|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 10:05:06   
Trcosava
Eco to je sve štajerska user posted image obrni okreni, ne kapiram kako si ti za sat vremena u kopru?! Koliko brzo vi vozite kad imate 20 km više nego mi do Kopra?

Umag meni nije more, jednom sam otišla i nikad više.

Šalje mi i sad komšinica slike sa mora, ona otišla na Ugljen. Sine mitre pa koja je to plaža izbetonirana sa stepenicama?!

Emice, za Krit ti je sasvim ok oktobar. Tamo sneg ne vide nikad :D pod obavezno da odeš na Krisi. Ali pod obavezno. Ne znam u koje mesto idete, ali sve jedno, iznajmi auto, pa do Irapetre i odnde trajektom do Krisija. Meni je nešto najlepše što sam do sada videla. U Irapetri je blizu mesta gde kreće trajekt bio jedan kafić, radila je neka naša tamo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 11:37:15   
eca89

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Eco to je sve štajerska user posted image obrni okreni, ne kapiram kako si ti za sat vremena u kopru?! Koliko brzo vi vozite kad imate 20 km više nego mi do Kopra?

Umag meni nije more, jednom sam otišla i nikad više.




Jbg, mi vozimouser posted image avion! A, nije ni nama Umag, ali je zato Poreč extra!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 11:52:02   
wivern
Di ste zene.
Eco vama je more na dva sata, mi smo sa M isli na more kad je imao 7 meseci, putovali 10 sati kolima, nije ni sedeo a ni jeo sve kasice i sjajno se proveli. Ne bih se premisljala da li da ga vodim na more.user posted image
Mi se odvalismo od spavanja svi, kao da nam je neko pustio gas za spavanje u stan user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 12:27:40   
milicicak
Eco, ne razmisljaj nego pravac na more ako vec mozete :)
Wiv, blago vama, mi smo u kompletu sa detetom dobili i budilnik, nebitno kad legne budi se u 6 user posted image
Mene ubi isijas od kad jurcam za mini bubom po ceo dan a jos me i alergija napala, strava mi je ovaj godisnji odmor user posted image al mi je mozak na otavi pa mi je jos uvek sve super

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 12:32:41   
mama krava
Odoh ja kod Cicie na ćevape, pošto mi ovde na poslu ne otvara fotografije, pa ne mogu da jedem u ovoj kafani, a želudac mi kičmu žvaće!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 12:39:36   
milicicak
Aaaa, Cicini cevapi, krenula mi voda na usta user posted image mi za rucak mamin paprikas, trazila gospodjica user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 12:40:45   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: mama krava

Odoh ja kod Cicie na ćevape, pošto mi ovde na poslu ne otvara fotografije, pa ne mogu da jedem u ovoj kafani, a želudac mi kičmu žvaće!

user posted image user posted image
Ja dadoh užinu malom detetu, sad da operem sudove. A od osa ako ne šenem, neće niko. skor od jutros od 7 do sad 14 komada u kuhinji plus 2 u dnevnoj. user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 12:47:09   
Modessty
Žene da vas pozdravim i da častim!

user posted image

Danas mi je 10 godina m(b)raka user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 12:49:19   
milicicak
Mod, hvala :) nek vam je srecno i dugovecno :)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 13:12:08   
emicaa
Mod čestitam user posted image
Trćo pojma ja nemam gdje tačno idemo ali predložiću ostatku ekipe user posted image
Ja prije pola sata dodjoh sa posla,danas sam čistila jer je čistačica na godišnjem a stan ogroman.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 13:15:20   
wivern
Mod srecna godisnjica user posted image lepo ste zaokruzili cifru user posted image
Milkice pa jel to lepo da nam tako kazes, cccc. I ja ogladneh na pomisao o cicinim cevapima
Mili ja sam bila spremna na budjenje od 6, ali sam imala vise srece nego pameti user posted image



_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 13:20:02   
branki*
Mod,da vam je srecna godisnjica i da se volite puuunouser posted image
Uh,cevapi,mmmm,mogla bih uvek da ih jedem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 13:26:28   
Ana RR
Mod, srećna godišnjica user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 14:15:27   
mama krava
Mod srećna godišnjica!!!

Ja se častila....10 upola sa lukom i kajmakom + točeni Jelen!user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 14:32:33   
wivern
Uuuuu Milkice sad kad ti dodju klijenti user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 14:47:00   
mama krava
Odma ću da ih prosledim ovde kod nas u kafanuuser posted image user posted image ...

Zamisli kad vopi krene da mi razlaže lukac!!!???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 15:31:23   
Trcosava
Mod draga, srećna i ovde user posted image user posted image

Milkice, ti ženstvena kao ja user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 15:43:36   
mama krava
Uvekuser posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 15:49:48   
emicaa
Joj ćevapi sa lukom,evo kreće mi voda na usta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 16:07:42   
Trcosava
Mene ti ćevapi ni malo ne privlače, ali zato lepinja sas kajmak!!!! Auuuuuuuuuuu


A popiiiiiiiiiiii sam malo pre - hranim malog i 3x sam prekidala da bi ubila proklete ose koje su ne znam kako i kroz zatovrena vrata ušle
Odlepila sam! I naravno neće više da jede.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 16:42:53   
emicaa
Ma i ćevap,i lepina i luk ali bez kajmaka user posted image ako ih moj tata sprema stavi uz to salatu od mladok kupusa i ja se ubijem totalno user posted image
Odakle ti ulaze tolike user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 16:50:23   
Trcosava
Emice, ne pitaj me ništa. Biseri su povadili roletne, a ostavili rupe na kasetama i ove godine su ose rešile da prave osinjak u kaseti od roletne na balkonskim vratima u kuhinji!!!!

Od jutros sam ih 26 potamanila. Da li treba da napomenemd a ih se bojim kao samog đavola? JOš me mm podjebava kaže da nisam ni za gde osim za centar Beograda. NISAM! Tamo barem ne udišem user posted image koja posipaju pred svaku prokletu kišu na travu.

Lele, ovo je za negativu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 16:56:38   
mama krava
Pa Trćo što ih ne potamanite, tj sjeb*ite im to gnezdo...ima neka fora...da li dim ili šta već!

Da sam bliže pa da dodjem ja da ih rasteram jednim podrigom user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mama krava -- 5.8.2015 16:57:51 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 17:14:29   
milicicak

IZVORNA PORUKA: mama krava

Pa Trćo što ih ne potamanite, tj sjeb*ite im to gnezdo...ima neka fora...da li dim ili šta već!

Da sam bliže pa da dodjem ja da ih rasteram jednim podrigom user posted image user posted image user posted image

user posted image ovo mora u citate user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
5.8.2015 17:19:19   
mama krava
U narednih nekoliko minuta se spremam da ispitam efikasnost isparavanja u GSPu....javljam sta je bilo.
A najbolje od svega je sto cenim da niko ne ocekuje ovu akciju...jer sam seuredno utegla u suknju i nakacila na crvene stikle! user posted image

PS: imam i lepezu da zavaram trag!

< Poruku je uredio mama krava -- 5.8.2015 17:25:05 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here