autoputa do Bleda!!!

Jutro!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here